Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
7. sep 2009

už ste všetky šli spinkať? Ja pomaly aj pôjdem do hajan, dobrú noc Vám prajem 😉 😔

gucz
8. sep 2009

halóóóó

lucxy
8. sep 2009

haloo halooo 😀

simka9122008
8. sep 2009

Halooooooooooooooooooo 😲

lucxy
8. sep 2009

prasiatko sa pokakalo 😀 baby ja pridem domov zo skolky a mala ani za b...a zaspat unavena ako fras a bude ricat ze nechce 😖

gucz
8. sep 2009

lucxy aj moja dnes protestovala, ale len slabo, zato upišťaná bola že až, aj na riť dostala, čo mi to žralo nervy. A po hodine už mrnčala že maminka... tak som prišla, spacifikovala som ju a spala ešte hodinu a 15 minút. Však by som si mohla vlasy vytrhať keby spala len hodinu , do večera by mi nervy vytiekli cez uši... 😀 .
idem rýchlo do obchodu, ešte sa potom ukážem, papa

sestri
8. sep 2009

ahojte kočky...ako s detičkami?...my zvládame školu v pohode...ja som s Rianou začala chodiť včera do posilky, pekne s trénerom...musím kôli chrbtici a ak dám dole dáky ten cm, budem len rada...akosi som sa rozbehla...stále niekde lietam, nikdy nemám čas...

gucz
8. sep 2009

sestri ahojky, aj som si všimla, že si tu už dlhšie nebola a ako inak, dobre? čo s exmanželom, ako ? dúfam že dobre. A čo v práci?

sestri
8. sep 2009

ahoj, čo ti poviem, snažím sa čo najskôr vyriešiť bývanie...takto sa to nedá...vychádzame stále celkom dobre...v robote je to stále super, na to sa vôbec nemôžem sťažovať...

anaret
8. sep 2009

sestri a ako plánuješ bývanie??? aké sú ceny bytov u Vás??? vyzerá to nádejne? lebo poznám prípady, ktoré práve pre bytovú otázku celé roky sú nútení bývať spolu po rozvode...

ja som bola dnes na školení v NR, prišla som taká unavená ako fras...

sestri
9. sep 2009

anaret...toho sa ja veľmi bojím...ale dala som mu ultimátum...vianoce chcem byť sama s malou, je mi jedno ako sa to vyrieši, ale musí sa to...chcel by ostať v našom byte a mne kúpiť druhý...uvidíme, či sa to podarí, stačí mi 1 izbák a tie sú okolo 1miliona...vraj mu mám dať týždeň a uvidíme...

miresta
9. sep 2009

ahojte kočky,

tak ja vám píšem , aby ste vedeli že som živá. Mám strašne veľa práce, povinnosti, tak vôbec nemám čas sadnúť za pc. Teraz strážim ešte aj sestre dcérku štvorročnú, lebo je segra v nemocnici, takže mám toho dosť. Akurát že mi teraz obidve spia, tak som pribehla.

Všetky vás pozdravujem, mám sa celkom fajn, akurát že som myslela že včera porodím, mala som hrozné krče, až som sa celá triasla. No ale asi všetko o.k., lebo bábo kope, a dnes sa cítim dobre.

Ak sa bude dať ozvem sa aj zajtra, papa

anaret
9. sep 2009

ahoj miresta, som rada, že si sa ozvala, ale trošku sa šetri, aby si nedopadla rizikovo, ešte máš ďaleko do termínu...
držím palčeky....

my sa máme v poho, detičky nám školujú a škôlkujú....

lucxy
10. sep 2009

dobre ranko som tu vcera nebola mi bolo na prd,,,,a mala tiez vcera schytala sople v skolke ale uz jej je lepsie 🙂 tak je dneska domka

gucz
10. sep 2009

lucxy čo si chorá? mne bolo včera večer divne akoby mi začínala chrípka, ale myslím, že to bolo len z únavy asi.
Vstávala som totiž o 3/4 na 5, MM ma zobral do Trnavy k našim. Odtiaľ som šla busom na polikliniku na poradňu, malú mi varovala mamina u nás doma. Tam mi ráno brali krv a potom som si tam musela odsedieť radu aby som šla na poradňu k doktorke. Vybavená som bola až nejak 10.20. Potom som šla pešo celým mestom, stavila sa v obchode a tak a ani neviem ako to ubehlo, zrazu som zistila že ak si nešvihnem, tak mi zdrhne bus k nám domov. Tak som z mesta pomaly utekala na stanicu, som myslela, že mi brucho urve 😝 , ale stihla som ho. V autobuse horko, prisadol si ku mne taký starší pán a celúúúú cestu mi tam rozprával príbehy z jeho života, normálne som bola šťastná keď som u nás vystúpila 😀. Domov som prišla o 12.15, malá bola hore, že protestovala proti spaniu, aj sa pred tým ukladala, len sa potom pokadila a to ju prebralo. Chúďa z tých atb tak kakáááá. No a potom som ju uložila, pokecali sme s mamou. Potom šla domov, a prišiel mm, malá sa zobudila, a večer som už bola fakt hotová. Uložila som malú spať a že si budem čítať knižku (musím ju vrátiť zajtra), bolo asi osem hodín. No a pri tej knižke som asi po jednej strane zaspala. A spala som až do rána a teraz je mi už lepšie, ten pocit na chorobu bola asi fakt len strašná únava.

