Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

erikas
25. nov 2008

ahojte kočky 😉 ja opäť zarezávam v práci až do večera ☹ po včerajšom cvičení tiež cítim brucho,ale je to v norme,zajtra sa chystám znova

hviezdaa ahoooooj ako sa mávaš? 😅

aniel
25. nov 2008

gucz na polikliniku-môžeme,ale to vínčo ja asi nie,ale možno nám víde pizza.Práve som zistila,že ani ta pizza nevíde.Vychádza nám mäsko 😒

erikas-práve som docvičila a pôjdem sprchnúť a do obchodu aj s malou,takže zasa asi až večer 🙂

gucz
25. nov 2008

erikas ja Ťa tak obdivujéééééém že cvičíš 😎

erikas
25. nov 2008

gucz vieš koľko som sa odhodlávala a vyhovárala?teraz ma to baví a teším sa na to,dúfam,že časom to bude aj vidieť na postave 😀

aniel už si znova vo svojom cvičebnom živle 😵 ja zatiaľ 2x do týždňa,ale od budúceho roka mám sľúbenú sponzorskú permanentku,tak ak ju budem mať,budem chodiť aj častejšie,posilovňu mám kúsok od domu 😉

lucxy
25. nov 2008

erikas tak to je super aj ja chccccceeeeeeemmmm chodit 😵

erikas
25. nov 2008

lucxy dobehni,pôjdeme spolu 😀

lucxy
25. nov 2008

jaj erikas hned by som dobehla kebyze byvame v rovnakom meste,,,lebo vsetky moje kamosky su lemry sa im vobec nechce 🙂

erikas
25. nov 2008

lucxy mne tiež dllho trvalo,pokiaľ som objavila známu čo cvičí už skoro 2 roky a ujala ma 😀 tie stroje som nevedela vôbec na čo sú a ako sa má na nich cvičiť,takže mi všetko poukazovala,je zlatá má so mnou trpezlivosť a ja už som zlanárila susedu,to bol tiež taký leňochod 😅 a dnes mi už volala,že zajtra ide so mnou...som rada,že sme sa nakopli 😎

lucxy
25. nov 2008

ahojte, no ako sa mate? 🙂

anaret
25. nov 2008

ahoj, u nás veľmi hmlisto, prišla som z tanečnej, ledva som to odšoférovala...

gucz
25. nov 2008

čauko baby tak u nás opusteno 😒 . MM šiel do nočnej, malá spí a mne sa tiež chce, ale som rada, že si môžem chvíľku užiť kľud. Mala by som aj kuchyňu dať do poriadku, ale sa mi nechce... Sneh sa u nás topí, tak je vonku čľapkanica, teraz to primŕza, tak asi tak.

lucxy
26. nov 2008

dobre ranko,,,,no u nas zase snezi a snezi,,,,,no dneska doobeda nepojdem s malou vonku idem porobit veci doma a hadam potom ked sa zobudi okolo obeda uz nebude snezit a pojdeme sa vonku vyburit,,,,kupili sme si vcera v lidli lososa tak som zvedava ze aky bude,,,,no a konecne si zacvicim,,,,lebo vcera som moc nestihla 😕

erikas
26. nov 2008

ahojte 😉 ja idem dnes na nočnú,ale ešte pred ňou do posilky 😎 vypijem kávičku,pôjdem do obchodu niečo navariť a upratať....no a pekný deň bude za mnou 😨

lucxy
26. nov 2008

no ja som si uz zacvicila,,,zjedla som jeden banan idem varit a upratat,,,, 🙂
kde ste ostatne rannostajky?

lucxy
26. nov 2008

erikas ako dlho byvas v posilke? 🙂

aniel
26. nov 2008

ahojte,no konečne som sa sem dostala.Ráno som zaspala a zabudla som ,že mám mamu odviesť k lekárovi,tak som rýchlo musela letieť ani som deťom nespravila desiatu,tak neviem,či si niečo zobrali.Chúďatká,budú hladné. ☹

lucxy
26. nov 2008

ahoj aniel,,,takze si rano zaspala? mala ta nezobudila?neboj a nemozu si nieco kupit teda nemaju tam bufet?

aniel
26. nov 2008

po včerajšom cvičení som bola nejaká unavená a ešte som pomáhala najstaršej s úlohami do školy.Išla som spať neskoro a ráno nie a nie otvoriť oči.Majú ,ale nenechala som im ani peniaze.Mladšia má určite,ale syn všetky vlastné vždy minie do koruny,tak ten pochybujem,že nejaké mal 😒

erikas
26. nov 2008

lucxy cvičím 1,5 hodinky 🙂

aniel neboj deti hladné nebudú,spolužiaci sa podelia 🙂

gucz
26. nov 2008

čauko baby ja som ráno nejak nestíhala, už aj vonku sme boli. Zima je tam ako v rusku 😀 . Cvíľočku aj snežilo, ale už o odfúklo. Dala som malú spať, ale nejak tam protestuje. Je to možné??? Pôjdem sa napapať a potom upratovať. Ja neviem kde sa u nás ten neporiadok stále berie. Lucxy, aniel čo dnes obedujete? Ja mám tú kapustovú polievku.

