Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
12. jan 2009

však nakúkni do albumu, ty máš taký podobný nie? (ten čo máme teraz my je 5 rokov starý). Inak keď je sneh uchodený, tak sa mi aj s tým chiccom chodí dobre, normálne som sa aj čudovala, ale túto káru sme zobrali, že keby ešte nasnežilo a tak, a má aj veľký košík na nákupy, len jednu chybu má, pre ktorú som ju nechcela hneď od začiatku, že je moc mohutná a strašne ťažká, hlavne keď v nej sedí dieťa. No a má trošku pokazenú rúčku, musím dávať pozor aby som o ňu moc netlačila, lebo je tam dačo zlomené.

zanab
12. jan 2009

Ahojte marodi držte sa želám skoré uzdravenie, gucz chúdatko malé , ale verím tomu že jej antib. skoro zaberú ja som mala len raz zápal ucha, ale mala som dosť strašná bolesť. ☹ A ten kočiar je peknučký, a má dobré kolesá do snehu, ja mám s kúpou pod rukou zlé skúsenosti, malému som kupovala sieťovú ohrádku, tak mamička vyzelala ako z časopisu, ale ked som uvidela ohrádku mala som dosť. Tak na ohrádke bolo vidieť celoživotný jedálniček ich 9 mes. syna, chrontavá je slabé slovo, keby som sa netrepala pre ňu 40km, tak by som nezobrala, ale nevadí, o super mamičke som si urobila úsudok .Ohrádku som vydrhla potom vyumývala zo savom a bolo .Ohrádku som potom ešte ja darovala bratrancivi, doteraz je zašanovaná.Sú mami čo majú všetko v paži 😠

gucz
12. jan 2009

zanab to som nekúpila na inzerát, to bola kára mojej neterky, teda dcérky manželovej sestry. Mali sme ho zatiaľ u svokrovcov, ako tam u nich na dvor. No ale máš pravdu, sú mamy čo majú čistotu na saláme, neterky chodia bežne zakyckané, tá mladšia má čokoládu až za ušami a kým ju neupozorním na to, tak sa umyť nejde, však to nikomu nevadí u nich že je špinavá. A mne sa "smejú" (nie doslovne) že malú furt prezliekam a umývam a tak, že mňa by za mamu nechceli a tak... 🤐

gucz
12. jan 2009

doslova a do písmena mi bolo povedané, že deti rastú so špinou 😝

zanab
12. jan 2009

to aj ja všetko periem a pritom by to niekto považoval ,skoro čisté to môže byt 😠 ale ja si myslím deti by mali voňať, a nie ked sa na ne pozriem mám pocit že sa práve vrátili z brigády - zber repy, humus

zanab
12. jan 2009

gucz , ked sa pozrieš na niektoré deti podmienky ich života a sú aké zdravé , to robí tá špina sú odolné- imúnne

simka9122008
12. jan 2009

Ahojte baby tak od dnes tvrdo začínam s diétkou, od rána mám trochu rušno, bola som s malým u dokiny, lebo je chorý tak berie ATB a ja som skončila potom u zubára ťahali my stoličku, takže od rána mám v sebe jednu kávu a čaj.
Poobede ma ešte čaká nákup a rodičko 😉 a vy ako?

lucxy
12. jan 2009

halo,,,doteraz som lezala akurat som zjedla aspon banan,,,dneska sa musim doliecit a dat do kopy,,,je to hrozne ked nemozem fungovat ten pocit ,,,,,uz nevraciam,,,,len ma vsetko boli a nevladzem nic,,,mala je stale u nasich,,,teraz je smojim ocom lebo mama musela ist na chvilu do prace,,,,/ale nastastie mala zaspala/
no to aj ja som taka ja stale upratujem kazdy den,,,,no kazdy je iny

simka9122008
12. jan 2009

Uf lucxy a s tebou je čo dostala ťa choroba, no aj na mňa niečo lezie tak sa dopujem vitamínmi.

lucxy
12. jan 2009

simka bolo mi celkom fajn,,,a behom chvili vsetko na mna dolahlo vcera,,,,zrazu mi bolo strasne zle,,,volala som mame,,,tak prisla zobrat malu,,,ako zatvorili dvere som vracala a potom len spala ,,,idem si znovu lahnut,,,aj mm bol uplne k.o,,,ja som nebola vyspata 2noci takze aj preto som sa tak zle citim

simka9122008
12. jan 2009

Tak sa rýchlo uzdrav Lucxy.

aniel
12. jan 2009

gucz-podobný,keď pôjdem s malou von odfotím,ale mne sa s ním šoféruje super,ale máš pravdu,že je ťažký.

lucxy-tak pekne hajať,šup,šup 😵

simka aj ja dnes začínam,druhý pokus 😎

gucz
12. jan 2009

aniel keby som to vedela, tak aj ja dnes začnem nanovo s mäsom.

ten kočík máš odpružený? tento môj nieje, je to taká stará herka, nepruží vôbec, ale zadarmo dobrý.

lucxy odpočívaj, naberaj silu 🙂

simka a čo je malému tiež je prechladnutý? a fúha tá stolička, no nezávidím Ti. Už si dačo zjedla? Aby Ti nebolo zle 😒

zanab no neviem ako je to s tou imunitou, ale netere sú každý mesiac choré. Ale zasa deti v škôlke a v škole chytia hocičo.

