Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
16. nov 2008

ahojte...vitamínky nedopadli dobre...bola som stále hladná...cez deň sa to celkom dalo, ale večer sme mali návštevu a priznám sa...mám opicu...takto som sa riadne dávno necítila 😝 😝 😝 ...dobre mi tak 😀

Tinka má dnes u nás v Hypernove 2 vystúpenia,tak rýchlo varím.robím dusené hovädzie na suchohríboch...jej k tomu urobím ryžu a asi aj sebe.

prečo tu dnes ešte nik nebol?

gucz
16. nov 2008

ahojky sestri tak ja som práve dorazila 😎 🙂 , ja som doteraz tiež varila komplet obed, tiež ideme z domu poobede, hneď ako sa malá vyspinká. Baby asi tiež vyvárajú 😵 😉 🙂

lucxy
16. nov 2008

ahojte, no dneska som nemala zapnuty pc,,,hned rano som bola v obchode potom som varila ryzu a polievku,,,,a isla som knasim po maso,,,,,to som dovarila neskor,,,,,nieco take ako cina,,,,no a bol tu svokor robili tu skrinu,,, 🙂

alka875
16. nov 2008

tak to asi vyskúšam,lebo niekedy mám naozaj nafúknuté brucho

erikas
16. nov 2008

ahojte kočky 😉 dnes som v práci a práve som dojedla kuracie stehno,ryžu a zeleninový šalát a to je dnes moje posledné jedlo 🤐 nooooo možno ešte večer pri telke zjem nejaké tekvicové jadoierka tie ja zbožňujem 😝

Ivetka dávaj na seba pozor xixi aj na opičku 😀

gucz Ty už vypekáš medovníčky? si šikula teda 🙂

lucxy tak skriňa už stojí,už máš hotovo nie? ja sa normálne teším keď mám ísť do posilky... to vážne sama tomu nerozumiem,ale začalo ma to baviť 😎

sestri
16. nov 2008

ahojte...no už mi je ako-tak dobre...pojedla som všeličo, tak diéta je fuč.ale nevadí, aj tak mi neprospievala.
zajtra je ešte voľno, tak sa dám do poriadku...manžel ide do roboty, robia všetky sviatky, samozrejme okrem tých dôležitých. už som si zvykla.

...vy ste ako strávili zvyšok dňa?

dia2006
16. nov 2008

Ahoj sestri, davno som nemala opicu, ale ta moja dopadla tak /bolo to v okt 2005/, ze mi bolo spatne asi tyzden. Ked to ani po tyzdni nepreslo, ledva som vstala kazde rano z postele a stale som sa citila ako po opici, tak nakoniec vyslo najavo, ze som tehotna.....
Sluzobka v BA

lucxy
16. nov 2008

ahojte,,,sestri no my sme boli v tescu ale bolo tam strasne vela ludi no hroza,,,,si to neviem predstavit ked bude december,,,tak radsej jedz zdrave veci castejsie cez den uvidis ze sa budes citit dobre a opras orbitrek 😉 aj MM uz nedrzi? 🙂

lucxy
16. nov 2008

inak aj moj je zajtra v robote,,,,tak pojdem k nasim pozriet 🙂

dia2006
16. nov 2008

Sestri myslela, ze uz ani jej muz nedrzi dietu - ak som to dobre pochopila.
Tak som nedopisala, ze sluzobka v BA dopadla tak, ze sa pokazilo auto a nevedel ho nikto opravit, no proste hroza, ani sa mi nechce o tom pisat. Bola som hotova.

lucxy
16. nov 2008

ahojky dia,,,,takze bolo v ba zle?

zanab
16. nov 2008

Ahojte dnes asi boli velké zlavy aj my sme s kamoškou upratali deti ,že sa mrkneme, čo majú v OD nemali sme kde parkovať a po obchodoch sme chodili bez košíkov, aby sme prešli- katastrofa

dia2006
16. nov 2008

Vybavili sme, co bolo treba, cestou domov sme sa chceli zastavit s kolegynou niekde v Avione a v Ikei a pod., tak cele natesene, ze mozme ist, sme sa nepohli.... a kym nas odtiahli na normalne miesto, presli cca 4 hod. Stali sme, kde sme nemali /nikde nebolo mozne zastavit/, tak sme sa od auta nemohli vzdialit. No proste smola - maximalna, ale ja som rano citila, ze sa nieco stane, ale len sme sa na tom zasmiali.

sestri
16. nov 2008

manžel chce pokračovať, on má pevnejšiu vôlu ako ja...
orbitrek asi naozaj oprášim a zruším moju absolútnu lenivosť. 😠
my sme nakupovali v Hypernove medzi dvomi vystúpeniami malej, neviem či ju tak ešte môžem nazývať....

