Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
22. okt 2008

no ja by som už tiež mohla začať nakupovať

tinaa- kde sa nachádzaš,keď sem ani nemrkneš.Hoď aspoň smailíka,aby sme vedeli,že žiješ 😵

dia2006
22. okt 2008

Ahojte, aj ja kupujem vianocne darceky s predstihom, ale aj tak na poslednu chvilku este lietam kade-tade. Ja by som bola rada, keby sme si nekupovali napr. so svokrovcami - nech kupia len malej, pretoze neviem, co by sme im mali. Ved aj tak je to take na oplatku - ja Tebe, Ty mne a takto nech si kupi kazdy sam pre seba.

dia2006
22. okt 2008

Miresta, preboha, to si Ty robila tie torty, co mas v albume? To nemyslis vazne, fakt si sikovna. Ja robim len take bez marcipanu, aj to sa len ucim a skusam, pretoze ja som samouk. Ale nemam ziadnu fantaziu. Ale v peceni som
sa velmi zlepsila, aj vo vareni, tomu som rada. Pretoze ja som taky bojovnik - ja sa nedam a chcem kazdemu ukazat, ze vsetko sa da, len treba chciet.

lucxy
22. okt 2008

no pozeram, ze predvianocne nakupovanie zacina,,,hm ja mam zatial jednu knizku pre malu ale tu jej dam asi na narodky kedze narodeniny ma 13,12, na moje meninky tak oslavujeme spolu, super ze?az nato ze musim dva krat tolko premyslat ze co jej kupime 🙂
vyzera to ze bude prsat,,,teda aspon u nas,,,akurat dopijam kafe so slahackou/som si dovolila dat/ 😀 a pojdem zehlit

gucz
22. okt 2008

ahoj u nás je v pozadí hmla, alebo také dačo pri horách. Ja som akurát nakŕmila malú, papali sme špenát, nechcelo sa mi vymýšľať nejaké extra zložité jedlo a špenátik lúbime obe. Mm vytiahnem z mrazáku jeho obľúbený guláš a mám hotovo.
Ja sa teším na vianočné trhy u nás, varené vínko, zima, pečené gaštany, vianočne ozdobené mesto, už nech je december 🙂

gucz
22. okt 2008

A k tým darčekom, mám kúpené len pre neterky, každej som kúpila krásnu veľkú osušku s mackom pú. Malej som kúpila teplákovú súpravičku Adidas, keď sme boli v rakúsku ale nosí ju už teraz, lebo nejak rýchlo narástla, ešte že som ju kontrolovala. Kúpila som jej aj teplé chlpaté papučky na zimu a dnes som zistila, že sú jej už dobré.... za dva mesiace jej narástla nožička o dve čísla. je toto možné???
A dnes som mala aj telocvik, švagor mi priniesol dosky na poličky do kuchynskej linky, tak som mala už akože predvianočné upratovanie, pridala som police, poupratovala komplet skrinky, pretriedila zásoby, ... takže mám štart vianočného upratovania za sebou.

dia2006
22. okt 2008

Gucz, je to mozne, my sme tak dopadli vlani. Mala zacala chodit v 10/07, tak sme jej kupili take normalne
chodiace topanky a o mesiac plakala, ked sme ju obuvali, tak som zistila, ze jej o tolko narastla nozicka. Tak sme boli uplne ohureni aj s muzom, ale co uz, takze to zhrniem - je to normalne.
Nasa mala ma velke nozicky /po muzovi/, ale je to strasne zlate. Ale nevadi, je vyssia, stihlucka a tie labky....

aniel
22. okt 2008

my máme našťastie topánočky od 18-21,podostávali sme.Teraz zostávajú 😎 kúpiť len čižmičky

anaret
22. okt 2008

ahojte, môj malý má začínajúci zápal pľúc, takže na 2 týždne je mimo zo škôlky a to on tam tak rád chodí...

lucxy
22. okt 2008

anaret nech sa rychlo maly vylieci, chudacik hadam to prejde cim skor a bude dobre 🙂
tak ja kupujem malej 24, muz dneska vecer navaril mnam mnam 😝

gucz
22. okt 2008

chúďa malé, ako sa to prejavuje? Dúfam že sa rýchlo uzdraví 🙂

miresta
22. okt 2008

Ahojte kočky, tak kde ste všetky? Čítam, že ste všetky rozbehnuté na kupovanie darčekov, ja som už malej niejaké objednala, lebo zistila som, žen iektoré ceny sú lepšie na internete ako v obchodoch. Ale niečo určite pozriem aj v meste, hlavne pre nás veľkých.

dia- ano robila a mám poslednú dobu v tom niejakú záľubu, pečiem aj tak len zo zábyvy bez niejkého sviatku, len dám to z lásky.

anaret - maličký nech sa ti rýchlo vylieči. A ešte ti chcem ooradiť, že tam kde niekedy lieky nestačia pomáhujú babské recepty, neviem či to poznáš, ale na kašel a pľúca je veľmi dobrá čierna redkvička nakrájaná na kolečká a posypaná práškovým cukrom alebo medom a to pustí šťavu a tú podávať 4 x denne 1 lyžicu počas jedla. Mne to veľmi pomohlo aj iným z rodiny .

