Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
25. apr 2009

Ahojte pekné ránko,Ja už tej našej váhe nerozumiem, asi bude pokazená, lebo keď sa ráno odvážim mám 66 a večer my skočí na 70, je to normálne, podľa mňa nie 😠

lucxy
25. apr 2009

simka ahojky,,,,ja ked som sa vazila predtym ked som byvala snasimi tak mi robili 3kila rozdiel ako naozaj,,,,mne stacilo ked som vypila vela vody a hned bolo kilo hore,,,,

gucz
25. apr 2009

ahojky, ja som hore od 5.45, ale zobudila som sa sama od seba na to, že mi je teplo a muselo sa mi dačo zlé snívať, lebo som mala taký blbý pocit.
simka aj mne skáče váha... 😕 , tak si z toho nič nerob, to je voda, strava....

sestri
25. apr 2009

pekný deň kočky...tu v Blave krásne svieti slnko...práve popíjam kávu, čo mi urobila švagriná a o 9h vyrazím do ulíc bratislavy,,,tento víkend tu majú dni Blavy...mám sa stretnúť s kamoškou...dnes od 7h. som zas o rok staršia, ale už vôbec neoslavujem, načo 😉
večer sa vrátim domov....prajem vám všetkým príjemný deň... 🙂

simka9122008
25. apr 2009

Sestri tak všetko naj k tvojím narodeninám 😵

simka9122008
25. apr 2009

No ja fakt neviem, skúsim sa odvážiť u niekoho iného a uvidím

gucz
25. apr 2009

sestri všetko najlepšie k narodeninám prajem 🙂

ja som dnes bola doobeda v meste a potom sme boli s malou u našich, prišli sme domov až večer, ale som hotová. Navečer ma začala bolieť hlava, včera som dostala sviatky, tak sa to dalo čakať. ale zatiaľ je to ok. Len asi pôjdem skôr spať, tak všetky pozdravujem 🙂

gucz
26. apr 2009

čo ste kde ste??? 😕 😕 😕 , užívate si krásne počasie? Ja periem o dušu už druhú práčku, periny som prezliekala, mám navarené, ako tak zahladený neporiadok a tu stále nikoho...... 😕

aniel
26. apr 2009

miresta-uži si to.

anaret -ďakujem

gucz- Sofinka je poprechladaná asi sme neodhadli správne to oteplenie 😒

cipsinka
26. apr 2009

ahojte mam otazocku,vsak by sa nemali jest moc banany pocas 90 dnovej diete???Mam taku dilemu s kamoskou,lebo som citala,ze by sa nemali a ona tvrdi,ze ano 😅 😅 😅 😅 😅 ,dakujem za kazde vyjadrenie 😵 😵 😵 😵

sestri
26. apr 2009

ahojte kočky...ďakujem vám... 😉

cipsinka...banány môžeš jesť... 🙂

cipsinka
26. apr 2009

sestri dik,no nechapem kazdy tvrdi nieco ine 😅 😅 😅 😅

gucz
26. apr 2009

ahojček, tak som si na chvíľku sadla, od rána frčím.... upratujem a malá za mnou chodí a rozhadzuje, pred chvíľou rozsypala ryžu po zemi v kuchyni, už som na nervy, do toho sa tri x počurala kým som ju prehovorila aby si dala plienku, ona chce gaťky... a čúra do nich 😒 🙄 😀

aniel som rada že si sa ozvala, aspoň vieme že žiješ 😅 😉 , dúfam že sa Sofinka rýchlo uzdraví, teraz je to počasie ozaj také klamlivé, u nás dnes celý deň fučí, ale ja som zasa rada, lebo mi schne na okne prádlo. My sme ešte dnes ani vonku neboli, a neviem ani či sa dostaneme, tatu nemáme doma, a malá len vymýšľa, tak mi všetko trvá dva krát dlhšie ako bežne. Aj teraz rumázga, lebo som jej nedovolila sa napatlať krémom na zadok čo má, už som hotová..... vyžehlila som dve kopy prádla kým malá spala, ešte ma čaká ďalšia kôpka prádla čo mi už vyschlo z rána. No normálne banujem že som si neľahla spať kým malá spala.....
A to ešte musím nanovo povysávať celý byt..... asi sa na to vyse..m

sestri no čo ako bolo v blave???

simka9122008
26. apr 2009

Ahojte, tak dnes som sa odvážila u babky, tak tam my ukazuje váha 68 a doma 70kg, no aj tak išli dole 2 kilečká určite dolu 🙂

gucz
26. apr 2009

simka super 🙂

simka9122008
26. apr 2009

No až také super to zase nie je mám o 3 kilá viac ako minulé leto ☹ , musím s tým niečo robiť

sestri
26. apr 2009

kočky ....zu váhy si nič nerobte...ja mám 64kg a bola som zvyknutá na 58kg...proste som sa asi zmierila s tým, že to ide vekom, a kašlem na to...a teraz mi zakázali cvičiť, tak sa tým už vôbec nezaoberám...

