Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
27. okt 2008

No dnešný deň som zvládla v pohode doobedu som popíjala čaj pu-ehr, na obed som zjedla čínu a teraz večer papám Actíviu a teraz som si potočila 5 minút na rotane a už ma pichalo v boku, no cvičenie nejak zanedbávam a potom to takto vyzerá ☹

aniel
27. okt 2008

gucz- tak my sme boli nakoniec aj dnes,ale asi pôjdeme asi aj v stredu 😉

dia2006
27. okt 2008

Ahojte, tak som sem rychlo nakukla, skoda, ze mam tak malo casu. Ale aspon nieco na zlepsenie nalady:
hovori dnes moja mala babike, ktora sedela za jej stolikom a padla: "Prosim Ta,sed pekne,jasne?? Uz ma nebavi, nebavi,stale pada. Neposluchas?? Dobre, zavolame ockovi a sed uz pekne,jasne?? Moje nervy,moje nervy
😀 😀 😀 😀 😀 .
Kocky, ja som to chcela rychlo natocit, ale v tej rychlosti som ani nenasla kameru, strasne bola zlata.

simka9122008
27. okt 2008

To muselo byť zlatunké Dia 😀 😀 😀

dia2006
27. okt 2008

Tak to aj bolo, len skoda, ze som to nevedela nahrat. Strasne hlasky ma v poslednej dobe. Simka, ako sa mate zdravotne??

anaret
27. okt 2008

ahojte, tak ja som dala trochu kultúry včera - boli sme s dcérou v kine na MAMA MIA!!!!!!!!! a bolo to super úžasné niečo!!! už dávno som necvidela taký dobrý film...asi by som na to išla ešte raz...

miresta, držím palce a želám pevné nervy pri sťahovaní...my sme sa v lete sťahovali do nového rodinného domu a ešte doteraz nemá všetko svoje miesto... takže tak...

aniel, si úplne úžasná, keď máš pevnú vôľu na cvičenie a to pri 4 deťoch... ja som na to lenivá - a to síce chodím do práce, ale mám len 2 deti...no ale to je len výhovorka, že nemám čas, ja viem- som lemra lenivá...

riana246
27. okt 2008

ahojte...tak na skok som tu aj ja....
dia...dufam, že už je všetko v pohode...aj dcera a aj ty.....
ja nejako net už ani nestíham.....viac=menej si to tu prebehnem a to je všetko...ale polepším sa...slubujem.... 😉

simka9122008
28. okt 2008

Pekné ránko všetkým, vonku je riadna kosa brrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠
Ja si popíjam kafíčko o 10.00 idem s malým k logopedičke a dať ho ostrihať
Dia malá je už o.k. čo sa týka toho čo ležala v nemocke, včera len soplila no dnes už nie zatiaľ 😉
Prajem všetkým príjemný deň. 🙂

erikas
28. okt 2008

dobré ránko 🙂 u nás je zase oteplené,asi bude pršať,tiež mám málo času a stíham ledva niečo prečítať

bola som minulý týždeň sa kamoškou v posilke,bolo super až na to, že som 2 dni potom chodila ako Robocoop 😀 svalovica bola riadna,chceme ísť aj tento týždeň,uvidím ako budem stíhať

gucz
28. okt 2008

ahojte žienky, pekné ránečko prajem, či skôr predpoludnie 🙂

gucz
28. okt 2008

baby kde ste? No nič, asi sa pôjdeme vyvetrať, tak pa

dia2006
28. okt 2008

Ahojte kocky, co sa deje?? Kde ste vsetky? To mi je normalne cudne. Mala chodi z jasliciek taka unavena, davam ju skor spinkat, tak mi je hej, co??

riana246
28. okt 2008

ahoj dia...práve som prišla na kona.....ale vidím, že tu je nejaky utlm.... ☹

gucz
28. okt 2008

halo ja som tiež tu 🙂

riana246
28. okt 2008

tak zdravim aj teba......ale nejak mi blbne zase net...mi to nechce načítavať...a ani usmievačik neviem dať....teda som chcela dať toho nahnevaneho....

simka9122008
28. okt 2008

A sestri je kdeeeeeeeeeeee?

dia2006
28. okt 2008

Sestri je asi zaneprazdnena, teda dufam, uz tu nebola min. 2 dni.

sestri
28. okt 2008

ahojte...nejako sem nestíham chodiť, stále niekde behám.dokonca ani v robote to nestíham, tak ako predtým.

dia2006
28. okt 2008

Ahoj sestri, dnes som bola u zubarky - vynimocne mala cas, tak som tam bola vyse hodiny, pohrala sa so mnou, ale - hned sa lepsie citim!!!

sestri
28. okt 2008

Tak to je najdôležitejšie, aby si sa dobre cítila.dnes bola u nás kamoška...nechodieva k nám a jej zubár jej na prehliadke pred týždňom nič nenašiel...nezdalo sa jej to a keď ju šéf pozrel našiel jej 4 kazy a to bola na prehliadke pred týždňom.riadne jej to odflákol.

