Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
15. okt 2009

miresta budem na Teba aj na malinkú v brušenku myslieť. Viem, že máš z toho teraz určite stresy, ale lepšie Vám bude v nemocnici pod dohľadom lekárov. Hlavne kvôli malinkej, budem Vám držať palčeky, aby všetko dopadlo na jednotku. Ak sa Ti bude dať, tak daj vedieť cez niekoho aj z nemocnice ako Vám je. Je mi ľúto aj Esterky, že nebude s tebou, ale zasa je dobre, že môže byť u starkých.

malá dnes po dlhej dobe zaspala večer bez protestov a hneď, dúfam, že je to zmena k lepšiemu 🙂

simka9122008
15. okt 2009

Miresta, držkaj sa posielam veeeeeeeeeeeeeeľa pozitívnej energie

lenka0005
16. okt 2009

Ahojte dievčatá,len by ma zaujímalo,či ešte niektorá držíta diétu,alebo s ňou plánujete začať?Ja nad tým uvažujem. 🙂 😉 🙂

stark
16. okt 2009

anaret..U nás sme prispôsobili stravu pre celúrodinu tak, že na večere máme všetci jedlo hlavne z bielkovín. Nedá sa to absolútne, ale tuky sú vylúčené a sacharidy čo najmenej...úplne si to riešim len ja.A dojedanie po deťoch to je najväčší hriech čo páchaš na sebe. To sú nekontrolované kalŕie a čo "ušetríš" na nevyhodených zbytkoch, potom o to drahšie Ťa vyjdú všeliaké diéta a neskôr lieky na liečenie cholesterolu, cukrovky a pod. Taká je moja svokra..je jej ľúto zbytkov po deťoch...všetko poje a potom sa nestačí liečiť na toľko chorôb že ich ani nedokážem vymenovať

miresta
16. okt 2009

ahojky kočky,

gucz - áno, máš pravdu, v nemocke mi urobia aj viac vyšetrení, tak aspoň budem vedieť všetko viac. Chcela som sa ťa spýtať, že kedy sa ti narodila Laurinka, máš napísané vo vizitke, že o 6 týždňov skôr, to je na 34 týždeň? A chcela by som vedieť, že akú mala váhu. Dík za odpoveď.
A super , že už spinkala lepšie. Moja zase dnes vystrája s obedňajším spánkom.

lucxy - dík, aj ja na vás budem myslieť, a ak sa bude dať, dám vám vedieť ako sme na tom.

Pozdravujem všetky, papa 🙂

gucz
16. okt 2009

miresta malá bola v 34 týždni, tuším 33 týždňov a 4 dni. Ona sa narodila s dĺžkou 46 cm a váhu mala 2620g. No ale bola ťažšia ako všetky detičky v tom týždni narodené, v tom 34tom týždni majú deti tak okolo dvoch kíl. Ja som mala tehu cukrovku, tak možno preto bola taká veľká, a možno bola po tatinovi, on keď sa narodil mal cez 4,5 kg. No a aj toto druhé miminko čo čakám je väčšie na ten týždeň ako má byť. Naposledy bolo popredu asi o 8 dní.

Pozri sem http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=35 , tu je napísané aké sú dĺžky a váhy v tom ktorom týždni.

lucxy
16. okt 2009

boze miresta nech to vsetko dobre dopadne vco verim a samozrejme budem stale drzat palceky 😵 😵 😵 napis este v nedelu ze co a ako,,,dobre?
ja som hore od 4tej,,,,dneska som bola cely cas na pekarni vsetko som napiekla to je makacka na jednu osobu a este sluzba doma no asi tak citim teraz nohy ked som si sadla ako ma bolia

gucz
16. okt 2009

lucxy vylož nožičky a odpočívaj 🙂
a čo Laurika ako zvláda škôlku???

lucxy
16. okt 2009

ale dobre ju zvlada,,,,sa normalne cudujem,,,,,

gucz
16. okt 2009

🙂 😉 🙂 super

lucxy
16. okt 2009

ozaj daj fotku bruska 😉

anaret
16. okt 2009

miresta, budem Ti veeeeľmi držať palce, je to ťažké, hlavne zachovaj kľud, neplač a netráp sa...ja viem, je to skutočne ťažké, ale Tvoja psychická pohoda a viera v dobrý výsledok je to jediné, čo teraz bábätko potrebuje...

dávaj na seba pozor...

gucz
17. okt 2009

lucxy žiadnu nemám. Ja sa nerada fotím a teraz som ako slon. No možno na druhý týždeň ukecám segru nech ma odfotí. Mohol by ma aj mm, ale to by dopadlo 😀

miresta
17. okt 2009

Ahoj baby,

gucz - tak som si pozrela tu stránku, podľa toho výpočtu, nie je až taký veľký rozdiel vo váhe, avšak ak beriem ,že sme obidvaja dosť veľký tak možno, aj preto sa lekárka obáva. A k tomu všetky ostatné komplikácie. Ďakujem inač, je to super stránka.

lucxy - aj ja verím, že bude všetko o.k.

anaret - ďakujem, zatiaľ sa až tak netrápim, dúfam, že mi budú robiť vyšetrenia a nepreukážu niejkaý nový problém. Manžel sa veľmi obáva či nebude niejako postihnuté, ale myslím, že to by už ukázalo skôr, a všetky testy, ktoré som robila dopadli dobre. Tak dúfam, že to bude len malá mrňúska ( moje malé žabiatko) . 🙂
Dávam na seba pozor, a budem na vás myslieť.

