• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

16. novembra 2010 
aj ja sa chystam po novom roku na dietku lebo taka som stale plna ze by si moj zaludok uz zasluzil oddych
27. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to uz by ste mali zacat teraz trosku odbremenovat bruska aby to zase nebol velky sok,,,,kupte si pekne cajik hannasaki a psylium podla mna to pomaha :slight_smile:
twins a ty ako? co sa tu neukazes? :slight_smile:
27. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky twins ako sa máš? Dlho si tu nebola

super čím viac nás bude tým lepšie
27. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no wawwww normalne sme tu tri ja ziiirammm :grinning:
27. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy nechce sa mi čítať celú tú tému o tom čaji, môžeš mi to tak po lopate vysvetliť o čom to je? čo to stojí a tak? popri písaní sem totižto ešte opravujem fotky (červené oči) a cez deň pri malej to nemám šancu čítať
27. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló kde ste sa vyparili?
27. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu
27. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram fotecky
27. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v poslednej dome nejak nemam ziadny cas tak sa sem vobec nedostanem
27. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to zmes japonskeho cierneho a zeleneho caju a je to nachudnutie,,,,mozes ho vypit pocas dna kolko chces,,,ja vzdy ked si robim kavu tak aj tento caj,,,,ja sa citim lepsie proste nemam take brucho nafuknute a tak celkovo tak lahsie,,,,a inak je tam pisane vela veci naco tento caj je aj na ekzem,,,,
dostat ho vlekarni je baleny v takej papierovej krabicke v ktorej su 4 sacky tohto caju/240 sk/ ale ja si kupujem len 2sacky tie vyndu 120sk,,,,no a mozes ho zalievat dva krat,,,,a vynde ztoho dost vela caju
a este urychluje metabolizmus, zlepsuje creva :slight_smile:
no takze asi tak v skratke :slight_smile:
27. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koľko sa z toho sáčku dáva do šálky?
27. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caj hanasaky je na chudnutie na cholesterol aj kto ma problem s cukrovkou a stoji nejakych sto korun mozno menej uz neviem dlho som ho nekupovala
27. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do salky si das polku lyzicky toho caju a zalejes horucou vodou :slight_smile:
27. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je na krabičke taký zlatý drak? ja som si dakedy dávno kupovala čaj so zlatým drakom, ale neviem ako sa to presne volalo
27. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie je tam drak :slight_smile:
27. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bolo asi dačo iné, ale tiež to bol čajík, neviem či nestál ale 300 - 500 korún a tiež prečistil a aj som vtedy riadne schudla. Musím sa na to spýtať mojej mamy ako sa to volalo.
27. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo sa spytaj v lekarni no maju tam kadeco :slight_smile:
27. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som malej kupila zase triko a nohavice teda tie si vybrala sama zlacnene a ja som si sal :grinning:
27. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si bola v tescu? my sme boli 26teho a kúpila som malej takú tenučkú prikrývku do káry na jar. Inak tam nič moc nemali, teda aspoň u nás v TT. Ja chodievam na také predajné akcie čo vozia veci z anglicka a sú po 20 korún, tam sa vždy vybláznim
27. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej v tescu no take tricko chutne,,,a nohavice za 200sk no a ja som si sal z 260 na 130
27. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne :slight_smile:. Kedy hodíš nejaké nové foto?
27. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz budem musiet,,,,tak snad sa uz konecne ktomu dokopem,,,,
27. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: máš čas, to som len ja taká zvedavá na tvoju Laurinku
27. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dneska to nebude :slight_smile: to ta nepotesim,,,,dufam ze zajtra uz
27. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy budem už končiť, aj MM che ísť k PC, tak sa pomaličky lúčim. Dobrú nocku :confused:
27. dec 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak pekny vecer,,,, :pensive: idem uz aj ja :sweat_smile: spat dufam,,,dneska bol ranny budicek 5,30 tak snad dneska potiahne dlhsie
27. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky....práve sme dohrali hru Carcassone...kočky sa išli sprchovať a my sa ešte chystáme na žolíka...budeme hrať o hrach, z ktorého bude zajtra polievka...dnes spíme v jednej posteli... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nikomu ani muk.my spíme spolu v spálni...kočky spia spolu v obývačke a manžela sme nasťahovali k bárbinám...je nám veselo...ale to ste asi pochopili... :grinning: ...ak sa chcete pridať cez IP pošleme adresu... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...práve sme dohrali hru Carcassone...kočky sa išli sprchovať a my sa ešte chystame na žolika...budeme hrat o hrach, z ktoreho bude zajtra polievka...dnes spíme v jednej posteli.... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nikomu nani muk...my spíme spolu v spalni....kočky spia spolu v obyvačke a Peťa sme nasťahovali barbinam...ja nám veselo...ale to ste asi pochopili... :grinning: ...ak sa chcete pridať cez IP pošleme adresu... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby vy ste to ale rozšoupli, tak si to užívajte a zajtra nech sa hrachová vidarí :wink:
27. dec 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky,,,,no teda sestri a riana vy sa cinite :grinning: no napiste ako dopadlo vase zurovanie,,,,,
riana a uz sa konecne ukaz :slight_smile:
28. dec 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok