Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
17. jan 2009

aniel - tak to mi jeľúto, že maličká je ešte stále s teplotami. Tak nech jej to čo najskôr prejde.

erikas
17. jan 2009

ahojte 😉 aniel nech sa malinká rýchlo uzdraví

miresta kuchyňa je nádherná 😀

ja som dnes ráno prišla z nočnej,robila som francúzske zemiaky,upratala a poobede relaxovala pri telke a časopichoch.....tento týždeň som bola cvičiť len raz,nejako mi to časovo nevydalo,držím všetkým dietárkam palce nech ste ešte viac šik ako doteraz 😎

gucz
17. jan 2009

ahojky babulky

aniel ešte stále teplotujete??? ☹ 😖 ☹ , chúďatko Sofinka a je mi ľúto aj Teba, nieje nič horšie ako keď máš choré dieťatko. Dávaš aj zábaly? Dúfam že to malinkej skoro prejde.

miresta pekná kuchyňka 😉

my sme boli dnes u svokrovcov, i u mojich rodičov, takže celkom pekný dník sme mali, všetci sa malej tešili, už nemá po tých fľakoch ani stopy, je úplne ok, tak už čakáme len výsledku toho moču, mali by byť v pondelok. Dúfam, že aj to bude v poriadku.
Musím sa priznať, že som diétu nedodržovala, nemala som chuť na to vôbec, keď bolo malej zle, a vlastne ani dnes. Bola som rada, že nemusím variť doma doobeda, šli sme pred obedom ešte aj k švagrinej, MM jej dačo šiel opraviť, u svokrovcov sme potom obedovali kapustnicu s klobásou a s chlebíkom. Zabalili nám aj domov za hrnček, aj jablkové pyté, tak som tomu rada. Večer som navarila na zajtra čínu s kuracím mäskom a krevetami. Zajtra mám totiž v pláne také väčšie upratovanie, tak aby som sa nezdržovala varením, pred obedom spravím len ryžu, to je hotové za chvíľku. Tak u nás asi tak 😎

miresta
18. jan 2009

ahojte baby,

aniel - tak dúfam, že po noci je už Sofi lepšie. Aj tebe, dúfam, že tá hlava prešla. Moja malá zase dnešnú noc bola hore 4 krát, už som nevedela čo ju stále budí. No aj také noci sú.

gucz - dík. Som rada, že maličká je v poriadku. My sme dnes chceli zájsť na chatu, ale u nás tak husto sneží, že neviem či pojdeme. Mylsela som že aspoň na chvíľu vystrčím nos z bytu. No uvidíme, ale cesty nie su upravené ani v KE, nie to ešte mimo. ☹

lucxy
18. jan 2009

dobre ranko zenusky,,,my sme boli rano v obchode teda iba ja s malou,,,,no uz som mala nervy lebo vkuse len trucovala,,,,teraz varim polievku,,,,hovadziu,,,,

gucz
18. jan 2009

čauko baby, tak ja na chvíľku odbieham od upratovania. lucxy čo bude ako druhe (jedlo)?, ja pôjdem robiť ryžu, polievku mám kapustnicu od svokry.
normálne som spotená, MM mi vzal malú von, tak som riadila ako divá, teraz pôjdem ešte doupratovať, a keď sa vrátia a uložím malú spať, tak pôjdem drhnúť kúpelku (moc sa mi tie kachličky umývať nechce, ale čo už). A pôjdeme aj upratovať také väčšie veci (stromček v krabici, mechy s vecami po malej atď).

lucxy
18. jan 2009

gucz co si sa tak dala do upratovania? no vcera som spravila kupustu +zemiaky a kura ale samozrejme drahy skoro vsetko zjedol takze som sa nasrala a kupila som grilovane kura a ktomu len hranolky

dia2006
18. jan 2009

Ahojte kocky! Mala dnes vstala o 5.20, odvtedy bola ako z divych vajec, ja som sa takmer zblaznila. Uz nema plienky, narokom sa pocikala a cikala tak na nocniku, ze mala na sebe teplaciky. No je toto normalne??
Miresta, ta kuchyna je velmi pekna, to je tapeta ci co??

gucz
18. jan 2009

lucxy no neupratujem k nejakej zvláštnej príležitosti, ale cez týždeň sa moc pri malej porobiť nedá, ja nemám rada, keď dačo robím a pletie sa mi popod nohy. Prípadne ja dačo upratujem a malá zatiaľ ďalšie 3 veci rozhádže. A zasa keď príde MM z práce, tak ho nechcem vyhnať von s malou, i keď sem tam ide, ale to len na chvíľku. No a minulý víkend sme horúčkovali, malá na to, že bola chorá tak spala ešte menej ako obyčajne, tak som nič moc nespravila.
Dnes zaspala miesto na obed až okolo štvrť na tri. Takže tá kúpelka ma ešte stále čaká, ale pôjdem na to. Len si musím ísť spraviť kafe, inak zaspím aj ja.

