• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

16. novembra 2010 
lucxy diky, recept používam stále rovnaký, pečiem z neho aj medovníčky (klasika). Ak chceš, potom Ti napíšem. Netrvá to dlho, časti domu som si vyrezala z rozvalkaného cesta, aj upečené je to o chvíľu. Akurát tá cukrovo snehová poleva sa mi spravila riedka, mala som málo cukru. Bol by krajší. Ale dobrý i tak, som zvedavá čo naň povedia neterky na Vianoce. A tá podoba malej??? No neviem, každý tvrdí, že sa podobá na muža, a keď som videla jeho fotky z detstva, tak je to celý on, akurát v dievčenskom vydaní :slight_smile: . Možno tak horenos má po mne. A čo tvoja Laurinka, ako sa má? Ešte stále tak skoro vstáva?
18. nov 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,teraz som prišla z posilovne,doobeda som mala tiež behačky v meste,dnes už mám toho dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ráno znova do práce a pekne do večera do 19 :unamused:

lucxy dúfam,že si sa dostala do fitka a boli Vám super,my chodíme 3 kamošky a je to super popri cvičení si trénujeme aj klapačky :grinning: tie sa nám nezatvoria :zipper_mouth:
18. nov 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja som dnes bola zasa na brušných tancoch - je mi celkom fajn...
vonku je zima, ale aj to je fajn, už je na to ročné obdobie, nie????????
18. nov 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,no erikas nebola som nikde,,,susedka nemohla,,,,tak som bola zafarbit mamu,,,a potom sme boli v obchode,,,,teraz som dorobila salat pre mm :slight_smile:
18. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým :slight_smile:
tak my sme sa dnes zobudili do upršaného zamračeného dňa, fuha.... a to som mala naplánovanú dllllhokánsku prechádzku s malou doobeda, tak nič. včera som začala 90tku, ale nviem ako dlho mi to vydrží, či mi to vôbec vydrží, ale už je mi to treba, naozaj. Váha výhražne prekročila 70tku, tak som sa zhrozila že čo to a treba zasa bojovať :slight_smile: , tak dúfam, že mi to vydrží, lebo moja "pevná" vôľa je ako z plastelíny. Včera som si dala k obedu dve vajíčka s mrkvičkou a uhorkami+ chlebík a vývar od nedele a k večeri jedno vajce, trochu kečupu a chlebík, lebo zo samého vajíčka by som asi do rána nevydržala :frowning2: . I tak o ôsmej večer mi chodili po rozume samé dobroty, pažravá som strašne, ale nedala som si nič, len čaj.
Teraz pijem kafíčko a rozmýšľam čo si spravím dnes. Ale asi zeleninové rizoto, to môže aj malá, tak si dáme do nosa.
19. nov 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky gucz,,,,tak u nas nasnezilo a stale snezi,,,mm isiel prezut gumy,,,,no ja idem este spravit sosovicovu polievku a rezne,,,,vcera si mm vymyslel moje najneoblubenejsie jedlo,,,,salat a rezne,,,,fakt to nemam rada,,,tak budem na polievke,,,,
neboj nic hlavne maj silnu volu a nemysli na jedlo,,,, :slight_smile: napisem neskor zatial pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u Vás sneží??? aj ja chcéééééééém :confused: , my prezujeme autíčko cez víkend, no prezujeme... my máme zimné gumy na obyčajných diskoch, neviem ako sa to povie správne a letné na druhých, tak len prehodíme kolesá :slight_smile: . To mi pripomenulo, že musím od našich vziať domov sánky pre malú, i keď u nás tak skoro asi snežiť nebvude :slight_smile:
19. nov 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz vies co,,,,asi budem drzat stebou dietu a dnes budem mat akurat sosovicu,,,hm co ty nato? citim sa nato ze to zmaknem :slight_smile: nehovorim ze celych 90dni ale trosku odtucnovky mi nezaskodi aspon na mesiac :slight_smile:
19. nov 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super, aj aniel drží, teda dúfam, včera ako sme spolu volali, tak sme sa dohodli. Tak dúfam že to neporuší. Tiež to nevidím na 90 dní keďže idú vianoce... ale skúsim aspoň ten mesiac
19. nov 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: aj u nás je dnes bielo,ale vyzerá to,že cez deň z toho bude voda,je dosť oteplené

