Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
11. okt 2009

Fúha a ako to zvládaš?

lucxy
11. okt 2009

vies co radsej sa nad tym uz nezamyslam proste zatial musim,,,,keby ste vedeli ti ludia su daktori taki sprosti ze normalne este ze nie som vybusni typ a ovladam sa

lucxy
11. okt 2009

a tvoj drahy pride nastalo?

simka9122008
11. okt 2009

Hmm, poznám to najviac sa stretneš s takými v práci, tak sa drž, idem sa trochu natiahnuť na gauč, kým malá spí, ozvem sa večer

simka9122008
11. okt 2009

Ešte nie, tu na východe je to s prácou bieda, a pri dvoch deťoch, dokonca školákovi sa len výdavky zvyšujú

lucxy
11. okt 2009

no dobre chod sanatiahnut a ja idem doupratovat samozrejme mala nechce spat,,,, 😠

simka9122008
11. okt 2009

No mne malá spala mizerne, ani nie hodinu 😠

simka9122008
12. okt 2009

Kde steeeeeeeeee? 😲

gucz
12. okt 2009

ahojček
my sme včera boli u svokrovcov, prišli sme domov až večer a šla som rovno do hajan. No a dnes som bola zasa doobeda v meste, sme boli so segrou na takých predajných trhoch popozerať veci pre deti. A v meste som bola kúpiť zimný overal pre malinkého. Segra objavila dobrý sekáč, tak som tam kúpila overal za 199 korún. No a potom sme prišli domov, hodila som rýchlo prať, potom som tu bojovala s malou. Ani za svet nechcela ísť spať, pizúkala ako najatá že nene haha, no ale nakoniec keď som jej zakázala vyliezť z postieľky, tak do troch minút spala. Akurát teraz vstala.
u nás je na figu počasie, doobeda lialo ako divé, teraz už neprší, ale zasa strašne fučí vonku, tak neviem či sa ešte dnes dostaneme von... 😒 . No a z tohoto úchvatného počasia ma bolí hlava

lucxy
12. okt 2009

caute,,,,tak gucz si dobre nakupila overal za 199sk,,,,jaj dneska som riadne makala ako fretka ty kokso,,,,piekla som vsetko pecivo za makacka,,,, 😝 aj som sa stihla trochu popalit,,,,ale len trosku na ruke,,,,ja nesikovna 😝

anaret
12. okt 2009

my sme s malým dnes boli na logopédii, logi hovorila, že musíme potrénovať R,L, sikavky...začali sme s R a to mechanicky po ležiačky, ja som sa na to pozerala, mala som mu držať jazyk a vlniť mu lyžičkou a jeho vlastným prstom, bolo mi to zvláštne, asi sa to ani nenaučím...

včera sme boli na Jánošíkovi, no pre mňa to bol ťažký film...

gucz
13. okt 2009

ahojte dievky

lucxy tak už niesi v kase? To Vás tak striedajú hore dole? Ti verím, že si narobená.

anaret môj brácho tiež nevedel povedať r, alebo teda vedel, ale takým hrdelným spôsobom. Tiež boli na logopédii, dávali mu rôzne cviky. Napríklad si musel držať konček jazyka prstami a povedať tdnka (ako trnka), tdpaslik (trpaslík) atď. No a vieš kedy sa nakoniec naučil to r??? Keď začala prvá séria superstar a on vykrikoval že aj on keď bude veľký, tak tam pôjde spievať. No a mama mu povedala, že nemôže, lebo nevie povedať pekne r. No a ešte v ten deň sa to sám od seba naučil a odvtedy rozpráva pekne.