dia2006
28. okt 2008

Ja som minule bola nutena ist k tej,co ju zastupuje, ale to bola sodoma-gomora. Sice ma vybavila za 2 minuty, ale ja som jej vyskocila /nechtiac/ z kresla. Isla som tam s velmi bolavym zubom /mozno si to pamatas/ a ona mi do neho zacala vrtat - total bez citu. A stale som sa cudovala, ze ma malo pacientov 😀

sestri
28. okt 2008

čo narobíš, každý je iný....no ja idem do vane, zajtra máme ešte aj pohotovosť a manžel si žiada plnenie manž. povinností, tak musím.
držte sa všetky, ak bude čas, ja sa ozvem.

maminkatn
28. okt 2008

hojky.....babulky.... 🙂 dosla som vas kuknut,,,,xi xi 🙂
ako sa mi mavate,,,,,hm....
ja som sa nedala nakoniec na to xudnutie,,,,ale mam to v plane,,, 🙂 az ked budem s nemocnice doma.....sa bojim aby som nemala zle vysledky......budu ma operovat thak preto.... ☹
zdravim vsetky.....90-dnovky.....zname,,,,,

lucxy
29. okt 2008

dobre ranko zienky, vcera som tu dako nebola,,,bola som daka unavena a neviem z coho ale ma dako svrbeli ociii a bola som k.o.,,,,,,dneska rano som uz odmietla vstat o 5tej tak som vyhnala muza, ze nech sa hraju 😀

gucz
29. okt 2008

lucxy múdro, veď o piatej je ešte hlboká noc 😔 . my sme vstali krátko pred siedmou, čo je proti piatej a šiestej super, ale vedela by som spať aj do osem 🙂 . Idem vypiť kafe

simka9122008
29. okt 2008

Ahojte no mi sme vstali nedávno, ja sa snažím piť kávu no nejako do mňa nejde, cítim sa nejako blbo akoby som mala žalúdok na vode 😝
U nás svieti krásne slniečko zatiaľ 😀

gucz
29. okt 2008

aj u nás to vyzerá vonku krásne, svieti slniečko, aj keď je chladno a ráno aj v noci pršalo. Poobede pôjdem asi do mesta, pozrieť malej dáku hračku k Ježiškovi, možno sa poobzerám aj po tom stromčeku. No ešte uvidíme, či sa MM vôbec bude chcieť ísť do TT. Ale rada by som vypadla z domu 🙂

lucxy
29. okt 2008

no tak u nas je uplne skaredo,,,,idem upratovat pretoze moja mala je ako tajfun,,,periem ale este som chcela cvicit aspon chvilocku na orbtreku si dam 15 minut aspon 🙂

riana246
29. okt 2008

ahojte...tak ja som už doma...som sa vypýtala z práce lebo včera sa ohlasila švagrina, že prídu...tak idem niečo uvarit a hlavne upratať 😀 ...
inak od včera som sa zase dala na 90DD....neviem ako dlho mi to vydrží ale už som bola nutena...som sa nejako moc rozožrala a už som to cítila na rifliach že su nejake tesnejšie 😠 ☹ ......keby som vydržala 2tždne tak som rada....ale za tu dobu asi 5kg nezlezie.....ale to nič....ved snád do konca roka to tak bude.... idem sa ja naobedovať lebo som už straaašne hladna....už som si zvykla aj ranajkovať, tak to preto...a teraz len ovocie...a to mi je nejako málo...ale čo narobím??....
maminkatn..na operaciu??...som nevedela...písala si to??..ale ja to tu poslednu dobu dosť zanedbavam..to asi preto neviem...tak držim palce aby to dobre dopadlo....

dia2006
29. okt 2008

Ahojte, no tak dnes sme mali zaujimavu noc - vstala som o 1.hod a myslela som, ze je uz rano, bola som uplne vyspata. Potom som buntosila do 4.30, nakoniec som zaspala a vstala som o 5.30 a podla toho sa aj citim.

Ria, Ty to fakt zanedbavas, ani na skype sme uz nekecali, ani nepamatam!
Lucxy, tajfun?? No, to si neviem predstavit 😀 . Ja som minule bola u jednej znamej a ona ma kludne dietatko -
chlapceka, ale ten keby vedel, kolko ho ja spominam!!!!!!!! Take kludne chlapca!!!!!! On napr. len tak sedi a hra sa aj hodinu-dve. Ak ho to omrzi, tak si cita hodinu-dve!!!!!!!! Moja energizerka, aj ked sa hra, to len beha hore-dole,
skace, mrvi sa a aj ked cita, tak odbieha citat aj babikam a pod. Ale, nastastie, vecer byva unavena, ved aj ma z coho.