Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
9. jan 2009

čaute babulky 🙂 je tu niekto? MM odfrčal na nočnú, malá už spí, v telke je prd.... Normálne neviem čo so sebou 😀

sestri
9. jan 2009

tak v telke ide naozaj prd...ja som sa hrala lodičky na markíze...teraz sa chystám do sprchy a asi zaútočím na manžela... 😀

dia...koncert je 23.1.,,,začína dosť neskoro, ešteže mám v Blave celú rodinu a mám kde spať.

miresta
9. jan 2009

sestri - tak len si to uži s manželom 😀

gucz - ja som tu. INAč NA Prime ide Agent v sukni, či ako sa to volá, so Sandrou Bulock, ja to mám rada.

gucz
9. jan 2009

sestri že zaútočím 😀

miresta mi primu nemáme ☹ , máme digi-tv a tam nieje prima ani nova. Novu chytáme na anténu, čo je na baráku. No nič ja asi pôjdem spať, ráno som mala problém udržať oči otvorené... potom bola malá omrnčaná pred spaním (na obed). Po zobudení zasa pišťala až pokým sa nevykakala (pochválim ju do nočníka) potom bol chvíľu kľud. A už o pol siedmej večer bola zasa urevaná a unavená.... Tak som trochu unavená aj ja, i keď sme dnes nič také namáhavé nerobili. Zajtra nás čaká návšteva svokrovcov a aj našich, tak sa teším ako malá, že vypadnem z domu na chvíľku.

maminkatn
9. jan 2009

cavik,,babule,,,inak,,miresta aj ja kukam,,,,agenta,,,v sukni,,,,je to stare ale dobre..... 😀

aniel
9. jan 2009

baby ja som taká unavená,ešte len dnes som pred chvíľou rozosrala stromček,ani sem som sa nedostala.Inak stiahla som si do počítača to účtovníctvo,čo hodila stránku jedna baba v téme o rodinnom rozpočte ,ale som z toho jeleň,nemám na to talent 😒

lucxy
10. jan 2009

dobre ranko zenusky,,,,tak vcerajsok bol pestry,,,,poobede mala vracala 2krat,,,nesadlo jej to co zjedla zrejme,,,celu noc som bola v strehu a kazde 3hodky sa budila ze chce pit,,,takze toho vypila dost vela teraz papa piskoty,,,,ja si idem dat kavu 🙂 vonku je -16brrrrr

lucxy
10. jan 2009

doobeda nebola vskolke lebo ju bolela ta rucicka z ockovania 🙂

dia2006
10. jan 2009

Ahojte, vcera som zaspala max hotova - psychicka unava je riadna svina. Mala mi vstava, tak musim ist, estez je vikend, ja uz ani neviem, co to je, ked nepocitam sviatky.

lucxy
10. jan 2009

cau dia,,,,ty ranne vtacatko,,,,no aj mne ten vcerajsok dal zabrat

lucxy
10. jan 2009

dia pridaj uz dake fotky

zanab
10. jan 2009

Ahojte ranné vtáčatá, lucxy že by bolo na obzore bábo 🙂 , alebo jeden druh chrípky

lucxy
10. jan 2009

ahoj zanab to vrackala mala,,,eeee babo este nie dalsie 🙂

zanab
10. jan 2009

tak to som tada trafila trapas ,a ja že ty 😉

lucxy
10. jan 2009

zanab to nevadi,,,ale inak obdivujem tie co maju uz teraz dalsie myslim tym,,,este jedno doma 🙂 klobuk dolu

gucz
10. jan 2009

čaute žienky

aniel chystáš sa si spisovať všetky výdaje? Ja som to raz robila, písala som si do písanky všetky nákupy, ale nakoniec z toho bol riadny guláš, tak som sa na to vypr.la.
lucxy a už je jej teda lepšie? ručička už nebolí?