dia. tak to bol veľmi nepodarený výlet, škoda, ty tak rada nakupuješ... 😉

dia2006
16. nov 2008

Tak Ti poviem, ze vtedy, ked som nevedela nastartovat, vtedy mi bolo vsetko uplne jedno, len aby sme odtial vypadli co najskor. Hlavne, ze to mam za sebou

lucxy
17. nov 2008

dobre ranko,,,,no vonku je zima,,,brrr,,,,pojdem na chvilku knasim pozriet,,,,som od piatej hore,,,a potom budem upratovat,,,, 🙂

simka9122008
17. nov 2008

Ahojte ja mám na dnes navarené mama my včera zbalila zlatá moja nemusím dnes nič variť doobedu asi poperiem, možno niečo popratám a poobede pôjdeme pozrieť moju babku

erikas
17. nov 2008

ahojte kočky 😉 ja idem tiež dnes do práce,ale až na nočnú tak teraz si užívam voľno 😝

dia tuším si mala deň "blbec" 😀 aspoň ste sa dopbre nasmialio,keď ste už nenakúpili

sestri kašli na diétu keď sa necítiš dobre,idem zajtra cvičiť a strašne sa teším 😎 pohyb vytvaruje a spevnie telo a samozrejme úprava stravy ale žiadna diéta...z každého rožku trošku a večer po 17:00 nejesť

anaret
17. nov 2008

ahojte, babuľky!
aj keď dnes bol sviatok, bola som v práci, lebo nestíham....
včera sme boli na "kultúre" - na muzikále Mníšky, bolo fajn, tá Paveleková síce má už svoje roky, no aj tak je dobrá...
dnes sa zozimilo, ale asi to tak má byť...
miresta sa ešte stále s nami nespojila ...
dnes sa mi zažiadalo z mojej predchádzajúcej diétky dať cestovinky s varenou zeleninou a kečupom...to som mala rada, tak som to dala teraz na večeru /lebo v práci som mala parížsky šalát - ja viem, to sa vôbec nemá jesť, ale čo už so mnou.../

gucz
18. nov 2008

Dobré ránko 🙂
tak už u nás mrzne ako šialené, všetky autá majú namrznuté okná. Ešteže si doma kúrime sami. Ešte všetky spinkáte? My sme mali včera prerábací deň, teda konečne mám v izbičke garnižu a záclonu a v obývačke poličky. Upratovali sme aj špajzu. No idem vypiť kafíčko a potom nakúknem

lucxy
18. nov 2008

dobre ranko,,,,dneska sme spali do6,45 hura,,,,ale to preto ze sa zobudila o 3tej,,,,ale aj tak som rada,,,,vonku je 1st. takze je dost chladno,,,,akurat si idem spravit kavu a cajik Hannasaki,,,, 🙂

lucxy
18. nov 2008

gucz si tu? asi sme tu same ze?co je s anielom?
riana aj ty sa uz ukaz,,,,neverim, ze nemas cas na minutku tu natukat a pozdravit nas a napisat ako sa mas 🙂 🙂 🙂

erikas
18. nov 2008

ahojte kočeny 😀 u nás je tiež -5 stupňov,práve som sa vrátila z nočnej,idem nakúpiť a čakajú ma vybavovačky v meste a poobede posilovňa 😎

lucxy
18. nov 2008

ahoj erikas aj ja asi pojdem dneska do posilky,,,,vcera som sa dohodla so susedkou tak som zvedava, ze ci pojdeme 🙂

gucz
18. nov 2008

som tu ale len občas, malá je ako živelná pohroma a musím poupratovať celý byt a pomáha mi pri tom aj Laurika, tak si vieš predstaviť ako to vyzerá. Dávali sme dolu sitá z okien včera, tak som ich včera aj umyla, teraz som ich zabalila do fólie, a upratala. Laure sa tá potravinárska fólia páči, tak sa mi ju pokúšala zobrať 😀 😀 😀 , je s ňou sranda, akurát mi všetko trvá tak 2 - 3x dlhšie ako zvyčajne.

erikas a kedy spíš???

gucz
18. nov 2008

volala som s anielom, majú pokazený PC, čoskoro by mal byť opravený. Hodím do albumu nejaké nové foto, tak potom kuk 🙂

lucxy
18. nov 2008

gucz krasny domcek mnami mnami,,,,kolko ti trvalo ho urobit a odkial mas receptik? inak mala je cela ty 😉 zlatucka

lucxy
18. nov 2008

kde ste kto? 🙂

simka9122008
18. nov 2008

Ahoj Lucxy ja som mala doobedu vybavovačky v meste malá my teraz spinká tak idem niečo ďobnúť k obedu a dať si kávičku

lucxy
18. nov 2008

no idem si aj ja spravit kafe,,,mala mi nechcela zaspat,,,tak som mala nervy,,,,idem este umyt podlahu