• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

16. novembra 2010 
dobre ranko zienky,,,,,no u nas prsi,,,,
erikas tak to je super, ze chodis do posilky,,uvidis ze sa ti zapaci :slight_smile:
14. nov 2008 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ránko všetkým , u nás je tak pod mrakom a sychravo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , idem si uvariť čajík pu-ehr teraz som si kúpila taký z jahodovou príchuťou, malá si tu vyhádzala všetky hračky z krabice, chcem ešte povysávať a treba my ísť aj na víkendový nákup.
14. nov 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príjemný sychravý deň...ale sa zmenilo počasie.
dnes máme pizzu so zeleninou a večer sladké, asi sa budem musieť do toho prinútiť....v robote je dnes pohodička...o 12h tu už nebudeme, ako dobre...doki sa ponáhľa, a aj tak máme piatky krátke.

erika...chodiť do posilky je super, ja som na to značne lenivá ako aj na všetky druhy cvičenia.včera som si urobila malú radosť a kúpila som si kabelku...po dlhom čase aj niečo pre seba.
14. nov 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sestri..rada ťa vidím..vidím že chudneš stále.alebo zasa??? :wink:
14. nov 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daska si sa tu dlho neukazala :slight_smile: tebe sa ako dari?
14. nov 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucxy...mám sa.. :unamused: včera som sa ledva napratala do riflí.tak som sa naštvala a idem zas na pár dní skúsiť 90 dňovku.tebe sa ako darí?? :slight_smile:
14. nov 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daska...nie stále, ale zasa...tiež mám akési tesné rifle. dávno si tu nebola a radi ťa zas privítame...ja už potom nechcem vôbec skončiť, lebo zas priberiem...chcem naučiť aj dcéru na zdravšiu stravu a menej sladkostí, lebo je od nich dosť závislá a je v puberte, kedy sa začína priberať.
14. nov 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak my máme za sebou trojhodinovú prechádzku (pošta nákup), a upiekla som zasa buchty (tvarohové aj lekvárové) a teraz sa idem venovať malinkej. A vonku je síce sychravo, ale na druhej strane sviežo. Super sme sa vyluftovali :slight_smile:

aniel, miresta, twins, tina, veronkaj,anaret??? čo ste kde ste???
14. nov 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daska mam sa celkom fajn,,,ufff upiekla som pizzu este malej tak to tu zase riadim,,,,boli ma chrbat ako kona,,,,
14. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte načo je psylium ?pomáha?
14. nov 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alka je to vlaknina pomaha to pri traveni :wink:
14. nov 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja diéta asi skončila...bola som v škôlke pre kamoškinu malú aprošlo mi strašne zle, ledva som došla domov..tma pred očami, tlak dole...musela som sa najesť...strieskala som 2 chleby a je mi dobre.
14. nov 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestri mne tak tiez bolo na zaciatku si pamatam ked som zacinala tak som si dala tiez v ovocny den chlebik lebo mi bolo zle ale pokracuj
5
14. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mne prvý krát nebolo, teraz som z toho ostala dosť prekvapená....v poslednom čase mám aj tak problémy s nízkym tlakom.
:frowning2:
14. nov 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestri tak mne tak bolo prvy krat zle,,,,ja mavam teraz moc nizky tlak,,,,niekedy ked idem tak vidim hviezdicky :confused:
14. nov 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,,,zienky,,, :slight_smile:
mno som tu ako inac,,,, :wink:
inak dnes,,,som bola u dr,,,a vysledky,,,z mikrobiol...su ok....a ani hrdlo ma uz neboli...... :grinning:
napsala mi len lieky,,od alergie,,,a od hlienov...aby ma to nedrhlo......
a dieta,,, :unamused: neriesim ked budem mat aj tie druhe vysledky,,ok,,,,to by malo byt na bud,tyz,,,ok...tak sa na to dam ale az po operacii...ak to dobre pojde,,,, :unamused: :unamused:
dnes sme mali taku gulasovo...zemiakovu polievku...so super mekkymmxlebikom,,,,,mnam,,,manm...a potom,,,az..NA VECER....sme si dali mastovy,,,xlebik,,s cibikmi..... :wink: :wink: ...
a ja som to dorazila....teraz super hroznom,,,z lidlu...je uzasne,,,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
NERIESIM TO TERAZ......VED UVIDIME,,,,,, :wink: :wink: :wink:
14. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminkatn tak potom v pohode ze uz ti je konecne lepsie :wink: :slight_smile:
14. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
good morning :grinning:
15. nov 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Lucxy ty čo z angličtinou?
15. nov 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak zo srandy :grinning: ako sa mas? co mala? moja si vedla mna modeluje z plasteliny,,,,sem tam hadze na zem mini kusky a stale mi hovori aby som jej podavala,,,, :grinning: za chvilku bude mat tvoja jeden rok ,,,ha a moja dva,,,,ktoreho ma tvoja narodeniny?
15. nov 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno...ako kočky?...dnes ba sme mali mať vitamíny...no neviem ako to zvládnem.urobím si mrkvu v paráku a neviem čo...mangel krája kapustu...ja idem upratovať, predtým si dám kávu...prajem vám pekný deň. :wink:
15. nov 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucxy máme sa fajn postavila som variť polievku kuraciu, umyla som si vlasy, vyprala jednu várku a malá teraz zaspala tak idem asi pozmývať, dnes bude na obed ryba.Malá bude mať rok 9. decembra bože ale to zbehlo rýchlo a tvoja má kedy 2 roky?
15. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ked to tak rychlo uteka,,,,moja sa narodila 13teho na moje meniny,,,,boli sme vonku teda je riadna zima brrrrrrr
15. nov 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestri neboj sa zvladnes to prve dva vitaminove budu hrozne ale potom si zvyknes :slight_smile:
15. nov 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy ,takže pomáha pri chudnutí? sú aj nejaké výsledky?
15. nov 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alka,,,ja pijem teraz ten caj hannasaki ten je podla mna dobry no citim sa lepsie,,,,no a potom psylliu nemam vobec take brucho nafuknute,,,,takze pomaha ved skus,,,, :slight_smile:
15. nov 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucxy takže 13.no to si mala pekné meniny :slight_smile:
15. nov 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky, tak aj u nás je riadna kosa, ráno boli dokonca aj okná na autách namrznuté. Akurát sme prišli domenko - konečne, idem piecť perníčky, už druhú várku. Malá je už uložená, MM pôjde k pc a ja budem mať kľud.
sestri ako dopadol vitamínkový deň?
15. nov 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som bola 2 dni na školení v Bystrici, od rána do večera, bolo toho dosť...v práci je tiež toho dosť, doma tiež nestíham a na PC nezostáva čas...
ale inak fajn, len som sa pohoršila v jedení, tie školenia sú nanič v rámci stravovania ješ úplne všetko...ale čo už...
15. nov 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte lucxy ked som si začala dávať psylium tak fajn ( prášok rozp. vo vode), ale po týždni sa cítim ako predtým, takže neviem či si na to moje telo zvyklo ...
15. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok