Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
15. okt 2008

twins...daj si aspoň fenistil kvapky, alebo tabletku.

sestri
15. okt 2008

ahojte...my máme teraz v robote trochu voľnejšie dni.pomaly začínajú všetci chodiť na prehliadky, tak sa to rozbehne.hlava ma bolí, až mi ide vybuchnúť a to som si dala tabletku.bude riadna zmena počasia.

gucz
15. okt 2008

sestri ja mám tiež hlavy bolenie, včera večer som chytila migrénu, ruky sa mi triasli, napínalo ma na zvracanie, tak ma hlava bolela, že som myslela, že mi ide polka tváre vrátane zubov vyskočiť z hlavy. tak som si dala dve pirule, najprv nezaberali, tak hovorím MM nech mi spraví topinku. Kým ju robil ma napínalo, ale reku keď to zjem, tak sa mi krv stiahne do žalúdku (z hlavy 😀 ) a buď sa mi polaví alebo sa dovraciam a tiež sa mi polaví. A čuduje sa svete, nevracala som, ale hneď som šla spať. Dnes je to už lepšie, ešte ma hlava bolí, ale dá sa to prežiť aj bez pirúl.

gucz
15. okt 2008

Už nech je zima, nech mrzne a nech je ustálené počasie, keď sa takto mení, tak mi je blbě. 😝
dúfam že aj Teba prestane hlava čoskoro bolieť.papa, malá vstala

aniel
15. okt 2008

no ahoj ,kde sa flákaš.Plán sa zmenil ,ideme v piatok k Monike.Ideš aj ty? 😉

sestri
15. okt 2008

ja sa len bojím, či to nebude dajaký hlúpy vírus, lebo cítim aj hrdlo,dutiny a všetky svaly. a to máme ísť v sobotu na jarmok do Levíc.už sa teším, že konečne uvidím diu.

sestri
15. okt 2008

čo dobré papáte na obed?...ja som mala francúzke zemiaky.

lucxy
15. okt 2008

no my sme boli v tescu, teraz som ulozila malu spat hadam zaspi ked je hore od 5tej,,,,spravila som si kavu,,,,

sestri
15. okt 2008

tu začalo slušne pršať...

dia2006
15. okt 2008

Prsat?? No nesranduj a v ziadnom pripade to sem neposielaj a este nieco - aj virus odozen, jasne? Inac, v sobotu
hlasia ochladenie - skoda, toto babie leto je super. Aj ja sa tesim, ze konecne uvidim sestri a riu 😉 . Inac, v kazdom
pripade sa stretneme, len mi prosim dajte vediet skor, pretoze ja som strasne rozlietana. Nieze zavolate, ze ste tu a aby sme sa o 5 min. niekde stretli...... A na jarmok mam este tolko na starosti - inac su to len blbosti, ale ja
si stale vsetko potrebujem naplanovat, proste to som JA.

dia2006
15. okt 2008

A na obed som isla dnes prvykrat normalne v klude, pretoze doteraz to nebolo mozne a nejedavala som nic len repikovy caj a nutrolin. Dnes som mala kuracie kusky marinovane so zeleninkou a brokolicovu polievku.

lucxy
15. okt 2008

no tak ja varim tu rybku panginus ci ako sa vola zapecenu v rure so zeleninkou+ktomu cestovinka a take zelene fazulkove struky + este ako priloha

sestri
15. okt 2008

jaj, už som doma...doniesla som si karfiol a idem si ho uvariť...milujem ho len taký uvarený...zvyšku rodina budem musieť urobiť vyprážaný.ale určite nie dnes...sú ešte francúzke.
hlava ma prestala bolieť...ale bolela ma aj z toho, že som vyjedala čočky a tie sú sladké.akonáhle som prestala,aj hlava prestávala bolieť.
so švagrininou mačkou sa úspešne ignorujeme...asi sa jej nepáčim...uteká odo mňa... ☹

sestri
15. okt 2008

tu nik nie je...kde ste všetky? ☹

erikas
15. okt 2008

sestri tu som 😉 aj mrcha ma navštívila 😒 a to som ešte hodinu v práci,je mi na nič.....

gucz
15. okt 2008

čaves aj mna navštívila mrcha, cítim sa ako zdutá ☹, ale teším sa na večer, budem pozerať doktora Hausa.

erikas
15. okt 2008

gucz,aj ja som ako balón ☹ ja pozerávam Modré z neba 😎 len neviem či dopozerám,nie vždy sa mi to podarí 😔

aniel
15. okt 2008

čaute,tak ja som dopapala tvaroh ,ani neviem,či som ho mala mať,ale bol načatý ,mňam 🙂 😝

sestri
15. okt 2008

no ja som si urobila broskyne so šľahačkou a grankom...

riana246
15. okt 2008

ahojte.....som tu na skok.....idem si vás trochu prečítať...mám dosť zameškane.... 😉

dia2006
15. okt 2008

Sestri, tak nakoniec aj u nas prsalo, hlava mi ide prasknut - strasne. A k tym mackam - ja som velky milovnik zvierat, ale s mackami sa az tak moc nekamaratim, ale "chapu to". A choroba ako?

lucxy
15. okt 2008

ahojte aj ja som tu 🙂

dia2006
15. okt 2008

Ahoj Lucxy, prosim Ta, opis tu strudlu, co si spominala, kamaratku by som chcela prekvapit, ona tie kupene velmi miluje.

lucxy
15. okt 2008

no bola som dneska v tescu a nemali ju,,,tak na letaku je napisane tesco strudel-jablcna, tvarohova alebo makova no a teraz je akcia 1+1 zadarmo,,,,no a od dneska ju mali mat v akcii vsak dnes je 15teho ci nie?
ja som ju este nejedla ale suseda ju kupuje

sestri
15. okt 2008

dia...celkom sa to dá, možno to bolo z tej migrény.idem ja spinkať. prajem vám pekné sny.

lucxy
15. okt 2008

sestri tak dobru nocku 😔

dia2006
15. okt 2008

Tak dobru noc, Lucxy, tak skusim pozriet u nas, dnes je 15., ja som si to ani nevsimla na letaku, zajtra tam vyslem manzela - zajtra ma byt doma.

dia2006
15. okt 2008

Inac Lucxy, v Lidl mavaju taku strudlu. Neviem, ci si ju skusala, my sme to mali a velmi to kazdemu chutilo, len sa tak po nej zaprasilo. Tusim je drahsia, ale uz presne neviem, kolko. Zvykne byt tvarohova aj jablkova.

gucz
15. okt 2008

v tom tescu je to od 17. októbra!!!

gucz
15. okt 2008

prajem dobrú nocku 🙂