Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
5. nov 2008

alex gratulujem k tehulkovaniu 😉
no mne uz asi sibe zo vsetkeho 😀

simka9122008
5. nov 2008

Prečo lucxy?

gucz
5. nov 2008

tak už som sa rozhodla čo bude zajtra k obedu, pečené buchty. Ešte som to nikdy nerobila, tak skúsim. Naposledy som jedla buchty v pôrodnici. A boli výborné, pametáš si na ne aniel?

lucxy
6. nov 2008

dobre ranko zienky,,, gucz takze buchticky, hej?no moja starka robi take su mnam mnam,,,ale uz som ich nemala strasne dlho,,,,,ja som minule malej kupila v jednote parene buchty,,,, 🙂 zjedla jednu 🙂

erikas
6. nov 2008

dobré ránko 😉 čítam Vás sem tam popri práci tiež toho máme teraz ku koncu roka strašne veľa 😒 včera som bola v posilke,budem chodiť aspoň 2x do týždňa,lebo diétovať už naozaj nemám chuť a bez cvičenia to nemá efekt
gucz ja budem dnes robiť plnené kapustové listy,tiež prvý krát,tak dúfam,že sa vydaria 😝

lucxy
6. nov 2008

mnam erikas to mam rada posli mi jeden 😀 este som to ale tiez nerobila, potom daj vediet

erikas
6. nov 2008

lucxy už to vonia 😝 😝 som sama zvedavá aké to bude,no ale je to je dosť papračka prácna teda,druhýkrát ak to budem robiť si deň dopredu pripravím mäsovo-ryžovú plnlu,no čo druhýkrát budem múdrejšia 😀

gucz
6. nov 2008

čauko tak aj ja už mám buchty upečené, sú fantasticé, len džem dám nabudúce trochu hustejší. Inak nemajú chybu. Robila som také menšie buchtičky a už som ich zjedla 5. Už aby sa zobudli MM po nočnej, nech ich poje, lebo ma furt lákajú 🙂

gucz
6. nov 2008

Baby kde ste všetky? kade beháte?

lucxy
6. nov 2008

ahojte ja som tu 🙂

maminkatn
6. nov 2008

halo....aj ja som tu,,len na skok... 😒
ako sa mate,,,,my sme dnes varili....mesko po juhoslovansky...a ryzku k tomu....
a zeleninkovo zemiakovu polievku.....a zajtra,,,,,zem.kasu a sekanu......-teda fasirku....v celku,,,take babetko..... 😀
xystam na sobotu oslavu,,,,aj dcerka pride bo mam narodky....zajtra,,,,,budem piect,,,kremes,,,,a bratisl.rozky....orexove,,,a aj nutelove,,,,a salat....grecky,,,a cestovinovy....a misy,,,,ale tuie az v sobotu...pride,,,svokra aj svokor,,,svagrina,,,,svagor,,,a aj synova draha....
ale hlavne sa tesim aj zajtra na malinku....sice budeme piect,,,,ale hlavne ze prise,,,aj s maminkou...a ta mi pomoze,,,,DUFAM.... 😉
mam sat pet,,,take iokruhle,,,,narodky,,,aspon pridem na inaksie myslienky,,,,,,nemam to ruzove,,,,,ale hadam to dobre dopadne,,,, 😒

lucxy
6. nov 2008

neboj maminkatn vsetko bude dobre a tak ti blahozelam vsetko dobre k narodeninam 😉 😅
no teda riadne ides piect 😉

gucz
6. nov 2008

maminkatn všetko najlepšie Ti prajem, hlavne si to uži na tej oslave a uži si malinkú. Ja som mala dnes meniny, ale oslavu sme nerobili žiadnu... Aj tak som si na to spomenula až po smske od kamarátky poobede, ja som tak mimo, že ani neviem, aký je deň 😀 . Dnes som si až do večera myslela, že je piatok, až večer išla ordinácia a pozerám že čo to???? Mne už normálne hrabe, odkedy nechodím do robotky.

lucxy
6. nov 2008

no gucz tak sme dve co nam hrabe 😀 😀 😀 kde su ostatne zanedbavajuce pochudnuce alebo chudnuce zienky?

gucz
6. nov 2008

no však, nejako nás zanedbávajú.... ☹

lucxy
6. nov 2008

no no zanedbavaju ☹ ach jaj akurat som docvicila pojdem si dat sprsku kedze som hore od 5tej ale dneska mam dako dost energie a to som bola doobeda vonku 2hodky a aj poobede 🙂

lucxy
6. nov 2008

ozaj ako buchticky uz su zjedene? chutili MM? 😉

lucxy
6. nov 2008

zajtra idem malovat kuchynu a vecer pojdem vonku s babami sa odreagovat 🙂 a tiez vsetko dobre k meninam 🙂 🙂 🙂

gucz
6. nov 2008

diky, buchy chutili, aj pár ostalo na ráno 🙂 , pôjdem ja hajat, lebo malá je tiež taký ranný vtáčik, aj keď nevstávame o piatej. Dobrú nocku

lucxy
6. nov 2008

tak dobru gucz ja este mrknem panelak 😉

lucxy
7. nov 2008

dobre ranko ziekny,,,ako ste sa vyspali? ja nie moc dobre,,,,dako to predycham 😉

lucxy
7. nov 2008

gucz vcera som si kupila v lekarni caj hannasaki a psyllium je to vlaknina 🙂 kde je aniel?

