Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
8. máj 2009

simka...peknééééé... 🙂

simka9122008
8. máj 2009

ďakujem 🙂

lucxy
8. máj 2009

simka mas to super fakt ti to sekne,,,teraz vyzeras mladsie 😵 😵 😵

simka9122008
9. máj 2009

Pekné ránko

sestri
9. máj 2009

pekný deň všetkým...dnes bude upratovací...malá nebude doma, tak to využijem.

lucxy
9. máj 2009

dobre ranko,,,,ja som bola vcera vecer vonku s kamoskou co byva teraz v blave,,,tak sme si vyrazili ,,,,aj zatancovali,,,,mala spala u nasich a teraz ideme do mesta mama si chce kupit kvety na trznici,,,,no a drahy klasika v praci ,,,ja som upratovala vcera aj okno som umyla,,,a dneska ozehlim veci ak sa mi bude chciet,,,som dosla domov o dakej 2,30 🙂 tak pekny dnicek

simka9122008
9. máj 2009

Lucxy to je super že ste si tak vyrazili, treba aj to
Ja tiež od rána varím, pratám a idem na kvety pre mamku na zajtra ku dňu matiek, lebo už zajtra nato nebudem mať čas, ideme o 9.30 na prvé sv. príjmanie sme pozvaný

simka9122008
9. máj 2009

baby kde ste, môžem v UH deň langoš?

aniel
10. máj 2009

ahojte 🙂

simka-veľmi pekné.Aj ja idem v piatok ku kaderníčke,potom hodím foto.Aj ja budem mať niečo podobné,ale to sa ukáže lebo človek mieni a kaderníčka mení 😀 😀 😀

sestri-teraz, aby som si dávala u zubárky pozor.To ma ani nenapadlo,že môžu rozprávať historky ako sa boja pacienti.Ja ,keď som u zubárky v kresle,tak viem,že si sadám do kresla spriamene a keď končí,tak som zošuchnutá o tretinu dole.Nejak podvedome sa zosúvam akoby som mohla uniknúť 😀 😀 😀 ,ale veru neutečiem 😝 To je dobre,že si sa zabavila a trochu odreagovala.

lucxy-ja stíham teraz variť ,prať ,upratovať len tak,tak.Aj ty si dobre spravila,že si sa išla zabaviť. 😉

gucz-už si doma?Potom sa ozvi ako bolo a napíš viac do IP. 😉

anaret
10. máj 2009

ahojte, tak aniel s tou mojou angličtinou to vyzerá asi tak, že pokiaľ vidím niečo napísané, ešte ako tak dokážem niečo preložiť, ale v tom momente, keď ktosi začne rozprávať, tak som úplne stratená...

my sme včera boli na krštení môjho synovca, išli sme k obedu a zabavili sme sa takmer do siedmej, bábo som si vyvoňala, taký je chutnučký...

dnes som postavila variť polievočku a asi spravím len rizoto, veď sme od včera tak prejedení...

poobede ideme do kultúrneho, malý má besiedku ku dňu matiek...

simka9122008
10. máj 2009

Ahojte kočky, všetko naj k nášmu dnešnému sviatku, Dňu matiek

sestri
10. máj 2009

ahojte kočky...

aniel...to je úplne normálne, bojí sa každý druhý človek a to vôbec neriešime...to boli príhody, aké by ťa nenapadli, že sa môžu v ambulancii stať... 😉

ja sa dnes asi pôjdem bicyklovať, potrebujem si prevetrať hlavu...Tinka sa vráti asi až po obede...

idem si teraz urobiť kávu...

všetkým matkám všetko naj k dnešnému sviatku... 🙂

dia2006
10. máj 2009

Ahojte, kde ste vsetky? Simka, mas to velmi dobre.
My sme sa uz vratili, bolo super, mali sme akcne vsetky dni vratane dneska, este sme boli aj na Hrebienku, bolo
krasne, vcera sme boli na Strbskom plese, ale nebolo pekne. Chodili sme aj pri Kempinski hote, no fakt luxus,
z druhej strany - teda od jazera je vsetko presklene, ludia sa tam kupali, naokolo same kozene lehatka, no
zavidela som im. Ale nevadi, aj nam bolo velmi fajn, aj sme si super oddychli a mozem sa vrhnut na pracu.

