Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
30. dec 2008

no baby tak ja som toto mala pred vianocami,,,ked bola ta sesterka u mna a nakazila moju malu,,,no a potom bolo naprd mne jaj hroza,,,takto fungovat pri dietati,,,ja som sa hned dopovala vsetkym a preslo to najlepsi je coldrex,,,,exinaceovy sirup s vitaminom c davame si ho smalou stale,,,,no a robila som lipovy caj s citronom a davala aj malej,,,nie take za 65 sk z lekarne kupovane tie stoja za h...o 🤐 no ja som bola doobeda u nasich tak som zastepovala a tak,,,,, 🙂
aniel mala je uz fakt velka tak vyrastla,,,,aj ty vyzeras dobre 🙂

gucz
30. dec 2008

čaute kočky
tak ste choručké ☹ , prajem skoré uzdravenie. Dakde som čítala že je dobré si nakrájať čerstvý zázvor (3 - 4 kúsky) a zaliať ho vodou ako čaj, lúhovať 10 minút a to piť. Ja cítim trochu hrdlo a hrtan, ale nebolí ma to, len mám stále pocit že tam dačo mám a nejde mi to vykašľať. Inak sme v pohode. Malá má soplík, ale nič strašné, asi z ďalšej stoličky čo sa jej tlačí....
aniel krásne fotky, Sofinka má už aké husté vlásky. Mojej začali teraz rašiť také pevnejšie vlásky, má ich asi centimetrové, doteraz mala len také páperie, však vieš 😉 .

u nás je všetko biele, padá inoväť, vonku mrzne ako bláznivé. Boli sme v banke i na pošte v Trnave, malej kúpiť papučky (má rýchlorastúce labky 😀 ) a ešte chvíľu u našich. Zajtra ideme k svokrovcom a domov sa dostaneme až prvého večer. Kde budete Silvestrovať?

gucz
30. dec 2008

a ešte ma napadá čajík lipový ako píše lucxy a ešte aj čaj z kvetu bazy čiernej, ten mi vždy pomôže 🙂

lucxy
30. dec 2008

ahojky gucz,,,neviem kde idem silvestrovat ale asi doma tento rok budem bacovat,,,,mm vymyslal vcera ci nepojdeme ku kamaratom ale mne sa tam nechce,,,,snimi nieje prilis zabava takze to mozem byt aj doma slaurinkou,,,,tak neviem cooo,,,,ked hovoris o tych papuckach pojdem aj ja dake kuknut vecer idem sama do obchodu som sa dohodla s kamaratkou tak sa tesim ze si trochu moja hlava oddychne a mm nech uklada malu a nech sa trosku postara,,,, 🙂 😀

gucz
30. dec 2008

😉 😀 😉 . No idem si zaliať čajík, MM ide zasa dačo robiť s PC (preinštalovávať či čo), tak nakúknem až večer keď nám to bude fungovať. A papučky kupovať, to bol zážitok, obchody vypredané, tak sme jej kúpili, ale bude ich mať len chvíľu, kúpili sme 14, ale zniesla by aj 14,5. Potom mali až 15tky, ale len chlapčenské a to by sa asi podkýňala v nich, lebo sme jej kupovali také čo sú ako sandálky od RAK. V zavretých čo mala doteraz vlastne všetkys sa jej dosť potí nožička

lucxy
30. dec 2008

ja uz mam zaliaty cajik teraz som vypila kafe,,,,a doupratuvavam a idem si napisat zoznam na zajtrajsiu veceru,,,

miresta
30. dec 2008

no same rady ako sa čo najskôr vyliečiť. 🙂
lucxy - tak coldrex je tichý zabijak, ten nechcem už nikdy vidieť. Obsahuje vitamíny a bacile, ktoré ti utíšia nádchu ale nepreliečia a niekedy môžu dokonca nakaziť. To mám od lekárky v žiadnom prípade neodporuča, je to len reklamný ťah.