gucz
7. nov 2008

ahoj lucxy, dobré ránko, tak aj mi sme mali na nič noc, malá často mrnčala a už o šiestej bola hore. Napoky som si šla ľahnúť skôr, ale nič z toho 😢
ten čajík, to je aký? Na čo je to dobré?
Ja som volakedy pila zlatého draka, neviem ako sa to presne volalo, ale chudlo sa z toho a prečisťovalo to organizmus, ale krabica toho čaju bola veľmi drahá...

lucxy
7. nov 2008

no tak ja som isla spat dako 10,20 a potom mala hovorila zo sna isla som sa nanu pozriet cela bola spotena tak som ju prezliekala,,,,no a o 4tej sa zobudila ze mama nejdem uz spat ,,,chcem papuce a ja hotova znej zacala total revat proste trucovala tak nakoniec zaspala pri nas,,,trvalo to trosku dlhsie ale zaspala po boji, no a rano ked sa zobudila tak bola zase spotena tak som ju musela ist celu osprchovat
ten caj je na chudnutie je tu aj taka tema na konikovi o nom,,,,v tom baleni v takej krabici su 4sacky a znej vynde 500 salkov caju a stoji 230 korun ale da sa kupit aj po dvoch sackoch tu u nas v lekarni tak ma 2 sacky,,,,no a to druhe je na creva ked ti zle travi a stoji to 80korun 🙂
uz budem nacisto precistena ztoho vsetkeho 😀
🙂

sestri
7. nov 2008

ahojte kočky...ja mám dnes voľno, ale nie je to ako som si predstavovala...dostala som, bolí ma brucho...suseda vytopila barák, tak som jej bola pomáhať, ešte som si ani kávu nestihla dať...nadopovala som sa proti bolesti a idem upratovať, hádam mi bude pri pohybe lepšie, doteraz to vždy pomáhalo.

s drobcami to máte naozaj zaujímavé...hlavne to skoré vstávanie, asi by ma porazilo...moja vstávala o 6h a aj to bolo na mňa skoro...aj teraz vstáva o pol siedmej, výnimočne o pol ôsmej...ale už si vie našťastie urobiť raňajky a nechá nás spať...manžel je tiež ranné vtáča, tak to má asi po ňom.

maminkatn
7. nov 2008

aHOJKY....babulky,,,,,lucxy...a aj gucz...... 🙂
ste zlate ze ste mi gratulejsn,,,,, 😀 inak som si myslela ze tu dneska,,,nebudem,,,ale stiham.....a bola tu aj dcerka...pomohla mi tie nut.rozky....a aj kremes,,,je v ladnicke,,podaril sa.....mam ho taky,,,,,dvojfarebny,,,,a rozky su jak paperko...... 😀 😀 😀 😀
utahana som jak konisko,,,,som sa nezastavila ako som prisla z roboty,,,,od pol 2..... 😒 😒
a malinku som si neuzila ale ved zajtra...hadam....a aj v nedelu..poobede,,,idem do rob...ale potom....hadam sa to vsetko podari...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a dakujem ze ste si na mna spomenuli.....pa.... 😉

sestri
7. nov 2008

jaj aj som zabudla, gratulujem všetkým čo mali sviatky... 😉

my sme mali smutný týždeň...zomrel nám známy, kolega aj pacient v jednom po 2 mesiacoch trápenia...bola som z toho dosť rozhodená.

teraz som dojedla nanuk, ale už ma aspoň brucho nebolí...

dnes ste všetky štrajkovali.

dia2006
7. nov 2008

Ahojte, ja vobec nestiham, ale sem-tam si to precitam, vsetky kocky pozdravujem. A tu su nejake postrehy - Maminka TN, vsetko najlepsie, najlepsie, najkrajsie a vela radosti v rodine!!!
A ja som si vsimla /asi to uz vsetky viete/, ze Dannynka je Tvoja dcera??? To vazne? No, to je teda dobre, ja som si to vsimla podla fotiek malej, ale Dannynka sem takmer vobec nechodi, len viem, ze caka druhe a chodila do 90 dnovky, tak to je teda fakt dobre, ze ja som o tom ani nevedela a mala mi bola povedoma a aj meno sedi, tak je to jasne.

dia2006
7. nov 2008

Nutelove rozky?? Je to komplikovane??

sestri
7. nov 2008

dia...jasné, ja ich robím z kysnutého cesta