Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
18. feb 2009

moja -6.10 a to som utekala mamu odviesť o 7.00 na krv. nakŕmila malú,spravila clebíčky,očká,nakojila a teraz idem pre svokru a ideme toho PAŤKA OSLÁVIŤ.Ďakujem za gratuylácie ,dovzdám. 😒

simka9122008
18. feb 2009

Aniel Patrikovi všetko naj k dnešným 15 narodeninám.

dia2006
18. feb 2009

Tak ahojte, Simka, velmi pekne saty, maly je tiez podareny aj s nalepkou, mamina tiez symposka - pekne saty ako vzdy, aj uces je super, ide Ti to, len tak dalej.

- Aniel, vsetko najlepsie pubertakovi, ci este nie je v puberte?

anaret
18. feb 2009

aniel, aj ja sa pridávam, všetko naj...synkovi a Tebe prajem pevné nervy k tej jeho puberte, budeš ich potrebovať... ale to už asi vieš...

no ja som dnes vstala už z postele, varila som, dala prať a zajtra idem do práce...

aniel
18. feb 2009

baby gratulácie som mu odovzdala a povedal mi,že ďakuje,ale nemám ho strápňovať.Pridala som ešte fotečky,ale asi iba na chvíľu lebo keď sa zbadá určite ju vymaže.

anaret-v puberte je od leta 😉

simka9122008
18. feb 2009

Aniel už som si ju všimla no v jeho veku je to normálne, aj my sme taký boli

lucxy
18. feb 2009

no jasne,,,vsak to je trapne pre vsetkych pubertiakov, no nie? ale no pozdrav ho,,, 🙂

lucxy
19. feb 2009

dobre ranko,,,tak kde ste vsetky? stale snezi,,,,,je -5st,,,,,dneska mam v plane spravit zemiak. kasu s takym vyprazanym kde sa na spajdlu da sampion, syr, parka a vo vajicku sa to zapecie,,,,,ktomu calamadu,,,,,pre malu mam kuriatko,,,,
vcera mi mm kupil L karnitin s chromom,,,baby mam svalovicu po velmi dlhej dobe,,,,takze som vcera dobre cvicila

gucz
19. feb 2009

ahoj lucxy ja som tu len na chvíľku. Aj u nás trošičku sneží a je -4st.
včera som sem už nenakúkla, lebo tu sedel MM a vyberal dovolenku. Máme dilemu, nevieme čo vybrať. Našiel pár zájazdov do tunisu, niesú ani moc drahé, tak sa nevieme rozhodnúť..... Inak malá spala dnes až o 10 minút dlhšie ako včera.... hurá

miresta
19. feb 2009

dobré ránko,

tak moja malinká dnes vstala už pred šiestou, prv to vyzeralo že už nezaspí, no nechala som ju v postielke, vykecávala sa tam ako divá, no dala som jej mliečko a zaspala a ešte vždy spinká.

aniel - to sa nečuduj, a k tomu je to chalan.

gucz - u nás cítiť mrázik, ale krásne svieti slniečko, 😉

tak pekný deň holky, včera ma sestra zlákala strážiť detičky, dnes teda musím k tej mamke, lebo zajtra zase strážim detúrence. Takže tu budem až večer 🙂

aniel
19. feb 2009

moja spala až do ôsmej aj so mnou.U nás je nádherne,určite ideme ne prechádzku a od dnes idem cvičiť ,ale poctivo.Tak ,aby sommala svalovicu 😉

twins
19. feb 2009

ahojte aniel kde si co robis
inak baby ta torta bola dobra moj muz sice povedal ze dost sladka ale mne dnes rano nerobilo problam ten kusok torty dojest

aniel
19. feb 2009

prídi ju dojesť aj k nám

miresta
19. feb 2009

aniel - u nás je tiež nádherne, pojdeme s malou von, ale až keď sa vyspí, lebo ona chodí spinkať tak o tej jedenástej do pol jednej. A je medzitým cvičím. Takže si dám dnes zase zaberák na bicykli. Včera som vydržala 47 minút, ale už som mala dosť, myslela som že bude svalovka, ale nie. Tak som zvedavá či vydržím aj dnes.
čo si robíš na obedík?

