Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
28. sep 2009

chod si lahnut radsej telku si pozries zajtra 🙂

anaret
28. sep 2009

ahojky, ja som dnes bola u kaderníčky, dala som som si melír a poriadne skrátiť účes, lebo som mala zničené vlasy...
tak mám dnes lepší pocit zo seba...

gucz
29. sep 2009

čaute máme za sebou najhoršiu noc môjho života !!!!, malá sa mi v noci drhla, každú chvíľu, zasa sme boli aj hore v noci a pozerali sme rozprávku, Laurika každú chvíľu plakala a keď plače, tak sa dusí a že sa dusí, tak plače... začarovaný kruh. Utíšiť ju bola riadna fuška, zväčša som ju musela vláčiť na rukách, ona je už dosť ťažká, tak sa cítim, akoby som v noci vyložila vagón uhlia. A tiež mám pocit, že som trochu zachripla, tak dúfam, že sa mi to nezhorší. A dúfam, že to neublíži drobčekovi. Dnes som mala ísť na poradňu, ale niesom v stave sa tam dogúľať, tak musím zavolať a preobjednať sa.

lucxy
29. sep 2009

caute,,,,gucz a to sa jej az tak zhorsil kasel? ty si davaj hlavne pozor,,,,kedze nosis drobceka pod srdcom 🙂

simka9122008
29. sep 2009

Ahojte baby, ja len tak narýchlo, mám dosť pestrý program až do soboty, do maminej svadby
Ja som teraz rýchlo navarila, hrachovú polievku a druhé som obalila syr, taká rychlovka, za obedom utekám po malého, idem s ním na rehabko na kontrolu, potom idem pozrieť kamošku a jej drobca do pôrodnice a nakoniec do mesta na skúšku šiat, zase dorazím k večeru s vyplazeným jazykom a to ešte budeme musieť písať s malým úlohy, no a nehovorím že ma ešte čaká kopa žehlenia , kde nabrať toľko energie, aby som to v pohode zvládla
Gucz, dávajte na seba pozor a malej prajem skoré uzdravenie

gucz
29. sep 2009

babulky ste zlaté, že na nás myslíte 🙂 doobeda sme si s malou pospali hodinu a pol, tak aspoň niečo. Lucxy áno, malá má nábeh na laryngitídy po mne, to je zápal hrtanu, ten sa zápalom zúži a ty sa dusíš. mávala som to ako decko, pomáha na to kalciový sirup, ale malá ho neznáša a grcá po ňom, tak sa mi to nepodarilo stopnúť už na začiatku. dnes ráno dostala ten utlmovák - sirup, niektoré deti, teda väčšina po ňom spí aj 4 hodiny, no moja malá má v zadku vrtuľu, tak som ju na spanie musela ukecať, spala len hodinu a pol. No ale oťapená je riadne z toho, len reve za všetko, ale aspoň stále nebehá po byte, ale hrá sa v obývačke.
Ja som ako mechom uderená, mám zaľahnuté v ušiach, ale zasa už aspoň nemám teplotu. Na gyndu idem až budúci pondelok, tak som rada.

simka máš toho tiež dosť pozerám, o chvíľočku pôjdeš na svadbu, tak si to tam potom užite 🙂, dúfam, že hodíš potom aj nejaké foto 🙂. To sa Ti vydáva maminka? A príde aj tvoj drahý?
Ozaj na žehlenie sa vyprdni, nieže budeš pred svadbou vyčerpaná, aby si aj ty niečo nechytila, teraz je strašne moc chorých ľudí. Tak bacha

simka9122008
29. sep 2009

Gucz, dík, hej ide na maminu svadbu, hrozne sa teším, dnes som bola skúšať šaty, zajtra idem z obočím, v piatok z nechtami a v sobotu, finále kaderníčka a môžme sa veseliť
Drahý nepríde, nedajú mu voľno 😠 , fotky budú určite,tak potom pridám, zatiaľ sme zdraví no dokedy, neviem 😒
Vy sa skoro vyliečte

anaret
29. sep 2009

ahojky, gucz držím palce, aby sa malej zlepšilo...
simka tak si to v sobotu užite...

lucxy
29. sep 2009

simka tak ides na svadbu,,,fiha,,,,dobre si zatancuj a zabav sa na maminej svadbe 🙂
anaret ty co mas nove?
ja drzim od vcera dietu,,,teda nie koli chudnutiu ale koli ekzemu co sa mi vyhodil na rukach dost silny tak som si povedala ze dost ze stym idem nieco spravit,,,,nieco som si studovala viacej,,,,je to celkom tazke,,,ale uz sa mi nerobia nove bodocky,,,takze asi to fakt pomaha,,,vylucila som hladku muku, mlieko mliecne vyrobky,,,,jedine bielu kyslu activiu,,,kavu pijem cistu alebo so sojovym mliekom,,,pijem viacej caju a citim sa lepsie,,,, 🙂

anaret
29. sep 2009

čo mám nové? mám natiahnutý sval na chrbte, v práci som prenášala skriňu, mám zapálené jasná a boľavý jazyk, takže nič moc zatiaľ...