simka9122008
18. jan 2009

Ja už mám kávu za sebou, no už od včera ma bolí hlava a neviem čo s tým 😒

anaret
18. jan 2009

ahojte, dia, ja som tiež ekonómka, tak viem o čom hovoríš... a to Ti niekto povie, že ti je fajn, lebo sa nenarobíš, sedíš si v teple pri počítači...ale tá zodpovednosť, čo máš, termíny, niekedy do večera, sníva sa mi o číslach, presnosť práce a pod...to nikto nevidí..

my sme mali dnes návštevu, tak som upratovala ešte trochu, a idem spať...

som taká rozjedená, že mi praskne brucho...nemôžem sa od sviatkov dať dokopy...

lucxy
19. jan 2009

dobre ranko,,,ako ste sa vyspinkali? my v pohode,,,teraz idem chystat malu do skolky,,,ranajky a tak,,,, 🙂

twins
19. jan 2009

dobre ranko babenky ako ide chudnutie zasa som tu po dlhsom case luxy pozrela som si tvoje nove foto vyzeras velmi dobre

aniel
19. jan 2009

twins-dnes si doma?
😨

twins
19. jan 2009

ano

twins
19. jan 2009

idem upratovat karin skrinu

miresta
19. jan 2009

Ahojte baby, tak mi sme boli včera na chate, tak som konečne bola trochu von, aj so snehom som sa vybláznila. Bolo mi smiešno, lebo sme nevedeli vyjsť úplne ku chate (je tam dobrý kopec) a cesta samý ľad, tak sme si to museli vystúpať. Maličká mala tiež radosť, držali sme ju za ručky a pekne cupikala, aj keď sa jej staršne šmíkalo snažila sa o stošesť.

dia - ďakujem, áno je to tapeta.

gucz - takže si mala včera upratovací deň, ja mám taký väčšinou keď dostanem na niečo nervy, vtedy drhnem všetko. Inač s kachličkami to poznám, musím ich často umývať mám kúpelňu tmavo modrú celú vykachličkovanú a vidno na nich každé prsknutie vody. ☹

aniel - ahoj moja, ako Sofinka?

twins - ako sa máš? Čo dietku držíš?

aniel
19. jan 2009

tak od dnes by som chcela aj poctivo cvičiť,ale neviem,či mi to Sofi dovolí 😉

gucz
19. jan 2009

aniel a už jej je lepšie? už nemá teplotu?

gucz
19. jan 2009

inak ahojte babule. my sme hore od siedmej, vonku je riadna hmla a poľadovica, skoro som capla na zadok keď som bola vyniesť smeti 😀.

miresta tak si konečne bola po dlhšej dobe vonku, super pocit, že 😉

lucxy potom napíš ako dopadlo lúčenie pri škôlke

miresta
19. jan 2009

gucz - tak to máš pravdu, super. U nás je inač tiež všetko zamrznuté, len pozerám že ako sa ľudia šmíkaju.

aniel - ja už tiež čakám kedy sa mi uplne polepší, nech môžem začať cvičiť. Kúpila som si aj fit loptu, lebo mám problém aj s bolesťou chrbta a na to že vraj super pomáha. Tak sa teším.

twins
19. jan 2009

AHOJ MIRESTA TAK SOM SA ROZHODLA ZE DNES ZACNEM A FIGU SPRAVILA SOM DETOM DOLKY SO SLAHACKOU A UZ JE PO ZAVEZKU ALE MOZNO ZAJTRA UVIDIM INAK PEKNA OBYVACKA

simka9122008
19. jan 2009

Ahojte tak dnes som skončila s malou u doktorky, dostala ATB, tak sa doma liečime ☹

miresta
19. jan 2009

simka - takže teraz ste zase vy na liekoch, no mi udeme zajtra na kontrolu, tak uvidíme ako. ale ešte kašle, tak som zvedavá.

twins - tak to nechaj tak , a potom sa odhodlaj, lebo keď to budeš každý deň, že už zajtra, už zajtra, tak sa myseľ neoslobodí a už je po cieli.

aniel
19. jan 2009

simka-my sme boli na kontrole a zajtra keby ešte bola teplota ,tak máme doniesť moč,ale mzslím,že už to bude v pohode,ale pred chvíľou som jej zbadala na jazyku také maličké pupáky.

gucz- aj my sme boli vonku a tiež som sa skoro natiahla,malej je už lepšie má le zvýšenú teplotu 😉

twins-bude baci-baci,ty jedna maškrtnica 😀

miresta-to máš super,že môžete vybehnúť na chatu a tam vypnúť.Malej sa určite sniežik páčil.Ten majú radi asi všetky malé deti 😉

aniel
19. jan 2009

tak už som docvičila 😉

gucz
19. jan 2009

čau aniel tak Ty si docvičila a ja som akurát dopiekla (robila som mazanec v pekárni). Malá je už uložená, mm asi pôjde k počítaču a ja neviem čo budem robiť, neviete, nejde dačo dobré v telke?

anaret
19. jan 2009

dcéra išla pozerať RANDE S CELEBRITOU

simka9122008
19. jan 2009

Ahojte, ja si idem robiť ovocnú misu?

dia2006
19. jan 2009

Ahojte, co noveho?? Toto oteplenie - to mam zasa utrpenie, ide mi hlavu roztrhnut. Inac, stale sa tu len
stazujem. aj mi je to blbe. 🙂