Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
10. feb 2009

dia ako sa ma mala? 🙂

dia2006
10. feb 2009

Ahojte, tak mala je uz dobre, ale dokedy???? Ja som uz velmi skepticka, naozaj. Fakt chora nikdy nebola a teraz takmer stale a toto bolo velmi vazne, sama doktorka povedala, ze musim byt pripravena a co vsetko sa moze stat, samozrejme, ked je clovek pripraveny, tak je to fajn a vie riesit rozne situacie. No ale ja som od zdravotnictva na mile vzdialena, takze neviem, co by som urobila, keby sa zacala dusit - myslim tym nieco specialne.

sestri
10. feb 2009

ahojte kočky...konečne doma z roboty, dnes to nebolo také hrozné, asi sa aj u nás v ambulancii prejavuje kríza 😀 ...vonku je taká chumelica a ja idem ku kaderníčke...musela som si kúpiť teraflu, asi lezie na mňa chrípka, bolí ma každý kúsok tela...ja nechcem byť chorá 😢

simka9122008
10. feb 2009

Dia a čo s ňou bolo?

anaret
10. feb 2009

zdravím, u nás strašne sneží, bola som v Nitre na školení a to počasie, no hrôza...ale už je fajn, sedím pred krbom a idem si došiť živôtik na ples...zatiaľ sa majte...

aniel
10. feb 2009

aj u nás sneží ako o život 😉

gucz
10. feb 2009

aj u nás snežilo, ale začalo až keď som prišla k našim z mesta. Všetko som povybavovala, aj som sa s kamarátkou stretla, tak som rada, že to mám z krku. Inak u nás toľko snehu naváľalo, že som z toho normálne vedľa, ale decká sú radi. A autobus prišiel taký čo chodí na dlhé trasy, takže nemal v strede dvere, ale vzadu také uzunké, tak som musela zložiť káru (aj s fusakom a dekou) a suseda mi vzala malú do autobusu a ja káru a celú cestu som ju držala. Susedka vystúpila o zástavku skôr, ja až na stanici, tak som si musela pomôcť sama, tak som vystupovala asi tak, že taška cez pleco, malá pod pazuchou a v druhej ruke som vliekla káru ktorá sa mi roztvárala (nedala sa dobre zaistiť s tým fusakom a dekou proti rozloženiu). Tak som sa trepala cez polovicu autobusu, aj dolu schodami pri šoférovi a nikto mi nepomohol.... 😝 😒 😠 . Chvalabohu som aspoň nespadla z tých schodov.... ale pravdu napíšuc som vystúpila celkom mokrá (spotená). Nuž čo... ľudia sú bezohľadné svine, radšej takmer všetci vystúpili cez tie zadné malinkaté dvere. No ale zvládla som to, aj malá.

Brácho mi požičal ďalšiu knihu, volá sa to Meno vetra a je riadne hrubá. Nečítali ste to niektorá???

aniel
10. feb 2009

nie ,ale keď bude dobrá tak daj vedieť.Ja už čítam 3 časť 😉

lucxy
10. feb 2009

ahojte asi vsetky pozerate tv,,,no unas brutal snezi,,,,ja sa uz radsej nad tym nezamyslam,,,,tak zhruba o 4dni znova oteplenie no des 😎
gucz to cestovanie ti nezavidim

gucz
10. feb 2009

lucxy no však to, ten sneh je krásny, ale keď sa to začne topiť 😝 😖 😒 ☹ ....

aniel
10. feb 2009

no ja už ani neviem ,čo je to cestovať autobusom.Našťastie mám auto sama pre seba 😉

sestri
11. feb 2009

dobré ránko...tak nasnežilo dosť, ale topí sa to, tak to bolo asi zbytočné, ako vždy...čo by sme tu na juhu chceli sneh....
zas do roboty...radšej by som ležala v posteli...už 2 dni chodím ako mátoha...dopila som kávu a idem sa obliecť, hádam to nebude také strašné...
ďaľší pekný deň vám prajem... 😉

gucz
11. feb 2009

dobré ránko
u nás to zatiaľ drží, je to krásne ako je všetko bie-e ako hovorí malá (neviem či to chápe ak farbu alebo ako sneh). Dúfam že to dnes u nás vydrží, som ukecala MM že vezmeme Lauru na sánkach von keď príde z práce

lucxy
11. feb 2009

dobre ranko,,,no unas snezi stale,,,,dopijam kavu a hram sa s malou,,,varime babikam caje a parky 😀
dneska idem este na kontrolu ku koznej, tak som zvedava, ale uz to mam lepsie a vyzeram normalne

miresta
11. feb 2009

dobré ránko kočky, .......tak ja som bola včera zase celý deň u sestri, popísali ste toho ase dosť tak si vás idem prečítať. 😉

aniel
11. feb 2009

ahojte-teda lucxy ja takto ráno nemám žiadnu energiu a vy už varíte bábikám 😀

gucz-u nás sa tiež sniežik drží,ale myslím,že dlho nevydrží 😀 😉

sestri-do roboty?No to ti verím,že sa ti nechce.Ja keď pomyslím ako sa mi teraz ráno nič nechce a mala by som vstať ,ja totiž ešte ležím v posteli,tak mi naskočí husia koža 😒

miresta
11. feb 2009

aniel - ahojky, ako sa máš? Tu knihu sa dá poslať, čo si skúšala poslať aj jesike26, ak ano napíšem ti do IP mail, a pošli aj mne, už som tiež dlho nečítala dobrú knihu. Inač to auto ti závidím, ja by som tiež brala, ale nemám vodičák, aj keď jazdiť viem, už len si ho urobiť. Len neviem či mi to schváli neurologička

gucz - tak to si moja musela byť dobre spotená to ti verím, Ľudia sú dnes naozaj bezohľadný, ja to zažívam skoro každý deň, keď je malá zdravá, tak stále niekam chodím, a tu na sídlisku toho veľa neuvidím, tak idem stále niekam do mesta. No hlavne že ste to prežili a nič sa vám nestalo. 🙂
A inač s tou celulitídou som s ovsenými vločkami nepočula, ale s kávou mletou, to poznám, praktizujem to niekedy, do sprchového gelu sa dá lyžička kávy a vymasíruješ si s tým telo, a naozaj pomáha, aj je telo hebkejšie.

lucxy - to máš fajn, že u vás stále sneží, ja milujem zimu so spustou snehu a slniečkom. U nás snežilo v pondelok, ale hneď sa aj topilo, no včera zase poriadne nasnežilo a hlavne k večeru.

simka - tak ako našla si niejaké recepty? A čo presne by si chcela s tými ovsenými vločkami? Ak chceš niejaké ti pošlem di IP, čo mám vyskúšané.

aniel
11. feb 2009

miresta -môžeš aj mne ,keď budeš posielať simke.Keď to pôjde jesike otvoriť tak ti to pošlem,ale neviem či nemáš preplnenú schránku.Minule som ti niečo posielala a vrátilo sa to späť.
Inak akmáš možnosť,tak si vodičák sprav.Mňa keby nebola twins do toho dotlačila nasilu ,tak ho nemám.Nikdy neoľutujem,že ho mám.A hlavne keď sa nám narodila malá,čo som sa nabehala po lekároch.To sa nedá vynachváliť aká je to potrebná vec u mňa mať vodičák 😉 tak do toho 😵

dia2006
11. feb 2009

Simka, mala chytene priedusky - obstrukcna bronchitida a strasne velmi sa dusila, uz sme si mysleli, ze sa zadusi.
Dokonca sme mali podozrenie na zapal pluc, ale nastastie sa nepotvrdilo. Dusila sa v noci 4 hodiny - chudatko vkuse
kaslala.

Miresta, poslem Ti ip ohladom toho ubytka, co som slubila, zial, nedostala som sa skor.

Gucz, toto ja poznam, nastastie nechodime casto autobusom, ale ja ked vidim, ze nie je nikto ochotny, poprosim,
ludia su hrozni!!!!!!! A v poslednom case som si vsimla, ze prave na mladych sa nadava, ale mne pomozu stale
najma pubisi.

Sestri, vlasy ako?? Dufam, ze si spokojna.

gucz
11. feb 2009

babulky tak u náís už aj pršalo aj snežilo dnes, vonku je riadna čvachtanica , sneh voda a všetko dokopy... 😝 . Chcela som sa ísť s malou prejsť do vedľajšej dediny na poštu, ale pravdu napíšuc ma aj chuť prešla keď som to videla.

miresta s tými ovsenými vločkami je to asi tak ako s tou kávou do toho sprchového, len tie ovesné vločky treba trochu posekať ale ja som to ešte nerobila.

inak baby aniel je super šofér, má veliké autíčko a šoféruje jedna báseň, ja by som sa na tak veľkom aute asi bála. (mám len 155cm na výšku, tak ledva vidím aj z našeho auta a to máme seat ibizu, taký starší model, čiže malé auto). aniel no čo tá 90tka? tá moja chúďa trpí prehreškami ☹

lucxy tak ste ráno vyvárali 🙂 , a čo bábiky chutilo im? Moja Laura kŕmi predovšetkým mňa a plyšového hava a maca. Bábiky bývajú zväčša o hlade.

