Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
16. feb 2009

ahojky kočky, tak kde ste všetky, veď už je pomaly obed.

aniel - tak super nápad ty to určite zvládneš, a nezabudni pridať fotku, ako ja z Valentínskou tortou.

Inač u nás krásne svieti slniečko, včera ešte trochu snežilo, ale večer poriadne fúkalo, tak som nečakala, že dnes bude tak nádherne. Určite dnes pojdem s malou von na prechádzku, lebo keby som nešla, tak by to bol hriech. No idem uložiť malú, lebo už je nervózna a idem si zacvičiť.
Zatiaľ pekný deň. 🙂

sestri
16. feb 2009

ahojte...u nás krásne sneží...o pol 12 nám v robote na hodinu vypnú elektrinu, tak skočím na masáž a potom budem pokračovať v práci...ako sa máte?

lucxy
16. feb 2009

ahojte rano som pisala mensi prispevok ale mi ho neodoslalo,,,,varila som tarhonu k masu a polievku sosovicovu a potom som bola u kamosky/ona ma maleho/ ,,,,no teraz som sa najedla 🙂 a idem asi upratat ale sa mi nic nechce 😕

lucxy
16. feb 2009

no a kde ste vsetky?
simka zijes? 🙂

simka9122008
16. feb 2009

Ahojte jasné som tu v nedeľu po svadbe som relaxovala a dosť oddychovala, bolo super
Dnes som začala s 90 dňovkou tak dúfam že my to vydrží a budem mať pevnú vôľu
Dnes som bola ráno s malým na kontrole, lebo mal v stredu úraz, rozbil si hlavu, ale super sa mu to hojí
A vy ako?

anaret
16. feb 2009

ahojte, ja mám takú nádchu, treští mi v hlave, otras...ležím celý deň v posteli, aj na zajtra musím zobrať voľno, bo som úplne nanič...

lucxy
16. feb 2009

no simka pekne fotky zo svadby,,,,tak si sa vytancovala dobre? ozaj ides do blond? a malemu sa co stalo? vystrajal ze
no moja mala bola dneska ako sto certov,,,,ani vonku som snou poobede nebola lebo musela strajkovat ze nejde ze ostava doma a ked som ju chcela obliect tak sa hadzala o zem,,,a popisala mi gauc na zaver vecera tak dostala bum po riti a isla spat 😠 😠

simka9122008
16. feb 2009

Bolo suprovo, som sa perfektne zabavila no v nedeľu som bola ako mátoha, ale vyspala som to
No mám v pláne mať svetlejšie vlasy
No malý sa vôbec nešalil keď sa mu stal ten úraz, pekne sme išli zo škôlky a nejako sa potkol o schody buď si ich nevšimol, alebo bol zamyslený, pri jednom obchode a narazil pri tom do rohu betónového kvetináča, mal 3,5 cm otvorenú ranu až ku kosti tak sme skončili na traumačke, ale už je v pohode a pekne sa mu to hojí, nechcel to šiť tak mu dali stripy

lucxy
17. feb 2009

dobre ranko,,,,no unas stale snezi a snezi,,,,mala ma kuchynku tak mi nosi hrozno, citrony, mandarinku a ze mam jest a musim jej davat eurace 😀

gucz
17. feb 2009

ahoj lucxy aj u nás sype, odvčera v kuse sneží, ale len tak drobunko, takže nieje snehu nejak moc. Včera nám nefungoval modem, tak som sa sem nedostala. Normálne mi to aj chýbalo, ja som asi závislák 🙂.
simka aj ja som zasa začala s 90tkou, tak som zvedavá, koľko mi to vydrží. Včerajšok som zvládla bez prehrešku, aj tinaa začala, kuk do témy 90dnová dieta.
Bežím do potravín, tak zatiaľ pa. Neviem či ten modem bude fungovať ako má, tak keby som sa neozývala, tak mi nejde net. papa

miresta
17. feb 2009

ahoj kočky, tak u nás bolo včera krásne slnečno a dnes už vo veľkom sneží.

simka- tak tu svadbu ti závidím, aj ja by som sa šla už niekam vyšaliť, bola si kočka. 🙂

lucxy - tak ti si užiješ, tá tvoja musí byť zlatá

aniel
17. feb 2009

u nás je tiež super aj nasnežené a ani nám nešiel internet až predchvíľou nám naskočil.

