Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
28. dec 2008

dobré ránko dámy.Teraz som vstala po oslave,ale sme sa dobre vyspinkali.Dokonú ideme k obedu,tak nemusím ani varica aj malá spala.Prišli sme domov 24.00 a taká som bola unavená,že som v noci spala ako zarezaná.Za chvíľu ideme k obedu,tak aspoň nemusím variť,tak sa zatial majte 😵

gucz
28. dec 2008

Čauta baby
som rada že ste sa tak super bavili, ja som ešte ani nerozmýšľala čo budeme mať k obedu 😀 . Ale nedeľný obed to isto nebude, asi spravím asi cestoviny (špagety) buď s červenou omáčkou, alebo so syrovo-smotanovou, ešte neviem, ale aj jedno aj druhé je rýchlo spravené.

Dnes som malej povedala, že nech povie Laura a ona že AUA. Tak teraz keď sa jej spýtame ako sa volá tak hovorí Aua, prípadne Vava. Sranda 😉 , taká je pri tom zlatá.

lucxy no čo kedy ste vstávali? naša pišťala v noci a ešte aj ráno vstala pred šiestou. Tak som jej dala mlieko (MM bol zarobiť), potom po nás skákala v posteli a už pred siedmou sme museli vyliezť, lebo ona sa chcela hrať s trojkolkou...... Ale som rada že sa jej páči.
Včera sa aj naučila vliezť do káry a sadnúť si tam a aj zliezť. Doteraz ju to ani nenapadlo, keďže tam mala fusak (ten som prášila).

čo je u Vás najlepšia hračka od ježiška??? my máme všetko čo dostala narozkladané v obývačke pri stromku a vyzerá to ako v hračkárstve, ale hraje sa takmer so všetkým...

sestri
28. dec 2008

ahojte kočky...tak už sme hore...polievka sa varí...ja sa chystám do vane...bavili sme dobre...manžel práve dovysával. začal nám opadávať stromček...dnes robí kamoška jedličkovú, tak sa zas nezastavíme, a to idem zajtra na 3 hodiny do roboty, musíme urobiť koncoročné papiere.
prajem vám všetkým príjemný deň...ešte sa hádam ukážem.

gucz
28. dec 2008

čaute herečky, kde ste? My sme už aj po obede, robila som nakoniec tú syrovo smotanovú omáčku ku špagetám a nastúhala som do tej omáčky aj tvrdý syr. Vyvešala som prádlo, MM vybehol do TT, malá ešte spí tak oddychujem 🙂

sestri tie tri hodinky Ti v práci ubehnú ako voda 🙂

lucxy
28. dec 2008

ahojky gucz,,,ja som rano navarila polievocku + zapekane rybie file,,,,potom som isla peso smalou ku mame dala si tam kafe a pekne som si zacvicila,,,,no a teraz som sa najedla a idem upratat byt 🙂

gucz
28. dec 2008

ja si pôjdem dať to kafe. Ja mám ako tak upratané, zišlo by sa povysávať, lebo Laura jedla perník a zbytky sú po celom byte, ale keď spí tak nemôžem

gucz
28. dec 2008

No prchám, už je tuším hore.papa neskôr 😎

lucxy
28. dec 2008

gucz tak si dlho nepposedela 😎

erikas
28. dec 2008

ahojte kočky 😉 konečne som sa sem dostala,aj som si Vás prečítala.....tak sa dávate skoro všetky na diétku? budem Vám držať palce,ja sa budem snažiť v posilke,už sa normálne teším 😀 tiež som pojedla piate cez deviate a potrebujem sa prečistiť.....ale to až po sviatkoch 😅

simka9122008
28. dec 2008

Baby si predstavte po tých všetkých žraniciach som nepribrala ani deko, to som normálne v šoku

gucz
28. dec 2008

čauko tak to ja sa radšej ani vážiť nebudem 😝

lucxy kúpila som si dnes ten čajík, už som ho aj pila. Chutí ako ten so zlatým drakom, možno je to teda dačo podobné.Tak ho teda budem piť, ja mám rada čajíky. Teraz pijem od London Peach paradise, tušim tak sa to píše, ten je mňam, ale to je ovocný

anaret
28. dec 2008

ahojte, my sme dnes boli na 3 hodiny na vychádzke v lese - poviem Vám, po tých dňoch jedenia a sedenia to bol úplný relax....paráda, nádhera a to ticho....niečo úžasné...