lucxy hej aj ja som sa tomu overalu potešila. Bola som aj na takej predajnej akcii, kde vozia veci čo sa nepredajú v sekáčoch a aj tam som nakúpila. Minula som tam 20€, majú tam lacné veci Ale bundy tentoraz neboli, tak som kúpila dupajdy pre malého a tak podobne. Tak sa z toho teraz vytešujem

lucxy
13. okt 2009

caute u nas je strasne,,,,ze 3stupne,,,ty brdo,,,,gucz som aj v kase ale ked som na pekarni a treba musim este aj bezat do kasy takze asi tak,,,,,uz citim ze som aj schudla su mi volne nohavice,,,,,
dneska idem na 12,15 teraz rychlo som riadila este idem povysavat a dat sa dokopy

simka9122008
13. okt 2009

Lucxy no to ti verím že si schudla sa nabeháš ako fredka aj doma aj v robotke, drž sa

lucxy
13. okt 2009

simka aj uvas je tak strasne vonku? akurat som doriadila a prave ranajkujem alebo rovno aj obedujem

miresta
13. okt 2009

Ahojte kočky,

lucxy - tak tebe teda nezávidím toľkej námahy a streso, ale zase na druhej strane tie kilečká dole by potešili. 😀
Inač je u nás hrozne škaredo, ráno bolo o osmej keď šiel manžel do práce 4 stupne.

simka - ako sa máš, čo hovoríš na to hrozné počasie?

gucz - no super, že si si pochodila po meste aj obchodíkoch, ja som už dlho nebola nikde, stále len ideme do Lidlu, alebo tesca na rýchly veľký nákup, čo nám treba a s autíčkom šup šup domov. No a ten overal, to bola super kúpa.

miresta
13. okt 2009

gucz - ešte som ti zabudla odpísať k predošlému rozhovoru, že unavená nie som už ani ja asi také 2 mesiace, ale večer zase neviem kedy je osem - pol deviatej a ja odpadávam do hajan. A inač bábo sa má asi fajn, idem vo štvrtok na kontrolu tak uvidím koľko pribrala maličká, či je to v poriadku.
A nemotorná tak to sa ja cítim strašne, len funím a sťažujem sa na všetko. 😀 Manžel mi akurát hovoril, že ako som nemala brucho 5 mesiacov, tak mi teraz tak vybehlo, že až hrôza, že ako by som mala ísť rodiť o týždeň. A ja sa presne aj tak cítim. 😀

gucz
13. okt 2009

miresta aj ja večer padám dolu pusou... posledné dni malá štrajkuje so spaním, neviem prečo, nechce zalahnúť do postele i keď je unavená riadne. Dnes som ju uložila do postieľky ako na obedný spánok a ona panička tam dve hodiny v spálni vymýšľala !!!! Chudák manžel, spal po nočnej, zobudila ho samozrejme. Tak tam dve hodiny vyvádzala, až som si k nej musela nakoniec ľahnúť, chytiť ju zo zadu aby sa nemohla hýbať a tak aj za 5 minút zaspala. Som z toho smutná, lebo nikdy so spánkom nerobila cavyky a teraz toto... ktohovie teraz do kedy bude spať.

hodila som do albumu veci z toho nákupného záťahu, chýba tam ešte tričko a kabátik pre malého a blúzka pre malú, ale aj tak za 20€ dobré nie??? Ja sa z toho vytešujem ako šibnutá, že sa mi tak podarilo nakúpiť 😵

lucxy
14. okt 2009

caute,,,gucz no riadne si toho nakupila,,,super 😵
baby u nas brutalne snezi fuci a je taka kosa,,,,ze koli tomu vetru sa neda ani ist von

stark
14. okt 2009

trošku sa zaujímam o chudnutie a študujem rôzne diéty.Väčšina ich vychádza z rovnakého princípu - obmedziť príjem kalórií. Ale prečo držať diéty a potom mať obavy z opätovného pribrania ? Podľa mňa je lepšie si všeobecne prispôsobiť stravu tak, aby sa nepriberalo, prípadne došlo k poklesu hmotnosti.Je o tom niečo na www.chudnutie.aloeinfo.sk .Zaujímal by ma Váš názor na to, keď už máte skúsenosti s diétami

anaret
14. okt 2009

stark, vieš máš pravdu - bolo by to fajn, len sa udržiavať a nepriberať...ľahko sa to píše ale ťažko realizuje... hlavne u nás žien...chceli by sme byť štíhle, ale ako to udržať, keď varíme pre celú rodinu, pečieme dobroty, dojedáme po deťoch a z chladničky aj po celej rodine, čo nikto už nechce, len aby sa to nevyhodilo- veď potraviny sú také drahé!!! a potom takto zješ aj to, čo si neplánoval...

