Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
30. jan 2010

super!!!!som rada, že to gucz dobre dopadlo, teda aspoň dúfam, že je o.k. obom želám všetko dobré!!!!!!!

anaret
30. jan 2010

aniel oslava dopadla v pohode, dnes je u nás krásne, toľko snehu až...bola som odmetať, aby sme aspoň z garáže vyšli...

dia2006
30. jan 2010

Gucz, ak sa neskor dostanes k tymto riadkom, tak Ti zelam
vsetko najlepsie, hlavne zdravie, stastie Miskovi aj mamine.

miresta
1. feb 2010

Ahoj kočky, tak po veééééééľmi dlhej dobe sa konečne ozývam. A vidím, že v pravý čas.

gucz - blahoželám, tak už to máš za sebou......no a teraz pekne krásne do práce, budeš mať čo robiť.

tinaa - tebe tiež blahoželám k dcérke, máme skoro rovnako staré kočky. Dúfam, že to zvládate dobre. 😉

aniel - my sa máme v celku fajn, akurát som mala minulý týždeň nachladené obidve kočky, ale mali len soplíky, takže sme nešli ani k lekárke. V stredu by sme mali ísť na poradňu, aj staršiu očkovať, tak uvidíme podľa počasia, lebo teraz tu máme menšiu kalamitu. 😀 Čo mne uplne vyhovuje, lebo ja milujem sneh. 🙂
A ty ako?

pozdravujem všetky kočky, dúfam, že sa ukážem častejšie.....anaret, sestri, dia, simka, tinaa, lucxy, twins, .....a neviem na koho som ešte zabudla.....pekný deň

simka9122008
1. feb 2010

Ahoj Miresta, super že si sa ukázala, vidím že to celkom zvládaš, ináč ja tiež milujem toľko veľa snehu, no keď sa to bude topiť, bude z toho riadna džaba 😝

gucz
4. feb 2010

ahojte babulky
ďakujem vám za blahoželania 🙂 . Už od pondelka sme doma, no mám problém si sadnúť skrz šitia (stále ma to bolí), tak k pc idem tak na minutku - dve, aj to len čítam.. Mala som tu na pomoc maminu, no dnes som už sama, ale zatiaľ celkom dobre, zvládame to (zatiaľ). Mišulko je dobré bábätko, síce ho sem tam bolí bruško a teraz má aj soplík (ako všetci v našej rodinke okrem mňa), ale je to zlatíčko. Laurinka je strašne podarená, stále by ho len hladkala, chodí na neho nakúkať, stále mi hovorí, že ho lúbi, dúfam, že jej to zostane. No ale musím na ňu dávať stále pozor, aby mu nechtiac neublížila.

simka9122008
4. feb 2010

Ahoj Gucz tak vitaj doma a ešte raz gratulujeeeeeeeeem

anaret
6. feb 2010

takže gucz, držte sa, teším sa sTebou

my sme boli na plese včera večer, bolo fajn a o týždeň ideme znova...

u nás sa ten sneh už topí, všade je kopec vody...

dia2006
6. feb 2010

Ahoj gucz, tak vitaj, musi byt podarena, hod potom fotky, kde su spolu
a aky bol porod? Dufam, ze vsetko ok.

aniel
6. feb 2010

ahojte po dlhšom čase 🙂

gucz-nevyšlo mi to ,ale možno sa stretneme ,keď sa oteplí-Ešte raz gratulujem 😵

miresta-nič nestíham ešte aj malá sa mi zdá ,že bude chorá.Muž mal angínu a bojím sa ,aby to nevypuklo aj u nej ,nejak ťažko prehĺta a kašle 😉 hať odhŕňač a jeden šofér lebo sme zapadli a nakoniec sme sa museli ešte aj vrátiť lebo do TT sa nedalo cez tie záveje dostať a naspäť sme tiež roztĺáčali jednu babu ,čo zapadla,no vyzeralo to ako na Sibíri 😒

anaret,tak ty sa máš ,dobre sa bav na plesoch 😉

lucxy
7. feb 2010

caute,,,tak konecne mi ide pocitac,,,tak gucz gratulujem ti velmi velmi 😵 takze budem uz pisat castejsie,,,konecne

lucxy
8. feb 2010

halooo,,,kde ste kto? 😵

gucz
8. feb 2010

ahojček
ja nakúkam, ale len sem tam keď sa dá.