prejedená som aj ja, ale nevyčítam si to, počítala som s tým a s na diétku si ja netrúfam teraz - až niekedy v lete, lebo viem, že teraz by som nebola 100% -tná - tak radšej až potom, keď bude zelenina a ovocie a zelenina v plnom prúde...

gucz
28. dec 2008

anaret ja musím.... aj keby nie na 100%, ale aspoň sa pokúsim, zasa som riadne pribrala (nie len za ten posledný týždeň) a už to vidím aj na oblečení ☹

aniel
28. dec 2008

ahojte, ja som tiež prejedená a musím so sebou začať niečo robiť,tak potom napíšte,kedy začíname,tiež to už cítim na oblečení 😒

gucz
28. dec 2008

aniel hoď fotky z vianoc jo?

gucz
28. dec 2008

kedy pôjdeš so Sofinkou najbližšie do Trnavy? My ideme 8. januára na neuroógiu a 15teho na endokrinológiu

aniel
28. dec 2008

prečo na endokrinológiu to má niečo spoločné so štítnou žlazou či nie ?

lucxy
29. dec 2008

ahojte zienky 🙂

lucxy
29. dec 2008

vsetky spite?

simka9122008
29. dec 2008

Ahoj lucxy ja som tu práve popíjam kávičku, a chystám sa do obchodu , lebo sa minuly základné potraviny z minulého pondelka ako mlieko, chlieb, maslo atd., no a potom prídu naši k nám na návštevu, lebo mama ide dole do mesta na jedno vyšetrenie tak sa zastavia.

erikas
29. dec 2008

ahojte kočky 😉 ja tiež popíjam kávičku a idem nakúpiť,dnes budem jesť len slepačiu polievku,cítim sa ako balón 😲

lucxy
29. dec 2008

takze idete vsetky na nakup ja upratujem a ked mala zaspi idem cvicit 🙂

gucz
29. dec 2008

čaute babulky, ja som doteraz upratovala, malá sa mi opäť ponatierala krémom čo má do plienky na ritulu, tak kým som ju poumývala to bolo. A to som sa otočila asi na minútu a už to aj bolo. Pečiem chlebík, naložila som práčku..... však to poznáte. MM ide dačo robiť s PC, kúpil nejaké nové veci do krabice 😀, voláky procesor alebo čo, tak neviem kedy nám bude PC zasa fungovať, tak sa zatiaľ lúčim. A ja popíjam ten čajík hanasaky, pôjdem si zaliať kafe, tak si spravím ďalší. Celkom mi chutí

aniel na endokrinológiu ideme kvôli tomu zdúrenému prsku, ono sa tam chodí aj kvôli štítnej žľaze, aj kvôli rastovému hormónu, aj kvôli cukru v krvi a vlastne kvôli všetkým hormónom v tele. A čo ten notbúk (neviem presne ako sa to píše 😖 ) je dobrý? Som myslela že tu budeš častejšie keď máš pc len pre seba teraz....

lucxy
29. dec 2008

co robkate? uz ste nakupili? ja stale upratujemmmm 😠

lucxy
29. dec 2008

baby kebyze sa mam druhy krat narodit tak chcem byt chlapom 😎

erikas
29. dec 2008

gucz aj nám Ježiško doniesol domácu pekáreň,ale ešte som chlebík nepiekla,máš nejaký dobrý a overený recept?ja som si kúpila v Lidli kilovú zmes na sedliacky chlebík,tak budem skúšať na Silvestra 😝

erikas
29. dec 2008

lucxy 😀 😀 😀

lucxy
29. dec 2008

erikas nesmej sa ako vazne to myslim 😀 😀 😀

erikas
29. dec 2008

lucxy 😀 chápem,aj mňa niekedy prepedne taká túžba 😀

gucz
29. dec 2008

Ahojky erikas tak sladké http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2505
a klasika chlebík kmínový (dnes som ho piekla a časť múky som nahradila grahamovou) http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2494. Na dáme je kopa dobrých receptov, tak sa tam zaregistruj a môžeš si tam listovať. A chlebík pečiem z normálnej bielej hladkej múky 😎