v Blave mi bolo super...kamoška ma zobrala na obed a k narodkám mi dala peniaze...dnes som si kúpila za to tenisky...niečo som si doložila...práve tento víkend mala Blava akciu...múzeá boli zadarmo..., všade bolo kopu ľudí, boli trhy,jazdili staré električky...pomaly si začínam uvedomovať, že mi začína Blava chýbať...prežila som tam 24 rokov...o mesiac tam pôjdem zas na víkend...aspoň sa odreagujem...mám tam kamošky z detsva, zo základnej....akosi som to zanedbala...kedysi som chodila na víkend raz za mesiac, alebo za dva...musím to zas zaviesť...

pred chvíľou sme sa vrátili z baru u kamaráta...všetky naše deti boli u nás...malá sa sprchuje a ja sa tiež chystám spinkať...zajtra zas do roboty...ale len 4 dni...

prajem vám dobrú noc a pekné sny... 😉

lenka0005
27. apr 2009

Ahojte,tak sa po tretí krát pridávam aj ja.Už si nič neoblečiem,tak som pribrala a aj sa zle cítim.Dúfam,že mi moje odhodlanie vydrží,ale prví krát som 90-dňovku zvládla perfektne 🙂 😉 🙂

erikas
27. apr 2009

ahojte kočky 😉 ja som sem včera asi5x písala a vbec mi to nezobralo,taká som bola vytočená 😠

sestri aj ja sa pripájam a dodatočne Ti želám všetko najlepšie k narodeninám

dnes idem trošku byt dať do poriadku a večer idem na nočnú,zajtra máme rodičovské,príde kamka z východu,majú tu nejaký seminár,tak sa večer stretneme a pokecáme...tak sa na ňu tešíííím 😀

dia2006
27. apr 2009

Ahojte, co noveho??
Sestri, vsetko naj, naj, naj, velmi vela stastia, zdravia, lasky!!!

Muzovmu bratrncovi diagnostikovali rakovinu /24 r./ a kam. otec tiez - za mesiac je uplne na dne,
zil cely zivot max. zdravo, turista, lyziar, plavec, bezec a vidite, takze asi kto ma co dane osudom, to ho neobide.

Tak co mam este napisat? Mala by som koncit optimisticky, ale ani neviem co.

sestri
27. apr 2009

ahojte...všetkým ďakujem...ja som si ako dodatočný darček dala týždeň dovolenky...akosi som ochorela...mám antibiotiká, veď prečo nie, tento rok som ešte nemala...zatiaľ som bez teploty, ale asi len do dnešnej noci...už som myslela, že bude konečne pokoj.. ☹

ale má to aj svoje plus...budem týždeň doma a hádam aj trochu zrelaxujem...

anaret
27. apr 2009

sestri, všetko naj k narodkám, a aj skoré uzdravenie...

sestri
28. apr 2009

dobré ránko...zle spím, tak tu budem buntošiť ako prvá...dúfam, že si cez deň trochu pospím. 😔

gucz
28. apr 2009

dobré ránko
sestri tak Ti prajem skoré uzdravenie 🙂

ja som bola včera s malou celý deň v Trnave, behali sme po doktoroch, potom po meste aj s mojou mamou a sestrou. Domov sme prišli až o pol jedenástej večer. Nechodia do našej dediny nejak často autobusy, ani neviem kedy presne idú, keď na ne nechodím často, tak sme prišli o piatej (poobede) na stanicu že snáď niečo pôjde a šiel, ale až za hodinu a pol, tak som to vzdala, šla som k našim a keď MM skončil poobednú, tak prišiel pre nás. Ale malinká to všetko prespala, aj obliekanie, aj cestu autom, aj vyzliekanie aj uloženie do postieľky.

erikas
28. apr 2009

ahojte,ja som prišla z nočnej,pôjdem nakúpiť a troška si zdriemnem,som ako mača unavená 😎 poobede idem juniorovi na rodičko a potom mam stretko s kamoškou....zajtra zase na dennú

sestri prajem skoré uzdravenie 🙂 určite Ťa to v priebehu dňa zlomí a troška si pospíš

gucz
28. apr 2009

lucxy aniel kde ste???

sestri
28. apr 2009

no neviem či si pospím, lebo tu stále vŕtajú balkóny,rachotia,zvárajú a tak....

gucz
28. apr 2009

sestri tak si pusti nejaký nezaujímavý film či seriál 😀 , na mňa to zaberá, zadriemem hneď a hlavne keď sa zabalím do deky až po uši

lucxy
28. apr 2009

caute,,,gucz som tu len som od rana upratovala no a este idem dofinisovat,,,,mala akurat zaspala tak som sa najedla,,,,umyvala som aj okno v kuchyni totalne bolo spinave,,,poprala 3pracky a mozem este dozehlit zminula takze mam co robit

gucz
28. apr 2009

ahoj lucxy aj ja upratujem ak sa to tak dá nazvať, vyvešala som práčku, a keď malá spinkala, tak som žehlila, stihla som to tak akurát, teraz sa zobudila a akurát som dožehlila. Ešte to rýchlo idem poskladať, napapáme sa a asi vypadneme na chvíľku von. Ale mám dilemu, vôbec neviem ako sa máme obliecť, vyzerá to tak, že je tam teplo, ale zasa fučí vietor, tak neviem... 😕
čo si dobré papala? Ja som robila také mäsko so šampiňónmi ešte predvčerom, už sme zjedli ryžu, tak dnes to budeme mať s kolienkami pre zmenu a spravím si k tomu uhorkový šalátik. Malá bude papať cestovinu so šťavou.