Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

erikas
16. apr 2009

ahojte kočky 😉 miresta maminke skoré uzdravenie

gucz 😀 no odolaj voni čerstvého chlebíka....hlavne že už ti je lepšie,aj idem dať piecť,nech si ráno možem do roboty dobrý chlebík zobrať

aniel Ty si stále rozbehaná,ešte stále vybavuješ?snažím sa cvičiť,aj dnes idem poobede

lucxy teda Laurinka je už riadna dievka,kedy ju začneš dávať do školky?už tam chvíľku chodila a nepáčilo sa jej že?

anaret,dia2006,sestri 😎

gucz
16. apr 2009

čaute herečky,

dnes je vonku fajn, už sme absolvovali aj prechádzku do druhej dediny, a aj ma tá hlava prešla. Všetky ste asi vonku, že?

sestri
16. apr 2009

ahojte kočky...práve som absolvovala 30min na orbitreku...suseda ma vyrušila, chcela som viac, ale zajtra hádam zas nabehnem...diétu som vzdala dosť skoro...konečne môžem chodiť aj na bicykel von...vidím, že všetky využívate krásne počasie...dobre robíte...nám obalili barák lešením a začali zateplovať...je tu samý rachot a špina, ale musíme to vydržať,budeme pekní a ušetríme...

lucxy
16. apr 2009

ahojte,,,no my sme boli dneska vonku 3krat....,,,rano na piesku a smykacke,,,,potom som ju celu sprchovala z piesku tak som si povedala ze poobede ani nahodou,,,tak som vymyslela ze pojdeme na biku niekam sa povozit,,,no a potom este vecer sme boli sa len prejst teda Laurinka bezala ako diva 😅
no a ja akurat jem chocapic s mliekom 😨

sestri
16. apr 2009

tak ja som už len na vode...a idem asi do vane...dnes spím zas v obývačke...v poslednom čase zle spávam a manžel sa už sťažuje, že nevie spať...vraj sa stále prehadzujem, vzdychám, funím a podobné zvuky...neviem, prečo tak zle spávam, pritom sa snažím už večer nič nejesť...hádam to prejde, trvá to už aspoň týždeň...

anaret
16. apr 2009

sestri, skús nejaké ľudové recepty na spánok- čaj s medom,medovku, alebo mlieko s medom... /inak kamarátka vždy na takéto nespavosti radí dobrý a pekný sexuálny zážitok.../...tak neviem...

lucxy
17. apr 2009

ahojte,,,,no baby tak by som spala, ze az,,,,,sme hore od 5,30,,,,,no a uz mala vymysla ze co ideme robit 🙂

gucz
17. apr 2009

čaute baby aj my sme boli včera takmer do večera vonku, bolo fajn. Potom sa malá vykúpala a sama sa vypýtala už o siedmej do postele.... 😕 , asi bola z toho lietania po vonku riadne unavená. No a ráno vstala o šiestej, to som sa práve chcela prehodiť na druhý bok..... aj u Vás je tak škaredo? Tu pri Trnave je zamračené, tak škaredo šedo, 😕 aj hlava ma nejak začína zasa bolieť... ☹

erikas
17. apr 2009

ahojte kočky 😉 dnes som v robote do večera,u nás je tiež trocha zamračené a dosť veterno,ale inak je dosť teplo..ja som bola aj včera v posilke..2 dni po sebe po dvoch hodinách,troška to cítim na nohách
inak v tomto teple je to tam dosť o hubu,na bežiacom páse bežím 30 minút,ale včera som vydržala len 20 a lialo so mňa ešte dobrú pol hodinu 😀

pekný deň Vám 🙂

gucz
17. apr 2009

erikas tak u nás je celkom chladno zatiaľ a nefúka.... Ale mohlo by fúkať a nemuselo by pršať, to som si ale vymyslela čo? idem dať prať biele, tak by som aj bola rada za vietor, aspoň by to bolo skoro suché 😀

lucxy
17. apr 2009

no unas zacalo prave prsat,,,boli sme vonku,,,pozriet vlaky a v akvaristike 😀 milujem zvieratka
erikas tak to je super 2hodky,,,,ja som rano zacala cvicit no ale potom som to vzdala mala mi kopla do hlavy ,,,,, 😨

lucxy
17. apr 2009

no a spravila som si kafco a robim si spagettttkyyyyyyyyyyyyy 😝 uz som hladna ako vlk

gucz
17. apr 2009

lucxy aj ja obedujem cestovinu 🙂 , prská aj u nás, prádlo je na sušiaku vnútri.... Boli sme s malou na nákupnej prechádzke doobeda kúpiť toaleťák a nejaké korenie a takmer sme zmokli, začalo pršať keď sme boli asi 5 metrov od bytovky. Inak tá moja malá zostala strašne hanblivá.... 😕