miresta
19. feb 2009

twins - ja som vedela, že tá torta bude dobrá.

aniel - aha ty si si včera vymenila dni, tak nič

dia2006
19. feb 2009

Gucz, do Tunisu nechodte s malou - nedoporucujem. V kazdom pripade chcete ist do Tunisu?

twins
19. feb 2009

aniel nepridem pridi ty ved vies ze je karin chora

miresta to ta obdivujem ze tolko vydrzis na bicykli ja uz budem musiet tiez zasa zacat lebo uz ma zasa zacina pobolievat zaludok aj ked viem ze mne tato dieta vyhovuje neviem sa ju donutit drzat ale urcite na nu myslim a
skor ci neskor zasa zacnem

gucz tak to vam zavidim ze uz vyberate dovolenku mna asi najblizsich par rokov ziadna necaka

gucz
19. feb 2009

dia ten tunis vychádza v porovnaní s egyptom lacnejšie. Ja neviem či s malou, pôvodný plán bol, že malá bude u mojej mamy zatiaľ a my pôjdeme sami, ale dieťa do 2 rokov ide takmer zadarmo, tak neviem čo urobíme. No a ak by aj išla, tak by bola len s nami stále, nemáme v pláne nejaké nočné bary a diskotéky, ale zasa pravda je aj to, že pri nej si ja vôbec neoddýchnem, tak vážne neviem.
twins tá dovolenka ešte nieje istá, tiež nemáme nejak moc peňazí, ale MM strašne túži dakam vypadnúť, ušetril nejaké korunky, samozrejme by bolo treba ešte šetriť až do tej dovolenky, tak snáď to víde. Mne osobne by stačil aj týždeň pod stanom, alebo na chate dakde na Slovensku.

gucz
19. feb 2009

no tak prišiel MM z práce a hovorí že možno nie tunis, možno grécko.... Tak ktovie kde sa nakoniec dostaneme a či sa vôbec niekam dostaneme. Nechávam tomu voľný priebeh, nech si vyberie čo chce, mne je to jedno. Ja som túžila po chorvátsku, tam sme aj potom šli (rok pred narodením Laury). Tak teraz je výber na ňom.

inak aj u nás je krásne, boli sme doobeda vonku aj v potravinách, akurát je taký dosť studený vietor, ale nie silný, no odmŕzali mi ruky, lebo som si rukavičky zabudla doma. Lauruša zaspala, mne sa dovaril obed pre MM aj pre Lauriku, tak mám fraj. Keď sa malá zobudí, tak ideme na prechádzku do Trnavy, tešim tešim 🙂

miresta
19. feb 2009

twins - no ja som si stále pridávala na minutach, aj na záťaží. Pred tým som sa nevedela donútiť, radšej som cvičila, ale teraz si zapnem pc, pustim house music, alebo aerobic music, dám sluchátka a ide to v pohode. Akurát aj teraz som skončila, vydržala som dnes len 40 minút, ale super som sa spotila, normálne horím.

gucz - aj my si už vyberáme, a plánujeme. Poviem ti manžel čo pracoval 7 rokov v Grécku povedal, že tam by bolo najlepšie. V Tunise bola moja segra minulý rok, a vravela že všetko super, len hrozné horúčavy, my sme tiež chceli tam, ale odporúčila nam že v žiadnom prípade. Predtým bola v Chorvátsku a to že je super aj cenovo, aj tam je to celkom lacné oproti Tunisu. No a ja by som tiež šla aj do stanu. No aj to zvažujeme, lebo manžel má v Taliansku tetui aj so sesternicou, ktorý tam žijú už asi 10 rokov, a chodia s karavanom, po celom Taliansku a tak by sme pri nich boli v stanoch. Takže je ťažké rozhodovanie a ktovi kde skončíme ako hovoríš. 🙂

aniel
19. feb 2009

miresta-nakrájala som zemiaky do jánskej misy na to šampiony,karfiol na polovicu som dala aj klobásu a syr,ale dám to piecť až prídeme z prechádzky.Idem obliecť Sofi lebo už jejklipkajú oči. 😉

aniel
19. feb 2009

takmy sme doma z prechádzky a asi idem žehliť.Dobre sme sa vyvetrali a Ssofi spala 2,5 hodiny 😅

anaret
19. feb 2009

ahojte, dnes bol nádherný deň, aspoň od PC sa mi tak zdalo... práve som dožehlila 3 práčky a idem si robiť niečo do práce, tak sa majte...