simka9122008
14. okt 2009

Kočky a kde je sestri?

simka9122008
15. okt 2009

Kde steeeeeeeeeeee 😲

sestri
15. okt 2009

tu som...pekné, že si spomeniete....mám sa celkom dobre, zdravie ma trochu otravuje, ale chrbtica odkedy chodím do fitka už nie...doma je to stále po starom, byt máme už na nete, tak dúfam, že sa predá čo najskôr...malú musím vziať k psychologičke, aby jej lepšie vysvetlila rozvod a dostala z nej všetko, čo ju trápi, lebo mne nič nepovie, má takú povahu ako jej otec...dokonca mi začína na neho žalovať,aké poznámky má stále na mňa...snažím sa to zvládať, aj keď to nie je jednoduché, tým, že bývame spolu...čo vám ešte poviem?...neviem...

gucz
15. okt 2009

ahojček kočky
sestri som rada, že si sa ozvala, prajem Ti, aby sa byt čo najskôr predal, nech máš pokoj
ja tiež nejak nemám chuť písať, nejakú mám depresívnu náladu, všetko je na houby.... 😖 . Prišiel nám nedoplatok za elektriku (vôbec som s tým nerátala a ani neviem z čoho to zaplatím). V poslednej dobe je to s financiami blbé, samé neplánované výdavky, už som z toho na mozog. A lepšie to nebude minimálne do januára, trebalo by nám kúpiť novú baterku do auta, v decembri sa bude zasa poistka za auto platiť,,, 😒 , no na nervy som už teraz popredu... Ani na Vianoce sa nejak neteším....

lucxy
15. okt 2009

caute,,,gucz to poznam daj si to nasplatky nam prisiel nedoplatok 12000,,,,takze asi tak ☹ myslim voda a kurenie to bolo
chcete vidiet ako to unas vyzera?

lucxy
15. okt 2009

tie posledne tri fotos

gucz
15. okt 2009

Ty brďo dobre zasnežené veru...
my sme boli doobeda ako rodinka v obchode a pršalo so snehom spolu, ale keďže tu sú 3 stupne, tak sa to vôbec ani nechytalo na zem. No a teraz len prskoce a fučí.
Lucxy u nás to nieje až taká suma, takže sa mi to neoplatí dávať na splátky, no i tak som s tým nerátala, minulý rok nám ešte aj vracali. Ale čo už, to je život. Aj tak sme si neplánovali s mojim nič kupovať k Vianociam, kúpili sme si v septembri či kedy nové hrnce, malej stačí aj nejaká drobnosť, však ona tomu ešte aj tak nerozumie a bude....

miresta
15. okt 2009

ahoj kočky,

tak ja nemám dobré správy po dnešnej kontrole. Mala som už zajtra nastúpiť do nemocnice, ale poprosila som ju, že až v pondelok, nech ešte povybavujem manžela, Esterku odniesť ku svokrovcom a tak. Výsledky sú zlé, bábo nerastie ako by malo, je pozadu o dobrý mesiac, tak musím ísť ležať a na niejaké infúzie, k tomu mám krv v moči, vysoký tlak, čo som nikdy nemala a tak. No som z toho vedľa, myslela som, že bude všetko v poriadku, veď už aj bruško mi začalo konečne rásť, no a ona na mňa vybehla, že všetko je zléééé!!!!
Tak sa ešte ozvem v nedeľu, a potom mi držte palce a mylsite na mňa.

lucxy - u vás to výzerá nádherne, ja milujem zimu a hlavne kopec snehu, takže mne by to počasie uplne vyhovovalo.

gucz - tak moja malinká spí krásne, nemám s ňou problém, aj naobed spí stále okolo 3 hodín a v noci , celú noc, niekedy sa zobudí že chce prikryť, ale ináč nie, neviem čím to bude. A veci super....aj ja by som mala radosť. 😉

sestri - ty sa rzvádzaš? To som nevedela, to mi je ľúto, aj za teba, ale aj za malú. Tak sa držte obe. 🙂