Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
17. máj 2009

My sme boli včera s deťmi tu u nás v KE na Aničke, bolo perfiš, mrknite v albume fotky

lucxy
17. máj 2009

ahojte,,,vidim ze gucz je uz pekne vo svojom,,,,no vidis mala to prezila,,,a ozik pytala sa na teba? ten domcek je pekny,,,celkom aj dost stoji 🙂
nasi malej kupili taku babiku s autosedackou taku malu ze ju ma akurat do ruky tak sa onu stara haha 🙂

gucz
17. máj 2009

čavec

hej lucxy dosť stojí ten domček, ale už má hračky z tolo a sú nezničiteľné, tak sa to oplatí. Malá je ako uragán keď sa hrá, hocikedy keď sa jej niečo znepáči tak to šahne o zem.....

malá sa na nás ani nejak moc nepýtala, ani nerobila scény, ale hovorila mojej mame, že "Aua babo je mamine" a "mamina búbi " (mamina ma ľúbi). A často chodila pozerať v obývačke na fotku (sme na nej s MM) a ukazovala babke že mama a tata Pete(r). Keď aj mňa spomenula, babka jej povedala, že maminka príde a bola v pohode.

gucz
17. máj 2009

simka krásne fotky 🙂 , je to super, že je vonku už tak pekne a detičky sa môžu vybehať.

Keď sme prišli z toho Egypta, bol to riadny šok, vystúpili sme na letisku a v Bratislave zamračené a 10 stupňov....😕 , ale už je pekne. Dnes som aj oprala poťah z káry, treba využiť aj to počasie 🙂

sestri
17. máj 2009

ahojte...
gucz...je super, že si si oddýchla a bolo vám dobre...deti to väčšinou zvládajú lepšie ako rodičia. 🙂

my sme dnes boli vonku, hrali sme s kamošmi poker...deti sa hrali na ihrisku, bola ich tam celá kopa...
s manželom celkom dobre komunikujeme, len aby to tak aj ostalo...zatiaľ budeme bývať spolu, kým ceny bytov nestúpnu, aby sme byt nepredali pod cenu...už sme sa na všetkom dohodli...malá to myslím tiež zvládne, nasťahovala som si posteľ k nej do izby.chybili sme obaja.

budúci víkend sa odreagujeme obe, ideme do Bratislavy od piatku, do nedele...normálne sa teším...

simka9122008
17. máj 2009

Uff, sestri no nezávidím ti túto situáciu, no aj tak ti prajem veľa síl, nech to zvládnete

aniel
17. máj 2009

sestri-máš to zložité,ale kto vie ,možno sa k sebe vrátite?Nikdy nehovor nikdy.

simka-pekné fotečky.

gucz-Sofinka mala meniny,ale kôli tej birmovke sme na ňu úplne zabudli,ale ona tomu aj tak nerozumie.Birmovka zanami ,vyčerpaná som ako kôň,trošku sme posedeli s rodinou ,popapali dobroty nejaké kilečko pribrali 😀
INAK ja som tiež pozerala dnes na bazu,ale ešte neviem či ten sirup spravím 😉 Máme ešte z minulého roka.

gucz
18. máj 2009

dobré ránko

sestri máš to ťažké, ale aspoň dobre že spolu normálne komunikujete, mojej mamy kamarátka keď sa rozvádzala to bolo iné...... a ešte potom aj spolu bývali veľmi dlho, no nič moc. Ale super je že sa spolu normálne rozprávate a že aj Tinka to zvláda v pohode. Rozhodne Ti prajem pevné nervy 😎

aniel Sofinke všetko najlepšie k meninám, strašne rýchlo ten čas uteká že....... ešte nedávno sme tu riešili tortu k prvým narodeninám, a už sú tu ich meninky a o chvíľku aj druhé narodeniny. Strašne to letí. Už si rozmýšľala nad tortou? či upečieš ty? Tá pre Paťa bola krásna

gucz
18. máj 2009

ozaj aniel pôjdeš s malou ešte na očné na kontrolu, či už Vás vyradili?
my sme mali ísť teraz ako bola malá chorá, tak sme sa preobjednali na 10. júna. a 21. júla ideme tiež na polikliniku, nedáme niekedy spicha???