ja som dnes do večera v službe,zajtra mám nočnú,ale pred ňou idem ešte do posilovne :stuck_out_tongue_closed_eyes: gucz aj lucxy,želám pevnú vôlu pri diétke :slight_smile:
19. nov 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikas no u nas su 2stupne,,, :slight_smile:
19. nov 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy môžete sa sánkovať :sweat_smile: včera bola vo fitku jedna fitneska,cvičila tam zostavu...taká chutná mladá žaba,ale taká ohybná,až mi spadla sánka aké veci dokázala,to ja by som sa rozlomila asi,alebo roztrhla :grinning:
19. nov 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved mala je hotova, ze sneh,,,,,,inak aj ja lebo pred chvilou bolo leto normalne to leti myslim ten cas nenormalnou rychlostou,,,, :slight_smile: no tak to hej a kolko na sebe maka? urcite vela :slight_smile:
19. nov 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa podela zakladatelka temy,,,,tinaa? neviete nahodou :slight_smile:
19. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ak máte dostatok snehu pošlite k nám na dolniaky, NR, my sme nemali sneh ani nepamätám
19. nov 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanab tak sa musis prestahovat vyssie :grinning:
19. nov 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by to bolo lepšie, ja s malým sme prieduškáry, ak mi schvália materskú požiadam si o kúpele, už ma to prestáva baviť stále lietať po lekároch
19. nov 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanab kolko ma tvoj maly? :slight_smile:
19. nov 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavko, tak už sme doma z prechádzky, malinká zaspala. Počasie sa trošku umúdrilo, už neprší, len je zamračené a zimáááá, tak sme to využili a boli sme sa vyvetrať. Rizoto mám uvarené, akurát chladne, MM varím francúzske zemiaky, teda budem variť (ešte sa mi varia vajíčka na tvrdo). No a pekný deň za nami :grinning: :grinning: :grinning: ,
lucxy ako varíš šošovicovú polievku? my ju varievame len na bielo (ako mliečnu, podobne ako bielu fazuľovú).
Počula som, že sa zo šošovice robí aj šalát, ale neviem ako...
19. nov 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto?
19. nov 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz tak ju robim takto: oprazim trochu cibulu+pridam mrkvu/nastruham ju/ potom to este trosku podusim a zalejem vodou +pridam sosovicu a zemiaky a dochutim :slight_smile:
inak kup si ten caj hannasaki ja normalne ponom niesom taka hladna :slight_smile: fakt vazne :slight_smile:
19. nov 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kedy sa dostanem do TT ale ak nezabudnem, tak si ho kúpim :slight_smile: . Teraz pijem čajík popradský (ovocné), potom sypané zelené čaje a ešte bilinkové (lipový, bazový, potom si robím čajík zo šalvie, prvosienky...). Ja to dosť striedam. Ale aj tak mám najradšej kafe, to by som mohla piť stále :slight_smile:
19. nov 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás ž prší,je hnusno a čľapkanica :unamused: neznášam takéto počasie

lucxy aj ja vyskúšam Hannasaki,len mám ešte veľa puerthu,chcem ho dopiť a potom skúsim tento,tá fitneska cvičí od malička,najskôr robila gymnastiku,teraz robí fitnes,môže mať 16-17 rokov

gucz aj ja milujem kávu,to je prvé čo ráno varím,naštartuje ma ako benzín :grinning:
19. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence,

strašne dlho som tu nebola, a strašne mi chýbate, no ešte nemáme internet, som len u sestry na návčteve tak hneď píšem. Mám sa fajn zvykám si na nový bytík aj na nové prostredie. Maličká je zdravá, čo ma teší, máme vonku už druhý zubček a inač všetko po starom. Dúfam, že sa máte všetky fajn, a ozvem sa hneď ako to bude možné.
Pozdravujem všetky a držte sa.............myslím na vás. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miresta som veľmi rada že si sa ozvala, akurát som na Teba myslela :slight_smile: , dúfam, že budete mať čoskoro net, chýbaš nám :cry: .

erikas tú čľapkanicu Ti teda nezávidím, u nás neprší už od rána, ale je zima veľmi, a ešte k tomu od malých karpát fučí vetrisko. Poslala som MM s malou von, tak mám teraz chvíľku pre seba. Už mám za sebou tri kávy, tak si pôjdem zaliať kanvicu čaju a asi sa naložím na chvíľku do vane a hodím si tam eukaliptovú soľ :sunglasses: . Tak idem, kým sa mi vrátia z tej prechádzky, aby som to stihla .pa
19. nov 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,,,no miresta tak aj ja dufam, ze budes mat coskoro net :slight_smile:
gucz tak to ti zavidim tu vanu :wink: ja si robim ryzu a ktomu tie fazulky mnam mnam,,,,takze prvy den uspesne za mnou
19. nov 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, aj ja zatiaľ úspešne, aj keď mám na dačo chuť. Hladná nie som, už som večerala, ale dačo by som si dala. Možno to spraví ešte jedno kafe :grinning:. Vaňa bola super, akurát som teraz taká ospalá. Malá pôjde čoskoro hajať, ja pôjdem poupratovať, dačo si pozriem v telke a konečne mi prišla vlna, tak pôjdem vymyslieť, aký pulovrík jej spravím :slight_smile:
19. nov 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy malý má 5 rokov práve dnes, ale som mu povedala že mu nič nekúpim lebo vážne začal všetko okolo seba demolovať, skutočne niekedy ... oslavu som preložila na sobotu, aniel kde si???????????? vážne som dlho o nej nepočula, erikas kávu milujem od mojich 15 aj to som ju pila tajne s
čím naši nesúhlasili
19. nov 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanab aniel má pokazený počítač. A malému všetko najlepšie prajem :wink: . Tak ja sa lúčim, ahoj zajtra
19. nov 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,tak sa hlásim.
zanab pozerala som tabuľku,ako to robíš? :dizzy_face:
20. nov 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok