Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
13. feb 2009

sestri - super, krásne sa ti to podarili, si šikuľka. 🙂

aniel
13. feb 2009

sestri-také niečo ako je na foto a môže byť aj v slanom prevedení a potom mám tú misu,čo sa do nej zalejú cestoviny,len už som zabudla ako a čo sa v nej dá všetko robiť 😉

gucz
13. feb 2009

ahojte babulky, chvíľku som tu neni a koľko ste už napísali 😉
mne dnes prišla na návštevu mamina, boli sme aj s malou vonku, ale bol tam vetrisko.
sestri tá torta vyzerá fakt dobre 🙂
ja som dnes robila klasickú smotanovú s piškótami na zajtra, do nej som dala aj mandarinky z konzervy a navrch zasa jahodky na ozdobu a zaliala som to želatinou. MM sa veľmi potešil keď prišiel domov a zbadal tortičku v chladničke.
Ozaj všimli ste si že dnes je piatok trinásteho??? ja som o tom ani nevedela, akurát v správach to spomenuli.
Aniel a tú trasenú smotanovo mandarinkovú tortu si neskúšala spraviť? je to mňamka a je to hotové za 5 minút ak máš kupovaný korpus

lucxy
13. feb 2009

no sestri fakt suprovo to vyzera mnam mnam 😝

sestri
13. feb 2009

kočky dík...

aniel...máš malú alebo veľkú misu?...ja mám tu veľkú a práve v nej idem zajtra robiť na prezentácii tvarohové guľky...

aniel
13. feb 2009

sestri-malú a tvaroh.guľky to vôbec neviem,že by sa tam dali robiť,ale keď budeš mať čas pošli receptíky 😉

gucz-trasenej sú prejedení 😉

gucz
14. feb 2009

dobré ránečko prajem všetkým krásnym žienkam čo sem chodia, ideme na celý deň preč, tak sa mi pekne mávajte

aniel
14. feb 2009

gucz-pekne si to uži.A kam to idete? 😉

sestri
14. feb 2009

dobré a ľadové ránko...dopila som kávu a rozmýšľam, či sa mi chce ísť do tej zimy von...chcela by som malej kúpiť novú stoličku...dnes poobede mám prezentáciu, tak budem musieť ísť von...kamoši išli na lyžovačku do tatier,veď sú prázdniny...inak včera či dnes ste riadne dlho buntošili...ako potom viete ráno vstať?

dia2006
14. feb 2009

Ahojte, sestri ta pudingova torta sa Ti podarila, je naozaj velmi pekna. A to je aka forma? To je z toho tupperware, vsak? A daju sa v nej robit aj ine? A u nas je taka zima, ze v kozuchu som skoro zamrzla a to ja chodievam stale bez svetrov pod kabatom.

miresta
14. feb 2009

ahojky kočky,

aniel - ten recept ti pošlem neskor, mala mi bola včera poobede taká zlá, že som len okolo nej behala. A dnes zase robím tortičku, a potom ideme k mamke dať malinkú a mi ideme na večer u s mnaželom, takže neviem či to dnes stihnem. Ale myslím na teba

dia - u nás je tiež zima, ale príjemne za noc nasnežilo asi tak 5 cm, a terza tiež sneží. Takže tá zima nechce odísť čo sa mne celkom páči.

gucz - ja som si všimla že včera bol piatok trinásteho, ale ja na povery neverím

Tak pekný deň kočky, všetky si to užite, a dúfam, že žiadny manžel vás dnes nenazlostí, ale ocení si vás. 🙂

dia2006
14. feb 2009

Tak ja tiez nie som poverciva, ale stale mam vtedy smolu alebo sa stane nieco, co by som nepredpokladala - vzdy
nieco negativne, tak bolo tomu aj vcera. Ale, predychala som...

sestri
14. feb 2009

dia...dá sa v tom robiť všetko možné, dokonca aj zmrzlina...

sestri
14. feb 2009

aniel pošli mi mail, pošlem ti recepty čo mám...

anaret
14. feb 2009

aniel, nie som 2 v jednom, dá sa tak povedať, že krajčírka možno, ale kaderníčka nie, to som len tak chcela odľahčiť rodinný rozpočet od vysokých nákladov za kaderníčku , tak som kúpila melír a spravili sme si ho doma sami...

inak hlásim sa len na sekundu - včera na plese sme vyhrali 2 tlakové hrnce z Tescomy, tlakový som nikdy nemala, bála som sa, že by mohol streliť - raz sa to niekomu stalo, tak uvidíme.Máte s týmito hrncami skúsenosti????

už utekám si dať dolu nátačky a nachystať sa na dnešný večer, lebo o hodinu odchádzame...majte sa...

sestri
14. feb 2009

anaret...ja používam kuchtu už dávno a ešte nikdy mi nevybuchla...urýchľuje veľmi varenie...

gucz
14. feb 2009

aniel ako vždy v sobotu sme šli najprv k svokrovcom a od nich zasa k mojim rodičom, sobotu máme ako návštevný deň, keďže MM si chce nedeľu užiť lenošením doma 🙂

miresta ja na povery tiež neverím, ani na piatok trinásteho, ani na "z očí" (urečenie) a ani na podobné veci, ja som chcela poukázať len na to, že ja ako som doma tak neviem aký je dátum, a niekedy ani aký je deň 😉

anaret tlakový hrniec je super, tescoma je dobrá značka. Moja mama má tlakový hrniec, nieje to nebezpečné a šetrí Ti pri varení mäsa čas aj energiu, lebo je rýchlejšie uvarené a mäkkučké. Ja by som si tiež chcela dajaký zaobstarať, Ježiško mi nepriniesol, tak možno na druhý rok... ešte uvidíme. Takže ples bol fajn že? Určite ste sa dobre zabavili. Uži si aj ten dnešný 🙂 . Aj moja segra šla dnes na ples so svojim priateľom, dúfam, že sa tiež dobre zabavia, je super takto vypadnúť, krásne šaty, pekný účes, pekne sa vytancovať......
🙂

lucxy
14. feb 2009

no tak ahojte,,,ja som dostala tlakovy hrniec od nasich,,,je to super ako fakt to urychli varenie hlavne hovadzinu,,,,a robim vtom uz aj polievky,,,,
anaret tak hod dake foto splesov
aj my sme boli vecerom u svokrovcov

gucz
14. feb 2009

babulky kde ste všetky? čo valentínujete??? 😀

sestri
15. feb 2009

pekný deň kočky...stále je tak strašne zima...dnes budem robiť pizzu, malá si nakázala...a konečne ožehlím, riadne som si toho nazbierala...čo robíte, spinkáte všetky, či už varíte?

lucxy
15. feb 2009

ahojte,,,no ja spat to urcite,,,, 😀 akurat mm zobral malu vonku na chvilku a idem vrychlosti upratat,,,navarene mam zo vcera/ryzu + hovadzinu/a polievku,,,,no vkuse snezi a snezi 🙂
sestri co sa neozve riana?pozdravuj ju

gucz
15. feb 2009

ahoj žienky
tak ani my nespíme, teda malá už ano. Ja som ešte nevarila, MM povedal, že doje salámu, tak som nerobila nič a on si teraz klepe šniclu a dáva si piecť hranolky do trúby, takže aj tak dobre. Laura má otvorenú hippku od včera, nejak ju včera nechcela jesť, tak jej ju dám dnes. Včera jedla u našich šošovicovú polievku mliečnu a noc bola krutá. Zobudila sa o pol druhej s revom, museli sme si ju vziať k sebe a potom sa jej podarilo poprdkať si, tak už bolo lepšie, no MM vravel, že aj tak sem tam mrnčala do rána, ja o tom neviem. No a madam bola ráno už o pol siedmej hore. Som myslela, že odpadnem, ledva som jej spravila mlieko, tak s ňou potom keď ho vypila vstal MM. No a ešte ju asi trápi aj zub, stále nemá štvrtú stoličku a dnes som si všimla, že tam kde jej má vyliezť to má riadne opuchnuté a fialové, akoby naliate krvou.
Sestri je to normálne??? inak navnadila si ma tou pizzou, tak možno upečiem....

U nás nesneží, krásne svieti slniečko a je 0 stupňov, teda aspoň podľa internetu.

sestri
15. feb 2009

gucz....hej, je to normálne, ona sa jej vytlačí, niektoré deti to znášajú naozaj zle a je mi ich ľúto, my sme s tým nemali najmenší problém...držím palce aby ste to zvládli...

lucxy
15. feb 2009

gucz moja mala pri jednej stolicke krv ked jej isla 🙂

gucz
15. feb 2009

baby tak ste ma ukludnili, diky 🙂 .
Mám o 10 rokov mladšieho brácha a teda si aj pamätám veľa vecí z obdobia keď bol bábo, pri ňom som sa naučila prebaľovanie a podobné prkotiny. No a pri ňom sme ani nevedeli, že mu idú zuby, nikdy nereval, nehnačkoval ani nemal teplotu ani nič. A mama vravela že ani ja a ani sestra sme nikdy nič so zubami nemali. Tak to má malá asi zdedené z manželovej rodiny... No dúfam, že jej to skoro vylezie. Dnes som jej dala takú detskú zubnú kefku, tak ju žužlala, že nech si to trochu masíruje. Tie hryzátka naplnené vodou nechcela ani ako mimi a ani teraz. Tak asi tak

tak idem zamiesiť cesto na tú pizzu, zatiaľ pa, o chvíľu nakúknem
🙂

aniel
15. feb 2009

gucz-ani moja nechcela tie hryzátka,ale zub. kefku zbožňuje 😉 Inak aj mne by sa zišiel tlakový hrniec 😉

aniel
15. feb 2009

miresta-dnes som upiekla korpus a osuch,ten potom narežem na 4 pláty a zmotám do stredu.Zajtra si spravím plnku a naplním ju a v utorok dokončím.Potom ju cvaknem a pridám k fotkám. 😉

gucz
15. feb 2009

napísala som príspevok a zmizol mi 😒
tak ešte raz
aniel som zvedavá na tú fotečku teda 🙂
sestri tak aj my sme mali pizzu, s komplet oblohou (teda olivy, salám, ananás, syr) a bola super.

no a aby bolo veselo asi hodinu ma preháňalo a žalúdok mi robil saltá. Kamarátka s ktorou som sa minulý týždeň stretla mala v rodine črevnú chrípku, tak dúfam, že som to nechytila. Aj malú 2x prehnalo, ale dúfam, že u nej to bolo len z toho zuba, že nebude mať črevnú virózu. tak asi tak. A do 90tky II zasa chodí tinaa 🙂

anaret
15. feb 2009

ahojte, tak dnes sme prišli ráno o štvrť na šesť, bolo úplne super!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak som sa vytancovala!!! aj jedlo bolo skvelé a mali sme aj obrovskú tortu...spala som do pol druhej, ale aj tak som teraz uťahaná...ešte že mám zajtra dovolenku...inak ma bolí hlava,hrdlo, bola som oba večery len na čaji, lebo som mala paralen...

gucz
15. feb 2009

anaret super že si si to užila, pekne odpočívaj a naberaj silu 🙂