simka-určite ste si to užili a mala si celkom odvážne šaty.pekné 😉

gucz
17. feb 2009

aniel a aký máte internet? t-com????

aniel
17. feb 2009

golemtech a pozri pridala som foto ,tak kuk 😉

aniel
17. feb 2009

teraz nemám čas lebo doteraz som sa s ňou babrala,ale nie som moc spokojná 😒

lucxy
17. feb 2009

no aniel wwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaau,,,,krasne dielo 😵
ja som robila langose a idem si zacvicit 🙂 a spravit si kafe

gucz
17. feb 2009

aniel však je kráááásna vážne, ja by som si ruky asi po lakte zodrala, kým by som také dačo spravila 🙂
lucxy kafe........ že by som sa pridala? Pečiem chlebík, keď sa dopečie tak asi vypadneme von, začalo svietiť slniečko, tak predpokladám, že zajtra bude riadna člapkanica... tak aby sme stihli sniežik 😉

lucxy
17. feb 2009

no unas je -2 a stale brutalne sneziiiiiiiiiiiiii
aniel fakt je nadherna mas talent 🙂

aniel
17. feb 2009

dik za pochvalu......už sa aj mne začína pčiť,ružičky sú kúpené 😉 ☹

miresta
17. feb 2009

no kočky, tak u nás celý deň sneží. Maličká mi spinká tak na chvíľu som prišla.
dnes som si dala 40 minútovku na bicykli, ale akosi ma všetko bolí. 😀 Som ja ale lekvár, čo po tej chorobe sa ešte stále neviem spamätať. No večer ešte nakuknem. 🙂

gucz
17. feb 2009

baby tak my sme dnes boli vonku len asi 20 minút, tak u nás strašne fučalo, že po 20tich minútach pešo sme mali s Laurou úplne červené tváre ošlahané vetrom, tak sme šli domov. Vonku je teraz asi -3, ale ten vietor vytvára pocit, akoby tam bolo -15. Čo idete pozerať???

lucxy
17. feb 2009

no pozerat idem si pustit ordinaciu a potom panelak a popritom si zaccvicim,,,a nakuknem sem

dia2006
17. feb 2009

My sme mali navstevu, tak si viete predstavit, ako to tu vyzera. Maju o 1,5 r starsiu malu ako my, tak tie lietali ako sidielka.

anaret
17. feb 2009

zdravím, aj naďalej kýcham, aj u nás snežilo celý deň, mne sa to páči, len škoda, že to sledujem len z postele...

aniel
17. feb 2009

my sme dnes nikde neboli ,strašne fučalo a malá mala zvýšenú teplotu 37,5 tak som to nechcela riskovať,že bude zasa chorá 😉

lucxy
18. feb 2009

dobre ranko,,,,aniel ako? mala v pohode? 🙂
akurat pijem kavu,,,vstali sme o 6tej,,,mala uz zase plastelinuje,,,tak tu mam radost,,, 🙂 nesnezi ale mrzne -6
anaret tak sa rychlo vyliec,,,a ak si domka a lezis tak aj napis castejsie 🙂

miresta
18. feb 2009

dobré ránko,

lucxy - my sme tiež hore od šiestej, lepšie povedané ja, a maličká od siedmej.
U nás tiež nesneží, včera stačilo, ale hrozne fúka.

anaret - tak sa rýchlo vylieč, ale tu posteľ ti závidím. 😀

gucz - my dnes asi dopadneme tak ako ty včera, mali by sme ísť dole k mamke, ale neviem, keďže tak hrozne fúka. Ale ak pojdeme, tak budeme presne tak vyštípané ako vy. 🙂

aniel - tak len dávaj na maličkú pozor a Paťkovi všetko najlepšie k narodkám, a užite si oslavu,

gucz
18. feb 2009

ahojte čo sa tie naše dietky dohodli, moja strašila už o 6.20. Vstáva každým dňom skôr. Aj u nás riadne mrzne, je -5.
aniel dobre si spravila, že ste nešli von, fakt. My ideme dnes po vybavovačkách, teda mali by sme a vôbec sa kvôli tej zime neteším do mesta. Paťkovi všetko najlepšie prajem 🙂

lucxy nemáte tú plastelínu všade?

simka9122008
18. feb 2009

Ahojte no tie naše deti sa fakt dohodli aj moja strašila už od 6.00 rána, odniesla som malého do škôlky, teraz idem dať malú spinkať a idem pratať.