lucxy
10. sep 2009

vies co ako som sa rano zobudila som nemohla nic do seba dostat,,,,ziadne jedlo az do poobedia,,,potom som si dala grep a jablko,,,,no a vecer som mala 38,2 a potom mi to kleslo dneska uz mi nie je nic 🙂

gucz
10. sep 2009

teraz mi už asi hodinu frčí pračka, pôjdem popratať v kuchyni aj keď ako zvyčajne sa mi vôbec nechce. Malá mi ráno odmietla nohavičky, že chce plienku, tak som jej ju dala. Chúďa tak kaká z tých atb, teda nie často, ale zahlási že kakať, a kým ju vyzlečiem už je to v gaťkách. Vždy potom plače, asi si myslí že urobila dačo zlé, tak ani gaťky nechce. Tak kým sa jej to neupraví, tak jej aj plienku nechám ak chce. Nebudem ju trápiť. Zajtra pôjdeme na kontrolu.

gucz
10. sep 2009

lucxy možno to bola nejaká viróza alebo čo, neterky tak mali, že jeden deň navečer pomaly do 39 a na druhý deň nič.... a nikto nevie čo to bolo.

lucxy
10. sep 2009

no ja som doobeda upratovala,,,kamoska vedla z vchodu mi doniesla obed pre malu lebo mi chodievame snimi kazde rano,,,,tak aspon som nemusela varit,,,,ja si robim pizzu z mraziaku z lidla 😀

gucz
10. sep 2009

ahojky, konečne som sa sem dostala, boli sme v meste zaplatiť kopu šekov, a spravili sme taký väčší nákup, tak som rada, že už to mám z krku. Tento víkend je totiž u nás jarmok, takže tam bude celý víkend kopa ľudí (všade), vrátane zajtrajška. Teraz si varím kukuricu, mňam, takú mám na ňu chuť, dúfam, že keď ju zjem, že mi nebude zle.

lucxy
11. sep 2009

dobre ranko,,,tak idem s malou na kontrolu do mesta na chirurgiu,,,,pijem kafe 🙂

sestri
11. sep 2009

dobré ránko, ja idem dnes na farmakológiu...idem si teraz vysušiť vlasy, niečo zjem a dám si kávu...nevraveli, že mám byť nalačno...trochu mám svalovicu s posilky, ale je to v pohode...dnes ideme do kina na Návrh, vyzerá to ako dobrá komédia...malá včera odišla preč, dnes idú do Prahy a v noci do Nemecka do Legolandu...stážime švagrinej mačku a keďže mňa moc nemá v láske, celý deň sedí na stoličke a spí...prajem vám príjemný deň

lucxy
11. sep 2009

sestri ako bolo na farmakologii? no ja vlaske macky teda nemam vobec a to ziadne 😒

sestri
11. sep 2009

zobrali mi krv a to bolo všetko...strata času...o 3 týždne budem mať výsledky...a čo vy na chirurgii?...idem si urobiť kávu, povysávala som, všetko umyla a mám veget

lucxy
11. sep 2009

aha,,,no my v pohode,,,potom som sla ku kamoske co ma maleho Tomaska teda mal v maji 2,,,,tam sa skor vadili teda moja s nim,,,lebo maly nechcel pozicat bagre a vies mala to doma nema,,,,no a naspat sme sli busom,,,tak mi vyskala v buse ked boli zakruty,,,potom sme isli domov po buginu a este na nakup ,,,dala som malej polievku popritom spravila ryzu a dala do pacu kuracie maso a este si chystam spravit zelerovy salat

sestri
11. sep 2009

ja som zbodla guláš...Tinka mi poslala sms, že sú už v Prahe...dúfam, že budú v pohode a výlet sa jej bude páčiť

lucxy
11. sep 2009

sestri potom hod fotky z legolandu uz tam niekedy bola tvoja tinka?

sestri
11. sep 2009

nie, teraz prvý raz...určite hodím...ak aj zabudnem sem, budem ich mať na facebooku...ale skúsim nezabudnúť...ozaj, ktoré ste na facebooku, mohli by sme sa tam stretávať

lucxy
11. sep 2009

som na fb lenze mne to niako blbne stane sa ze aj mesiac ma tam nechce pustit ja neviem preco

sestri
11. sep 2009

to sa divím...ja s tým nemám žiadny problém, aj teraz mám pustený pokec,fb aj koníka