miresta
19. feb 2009

aniel, anaret - nechcete prísť požehliť aj ku mne, ja tak nerada žehlím.

anaret - a ty to nepreháňaj hneď s prácou, lebo sa ti choroba vráti!

a kde ste všetky, ja už tiež idem uložiť malú a pozrieť si Ordináciu

aniel
19. feb 2009

miresta- ja som dožehlila a s malou si čítame a tiež pôjdem pozerať ordináciu

anaret-do práce?No to by sa mi nechcelo

lucxy
19. feb 2009

ahojte,,,ja som si zase zacala upratovat skrinu ale samozrejme len zacala lebo mala mi musela vsetko rozhadzovat tak som nato vyprd..a,,,,je ako sto certov,,,nechce odo mna nic zjest, uz ma to normalne rozculuje

aniel
19. feb 2009

malá je čertica prefíkaná, 😀 😀 😝 😀 😵 🤐 😀 😀

lucxy
19. feb 2009

no tak ide spat hladna,,,,,aj rano odomna nic a potom prisiel moj ocino a vsetko od neho zjedla

gucz
19. feb 2009

Miresta tak ja už fakt neviem čo z tej dovolenky bude, boli sme v cestovke sa popýtať, teda vo viacerých a vyšlo z toho jedno turecko a asi 2x grécko na nejakom ostrove (už neviem presne aký to bol). Keby sme mali viac peňazí tak hneď nejaký zoberieme a je. Ale korún, teda eur moc nieje, tak musíme hladať a hladať čo by sa oplatilo. Rozhodujeme sa i medzi polpenziou a all inclusive že čo sa viac oplatí, či si tam kupovať dakde obedy, alebo radšej priplatiť a mať všetko vrátane nápojov, no fakt nevieme......
Potom po tej prechádzke mestom sme šli na návštevu k svokrovcom, tak bolo dobre 🙂 , veľmi rada tam chodím, vždy si tam oddýchnem a malá je tam tiež rada, cez vchodové dvere vždy sleduje ich vlčiaka Ritu a vykrikuje na ňu a moc sa jej to páči. I so starými rodičmi sa pohrala, no proste pekný deň sme dnes mali. Potom sme trošku vymrzli ako sme išli domov, riadne fučalo už pri bytovke ako sme vystúpili z auta, ale zasa malá aspoň takto vyvetraná krásne zaspinkala.

aniel som sa Ťa chcela spýtať... čo už Sofinka rozpráva ak teda rozpráva? Dnes som sa rozprávala s Dankou, že už aj Lujza začala rozprávať, nehovorí síce veľa, ale zato povie aj dlhé a zložitejšie slová. Moja dnes povedala na toaleťák že je to papí. (to r na konci bolo také schomolené) a na papuče povedala že papupe. č, š a podobné písmená jej vôbec nejdú

gucz
19. feb 2009

lucxy sem tam takto s papaním vymýšľa aj moja. Napr jabĺčkovú výživu mi odmietala asi 4 dni a prišla moja mama a od nej ju bez reptania spapala a ešte by zjedla aj ďalšiu keby jej dala. Ja to nechápem... ja ju pri jedle ani nesúrim, ani ju nehreším, ani nič podobné a ona takto. Ale zasa pravda je, že sa moc nechce dať kŕmiť, všetko chce jesť sama, a potom je u nás riadny svinčík, lebo jej to ešte bohvieako nejde, bez problémov spapá len termix a podobné hustejšie veci