erikas
17. apr 2009

tak prší aj u nás,idem si spraviť kávičku,lebo sa mi nejak drieme 🙄 musím to tu do 19.00 vydržať

lucxy snažím sa,tie 2hodiny mi tam ubehnú ako voda,váhovo mám asi rovnako,už som sa dlho nevážila,ale oblečiem v pohode veci ktoré mi boli malé,takže sadielko sa mi pomaličky ale isto mení na svalovú hmotu,tá je predsa len ťažšia,tak som celkom spokojná,už 6mesiacov chodím a dúfam,že ešte dlho budem 😉

gucz
17. apr 2009

baby u nás je taká strašná búrka..... normálne krúpy padajú, blíska sa a hrmí ako divé, malá pozrela von oknom a hovorí hapala vuda (akože padá voda 😀 )

erikas
17. apr 2009

gucz 😨 dúfam,že sem to nepríde,ja ani nepôjdem domov,ja sa bojím búrky

gucz
17. apr 2009

no u nás sa pred chvíľou búrka skončila, už len prší, ale normálne tu bola tma, aj sme museli svietiť doma. A hrmelo ako divé stále. Ale už je to v pohodke.

erikas
17. apr 2009

bola som sa pozrieť vonku ide dobrá čierňava od Piešťan xixixi gucz Ty to sem fúkaš,alebo čoo? 😀

gucz
17. apr 2009

ako si ma odhalila???? 😕 😕 😕

erikas
17. apr 2009

gucz už hrmííííííííí 😝

sestri
17. apr 2009

ahojte...aj tadiaľto sa to riadne prehnalo...práve som bola vonku...

erikas
17. apr 2009

Ivetka ahoj,už máš padla? ja ešte 2 hodinky,ako sa má chrbát? 😉

aniel
17. apr 2009

ahojte-teda poviem vám ,že u nás bolo strašné počasie,ale už zasa svieti slniečko.

gucz-tak si mala pravdu tinaa je v 10 t. a malá Sárinka,že už pekne rozpráva,však asi aj Laurika.Sofinka moc nie,ale nevadí mi si rozumieme.

erikas-ešte maličkosti a možno už dovybavujem

sestri
17. apr 2009

piatky končím o 12h...o 13 som doma...chrbát je v pohode...začala som viac makať na orbitreku, hádam sa nič nestane, trochu by mi to malo posilniť svalstvo na chrbte...už máš len hodinu...pekne ťaháš posilku...

aniel
17. apr 2009

babenky všetky cvičíte a ja nevládzem.Aj by som ,ale asi som si toho nabrala na seba veľa a teraz som vyčerpaná.Budem vás aspoň čítať lebo nemám čas ani odpisovať.

sestri
17. apr 2009

len čítaj a oddýchni si...niekedy to je na každého veľa.

gucz
17. apr 2009

aniel som veľmi rada, že si sa ozvala, snáď už tých vybavovačiek nebudeš mať moc. No Laurika kecá, ale rozumiem jej najviac ja a MM, ostatný sem tam nie. Neboj však sa Sofinka rozkecá. Máme tu v dedine dievčatká vo veku našich, jedna kecá pomaly ako dospelý a jedna moc nie.

gucz
17. apr 2009

hodila som do albumu fotku ako sa vie to moje dietko krásne napapať, musela som ju potom okúpať 😀

erikas
17. apr 2009

tak domov som dorazila za slniečka,fakt aprílové počasie 😎 aniel neber toho na seba priveěa,zdravie máš len jedno,oddychuj a kašli na cvičenie,Ty zase keď sa rozbehneš,tak ty si pedant,máš hektické obdobie,nedá sa všetko....

gucz teda Laurinka je podarená 😀

sestri aj si začala chodiř na jogu?alebio na kalanetiku si chcela chodiť?už si veľmi nepamatám 😉 moja kolegyňa sa sťažovala na kríže,boleli ju,až jej to vrazilo do kĺbu a nemože už ani chodiť,má dovolenku a budúci týždeň ide na ortopédiu,chúďa taká bola ubolená ☹

no kočky moje idem do vane a pozriem tie anorektické missky 😀 pekný večer!!!!

sestri
17. apr 2009

ahojte...tak mám za sebou 45 min na orbitreku a už aj vaňu...chystám sa pozerať templárov...dúfam, že to vydržím, ide to do pol jednej...

erika...aj mne vystrelovali bolesti do kĺbu, vždy do toho istého, tak to dobre poznám...chcela som chodiť na pilates, ale je to na druhom konci mesta, tak som to vzdala...