erikas
18. máj 2009

ahojte kocky 😉 dnes mam volno,doma si poupratujem,pozehlim pooobede idem cvicit.....vcera bolo nadherne tak sme boli so susedovcami cele poobedia na grilovacke 😝

dia2006
18. máj 2009

Ahojte, dobre rano, Simka, pekne fotky, ja chcem tiez pridat, ale stale sa nieco deje, tak to uz vyzera
blbo, ze stale len slubujem, ale viem ich poslat len mailom, neviem to prerobit, aj vtedy, ked som mala
fotku, niekto mi to prerabal a pomohol /tusim Riana/. Inac, v robote stale dusno, naozaj som is mohla
uzit tu matersku, ale zasa doma by som to uz asi nevydrzala, fakt neviem.
Sestri, posielam IP.

lucxy
18. máj 2009

dobre ranko,,,teraz som az zapla pocitac a aj tak ma tu mala vytaca,,,,no tak asi snou pojdem vonku ,,,,navarene je a pracka my perie,,,dneska ma byt dost teplo,,, 🙂

dia2006
18. máj 2009

Vraj ma byt 30 stupnov, tak to nie je nic pre mna - naozaj.

lucxy
18. máj 2009

no teplo je dost,,,aspon ze pofukuje vietor,,,akurat pijem kafco 🙂

gucz
18. máj 2009

baby ja som taká trafená krava..... dnes som na notebook vyliala kávu, klávesnica je v ri.i, tak teraz píšem cez druhú. MM noťas rozobral, vysušili sme ho a ide v pohode až na tú klávesnicu 😢 😢 😢 , dúfam že to pôjde opraviť..., teda že MM ho opraví, lebo keďže sme ho už otvorili tak padla záruka.

Dnes sme boli dobeda aj poobede vonku a bolo fakt krásne, ešte len teraz sme prišli domov, MM akurát kupká malú.

anaret
18. máj 2009

ahojky, dnes bolo nehorázne dusno, nedalo sa ani dýchať...zajtra idem s malým k lekárke, kašle už nejaký týždeň, aj som mu dávala sirup, ale stále pokašliava, tak nech ho radšej popočúva...

dia2006
19. máj 2009

Ahojte, no ako gucz s notebookom? Inac, pozor aj v buducnosti, je to velmi nebezpecne, ja som takto
raz dopadla, dokonca to neslo opravit.
Celu noc som nespala z toho dusna, uplne som vystavena.

lucxy
19. máj 2009

dobre ranko,,,gucz no smola s notebookom,,,inak aj mojej mame moj brat vylial colu na klavesnicu tak to potom stale s niecim cistili,,,,ale mame kamarata co robi s pocitacmi tak mohlo to skoncit tak ze nepojde,,,a viem ze o mesiac nato mi volala kamoska ze jej mala vyliala cely caj na notebook tak mi ho doniesla a dala som ho tomu kamaratovi,,,tak ju to celkom aj dost vyslo lebo musel menit klavesnicu
inak u nas prsi

erikas
19. máj 2009

ahojte kočky 😉 aj unás bola búrka okolo 4 ráno,ale neviem nič zobudil ma až budík do roboty,ale už je slniečko,vyzerá,že bude pekne 😵

včera som bola cvičiť,ale bolo hrozne dusno,na páse bežne vydržím 30 minút ale včera som s odretými ušami vydržala len 15 a tieklo so mňa ešte hodinu 😝

gucz
19. máj 2009

čaute babulky, tak notebook šlape ak hodinky, akurát klávesnicu mám odtiaľ zatiaľ vytiahnutú a píšem cez obyčajnú napojenú cez usb. MM skúsi tú klávesnicu vyčistiť u nich v práci, tak uvidíme, ale to asi až zajtra. Ale to bola taká sprostá náhoda.... ja si nikdy nedávam k pc kávu ani vodu, ani nič, teraz som stála pri stole, v ruke kafe a nahla som sa k počítaču a nejak sa mi to vylialo...... čo už, komu není vzúru dáno........ tomu není pomoci...

