Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
14. okt 2008

spytaj sa v lekarni tam ti poradia 🙂

maminkatn
14. okt 2008

ahojky....baulky... 🙂
akurat som vas precitkala... 😉 zdravim vas vsetky ,,,, 🙂 ako ide zivot....a j ja som mala par xvil...ze som sa xcela rozvadzat,,,,,a to sme spolu uz 27 rokov...... 😉 😉
ale sme to vydrzali.....a prezili sme vsetko dobre aj zle..... ☹ ☹
a sme spolu.............

dia2006
15. okt 2008

Dobre ranko, vidim, ze dnes som prva. Teda ja som velakrat hore velmi skoro, len nie stale sa sem dostanem. Ale to asi poznate, ktore mate doma "ranne vtacat", vsak Lucxy? Inac, aj moja mala je cely blazon do babik a ta starostlivost..... No, hadam este je starostlivejsia ako ja, ale ved nech jej to vydrzi.
Kocky, nejaky rychly jablkovy velmi chutny kolac?? Podla moznosti bez orechov - nemam teraz po ruke?

lucxy
15. okt 2008

ahojky dia, no dnes som hore od 5tej no uzas a to som isla spat dost neskoro lebo som zehlila,,,prave si robim kavu,,,,,ja zavislak 😀 hm jablkovy nemam,,,ozaj kupujete niektora strudlu v tescu? teraz maju v akcii 1+1 za 50 korun a ze je strasne dobra 🙂

aniel
15. okt 2008

dia2006

-500g nastrúh. jabĺk
-400g poloh múky
-350g práš.cukru
-2dcl oleja
-1 vanilka
-3 vajcia
-1 malá lyž .sóda bikarbóna

-všetko spolu premiešať a dať na vymast.,múkou vys. plech

ešte pohľadám jeden vynikajúci 😝 😀 😵

erikas
15. okt 2008

dobré ránko,ja dnes do večera v práci,tak cvičte aj za mňa 😀 a žiadne ulievanie 😎

lucxy
15. okt 2008

dobre erikas 😀

erikas
15. okt 2008

lucxy,som vedela,že sa môžem spoľahnúť 😎

aniel
15. okt 2008

jablkový koláč so snehom

--6vajec
--25dkg poloh.múky
--1 prášok do pečiva
--25dkg cukor(krupica alebo mletý)
--25dkg orechov(alebo strúhanky)
--25dkgmáslo(smetol,palmarín,pamela)

--žĺtky vymiešama s cukrom a s maslom.pridáme orechy,múku,prášok do pečiva.Vymiešame a dáme do vymast. múkou posyp. plechu(.Plech30krát40 nie plytký)
--dáme piecť

--Na poloupečené dáme udusené jablká-nech sú hustejšie.Na vrch dáme vyšlahaný sneh s cukrom.

--5-10 JABĹK postrúhame na hrubšom struhúku,môže ich byť aj viac a dáme dusiť.
--Sneh:6 bielkov,30dkgpráš.cukor
--dáme na chvíľu zapiecť do zlatista/sneh/

twins
15. okt 2008

ahojte vsetky miresta ty si pisala ze sestrina mala alebo niekto ma vyrazky ktore sa jej vyhadzali po rukach a tvari nemohla by si mi o tom napisat nieco blizsie trebars do IP posty myslim ze to este niekto spominal na starej teme a uz som toho pocula viac vraj je to nejaka nova vyroza strasne ma to svrbi ale najviac ucho uz ho mam napuchnute ako slon
babenky ak by ste nieco o tomto vedeli prosim vas odpiste mi niekto dakujem

gucz a ty ako das sa teraz na mliecnu dietuaniel mi ju poslala tak skusim aj ja teraz nieco nove lebo 90 dnovku uz kazim zislo by sa mi aj cvicit ako aniel a erikas ale neviem sa donutit hlavne ze som si nakupila vselijake pripravky

aniel ahoj co nove ako pokracujes?

lucxy
15. okt 2008

aniel nerob chute 😀

lucxy
15. okt 2008

twins tie vyrazky to sa vyhadzala simkina mala a boli aj vnemocke 🙂

twins
15. okt 2008

luxy a nevies co jej na to davali ? napisem jej do ip len ju musim pohladat na ktorej je teme?

lucxy
15. okt 2008

twins daj si na predchadzajucu stranu tam si na nu klikni a mozes jej poslat ip 🙂

veronkaj
15. okt 2008

dobré ráno

tak ja oznamujem naštvali ma moje kila čo sa objavili a tak od dnes znovu držím dietu znova len dúfam že to pomôže a pôjdu kilá dolu a je mi jasné že mi tá dieta ostane asi do smrti

cvičiť akosi nemám čas mám veľa papierovačiek po večeroch ale aj k tomu sa príde časom

a takto nám robiť mňam s koláčikmi,,,,

aniel
15. okt 2008

twins-naprvej strane
baby prepáčte aj ja by som si dala

twins dnes rovných 68,som spokojná.Už mám toľko ako po 90dňovke 🙂

erikas
15. okt 2008

aniel tento koláčik poznám,je ohromnýý 😝

twins
15. okt 2008

ja sa odvazim az mi to skonci cela som nejaka opuchnuta po obede zbehnem doktorke kolko mas dole z tej mliecnej?

twins
15. okt 2008

idem poplatit seky potom nakuknem papa

aniel
15. okt 2008

twins-rovné 3kg,ale cvičím o život,keď nebudeš cvičiť,tak neviem 🙂

aniel
15. okt 2008

twins ideš do C....... platiť šeky? 🙂

dia2006
15. okt 2008

Aniel, dakujem, vyskusam. Skusala som totiz nieco nove aj z internetu, ale nebolo to ktovieco.

twins
15. okt 2008

aniel nie platim cez internet

aniel
15. okt 2008

twins ideš cvičiť, 🙂

twins
15. okt 2008

kam

aniel
15. okt 2008

doma 🙂

twins
15. okt 2008

jaj ja som taka nervozna tak ma to strasne svrbi ze asi umrem po obede idem tej doktorke

aniel
15. okt 2008

😠 😎 😉

gucz
15. okt 2008

čauko tu som 🙂

gucz
15. okt 2008

aniel poslala som tie mejl, twins, mne sa do diety teraz nechce, aj keď zasa priberám. musím na to nabrať silu, odvahu a odhodlanie