Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
5. dec 2008

aniel dávaš Sofinke lentilky a gumených medvedíkov? Moja to ešte nejedla, ja sa bojím, že by sa s tým zadrhla, predsa len je to také malinké a ona moc malé veci ani nežuje, len prehltne. Dnes som jej dala ryžu s hráškom a s kuracím mäskom, nech sa sama kŕmi, ale s lyžičkou jej to bohvieako nejde. Nakŕmila sa s prstami, ale celkom pekne papala, ani neporiadok nenarobila veľký, akurát toho nezjedla moc...

aniel
5. dec 2008

medvedíkov pokrájam na malé kúsky a lentilky chrúme,ale vždy je celá špinavá a ešte lúbi aj čočky

gucz
5. dec 2008

Babulky tak my budem asi choručký ☹ . Laura sa poobede zobudila so sopliskom, sem tam zakašľala, má zvýšenú teplotu .... Uložila som ju teraz hajať, aj zaspávala a ako jej zateká soplík, tak ju začalo nadrapovať na kašlanie, z toho kašľa začala strašne plakať a už je úplne prebraná a ja už vidím, že nás čaká ťažká noc.
Ešte keď som ju natierala olejom po kúpaní, tak som si všimla, že má jedno prsko zdúrené, nemáte s tým niktorá skúsenosť? Samozrejme že s malou pôjdem hneď v pondelok k doktorke, len neviem čo si mám o tom myslieť 😒 ☹

dia2006
5. dec 2008

Gucz, tak to nie je ktovieco. Ja som sa zatial s takymto problemom nestretla, fakt neviem. Ale myslim, ze by to nemalo byt nic vazne.

erikas
5. dec 2008

dia ahoooj 😉 ešte stále si vo šfungu? ja už som od pondelka konečne doma,nemám nič porobené 😕 ale nevadí nestresujem sa,sme sa zišli aj v milenke aj s lucxy 😉 zaujímavá téma a hlavne ťažká,nechcela by som to zažiť...ale ja by som určite toto neodpustila 😠

lucxy
6. dec 2008

dobre ranko,,,no dneska mi je na prd som hned vedela ked mi vcera uz zacinalo byt blbo,,,no najradsej by som spala a spala som daka oslabena a nemam ani chut na kavu,,,,idem sa nadopovat vitaminmi a vypit bylinkovy caj, aby mi bolo lepsie,,,naposledy som bola tak chora pred rokom ale 4krat za sebou pretoze som to ani raz nevylezala, dufam ze sa to nezopakuje

aniel
6. dec 2008

baby ,čo sa tu rozbieha,nejaká chripka?

gucz- to mi je ľúto ,ale ani ja s tým nemám skúsenosti 😉

gucz
6. dec 2008

Dobré ránko všetkým 🙂 , tak máme za sebou strašnú noc.... Malinká sa mi večer po 15 minútach zobudila s revom, bola hore do pol desiatej. Uložila som ju znova, spinkala po hodinu a nanovo hore. Tak sme boli do pol dvanástej hore (ja by som už inak dávno spala). Uložila som ju, strašne plakala, ako by jej tá postieľka ublížila, ale napokon zaspala. Noc bola krutá, malá často pišťala, musela som ísť za ňou a dať jej dudu a pomojkať ju (to sa opakovalo asi 6x keď nie viac). No a čuduj sa svete o siedmej ráno sme boli už hore. Malá vyspinkaná, ja mierne mimo (vygumovaná), ale kafe to trošku zmierňuje. Malinká vyzerá celkom dobre, akurát má zelený sopel, inak lieta po byte. Mikulášske si už našla, teraz lieta s novým dudlom ešte v obale po byte 🙂 . Hlavne že jej je už lepšie zlatíčku môjmu.

lucxy čo budeš chorá?

lucxy
6. dec 2008

caute,,,akurat jem polievku no uz som sa trosku nastartovala ale nie som v poriadku,,,takze sa idem nalievat cajom a vsetkym co mi pomoze,,,pretoze behat takto okolo dietata je o drzku 🙂 musim ist upratat o 3tej maju prist svokrovci

tinaa
autor
6. dec 2008

ahojte kocky vsetky, prajem vam krasneho Mikulasa hlavne vasich detickam. My sme tiez chore, nieco je vo vzduchu urcite.
Joj baby, mali sme taraz hekticke obdobie, caka nas stahovanie do noveho bytu, ukradli nam auto, same vybavovacky a starosti.

Vsetky vas srdecne pozdravujem a prajem vam aj detickam krasneho Mikulasa.

pappaa

erikas
6. dec 2008

ahojte kočky 😉 aj ja sa pripájam a prajem krásneho Mikuláša aj vašim detičkám

tinaa myslela som zrovna včera na Teba.....máte teda riadne hektické obdobie,nech všetko dobre dopadne a ukáž sa občas 😵

gucz
6. dec 2008

ahoj kočky, Tinaa dúfam že už bude len dobre 🙂
Tak ja mám za sebou návštevu mojich rodičov, malá bola šťastná od toľkej pozornosti a krásne mi zaspala. Už jej je trocha lepšie, pekne spinká. Ja akurát varím jabĺčkovú výživu z takých škaredších jabĺčok, ale vlastne vo výžive je to jedno, malej chutí, tak som rada.

lucxy ako dopadla návšteva? Dúfam že fajn a že si Laurika užila babku a dedka 🙂 tak ako moja

erikas
7. dec 2008

dobré ránko 😉 ja nedeľujem v službe,ale v pohode,od zajtra som týždeň doma,tak sa vytešujem 😅

simka9122008
7. dec 2008

Ahojte baby ako sa my tu máte, nejako vás zanedbávam tak sa ospravedlňujem, mám toho trochu viac, viete bol mikuláš a ešte dokončujem prípravy okolo vianoc, lebo ocino nám príde už 15 domov.A ešte sa aj blížia malej narodeniny tak chcem aby mala peknú oslavu.S váhou sa držím nepohla sa ani hore ale ani dole no nič už to neriešim, nechám to po novom roku.