lucxy
26. nov 2008

ahojky gucz,,,,tak ja som uz poupratovala a mala sa akurat zobudila ked som si sadla,,,no mala som lososa ale len trosku lebo som nebola az taka hladna ale teraz som si dala pomaranc,,,,tiez pojdeme vonku do tej zimy
no mne vymysla mala kazdy den so spankom takze normal 😀 vies co mi najradsej teraz robi? ked sa obliekame protestuje a hadze sa nazem takze si ma vies predstavit ze ja som uz oblecena zacnem sa potit,,,,ty kokso do mna nervy uz neskor idu a vcera ani z bytu nechcela ist naschval stala a stala potom so schodov dolu jaj tak som ju nakoniec schytila a dole ju odniesla 😠 takze asi tak vskratke

gucz
26. nov 2008

no to s tým obliekaním máme podobné. Nohavice a obutie čižmičiek je v pohode, ale ak vidí sveter, či mikinu, tak hovorí nene a krúti hlavou. A keď jej idem obliecť bundu, tak mi vžy už obutá utečie do obývačky za gauč... 😎
O zem sa plieska len keď sa jej niečo nedarí, ale zatiaľ je to zlaté, vždy mi je do smiechu, ako sa taký krpec vie jedošiť.

aniel kde si ?

miresta žiješ?

aniel
26. nov 2008

erikas-mala si pravdu podelily sa 😉

gucz ja som dnes asi dietu nedržala,zjedla som paštékový chlieb ,3tvarohové palacinky a teraz večertvaroh s jahodovým lekvárom,ale poviem ti ,že som hladná ako vlk 😉

lucxy ani moja nemá rada obliekanie a správa sa podobne ako Laurika,tiež krúti hlavou a hovorí ne ne 🙂

anaret
26. nov 2008

aniel ako si na tom s váhou po diétke???

ja tiež jem niekedy piate cez deviate, ale nemám čas myslieť na diétu....

dnes som bola v PD, tak sa mi šmyklo na ľade na chodníku, taška mi vyletela z ruky a spadla som na kolená a ruku, mám opuchnutý palec, kolená mám obúchané, bolia ma, ale som rada, že som sa nedolámala...

varím, periem a trošku upratujem...

zajtra ideme na bowling a potom na večeru...tak sa držte!!!

dnes som si kúpila slamených anjelikov na stromček...

erikas
26. nov 2008

ahojte 😉 ja už som v práci aj som pocvičila je mi fajn 😀

aniel
26. nov 2008

anaret-držím90dňovku a tiež somsi kúpila anielikov na stromček. Ten palec môžeš mať tiež zlomený 😒

lucxy
26. nov 2008

no ja som to vecer trochu pokaslala ale nevadi vsak co uz 😀 no idem popratat veci,,,a sadnut si aj na chvilu,,,ked dieta uz spi

gucz
26. nov 2008

čauko baby tak vidím, že ani jedna sme to dnes nedržali na 100%. Ja som ráno mala banán, na obed tú rajčinovo -kapustovú polievku (je v nej aj zápražka, ale máličko) a do nej som si nakrájala dve párky (také malé uvarené, že v rámci mäsa), ale k tomu som si dala dva rohlíky. Poobede ma chytila mlsná, tak som zjedla asi 10 mandlí (ostalo mi v sáčku z vit. dňa). A na večeru som mala opäť polievku s jedným párkom a opäť k tomu rohlík. Ja viem, rohlíky by sa nemali, ale MM kúpil, také fajné čerstvé boli, no proste som na ne mala veľké oči. Opäť ma navečer bolelo brucho, tentokrát ma však aj popreháňalo, takže to asi bola nejaká viróza, teraz je mi už fajn. Aj malá mi dnes kadila 4x, tak dúfam, že už je to za nami 🙂

anaret také pády sú nebezpečné a aniel má pravdu, aj prst môže byť zlomený. Dúfam teda, že ho zlomený nemáš, ale ak by Ťa to aj zajtra bolelo, radšej choď na chirurgiu. Moja sestra v práci spadla (dva roky do zadu) a tiež si uderila ruku. Bolel ju malíček, najprv ani nechcela ísť k doktorovi, nakoniec šla a bola to zlomenina malíčka. Na pn bola tuším aj dva mesiace. Najprv jej to nezrastalo a potom s tým prstom musela chodiť na rehabilitácie. Tak bacha, so zdravím nie sú žarty.
A akých slamených anielikov ste si to pokúpili?

aniel
27. nov 2008

ahoj gucz- ja ajelikov,ale nie slamených na stromček 🙂

gucz
27. nov 2008

téda 🙂 , dnes som zhrešila hneď ráno, tak mám dnes zmiešaný deň 😎
ako sa máte?