Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
23. nov 2008

sestri pridávam sa k gratulantom, všetko naj naj naj 🙂 , hlavne veľa lásky ♥♥♥

aniel
23. nov 2008

sestri aj ja gratulujem 😉

lucxy
23. nov 2008

aj ja gratulujem aby ste boli spolu stastni este tisic rokov 😅
no u nas nenormalne stale snezi,,,,boli sme aj so sankami vonku 🙂 baby ako sa vam dneska darilo? ja som si musela dneska dat colu s takymi maslovymi susienkami bolo mi naprd,,,total nizky tlak,,,,ale inak pohoda,.,,,,zajtra budem varit spagety 🙂

sestri
23. nov 2008

dííííííííík...už sme po večery...dala som si cestoviny s kur. mäsom a nivou...polovicu som si zabalila domov, pre mňa by mali robiť detské porcie 😀 ...zvyšok mám zajtra na obed v robote...

erikas
23. nov 2008

ahojte 😉 už asi spinkáte,ja mám nočnú a ráno hneď po nej idem s kamoškou do posilovne,dúfam že nezaspím na strojoch 😀 😀 😀

sestri aj ja sa pripájam a blahoželám,želám veeeľa lásky a porozumenia 😵

lucxy
23. nov 2008

ahoj erikas 🙂

erikas
23. nov 2008

ahoj lucxy,čo sa Ti nechce spinkať? 😔 alebo pozeráš talent?

lucxy
23. nov 2008

hm nepozeram talent este sa mi nechcelo ist spat mala zaspala az o 21.15,,,,tak trosku oddychujem a davala som trosku dokopy byt 🙂 po spusti,,,,mam svalovicu hlavne na bruchu

erikas
23. nov 2008

lucxy z cvičenia ? 😀 ja vždy keď to preženiem v posilke to už večer cítim dám si pred spaním acylpirín a fakt to pomáha 😝

aniel
24. nov 2008

lucxy-ja som jedla včera normálne,zo soboty na nedelu som mala tlak 154 na 105,myslela som ,že budem volať pohotovosť,tak mi bolo na prd.Dnes si robím tiež špagety.

erikas-tak ja by som po nočnej nevládala ani rukou pohnúť

lucxy-ako sa ti darí cvičiť,že máš svalovicu,ja nič necítťim asi nesprávne cvičím

simka9122008
24. nov 2008

Ahojte aj mne na dnes vychádzajú cestoviny, no ešte neviem že s čim si ich urobím, včera som skončila s malým na pohotovosti, mal ukrutné kŕče v bruchu, no zatiaľ je o.k. aj v noci spal v pohode, no dnes bude určite diétovať.
Baby už o mesiac sú tu vianoce huráááááááááááááááá

lucxy
24. nov 2008

dobre ranko,,,ja pijem kavu,,,,a potom pojdem do obchodu a malej som slubila ist pozriet vlaky ale to pojdem aj s kocikom lebo neviem ako by som tam snou dosla ked je nasnezene a vsade lad 🙂
aniel no ja uz cvicim teda fakt dlho a nechapem ze teraz mam svalovicu total,,,,,fakt nemala som doteraz
simka pozdrav maleho dufam, ze bude coskoro fit a z coho to mal? 🙂

simka9122008
24. nov 2008

Asi so salámy v piatok som kupovala v tescu vysočinu, v sobotu z nej jedol ráno a už poobede mu nebolo dobre, no a včera som zistila ža začína saláma zelenať. 😠

aniel
24. nov 2008

simka-to je nebezpečné,my sme boli 3 ☹ krát so salmoneolou v nemocnici

lucxy,tak som zvedavá či bude zajtra svalovica.Ukážem sa tu asi až večer 😉

simka9122008
24. nov 2008

No dúfam že to neprejde až do salmonely

gucz
24. nov 2008

čauko kočky tak aj ja sa hlásim do party 🙂
my sme mali včera tiež ťažký večer. Malá spadla s bradou na stôl (malý v obývačke) a pritom si zahryzla do jazyka. Asi 5 minút sa jej z pusiny liala krv a strašne plakala. Potom to prestalo ako sa ukľudnila ale vyzeralo to dosť škaredo. Ale má len pokúsaný jazyk a modrinu na spodnej pere zvnútra. Ona je ako hurikán 😒 , stále dakam vylieza, ja už neviem ako ju budem strážiť. Asi ju dakam priviažem. Bolieť ju to muselo riadne, lebo večer ani kašu nechcela. Zaspala s mrnčaním a zobudila sa o pol desiatej hladná. Tak vypila mlieko a bolo. Dnes ráno je už dobre, je vysmiata, a zasa lieta kade tade a vymýšľa o 100 šesť. Aby sme ju včera ako tak ukludnili, tak sme jej aj dali novú hračku (čo mala nachystanú k Ježiškovi). Ale chvalabohu je v poriadku. Mne z toho bolo zle od žalúdka, ani spať som nemohla dobre, ráno som sa zobudila s riadnou bolesťou hlavy (trvá). A to idem ešte aj k zubárovi dnes. Takže veselo.