čo vám ešte napíšem také??? malá mi teraz hajá, navarené mám, upratovať sa mi nechce, asi pôjdem poukladať fotky do albumov... Bože včera som dovliekla z fotolabu 248 fotiek, potom som večer v PC hľadala dátumy kedy boli vyfotené, poukladala som to... a uvedomila som si, že ten čas vážne strašne letí. Včera bola Laura malilinké miminečko a teraz je to slečna s vlastnou hlavou 🙂

dia2006
11. feb 2009

Tak, vcera som robila ten tarhonovy salat /Lucxy/ - no, nebolo to zle, ale ja to robievam - je to velmi podobne -
zalievka sa po vychladnuti zmiesa s tatarskou a namiesto tarhone a ostatnych prisad davam makka salama, cibula, uhorky, vajicko - je to nieco ako salat napr. vlassky, ale tou varenou zalievkou je to ovela chutnejsie. Potom je to
cele take doruzova, vsetci si pytaju stale recept.
A ta tarhona sa mi zdala najskor moc "clapkava", ale vedela som, ze to este nasaje do seba, no ale do rana to
vsetko nasalo a je to total suche. Tak muz mi poradil, ze tam nemam dat majonezu, ale vodu zo zavarnych uhoriek,
tak vyskusam.

lucxy
11. feb 2009

no dia presne aj mne tak dopadol ten salat,,,ale dako som to tu zabudla napisat,,,sory,,,,,

sestri
11. feb 2009

ahojte...ja som sa pred chvíľou zobudila, nemali sme dnes akosi ľudí, tak šéf zavrel ambulanciu a odviezol ma domov...od 10h som v posteli, teplotu našťastie nemám, ale pekne som sa vypotila...teraz si varím polievku, musím niečo zjesť...hlava mi ide vybuchnúť, musím si zas dať tabletku...o 17h mám stretnutie, kôli robote a do soboty musím byť fit....
dúfam, že všetky ostatné ste už zdravé....u nás sú vraj zavreté 2 školy...
s vlasmi som spokojná, len si ich musím urobiť podľa seba, nemám rada tie fúkané z kaderníctva... 😝

aniel
11. feb 2009

no gucz-ďakujem za pochvalu,ale na takom ako ja(KIA CARNIVAL) by vedel jazdiť každý.Je tam totiž automatická prevodovka ato autíčko jazdí samé a aj keď je veľké,tak sa s ním super parkuje lebo všetko vidíš v zrkadlách.

lucxy-ja som ten šalát chcela robiť dnes,ale len pred chvíľou sme prišli z TT,tak som si uvarila len špagety.

sestri-čo budeš mať chripku?Unás to už našťastie prehrmelo 😉

sestri
11. feb 2009

no dúfam, že to zvládnem a neprepukne u mňa...v sobotu idem pracovať, tak nesmiem ochorieť...idem teraz do sprchy, dám si teraflu a šup do postele, zajtra máme dosť ľudí v robote.

gucz
11. feb 2009

sestri tak dúfam že sa pekne vypotíš a zajtra budeš fit 😉

aniel
11. feb 2009

gucz-a vy ako ste zdravé,nebola si s MIlkou alebo Monikou? 😉

aniel
12. feb 2009

lucxy-dnes si zaspala?

gucz-ešte držíš dietku?

gucz
12. feb 2009

ahoj aniel, tak my sme zdravé, malá mala soplík, ale prešlo jej to. Ja sa tiež držím v pohode. A dietku som posledné dni viac nedržala ako držala. Tak asi tak. Aj u Vás je tak krásne? Tu svieti slniečko a mrzne. Moniku som stretla len raz, ale to bolo veľmi dávno a Milku vôbec. Ale už popredu sa teším na jar a leto, potom môžeme zasa tak vybehnúť do parku ako minulý rok alebo do mesta.

miresta
12. feb 2009

dobré ránko kočky, aj keď sme hore už od siedmej dostala som sa tu až teraz.

aniel - o.k. pošlem aj tebe, len sa musím k tomu dostať. Včera som myslela že len tak narýchlo skočím do obchodíku a trochu sa poprechádzame a nakoniec sa mi ozvala kočka s ktorou som sa zoznámila cez koníka, a boli sme vonku potriadne dlho 3,5 hofiny, ale už aj podvečer riadne mrzlo.

dia - díky, ale veď to neponáhľa, na dovolenku až v lete, takže máš čas. 🙂

gucz - hej asi máš pravdu, aj tá káva slúži viac ako peeling, ako na celu , ale trochu pomáha, ja mám rada na tom to,že mám potom takú jemnú vláčnu pokožku.

lucxy - a kde si ty?