u nás bolo tiež riadne dusno, boli sme s malou vonku a normálne som bola unavená z toho behania za ňou, takže spať som išla už o pol desiatej. No a v noci bola riadna búrka, ešte večer sa pýtam MM že myslíš že bude pršať? a on že asi nie, že však niesú žiadne mraky, tak som nechala na okne prádlo, no a o 0.20sme sa zobudili na hrom, rana ako z dela, tak sme vyskočili z postele a strhávali sme spolu prádlo z okna. Potom ešte riadne dlho hrmelo a lialo ako z konvice. Ale ráno ten vzduch 🙂 , pootvárala som všetky okná dokorán a vetrala som ako o život. No a teraz máme na jednej strane bytovky zamračené a na druhej slnečno, tak neviem čo z toho bude........

gucz
19. máj 2009

a začína ma bolieť hlava, tak asi ešte bude pršať..... idem si dať ibáč.

aniel a ty kade beháš? ani sa neobjavíš, si sa ma zľakla? Asi máš toho v obchodíku moc, že?, miresta aj ty sa ozvi, dúfam že je všetko v poriadku, aj Esterka aj Ty aj miminko 🙂

anaret
19. máj 2009

no tá búrka bola strašná, malý sa bál, musela som ležať vedľa neho, tak som sa veľmi nevyspala, som uťahaná...a idem písať sloh na anglinu, ani do toho sa mi nechce...pááá

gucz
19. máj 2009

júúúúj dievky kdeže ste????????? dnes je to tu nejaké mŕtve, nie?

lucxy
19. máj 2009

cau gucz uz som tu 🙂

gucz
19. máj 2009

čaves, čo ste dnes porábali? Moja bola ako z divých vajec vyliahnutá, stále chcela len lietať po vonku. Sedela len na šerbli, aj to asi hodinu, lebo nechcela zliezť dolu, ale jej snaha bola korunovaná úspechom, normálne sa tomu čudovala keď to tam zbadala 😎

lucxy
19. máj 2009

no vidis tak parada,,,mne az teraz zaspala,,,rano vyvadzala potom som snou isla do lidla,,,varila som ,,potom cez obed zase pistala 45minut,,,nakoniec zaspala a tak no proste truci truci,,,ale najlepsie je ze doma sa vynarvaci a potom vonku je taka v pohode az dokial mi nezacne zdrhat,,,vcera sa mi rozbehla dole mestom a som za nou utekala ale este som mala aj buginu no a videl to jeden znamy ze mi zdrha tak ju isiel chytit tak mala v soku ricala na cele mesto,,,,tak jej treba nema utekat

lucxy
19. máj 2009

gucz a rozhodla som sa ze znovu skusim od zajtra 90dnovku

gucz
19. máj 2009

lucxy tak to s tým zdrhaním Ti nezávidím, mne malá tiež niekedy uteká, ale väčšinou reaguje na stoj ide auto. Ale ona uteká len tuto kúsok. a to zaspávanie..... mojej niekedy pomôže len jedna na zadok, vtedy sa vyreve a do 5 minút spí. Ale to sa stáva našťastie málokedy, ona mi zaspáva celkom pekne.

lucxy
19. máj 2009

gucz to stym zdrhanim zacala robit az teraz

gucz
20. máj 2009

dobré ránko

môj šikovný drahý mal ráno nadstavený budík, začal mu zvoniť a on sa na to vôbec nezobudil, a ja s malou áno, takže sme už od 5,20 hore, ešte sme potom asi na pol hodinu zadriemali, ale nič moc, normálne som ako rozbitá, malá je hneď od rána omrnčaná, no som zvedavá čo bude do večera......