Baby ďakujem vám všetkým, a budem na vás myslieť, dúfam, že sa mi podarí ešte zajtra večer dobehnúť. Ak nie, tak napíšem potom, čo nové. papa a držte sa tiež. 🙂

lucxy
17. okt 2009

mireste drzkaj sa a daj vediet,,,ze co a ako 🙂
jaj baby dneska fest frmol v praci ludi vela na pekarni sama som sa ani nezastavila potom na kase ale to som bola normalne rada,ze sedim ,,,,,a blokujem,,,, 🙂 a teraz ma tu mala rozculuje

gucz
17. okt 2009

miresta drž sa 🙂 a neboj, malinká je určite v poriadku, keď Ti testy povychádzali dobre. Tú stránku si rada pozerám aj ja.

lucxy takže už si domenka, aj tak dobre 😉

mne včera večer zostalo strašne zle, z chuti som zjedla kúsok knedle. Takže kým mi to ako tak prešlo, to potrvalo, nakoniec mi pomohla sóda bikarbóna. No spať som išla o polnoci. A malá ráno vstala o pol piatej, potom o pol šiestej, a vstali sme o šiestej. Takže som nevyspatá, bolí ma hlava a cítim sa ako po žúrke (po riadnej opici 😝 ). No a ako naschvál malá spala poobede len niečo vyše hodiny, takže som si síce aj ľahla, ale ako som zadriemala, tak už sme vstávali 🙄 ... A mm má celodennú smenu v práci... Asi ma švihne. Už nech je večer a idem spinkať

lucxy
17. okt 2009

halo halooo

gucz
17. okt 2009

čo sa stalo???

lucxy
17. okt 2009

prasiatko sa pokakalo 😀 no a teraz kveci,,,co robis?Ja konecne sedim dieta cely den hore a teraz zaspalo spravila som si popcorn tak ho nie ze jem ale zerem 😀

gucz
17. okt 2009

😀
ja pozerám ako žaba z prachu a silno silno uvažujem, že ani telku nezapnem a idem spať...
malá mi už spinká, tak asi pôjdem k nej. A s tým popcornom mi nerob chute 😉 , dala by som si, ale v posledných dňoch je mi pomaly od všetkého ťažko, alebo mám kyselinu, tak sa bojím teraz večer.....

lucxy
17. okt 2009

no a co ti robi zle? ci to je jedno?

lucxy
17. okt 2009

ja budem hore este pol hodku a idem spat dneska skoro ako so sliepkami uz som tak skoro nesla dost dlho

gucz
17. okt 2009

však ja ani neviem čo mi robí zle, niekedy si niečo dám a v pohode a druhý raz idem umrieť od kyseliny 😝 . Napríklad dnes som jedla knedľu so segedínskym gulášom (bol riadne kyselý) a v pohode. No a včera len kúsoček knedle som ochutnala a myslela som že zahyniem......

no ale už som tu neni, dobrú nocku, papa 😔

anaret
17. okt 2009

ahojte, namna nieco lezie, bolí ma celý nosohltan, asi si pôjdem ľahnúť...

anaret
18. okt 2009

ženy, kde ste??? ja som celý deň ležala - teda doobeda som aj varila, bolí ma hlava a mám nádchu...no nič moc...

gucz
18. okt 2009

čauko
my sme boli dnes u svokrovcov 🙂

anaret len pekne ešte lež, aby si rýchlo vyzdravela, fúha nádcha 😝

sestri
19. okt 2009

ahojte...Miresta, ja mám už 4 mesiace po rozvode...snažím sa ako sa dá, ale na malú to vplýva čoraz horšie, musím čo najskôr navštíviť psychologičku...sú to neskutočné peniaze, ale kašlem na to, musím ju dať do poriadku...

anaret
19. okt 2009

sestri, prečo za to platíš?? ja si myslím, že také poradenstvo by malo byť zadara, prepláca to poisťovňa, nie???

ale je dôležité, aby ste to nejak prekonali, aby išla do puberty s tým vyrovnaná...

sestri
19. okt 2009

anaret...ja viem, zajtra idem volať do poradensko-psychologického centra...ale naposledy som čakala 2 mesiace na termín...musím ich poprosiť o skorší termín...viem že je to dôležité...a dohodla som sa s exom, že sa čo najskôr odsťahuje, aj to jej určite pomôže...dúfam, že to zvládneme, som z toho dosť nešťastná ☹

simka9122008
20. okt 2009

Sestri, držím palce, nemáš to fakt ľahké 😒