simka myslím na tvojho Peťka, dúfam že sa mu už polepšilo a bude mu dobre

gucz
24. nov 2008

lucxy dnes idem k našim po sánky, akurát snehu u nás niet, zima je, ale sneh všetok vyfúkalo. A hlásili u nás pršať. Ale Tebe prajem krásnu vychádzku. Aj my chodíme pozerať vláčiky, malej sa páči najviac závora na priecestí keď spúšťa závoru dolu a pritom to bliká a cinká. Na to by sa vedela pozerať aj pol hodinu a pritom ukazuje na svetielka prstom a usmieva sa na mňa

lucxy
24. nov 2008

no gucz pamatam si co tak moja mala spadla so mnou som tiez ani nespala koli tomu,,,,no ale to su deti mozes sa nanu pozerat stale a aj tak nieco vyparadia,,,,akurat som sa najedla uffff uz som bola riadne hladna 🙂

lucxy
24. nov 2008

halo kde ste kto? 😀

aniel
24. nov 2008

lucxy-ja som tu ,teraz som si dala koláčiky mňam.

gucz
24. nov 2008

čauko baby tak aj ja som tu na chvíľku, dostanem sa sem naplno až večer asi o štvrť na 10. Takže zubár je vybavený, urobil mi hneď dva zuby (čomu som rada), a som v pohodke, ani ma to nebolí. Na ďalšiu hodinu klavíra ( 😀 k zubárovi 😀 ) idem deviateho decembra. Ja som obedovala až o tretej (po tom robení zubov som nemohla papať). Nestíhala som variť, lebo som bola ešte po nákupoch, tak som si kúpila vegetariánsku pizzu. Bol tam aj syr, tak som to spapala tak, lebo bol pod oblohou, nedalo sa to vypitvať. Na večeru ani neviem čo budem jesť, asi zbytky toho koláčika zo včera, i keď na to nemám vôbec chuť. Alebo si dám možno dačo slané. No idem sa venovať malej, kým pôjde hajať. papa

lucxy
24. nov 2008

gucz je 21,15 kde si? 🙂

hviezdaa
24. nov 2008

Ahojte kočky! Som iba na skok... Ako sa máte???

lucxy
24. nov 2008

hviezda preco iba naskok ty napis, ze co nove 🙂

lucxy
24. nov 2008

no ked nikoho nikde tak ahojte zajtra 😔

simka9122008
24. nov 2008

Ahojte, no tu už asi nikto nebude, ale aj tak vás zdravím, doteraz som žehlila jak diváááááááá a idem ešte ožehliť vlasy, pozriem 112 a hajde spať.

gucz
24. nov 2008

no čauko, tu som, akosi som sa zabudla. Plietla som malej svetrík (3 dni) a konečne som ho dokončila, od ôsmej som ho pomaličky zošívala. Takže asi tak. A od večera u nás nádherne sneží, škoda, že sa to zajtra asi roztopí, ale také padali obrovské vločky (až vloky).Tak kým pôjdem hajať tak ešte budem chvíľu čumieť z okna. Veľmi sa mi to páči 😎

lucxy
25. nov 2008

dobre ranko,,,,tak aj unas snezi az nato ze je snehu celkom dost,,,,, 😅

aniel
25. nov 2008

gucz-ja idem 9.12 na neurológiu s malou 😉

lucxy u nás je nasnežené len tak trochu 🙂

gucz
25. nov 2008

čauko tak u nás už nesneží, ale pomaly sa to roztápa. Teda sneh ešte je, ale taký napoly vodový. MM priniesol tie sánky, tak som sa tešila, že zoberiem malú von, ale môj tato(dedko) k nim nenašiel operadlo v pivnici, takže ho MM nepriniesol, tak nepôjdem s malou nikam. Ona sa na nich ešte tak neudrží vo fusaku a vymýšľala by ☹ . Ak sa to operadlo nenájde, musíme kúpiť nové. Je zaujímavé ako dokážu miznúť veci ak ich človek akurát potrebuje....... nestačím sa diviť.....
aniel kam na neurológiu? Do nemocnice? Ja mám zubára pri figare, tak by sme mohli dať spicha a vybehnúť na varené vínčo alebo len na prechádzku mestom 🙂