Ak budete mat cas, tak si pozrite penzion Gabriel, Novy Smokovec.

lucxy
11. máj 2009

dobre ranko,,,idem do lidla tak potom napisem,,,,dia super ze ste si uzili vyletiky 🙂 dneska vyzera ze bude hic

erikas
11. máj 2009

ahojte kočky,dodatočne želám aj ja všetko naj ku dňu Matiek 😉 mala som perný víkend,nestihla som ani na PC pozrieť,v piatok sa nám vydávala riaditeľka,v sobotu sme mali babinec v Countri podniku...už dávno som sa tak dobre nebavila,skákali sme ako mladice🙂prvý krát na countri a celkom nám to dobre dupalo 😀 pieklo sa tam praciatko,no raj na zemi..domov som sa dostavila o druhej ráno 😎

simka máš super účes

lucxy
11. máj 2009

erikas fajne si si uzila,,,,aj to treba nie? 🙂

erikas
11. máj 2009

lucxy teraz som čítala aj Ty si bola hýriť 😀 😅 dobre to padne veru....

dia2006
11. máj 2009

No kocky, co sa deje? Kde ste? Gucz sa este nevratila??

simka9122008
11. máj 2009

Dia ja som tuuuuuuuuuuu bola som s deťmi von

aniel
11. máj 2009

aj ja vás čítam,ale inak nestí+ham. 😉

lucxy
11. máj 2009

aniel ako sa dari? no gucz myslime na teba ako si teraz uzivas a clapoces sa niekde 😎

anaret
11. máj 2009

no ja keď je pokročilá hodina, musím sa s Vami podeliť s aktuálnymi zážitkami...práve som plná emócií, prišla som z koncertu Michala Davida, bol super, páčilo sa mi, mám pocit úplne vyčistenej duše.../znie to možno čudne, ale práve tak sa cítim.../ možno ho niektoré nemusíte, ale ja som si to užila...dobrú noc...

dia2006
12. máj 2009

Ahojte, tak anaret, ja som bola - pred 1,5 rokom - kamoska ma prekvapila, dost som ostala zaskocena jej vyberom, ale velmi sa mi pacilo, taku super naladu urobil!!! Ja som na nom bola pred cca 15 rokmi a stale dookola som hovorila, ako pribral, zostarol, ako sa zmenil a potom som sa pozrela na seba ☹ ☹ ☹ . Proste tieto hity nestarnu, aj ked su teraz modernejsie, aj vela novych stylov hudby, bol to uzasny vecer. A kde teraz vystupuje? Ja som bola vo Vrabloch /okres Nitra/.

Jaj Gucz, no kde si, take sme zvedave?

lucxy
12. máj 2009

caute ja idem pozriet starku,,,tak potom sa ozvem pa 🙂

miresta
12. máj 2009

ahojte baby, tak konečne sa ozývam, už ste mi chýbali. Nemohla som sa vám ozvať, pretože som si bola poležať v nemocnici, na gynekologickom oddelení....moje bábo je trochu v ohrození, tak dúfam, že sa ma bude poriadne držať, a nič zlé sa nestane. Dúfam, že sa už nebudem musieť vrátiť do nemocnice, a všetko pojde hladko.

aniel - niekde hore si sa pýtala, či mi zvykne byť aj zle. Tak áno, nie až tak ako pri Esterke, ale je. Čo je dobre, aspoň prvé mesiace som vôbec nepribrala, tak dúfam, že ani teraz.

ako sa máte kočky všetky??????

gucz - náhodou sa včera nevrátila z dovolenky. Potom hoď foto, nech ti závidíme. 🙂

Tak pekný deň, ja idem oddychovať, musím sa šetriť A MALá MI SPINKá, TAKžE JE PRíLEžITOSť. 😀

lucxy
12. máj 2009

miresta tak dufam, ze to vsetko prebehne v poriadku a samozrejme aj malicke vbrusku bude pekne rast 😵
gucz pokial viem sa ma vratit 15teho

miresta
12. máj 2009

kočky, tak kde ste všetky?

aniel - ty nestíhaš asi nič, čo?

lucxy - dík, ja neviem kedy presne, len som si niejak tak pamätala. Tak jej ešte teda stále závidím.

lucxy
13. máj 2009

dobre ranko,,,,no aniel asi nestiha nic,,,a inak mala skym byva? 🙂
inak je vonku riadna kosa ze 5stupnov

miresta
13. máj 2009

Ahoj kočky, tak ja dnes idem na kontrolu na gyndu, tak vyzerá že je všetko v poriadku, dúfam, že mi to potvrdí aj gynekologička.

Pekný deň vám všetkým.....budem tu až zajtra. 🙂

anaret
13. máj 2009

miresta, dávaj na seba pozor, buď opatrná...