anaret
22. okt 2008

ďakujem, miresta a aj ostatné žienky, ale malý je celkom v pohode, čo ma dosť prekvapuje, ustúpili teploty, takže fajn, a ani ten kašeľ nie je až taký strašný/ čo som prekvapená - možno sa len rozbehne, ak to trošku poľaví/...inak leží cez deň na gauči, prikrytý, dám mu tam všelijaké hračky, puzzle na tácku a lego na tácku, len aby som ho udržala v posteli, dúfam, že antibio zaberú a bude o.k.

simka9122008
23. okt 2008

Anaret malému prajem skoré uzdravenie, mi sme s malou už od 6.00hore, prespala my celú noc tak som rada, idem sa jej venovať, no a čo sa týka diétky raz to dodržiavam presne a niekedy zhreším no čo už, ale váha sa zatiaľ drží.
Prajem všetkým krásne ránko a príjemný začiatok dňa. 😉

lucxy
23. okt 2008

dobre ranko zienky, no akurat pijem kavu,,,,u nas vonku teda riadne fuciiiiii,,,,som hore od 5tej malej sa nechcelo spat uz,,,,uz sme prezili aj jedno trucovanie 😠 no nesmiem ustupit vsetko si vydobija a skusa, ale mam pevne nervy/zatial/ 🙂 a vy ako?
ozaj kde je sestri? 🙂

dia2006
23. okt 2008

Anaret, neboj, deticky to zvladaju ovela lepsie ako dospelaci. Je velmi zlatucky, ked vydrzi lezat. A antib. istotne pomozu. Moja mala je uz lepsie, ale este sa mi to nezda na 100%. Ja neviem, preco este stale chrapka v noci. Vcera sa stal zazrak - spala do 9.45 a to som zavolala muzovi /s muzom je teraz,ma volno/, ako sa ma /nie muz, mala/. A ja som ich zobudila!!!! Tak to sa mne nemoze stat, so mnou stava o 6.hod alebo este skor. A to muz bol este takmer urazeny, ze co vyvolavam. Ved oni by spali aj do 12 hod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Simka, vy ste uz s malou dobre??

lucxy
23. okt 2008

ahojky dia,,,,no vidis to je zakon schvalnosti ze spali,,,to je jasne ze pri tebe by sa to nestalo,,,,, 🙂

simka9122008
23. okt 2008

Už hej s tým čo sme boli v nemocke už je ok zmizlo jej to, teraz trošku soplíkuje, ale to asi od zúbkov.

lucxy
23. okt 2008

ahhhoooj simka, asi to bude mat zo zubkov,,,,ozaj kolko uz ma zubkov?

simka9122008
23. okt 2008

dokopy 5 a asi jej ide teraz 6 ☹

dia2006
23. okt 2008

Kocky, ani Sestri tu dlho nebola ani Ria, ja som si to vsimla, asi su zaneprazdnene.

gucz
23. okt 2008

čaute kočky dobré ránko prajem 🙂 , tak aj ja sa musím pochváliť, my sme spali do 3/4 na osem, úplna parádička 😉
aniel kde lietaš?
twins žiješ?

gucz
23. okt 2008

kde ste všetky? fnuk 😢

simka9122008
23. okt 2008

Tu som malá my nedávno vstala po 4 hodinovom spaní tak až teraz obeduje 😝

lucxy
23. okt 2008

ako gucz? no mame krasne uprsane ufucane uzimene pocasie,,,no super, ze? no mala mi pre istotu nechcela zaspat, potom zaspala az na hodku,,,,,cvicila som zatial ked spala takze asi tak,,,no potom som si dala jogurt s musli a teraz pijem kavu 🙂

dia2006
23. okt 2008

Ahojte, mna /teraz skoncilo oko/ a teraz za poslednym zubom mam taku ranku na dasne a este keby nestacilo,
tak som si tam pichla medzizubnou kefkou a je to hrozne. Ale nechcem sa stazovat, hlavne, nech by bola
mala zdrava.

anaret
23. okt 2008

ahojte, no malý je v pohode...aj mňa prekvapila tá strašná zima.... ale asi to už inak nebude... a zima je strašná aj z dôvodu stravovania - vtedy má človek strašnú chuť maškrtiť a aj viac jesť....už to na sebe vidím.....

aniel
23. okt 2008

anaret -malého mi je ľúto ,chudáčik malý.Musí ho bolieť veľmi hrdielko. ☹

lucxy-ja som bola dnes s twins celý deň v Trnave a odtiaľ som išla k mame ešte poliať zákusky a tortu čokoládou a zajtra ešte pokrájať 😒

gucz-práve som doletela.Stále som zaneprázdnená.Dnes som normálne držala dietku .NEMALA SOM čAS SA ANI NAJESť 😝 😀

baby vonku bola neskutočná zima.Malá mi prespala skoro 5 hodín v kuse s malou prestávkou 😵

dia2006-dúfam,že maličká v pohode 😉

gucz
23. okt 2008

my sme boli na prechádzke a dala som malej zimný overal a zimnú čapicu a rukavice a čižmičky. Najprv som nevedela, či na mňa nebudú pozerať ako na nenormálnu, ale dobre som urobila, aj u nás bola hrozná kosa. Ale malinká bola teplučká, čo tam po tom že mne skoro ruky umrzli 😀 . U nás strašne fučalo, aj teda ešte fučí, bývame rovno pri roli, a fučí nám sem od smoleníc. Lucxy aj my už spávame len raz za deň a dnes tomu malá tiež moc nepodala, tak už bola navečer zlá jak čert, tak išla spať už o siedmej, chjo...

gucz
23. okt 2008

aniel ahoj 🙂