miresta
30. sep 2009

ahoj kočky, ako sa máte? Ako čítam tak nič moc,

anaret - tak nataiahnutý sval máme obidve, aj keď ja nemám asi natiahnutý, ale skor prechladený alebo niečo také, lebo ja som nič ťažké nedvíhala, ale hrozne ma to bolí, celá hlava ma z toho bolí a neviem sa pozrieť ani na jednu stranu, točím sa celým telom ako debil . 😠

gucz - ako sa máte vy? Je vám už lepšie? Moja malá je už skoro celkom v poriadku. A čo ty ako sa máš? Ja začínam pomaličky priberať, aj sa už konečne cítim ako tehotná, pretože doteraz som vôbec nemala brucho.

aniel - ako sa máš moja? Ako ide práca? Napíč niekedy IP aj keĎ máš toho asi veľa.

lucxy - tak ten ekzém ti nezávidím, moja segra ho má aj so synom a tá sa teda stále zlostí, niekedy pol roka nič, ale potom sa ho nevie zbaviť 3 mesiace. A najviac čo pomáha aspoň je sú tekutiny, a čajíky, ktoré sú aj určené na ekzémy.

simka - tebe príjemnú zábavu na svadbe, budem ticho závidieť a vyšal sa aj za nás.

Ktorým som nepísala a neoslovila ich tak vás všetky baby pozdravujem ......pa pa pekný deň . 🙂

gucz
30. sep 2009

ahojky
čauko miresta 🙂
my sa nemáme moc dobre, neviem, skôr mi pripadá, že horšie ☹ , zajtra ideme s malou k doktorke na kontrolu, ale myslím, že nám skôr dá ďalšie lieky. A ja, no ja som prechladnutá, riadne, nádcha ako hrom, ale mám len nos zavalený a nie a nie sa to spustiť... Sem tam mi ide voda z nosa (už ho mám úplne červený aj keď si ho natieram). Dnes od rána varím vodu vo veľkom hrnci kvôli pare, ale nejak to nepomáha ☹
No a ešte sa k tomu pridal kašeľ, aj keď len sem tam. Tak sa nalievam čajom ako divá, non stop chodím potom čurať, potím sa ako divá, tak snáď to už zaberie. Ja len dúfam, že už sa to začne zlepšovať. V nedeľu má môj ocino oslavu 50tky, no ale neviem neviem či tam pôjdeme, skôr nie ako áno ☹ , a to sa na ňu tatino tak teší, že sa zíde celá rodina ☹

anaret
30. sep 2009

miresta som rada, že priberáš- teda, že bábätko rastie, držím palčeky, dávaj si pozor...

miresta
1. okt 2009

ahojky baby,

gucz - tak si skús dať babičkine receptíky, to mne pomáha najlepšie, a myslím že aj mojej maelj, ako sú cibuľové čaje a sirupy, mliekos medom a cesnakom, citrón s medom a alpou a tak.....u nás to pomôže stále. A na tu nádchu skús sa poriadne napariť, a do vody si nakvapkaj eukalyptusové kvapky, alebo niečo podobné ak nemáš presne to. No držím palčeky nech vás to pustí. Nás už tá choroba nechala, je nám dobre, akurát manžel začal, ale dúfam, že to neprepukne.

anaret - aj ja som rada, nabudúci týždeň idem na kontrolu, tak potom poviem ako sa to vyvíja.

Pekný zbytok dňa všetkým. 🙂

lucxy
1. okt 2009

caute,,,,miresta tak to si dobra, ze pises ze doteraz si nemala brusko ,,,,ja uz som mala dobry balon 😀 ja zacinam od pondelku robit v tescu,,,,lepsie ako nic takze asi tak,,,,, 🙂

lucxy
1. okt 2009

anaret takze uz mas druhy pocitac?

anaret
1. okt 2009

lucxy áno, konečne to lepšie šlape, len toho času je akosi málo, nemám kedy ...

lucxy
2. okt 2009

dobre ranko,,,tak mi ideme do skolky,,,mala prave zuri lebo oblieka este babu a ja dopijam kavu,,,,dneska idem este do mesta si povybavovat veci 🙂

gucz
2. okt 2009

ahojte dievky,, tak ja len kratučko, idem si zapnúť rádio a šup naspäť do postele. Včera som bola s malou u lekárky, a potom aj sama so sebou. Dostali sme ešte liečiky, ja ATB. Malinká už vyzerá lepšie. Zato mňa to sklátilo, nemám hlas, tak som zachrípnutá, že ani rozprávať nemôžem. sem tam ma chytí záchvat kašľa 😖. Malinká spinkala celú noc dobre (konečne - tešim-tešim) a ja som sa nadránom aj ráno dusila, ale pomohlo mi otvorené okno a dýchať studený vzduch.
no idem zaľahnúť

lucxy super že budeš mať robotku 🙂

anaret
2. okt 2009

gucz, neboj bude lepšie....
mňa stále morí zápal ďasien ...neviem čo s tým

lucxy
3. okt 2009

anaret ty co nemozes spat? ha? mala zase dneska vstala o 5tej mna znej porazi,,,a robi zle od rana 😠

lucxy
3. okt 2009

hallooo kde ste? 🙂

gucz
3. okt 2009

čauko
ja som na skok tu
dnes som zmordovaná, hrdlo už je lepšie, akurát nádchu mám stále. Malinká sa má tiež už celkom dobre, dnes vystrájala jak čert, MM mal dennú dvanástku, tak mám dosť. Zaspím ako mimino

aniel
4. okt 2009

ahojte babenky
na chvíľu som nakukla a vidím ,že ste akési chorľavé.

