Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
16. jan 2009

No tak aj moja konečne zaspala, tak idem aj ja riadiť, i keď sa mi nechce, som rada že je chvíľka kľud. Idem si spraviť aj kafčo.

miresta
16. jan 2009

aniel - tak to mi jeľúto, že maličká dostala horúčky, len nech nemá chrípku. Aj ja som spokojnejšia s Nurofenom, ako s Panadolom. Tak len nech si dobre pospinká. Moja od kedy je chorá , tak spí celkom fajn.

gucz - tak to máš pravdu, že jeme samé svinstvo, ale ja ju už aj tak nekúpim. Vieš keď viem, tak sa radšej budem strániť.

moja teraz zaspala, tak idem niečo porobiť. 🙂

anaret
16. jan 2009

Dia, tie tiky sú nepríjemné, a ak to nie je tajné, akú prácu vykonávaš????

lucxy
16. jan 2009

hallo zienky,,,co robkate? 🙂

gucz
16. jan 2009

ahojky lucxy, ja som akurát uložila malú hajať, tak neviem či zaspí, ale zatiaľ je tam ticho. A to poobede spala od druhej do pol piatej (2,5 hod 😕 ). MM príde z práce až po desiatej, tak mám fraj

lucxy
16. jan 2009

jaj no my sme boli este aj poobede pozerat vlaky,,,juj sa mi bude onich aj snivat 🙂 aj v akvaristike opice 😀

gucz
16. jan 2009

takže ste mali výlet 😉 , nám sa už o piatej moc neoplatilo ísť von. Ale v pohode. Bývate blízko stanice?

lucxy
16. jan 2009

no blizko ako blizko smalou bez kocika to trva dlhsie ale nie je to az tak daleko 🙂

gucz
16. jan 2009

moju viac ako vláčik zaujíma závora, hlavne keď cinká a bliká, že sa blíži vlak. Vláčiku zakýva, ale závora je NO.1

lucxy
16. jan 2009

no tu na stanici nie je zavora,,,,,jaj dufam, ze uz bude spat lebo jej nieco spravim 😠

gucz
16. jan 2009

😀 😀 😀 , čo napríklad??? 5 a 20 na zadok? či čo ? 😀

lucxy
16. jan 2009

gucz no tak nejak 😠

gucz
16. jan 2009

Tuším sme tu jediné..... 😎 , idem si spraviť čajík, nakúknem o chvíľku

simka9122008
16. jan 2009

Ahojte tak my sme boli poobede s malým na zápis v škole, testy spravil úspešne a od septembra máme doma prváka, malá my spinká tak sa idem šupnúť do vane, neskôr nakuknem 😉
Aniel tak sa skoro uzdravte

lucxy
16. jan 2009

simka tak to je super a tesi sa?

dia2006
16. jan 2009

Anaret, ja som ekonomka, ale mame toho velmi vela. Tie tiky na chvilku presli, ale stale sa to objavuje. Volala som ocnej, v pondelok tam idem. Zatial si davam teple obklady. Obcas to trva aj hodinu bez prestania. Tak mam to oko zakryte. U nas v praci je strasny stres, clovek chodi na WC /ak sa mu to podari odbehnut/ s mobilom aj s prenosnou pevnou. Je to chore, ale je to tak. Mna ta praca bavi, ale fakt som uz hotova. Ale budu zmeny.

dia2006
16. jan 2009

Simka, tak to je super, tak Ta caka zasa tazky rok s malym - ucenie a pod. Ale ved to tak rychlo uteka, onedlho budu nase male chodit do skoly!!

simka9122008
16. jan 2009

Dia no nezávidím ti ten stres v práci, dúfam že tie zmeny budú pozitívne a ty počas voľna veľa relaxuj
Malý sa zatiaľ do školy veľmi teší, len dokedy. 😀

lucxy
17. jan 2009

dobre ranko,,,tak ja som uz dala varit kyslu kapustu +zemiaky+kurca,,,,a polievku este neviem aku
,,,dajte inspiraciu

dia2006
17. jan 2009

Ahojte, oko je lepsie, ale relaxovat zatial nemozem. Dufam, ze od buduceho tyzdna budu zmeny. Takto som sa este nikdy v zivot zle necitila. Mam z toho aj hrozne vlasy, plet, vsetko, o postave ani nehovoriac.
Lucxy, casto varievas s tou kyslou kapustou, vsak?? Myslim, ze k tomu by sa hodila nejaka lahsia zeleninova polievka, nie? Taka bez zaprasky.

dia2006
17. jan 2009

Kocky, ste velmi zlate, dakujem vam vsetkym, ja som sa dokazala povznasat sa dlho, aj hadzat za hlavu, naozaj nie som vybusna, konfliktna, proste naozaj si myslim o sebe, ze som max nekonfliktna osobnost a viem drzat jazyk za zubami, ale uz su to extremy.

lucxy
17. jan 2009

dia no asi spravim daku taku,,,,tak hadam sa ti to zlepsi,,,a aj v praci,,,,inak teraz maju v jednote take nove knuspi take platky a dam si nato syrokrem a je to fest dobre si to davam na ranajky

gucz
17. jan 2009

čaute babulky tak ja som práve dobalila celú rodinku a ideme het. Tak pekne píšte, nech mám večer čo čítať 😉. Zatiaľ sa majte krásne, užívajte si víkend.papa

miresta
17. jan 2009

ahojky,

dia- a tie obklady teplé, aspoň ti trochu pomáhajú. Ak je v práci stres tak to aj doma potom sa odzrkadľuje, čo? A kde dávaš maličkú, do jaslí, či sa starajú starí rodičia?

lucxy - tak ty ľubíš kyslú kapustu ako mi. A teraz v zime je to aj super na vitamín C, nie? 😀 Ja keď robím kypustu, tak väčšinou robím ľahkú zeleninovú polievočku z vločkami.

aniel - ako maličká, už jej teploty ustúpili?

miresta
17. jan 2009

tak čo baby, kde ste všetky. Máte veľa upratovania, či chodíte po nákupoch? Ja už mám všetko, neviem čo by som robila, len vegetím s maličkou a čakám manžela kedy dôjde. Hodím foto do albumčeka ako sme urobili kuchyňu. 😉

miresta
17. jan 2009

nemáme ešte novú linku, tak len jednu stranu, nevidno to veľmi dobre, ale mám z nej radosť, tak preto. 😀

simka9122008
17. jan 2009

Ahoj miresta presne máš pravdu od rána pratám ako divá a až teraz som sa dostala k obedu, aj to som ho musela do seba nejako natlačiť, nemám chuť 😝

simka9122008
17. jan 2009

Miresta kuchyňa je nádherná

aniel
17. jan 2009

tak malá má stále vysoké horúčky,teraz sa ku mne chúďatko uložila a je vešmi horúca.Dala som jej na výmenu čípok,ten sa môže každých 6 hodín

všetky vás pozdravujem,nemôžem písať,malá sa začala hnevať,že sa jej nevenujem,tak sa zatiaľ majte 😅 😵

simka9122008
17. jan 2009

Aniel to my je ľúto ešte stále vás držia tie hnusné teploty, rýchlo sa uzdravte