gucz - my budeme asi na chate, dúfam, že nebudeme musieť ostať doma a že nám bude do zajtra lepšie. Takže príjemný silvester na čerstvom vzduchu a v pohodke, teším sa lebo tento rok si chcem oddýchnuť. Možno budem oslavovať nový rok neskor, keď budem fit. 😀

miresta
30. dec 2008

Ideme sa napapať a musím skočiť do potravín,

aniel - manžel je v práci, som sama, ale len na fuške, v normálnej robote majú voľno do 7.januára. Musel zobrať fušku aj keď mi sľuboval že bude doma, pretože im nedali výplaty, proste si neprišli prevziať stavbu a tak ani nevyplatili, takže ešte dobre že máme vždy niejakú finančnú rezervu.

lucxy
30. dec 2008

miresta tak ja neviem mne to vzdy pomohlo ,,,,aj moj je vpraci uz od soboty,,,

dia2006
30. dec 2008

Kocky, pisala som hrozne dlhy prispevok a zmizol. Ja proste dnes nemam stastie. U nas v meste je EUR-o sialenstvo,
su tí ludia normalni????? Ved sa nic nedeje, vsetci vkladaju peniaze aj drobne, akoby mal byt 01.01. koniec sveta. Tak si predstavte, ze v celom meste nie je kde zaparkovat. Vsetci hufne minaju. Vsetky obchodaky su preplnene,
zavidim obchodnikom.....

gucz
30. dec 2008

dia no mi hovor. V banke až tak moc ľudí nebolo, akurát staré babky, bola som tam hodiť korunky čo nám včera dal svokor, bolo toho dosť, tak by som to nechcela nechávať doma. Na pošte sme boli zaplatiť poistku na auto na budúci rok a tiež som si všimla euro mániu, pri zmenárni bola rada akoby tam vydávali euro zadarmo. Priznám sa ja mám doma asi 14Eur, ale to nám zostalo ešte z nákupu čo sme boli v lete v Pandorfe. Inak som si zásoby nerobila žiadne, ani eurobalíčky som nekupovala ani nič. Však mi tie eurá aj tak vydajú v obchode v januári no nie???

miresta dúfam že Ti to teda skoro prejde. My sme na Silvestra u svokrovcov, hlavne kvôli kľudu, budeme normálne pozerať telku a potom pôjdeme hajať. Nekupovali sme ani petardy ani nič... nejak ma to silvestrovanie ani nebaví. A z domu teda bytu ideme preč len kvôli malej. Nad nami bývajú zatiaľ bezdetní manželia a neviem či tam nebudú mať kamarátov, tak kvôli malej odchádzame, aby sa v kľude vyspinkala, svokrovci bývajú v rodinnom dome, tam ju nič rušiť nebude a ani nás. Aj tak by sme tam potom šli na Nový rok, tak takto to budeme mať v kope. Na nový rok tam až taký kľud potom nebude, lebo sa dovalí početná rodina aj s deťmi, ale to potom zasa zdrhneme k mojim rodičom. Teda aspoň tak to máme naplánované.

evita266
30. dec 2008

ahojte

citam vas tu ste tu uz taka zohrata partia,aj ja by som chcela schudnut,lenn ked chyba to odhodlanie,ale uz sa musim donutit,po novom roku

mohla by som sa k vam pridat?snad sa do toho uz dokopem 😠

gucz
30. dec 2008

evita kludne sa pridaj, čím nás bude viac, tým lepšie 🙂

evita266
30. dec 2008

gucz diky,potrebujem popohnat 🙂

gucz
30. dec 2008

hmmm ja tiež, moja "pevná vôľa" je ako z huspeniny 😀

evita266
30. dec 2008

tak ja uz sa ani na vahu radsej nestaviam,ako vidim vsetko ste tu mammicky s detickami 🙂 vas aspon tie deticky dobre poprehanaju 😅

miresta
30. dec 2008

čAUKY, TAK KDE STE VšETKY?

gucz - ja som bola nakoniec dnes u mamy , lebo som musela skočiť po poštu a hneď aj vybrať, lebo mi došli balíky a na nich dátum 23.12 a hlavne že došli včera- no ale boli sviatky, a mala som na vybratie 10 dní, tak som radšej šla dnes aby som sa vyhla potom presne ošialu ktorí nastane 1.1.2009. A tiež máme doma len 20 EúR, a nič viac, veď do 16teho môžem platiť slovenskými. A radšej zmenim potom ak bude treba ako teraz v tých plných bankách.

