Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
27. júl 2010

🙂 ako žiješ? ja som taká opustená 🙂 , MM aj s Laurou sú na dovolenke, tak s Míšatkom doma bačujeme sami, ale je nám super

aniel
29. aug 2010

ahojte,prišla som nakuknúť,ale asi sem už chodíte len občas.Tak vás všetky pozdravujem 😀

anaret
3. sep 2010

ahojte, po dlhom čase Vás všetky zdravím, gucz, Tvoji malí sú zlatí.. my sa máme pomaly, synček nastúpil do prvej, takže nás čaká ťažký rok, inak pomaly...

lucxy
12. okt 2010

Baby žijete ešte? 🙂

lucxy
18. okt 2010

gucz napíš aspon ty ako sa máte 🙂

gucz
21. okt 2010

@lucxy čavec, máme sa dobre, Laura je každú chvíľu soplavá zo škôlky, ale inak fajn. Chodím cvičiť v pondelok aerobik a v stredu zumbu, tak sa vyjaším, ale inak som ako slon... Takže keď prestanem kojiť, tak si dám asi zasa diétu. Teraz sa mi popravde nechce, skôr už rozmýšľam čo k Vianociam napečiem a tak... však ma poznáte

A Lucka niesi na FB? Sestri aj Aniela mám pridané v priateľoch, na FB dávam aj kvôli rodine fotky...

gucz
30. okt 2010

Ahojte babulky je tu niekto??? Dnes som tak z nostalgie čítala túto tému a aj ľúto mi prišlo, že už si tak nepíšeme ako kedysi... ☹ . Vlastne odkedy sa narodil Miško, tak to tu nejak upadlo, škoda

my sa máme fajn, deti mi robia radosť, Miško je šikulka, plazí sa, vie sa postaviť pri nábytku, dáva pá pá, skúša štvornožkovať, sedí sám, chorí za ruky. A Laurinka je už veľká slečna. Stále je to živé striebro, výmyselná je za tri deti, ale je to už teraz fajn, tak sme sa zladili, už si aj telku večer pozriem, aj kafe v klude vypijem....

blížia sa nám vianoce, teda ešte sú ďaleko, no ja už nad nimi rozmýšľam, pár darčekov už aj mám... no a tak

ozvite sa, budem rada

lucxy
31. okt 2010

ahoj gucz,,,som rada, že si sa ozvala aspon ty ked uz nikto nenapíše,,,,no ved pozeram že malý už má 9 mesiacov, som na fb ale ani tam dako nechodim takže tak som to skor chcela oživit tu,,,,ako kedysi,,,,ako este kojis? 🙂

lucxy
31. okt 2010

a ako sa ma sestri? povedz jej že nech napíše sem niečo,,,a aniel?

sestri
3. nov 2010

ahojte...dostala som odkaz...máme sa dobre...celé to tu je nejaké pomenené

lucxy
4. nov 2010

ahoj sestri no konečne si sa ozvala som v praci neskor ešte odpíšem,,,,a čo mysliš tým pomenené? jaj asi stranku, však?

sestri
4. nov 2010

áno, myslela som stránku...

gucz
15. nov 2010

ahojte ako sa máte? ja mám zasa malú chorú (klasika prechladnutie), už aj Miško soplí.... ja som taká nijaká, asi jesenná únava. Ešte som ani nezačala nič piecť, ani nič.... Ale darčeky už mám pokúpené 🙂
a ako sa máte Vy?

sestri
15. nov 2010

Ahojky...ja na Vianoce ani nemyslím, zháňam teraz pre nás byt,tak na nič iné nemám myšlienky...

gucz
16. nov 2010

@sestri musíte sa sťahovať? nestavajú vo vašom okolí v dedinách nájomné bytovky? možno by to za pokus stálo si dať žiadosti.... my sme sa tak dostali k bytu

sestri
16. nov 2010

ja chcem ostať v Zámkoch...niečo bude...konečne si vysporiadame majetok a budem len vo vlastnom