lucxy
8. feb 2010

gucz no a ako? malicky v pohode,,,ved pis

gucz
8. feb 2010

No máme sa fajn, malinký je zlatučký, je to dobré bábenko. Sem tam ho bolí bruško, tak si poplačeme, ale inak... nemôžem sa sťažovať. Laurinka ho prijala dobre, moc ho lúbi (až príliš 😀 ), tak musím striehnuť, lebo ho chce stále hladkať. Tak aby mi ho nebudila...

lucxy
8. feb 2010

hej no tak potom super,,,,boze ja uz normalne neviem co mam jest som ztoho nervozna,,,,neviem ci si si citala ale mi zistili tu celiakiu,,,,tak preto vsade je ta muka uz som ztoho dakedy na nervy 😖

aniel
9. feb 2010

gucz -gratulujem aj sestre k synčekovi .
Sofinka je chorá a aj všetky ostatné deti,tak bbudem teraz chvíľu doma 😉

lucxy-tak to máš teda zlé,skúsim povedať twins ,nech sa povyzvedá švagrinej ,čo dávala synovi 😵

lucxy
13. feb 2010

ahojkajte,,,co robkate? ved piste preboha daco,,,,vzdy nakuknem ale nikoho nikde 😢
akurat dopijam kavu a idem upratovat mala isla smm na nakup som zvedava co nakupia,,,inak u nas dost fucii,,,,
minuly vikend bola mala na lyziach

simka9122008
13. feb 2010

Ahojte, ja momentálne dopíjam kávu a až teraz sa ideme prezliecž z pyžama, dosť dlho sme vylihovali v posteli, polievku navarím nejakú rýchlu a cesto na placky som si už urobila včera
Ináč sa máme fajn, len keby tak fonku nefučalo, zase som sa dala na 90 dňovku, držím ju už skoro 2 týždne a mám 3,5 kila dole

lucxy
13. feb 2010

hej simka tak potom super a uplne je dodrziavas?

simka9122008
13. feb 2010

No jasné, presne na chlp

gucz
13. feb 2010

ahojček
simka super s tou dietkou, aj kamarátka ju začala držať, teda drží ju už mesiac a pol a má vyše osem kíl dolu, takmer som ju nespoznala keď som ju teraz videla. Tak nech sa Ti darí

lucxy s tou celiakiou to nieje bohvie čo, ale aspoň máš blízko tesco, tam majú bezlepkové pečivo, teda aspoň u nás. Keby som to mala ja, tak som asi o hlade, u nás v potravinách o takých veciach môžeme len snívať. Už aby bolo leto a kopa zeleniny a ovocia, že???

my sa máme fajn, akurát že malá je ešte stále soplavá, už dva týždne, ako netiekol jej soplík, už jej to aj mizlo a teraz posledné dva dni, teda skôr noci vždy raz kašle, čo jej to asi zateká. Tak odsávame nasilu, to je ako krotenie divej zvere, ona to neznáša, a ja s ňou bojujem. No a mňa asi od obeda začalo bolieť hrdlo, na šlak trafenie, už nech je jar

anaret
18. feb 2010

ahojky všetky zdravím, nestíham...
boli sme na 2 plesoch, bolo super, vyhrali sme umývačku riadu,úplne super, úžas, až na to, že už jednu máme...

malý je od pondelka chorý, berie antiboi...ale aj tak dnes opäť teplota, a to máme v sobotu ráno odchádzať preč na týždeň do Tatier...je to zaplatené, tak čo už...budeme na hoteli a piť čaj s malým... zajtra s ním ešte behnem k lekárke, lebo mu končia antibio...

lucxy
20. feb 2010

ahojte,,,ako sa mi mate? u nas des prsi no to bude krasny vikend som ztoho nadšená,,,,no konecne si moje telo zvyka na tu stravu,,,lebo som sa citala taka nervozna ale konecne ma to prechadza tak som rada,,,, 🙂

lucxy
20. feb 2010

anaret tak to super ste vyhrali,,,aj ja mam novu umyvacku riadu maximalna spokojnost,,,,vsetko je tak pekne umyte

lucxy
20. feb 2010

no a piste nech sa nam to tu trosku rozhybe 😀

aniel
20. feb 2010

baby-ja začínam od pondelka dietovať,ale už to skúsim naplno. V máji máme stretávku ,tak treba niečo dať dolu 😎

aniel
22. feb 2010

baby ,kde ste?

gucz ,miresta vám asi deti nedovolia a,čo ostatné 😵

simka9122008
23. feb 2010

Ahojte kočeny, tak ja som mala včera náročný deň, konečne som sa sem dostala, malý začal chodiť po prázdninách do školy, tak mám o jedno dieťa menej a vy ako?

lucxy
25. feb 2010

haaloooo