gucz,anaret -nech ste rýchlo fit.

miresta-kontrola určite dopadne dobre,ale budem pre istotu držať palčeky.

gucz- to musíš byť riadne chorá,keď ti dal ATB , Laurika dúfam poslúcha.

lucxy-želám ti ,aby ťa práca bavila.Nepohrávala si sa s myšlienkou ,že pôjdeš ešte študovať?;

ja nemám nič nové.Dokola to isté -práca ,práca ,práca.S twins sme niekedy riadne vyčerpané,ale našťastie obchodík ide super.Sofinka je teraz trochu poprechladaná,tak dúfam,že z toho nebude horúčka.Nechce sa jej stále rozprávať.Tak povie hoci čo,ale viac po čínsky ako po slovensky.Rozumie všetko,aj viem ,že vie povedať slová lebo keď si ju nevšímame povie aj ťažké slová a keď sa jej začneme vypytovať mlčí ako ryba. 🤐

anaret
4. okt 2009

lucxy, nie že by som nemohla spať, ale čistila som mrkvu a petržlen, robila som do noci lečo, preto som bola tak dlho hore...
včera som robila pikant, piekla som, varila, prala, prezliekala periny, rozmrazovala mrazničku a večer som padla do postele ako mrtvola, som nejaká unavená, mám tlaky v hlave...

nakúpili sme okrasné drevinky, mala by som založiť záhradku, ale zatiaľ sú v črepníku, nejak na to, nemám náladu a chuť... musím si rozmyslieť, kam to dáme, aby som bola potom spokojná...

aniel som rada, že obchod iide, nech sa vám darí...

lucxy
4. okt 2009

aniel tak to je super,,,ze obchod ide,,,a daj aj malej pusinku,,,,a napis aspon raz za tyzden,,,a ako bolo na dovolenke? a samozrejme pozdravuj aj twins
aha anaret tak preto si bola tak dlho hore,,,,maly poslucha?
gucz dufam, ze ti uz je lepsie
a aniel do skoly som chcela ist ale samozrejme externe,,,ale ma nezobrali,,,no zajtra idem do roboty prvy krat tak som zvedava,,,,potom dam hlasenie ze ako bolo
teraz som este prala, vysavala umyla dlazku v izbe a spravila poriadok a mozem pokracovat v kuchyni a este kupelku,,,,no a potom sa vysprchujem a dam seba do kopy aby som rano neodpudila zakaznikov
takze asi tak v skratke no a este mala sa rozhodla ze bude vstavat zase o 5tej a cez den nebude spat,,,budem rada ked uz bude zajtra v skolke 🙂

miresta
5. okt 2009

ahoj babenky - tak konečne sa tu ukázalo nás trochu viac.

gucz - moja tak už sa vylieč, lebo nie je veľmi dobre keď berieš antibiotiká.

aniel - tak super že si sa ozvala, aj keď ste zmorené, ale hlavne že máte robotku.

lucxy - tak tebe veľa síl do práce, a dúfam, že budeš mať dobrú vedúcu a hlavne dobrý kolektív. Napíš ako bolo a v akom robíš oddelení. Budeš nám podávať potom hlásenia o akciách. 😀 😀 😀

anaret - tak ty pracuješ ako taký robot, dosť veľa práce na jeden deň, ale určite si spala ako zabitá. 😉

No my sa máme fajn, sme zdravé, manžel mi kúpil šijací stroj , ktorý som chcela už veľmi dlho, tak konečne včera sme boli kúpiť, tak ho idem akurát vyskúšať. A potom mám už aj prácu sekretárky, lebo manžel čo si založil firmu, tak nič nestíha , a hlavne ponuky, tak mu s tým pomáham, včera som mala pol nedele pracovnej, ale dobre padlo tak si popísať ako za starých čias v práci.

Pekný deň všetkým, papa 🙂

simka9122008
5. okt 2009

Ahojte kočky, zdravím všetky: Miresta, lucxy, gucz, anaret, twins, aniel
Mi sme boli v sobotu na svadbe a ďalšia je naplánovaná na druhý rok v lete

anaret
5. okt 2009

simka, dúfam, že bolo o.k na svadbe a komu idete v lete???

lucxy, malý poslúcha, občas je to horšie s veľkou ...

simka9122008
6. okt 2009

No predsa ja budem mať v lete svadbu 🙂