gucz
7. dec 2008

ahojte babulky, tak mojej malinkej je už lepšie, už nás trápi len soplík, zato MM sa necíti nejak dobre, že ho bolí hrdlo, tak s pánom Bohom, mať tu dve choré "deti", to je výhra. Vonku to u nás vyzerá celkom fajn a mne včera večer konečne došlo, že sa blížia Vianoce. Viazala som salonky a kolekciu. Už sa na ne tešííííím.
Simka Ty budeš mať duplom krásny december, tak si to uži 😉

lucxy
7. dec 2008

ahojte, no konecne som si sadla ,,,aj mne je uz lepsie vcera som sa do 11tej vecera nalievala cajom a ovocim,,,,no ale este nie som 100percentne fit 🙂 idem sa asi najest ale dako nemam chut 🙂 vonku je strasne pocasie prsi fuci 😠

sestri
7. dec 2008

ahojte kočky...dnes sme si na ježiška kúpili gramofón...vyhrabali sme staré platne...je to také divné počúvať...puká to, šumí...iné ako CD a MP3...

erikas
7. dec 2008

ahojte,mne už končí služba tak sa vytešujem 😅

sestri daj si plisovanú sukňu a zatancujte si s drahým charleston 😀 platne som už nepočúval dobre dlhooo a ešte sa stále predávajú gramofóny?to som si veru ani nevšimla 😉

sestri
7. dec 2008

hej predávajú...my sme kúpili taký lacnejší...značkový SONY stojí okolo 5tis.

anaret
7. dec 2008

ahojte babenky, zdravím, ja som sa dlhšie neozvala, ale nestíham už po 4 dni, keď mám večer trošku času, tak som piekla oplátky na Vianoce, takže prípravy sa začali...aspoň trošku...dnes som mala stále plné ruky práce, aj zapáliť adventný venček s 2.sviečkou som zabudla...

lucxy
8. dec 2008

dobre ranko,,,,tak sestri ako sa pocuva na gramofone? a zatancovali ste si? ja pijem kavu a mala si vedla mna razitkuje 😀
anaret pecies oplatky? asi mas nato ten stroj ze? 🙂 a ztej sviecky si nic nerob ja som tiez zapalila az ked mala jedla no co uz 🙂

lucxy
8. dec 2008

kde ste rannovstajky? 🙂

aniel
8. dec 2008

tinaa-ahooooooooj

gucz,lucxy,tinaa-dúfam,že rýchlo vyzdraviete

sestri-aj my rozmýšlame nad gramofónom

simka-nech sa vám ocinko rýchlo vráti a pekne oslávite malej narodeniny

erkas-stále cvičíš?Ja sa idem od dnes polepšiť

lucxy-od rána sa nadájam s čajíkom Hanasaky a behám stále na WCko

erikas
8. dec 2008

ahojte,aspoň si Vás pri kávičke prečítam a odem makať 😉 pračka už perie,pôjdem nakúpiť a začnem s upratovaním...

aniel áno 2x do týždňa posilka,doma brušáky.....dúfam,že budem stíhať aj v tomto predvianočnom zhone 😝

aniel
8. dec 2008

tak ja idem za chvíľu do lekárne a cvičiť budem až keď prídem 🙂

gucz
8. dec 2008

ahojky babulky tak aj ja som konečne doma, s 90tkou som asi definitívne praskla, aspoň nateraz. Boli sme s malinkou u doktorky, potom sa objednať u ďalšej, cez noc zasa nechcela spať, len mrnčala, potom sa pýtala ku mne do postele (čo inak nikdy nerobí a nechcela nikdy so mnou ani spať). Asi 3 hodiny sa po mne v posteli makosila a ja som teraz hotová. Malinká bola už aj v meste umrnčaná, chudátenko nevyspané, tak teraz už buvá, som zvedavá ako dlho. MM sa ponúkol, že spraví raňajko - obed, tak robí hranolky. Ale som tak unavená niečo iné si robiť, že budem aj za tie hranolky vďačná.... zbohom dieta. Tak zatiaľ pa

dia2006
8. dec 2008

Ahojte kocky, myslim na vas, zial, mame hrozne obdobie - vsade aj doma aj v praci. Mala mi zasa chrapka a chrchle, ja uz neviem fakt. Nikdy chora nebyvala, len odkedy chodi do jasliciek. Nie je to vazne, len sa mi to
nepaci. Mame aj zvlhcovac, myslim, ze pomaha. Len mi neviete poradit, ako sa to ma presne cistit???
Vraj nejako specialne. Kvoli bakteriam, aby sa tam neusadzali.
Simka, zajtra je 09.12., myslim, ze mala Simka bude mat narodky, dobre viem??
Ja som taka utahana, ze tento rok sa ani na sviatky netesim.

sestri
8. dec 2008

ahojte, tak až teraz sme sa vrátili z vyšetrenia...prišli sme tam o 8h...tri krát Tinku pichali, vždy po hodine...proste otrava...výsledky mi kamoška zavolá, tak som zvedavá.
teraz sa ideme naobedovať, dám si kávu a potom o tretej šup do pohotovosti.vôbec sa mi nechce.

dia2006
8. dec 2008

Sestri, ahoj, pohotovost Ti nezavidim. Potom daj vediet, ako Tinka dopadla.

sestri
8. dec 2008

výsledka sú negatívne, tak naozaj neviem, čo to je...včera zjedla keks a má vyrážky...