evita - vítame ťa a určite sa pridaj, ja som sa tiež pridala, keď v prvom kole dietovali už niektoré dlhšiu dobu a veľmi mi to pomohlo a našla som si aj kamošky na každodenný pokec.

lucxy - ja som nevravela že to nepomôže, len že je to zabijak. Ale ako chceš, veď môžeš to používať. 😉

miresta
30. dec 2008

gucz - a ešte to že mi tiež ideme na chatu pre kľud, máme nad sebou susedov, ktorí oslavujú každý druhý deň, a to asi aj bez príčiny, vyvádzali aj na VIANOCE, TAK SI TO NEVIEM PREDSTAVIť NA sILVESTRA, TAK PRETO IDEME na chatu, a budeme tam až do druhého, aspoň si oddýchnem- babka s dedkom budú skákať okolo malej 😀

miresta
30. dec 2008

no skúsim ešte neskôr pozrieť, teraz pustím manžela

aniel
30. dec 2008

MY ROBIEVAME S MAMOU čaj z čiernych rýbezlí na surovo a aj ten je dobrý na kašel aj na červené krvinky

gucz-ja som malej dnes kúpila zimné topánočky,tie čo mala sú také slabé na zimu v Arkádii mali výpredaj za 290sk zobrala som posledné 21notky.Síce sú modré,ale mne to nevadí hlavne,že sú teplé.

silvestrovať budeme doma

lucxy-ani mne sa nechce nikam

miresta-tú chatu ti závidím aj by som si šla odpočinúť

gucz
30. dec 2008

miresta aj ja sa teším že si trošku oddýchnem, keď sa babka s dedkom budú venovať malej 🙂 , možno si aj kávu vypijem teplú a posediačky celú 😉 . A tých susedov Ti nezávidím, to je na nervy. Naši sú tichý, v pohode, ale aj oni mali na Vianoce návštevu a bolo ich počuť do pol jedenástej. Teda nie ich, ale asi ich synovčeka a ten behal krížom krážom po ich byte a po parketách, strašne dupotal. Normálne som nemohla zaspať. Na jednej strane chápem, že je to dieťa, ale na druhej strane majú deti o takej dobe už dááááávno spať a nie vysedávať (či skôr behať) po návštevách

gucz
30. dec 2008

anielik to si super kúpila, mali aj väčšie? moja má 23 nohy, no teda čižmičky má 23, možno do konca zimy bude potrebovať aj väčšie. Zajtra mi má sesternica priniesť pre malú snehulky na vyskúšanie, ak by jej neboli dobré, tak vybehnem pozrieť do tej arkádie. Díky za typ

gucz
30. dec 2008

žienky lúčim sa, brúúúú nocku

lucxy
30. dec 2008

ahojte je tu niekto? 🙂

aniel
30. dec 2008

gucz-mali potom bordové ,pekné za 320alebo350,ale tie boli na zips ešte sa mi zdali aj krajšie.Tieto sú na suchý zips,ale tie druhé plakala,keď som jej ich dala na nohu.Tie mali aj väčšie od 20-24.Neviem,či som tieto moje nekúpila úplne posledné,ale majú tam 50% zľavy skoro na všetky čižmy a botasky.Aj Paťovi som kúpila, lebo on nechce nosiť žiadne čižmy,tak som mu kúpila,také teplejše botasky,že vraj by bol trápny.

miresta-no to nieje ktovie čo , mať takých susedov.My o našich ani nevieme a našťastie aj naša Sofinka je v noci potichu aj keď sa budí,ale nikto nemôže povedať,že v noci vyrušuje zo spánku susedov 😉

lucxy
30. dec 2008

aniel nekupila si to nahodou v ambre?

lucxy
31. dec 2008

hallo hallo vsetky spinkate? 🙂

miresta
31. dec 2008

dobré ránko, ja už nespím. 😀

miresta
31. dec 2008

mala som zlú noc, stále som sa budila na kašel, ešte že som spala v obývačke, lebo by som zobudila aj malú. ☹

miresta
31. dec 2008

lucxy - ako to u vás vyzerá, máte poriadnu zimu, u nás sa pekne na stromoch urobil mrázik, aspoň že oni su biele keď už sneh nemáme.