aniel
12. jan 2009

gucz-je odpružený a chodí sa mi s ním lepšie ako s károu,to je novší typ ako máš ty 😉

gucz
12. jan 2009

no jo 😉 , no idem sa venovať malej, papa

aniel
12. jan 2009

pa ,pôjdem sa obliecť a potom malú 😉

gucz
12. jan 2009

čaute babule tak malá má zasa horúčku a ešte sa aj tak riedko pokakala, že to mala až v nohaviciach, ja som už zúfalá, neviem čo si mám myslieť ☹ , normálne mi je do plaču. Keď som ju sprchovala, tak sa triasla ako osika, chudátko moje malinké. A to som ešte sama doma, MM príde domov až po desiatej, dúfam že to kakanie bol len ojedinelý jav, chúďa moc toho neje, hlavne pije mlieko. Tak teraz neviem či je to z toho mlieka alebo či z tých ATB

zanab
12. jan 2009

gucz to ju asi prehnalo z ATB, skús jej dať banán

gucz
12. jan 2009

papala banán asi o 18tej, pred siedmou vypila mlieko a teraz spí, tada spí ako spí, každú chvíľu plače, asi ju tie uši bolia, najbližšie jej čípok môžem dať až o hodinu.

dia2006
12. jan 2009

Neboj sa, gucz, to je normalne, aj to kakanie. A prejde to cca tak za 3 dni, ono to nepojde zo dňa na den. Preto su aj tie antibiotika na par dni. Neboj sa, to je ok.

dia2006
12. jan 2009

Ahoj Simka, tak ako doma? No, mne trhali stolicku - za 3 mesiace hned dve, naozaj som mala velmi hlboko koren a v druhom pripade bol uplne ohnuty, no co budem pisat. Ked mi ho doktorka konecne vytiahla cela spotena, skoro
som do nej skocila, ze naco ma na to vobec nahovorila, bolo to strasne. A teraz som vdacna, ze to uz mam za sebou. A co drahy? Kedy presne odchadza? Tusim za par dni, vsak?
Mne sa zial s dietkou vobec nedari. Problem je v tom jedeni cez den - vacsinou nezjem vobec nic, v lepsom
pripade jablko, uz sa to snazim zmenit, je to otras.

aniel
12. jan 2009

gucz- malá môže preháňat to antibiotikum,keď je to sirup.Sofinku sirup prehnal pokaždé.

ja so už dostepovala,Sofinka mi nedovolí ani cvičiť.Keď idem robiť brušáky Sofi si na mňa ľahne vyhrne mi 😅 tričko a obslúži sa. 😎

gucz
12. jan 2009

aniel to máš cvičenie aj so závažím 😀 , normálne Ti závidím samozrejme v dobrom to kojenie 😉 . moja nevie na čo sú cici, minule ma tak zdrapila za bradavku keď som sa prezliekala, že som myslela že umrem, a ona sa na mňa škerila opica malá. Mala zasa 39,4, po čípku jej to kleslo na 38,2, bože toto zasa bude noc.... 🙄

lucxy a Ty ako, už je Vám lepšie?

miresta kde si? ležíš?

aniel
12. jan 2009

nejako to vydrž ,zajtra bude lepšie.Keď bude drahý doma,choď si pospať ,aby si neskolabovala,keď už zasa nebudeš v noci spať.Drahý nech spí v noci a ty cez ďeň.DOBRú NOCKU VšETKýM 😔

sestri
12. jan 2009

ahojte kočky...dia to trhanie ti nezávidím...neboj prežiješ to...

gucz...nech sa malá čo najskôr uzdraví, držím palce...my rodičia znášame choroby našich detí veľmi zle a je to úplne normálne...drž sa určite to zvládneš

musím sa pochváliť, cvičenie mi zatiaľ vydržalo, cvičím každý druhý deň a normálne sa mi to páči...asi som sa len potrebovala naštartovať...

všetky sa uzdravte.... 😉

miresta
13. jan 2009

ahojte baby,

tak čítam, že nás tu akosi poriadne morí choroba.

lucxy - tak sa rýchlo uzdrav, lebo najhoršie je keď sú maminky choré

aniel - to máš super cvičenie s malou. Tak ako písala gucz, moja malá tiež nevie načo je cica. Musíš cvičiť keď malá spinká, ako ja.

gucz - tak neležala som včera, ale bola som u mamky, a u lekárky, lebo malej neprestáva ten kašel , čo sme boli minule, dala jej len sirup, ale mne sa to nepáči a bojím sa že by jej to nesadlo na priedušky, a dostala teploty do 38°C, tak som šla , lae nebola tam, skončila že vraj o hodinu skôr a ani tam nebolo nič vypísané, tak som mala také nervy, že som sa zbytočne prešla, a nie som ešte fit, lebo hneď kašlem vonku..a všetko ma bolí.
Neviem ale tá choroba ma nechce pustiť, stále mi antibiotika hneď zabrali a teraz nič........nechápem. ☹

No dnes som doma celý deň, tak nakuknem. 😉

miresta
13. jan 2009

gucz - inač som pozrela foto tátoša, tak vyzerá super, ja mám ešte oveľa väčší a nemotornejší, ale do snehu je super. 😉

simka9122008
13. jan 2009

Ahojte baby tak ako sa tu držíte, nás tiež doma zasiahla choroba no zatiaľ sa to drasticky nezhoršuje, ja sa dopujem vitamínmi, no najzdravšia je z nás malá, chcela som aj od včera začať cvičiť, no taká som slabá ako mucha, toľko sa len premôžem že navarím a dosť. 😝

aniel
13. jan 2009

ja pôjdem dať za chvíľu zaočkovať baby proti chrípke,ja som bola ráno,keď som viezla mamu k lekárovi 😉

miresta
13. jan 2009

tak dnes je tu akosi mrtvo.

gucz - asi máš dosť s malou, a aj ty oddychuj 😉