lucxy
10. jan 2009

nie gucz uz neboli uz jej je dobre,,,chvalabohu

miresta
10. jan 2009

ahojte žienky,

gucz - moja bola na podiv veľmi zlatá. Ja som dnes bola hneď ráno na nákup a zistila som že som hrozne slbá, nevedela som domov doniesť dve tašky. A došla som celá spotená. No choroba je choroba, ale musela som ísť pretože manžel mi tak nenakúpi.
Ty ideš na návštevu a ja dnes čakám aj segru s rodinou aj brata, tak som rada, že niekto dôjde a nevuvidím celý deň zase len 4 steny. 😀

lucxy - tak to mi je ľúto za maličkú, že jej bolo zle. Ja neznášam zvracanie a cez tehotenstvo som si ho teda užila..........ble 😝

aniel - ja mám tiež program na učtovníctvo v pc, ale nepoužívam ho, vediem si účtovný denník - je to taká hrubá brožúra ktorá sa dá kúpiť v papiernictve a k tomu zošit, kde si lepím všetky bločky. Je to paráda, aspoň viem v čom mam uškrtiť. No najviac ide aj tak na manželove cigarety, jeho desiaty a benzín. no čo už. 😉

Pekný deň kočky, ja idem chystať fajnotky pre návštevu a trochu poupratovať.

gucz
10. jan 2009

no malá je už uložená hajať, tak som tu 🙂 . Je tu niekto?
miresta mala si radšej predsa len poslať manželíka do obchodu, keď si chorá a ešte slabá, dúfam, že keď si sa spotila, že si neprechladla. Ja môjmu vždy napíšem na papierik všetko čo chcem z obchodu a on je tak naučený, že mi ešte z obchodu zavolá, aby sa uistil, že zoberie správnu vec. Ale máš pravdu, najlepšie je keď si nakúpime samé.

lucxy
10. jan 2009

gucz ja som akurat docvicila a papam polievku a idem sa osprsit 🙂 ja si idem tiez radsej sama nakupit

miresta
10. jan 2009

gucz - to máš pravdu, že som mala radšej poslať manžela, aj on vie super nakúpiť, ale keď dnes príde tá návšteva a ja si v obchode podľa toho čo majú a čo nie potom vymyslím čo pripravím. A dnes som chcela aj niejaké mäsko a to tiež lepšie vyberiem ako on. Prosto niekedy treba ísť, aj keď nevládzeme. No zatiaľ žiadna odozva na zdraví, akurát ma hrozne bolia ruky, mám ich nejaké slabé. ☹

papa večer. 😉

lucxy
10. jan 2009

dobre tak ja idem smalou vonku a potom este ku mame a domkov to akurat pride drahy 🙂

dia2006
10. jan 2009

Lucxy, ani si nevies predstavit, kolkokrat som sa chystala, ale iste to bude v blizkej buducnosti. Nas fotak sa pokazil, segra mi dala svoj, tam nebol ten kabel, tak som do neho kupila pamatovu kartu. Da sa to aj z toho?
Tusim, ze mam nieco take na pc.

gucz
10. jan 2009

čaute babule, tak my sme sa dnes museli vrátiť od svokrovcov domov skôr, u našich sme ani neboli. Malá dostala teplotu (u svokrovcov 39stupňov). Trošičku kašle, ale nie moc, bola taká malátna, oči lesklé, len na rukách by sa nosila a ukladala sa ležať, tak som zvedavá čo sa z toho zajtra vyvŕbi. 😢

aniel
10. jan 2009

gucz-daj jej nurofen sirup ,keď máš.Najlepšie však zaberie,keď ju osprchuješ vlažnou vodou a dáš spinkať 😉

miresta-ako dopadla návšteva?Nemáš teplotu,keď ťa bolia ruky?

lucxy-tuším aj vy budete choré alebo to bolo len z jedla?

dia2006-ja dávam pamäťovku cez tlačiareň alebo do notebooku a tak sťahujem fotky.

zanab-aj ja niekedy trafím capa z toho si nič nerob 😉

anaret
10. jan 2009

ahojte, zdravím všetky....ešte máte stromček alebo ste už zrušili????
ja som chcela už všetko dať dole, ale nakoniec som to ešte nechala, lebo tá atmoška sedieť pri stromčeku je fajn...

gucz
10. jan 2009

aniel malá mi sirup nevypije, ani zo striekačky, ja som verná čípkom. Malinká spala od siedmej asi do desiatej, potom začala plakať, tak je teraz s nami hore. čakám kým bude jedenásť, dám jej ďalší čípok a trochu mlieka a dám ju hajať. Keď sa zobudila mala 38,6, tak uvidím čo bude o pol hodinu.... Však Vám potom napíšem ako to pokračovalo

anaret tak my už stromček nemáme, malá zistila, že niektoré ozdoby sú z čokolády, tak potom začala hrýzť aj do plastových gúľ, tak stromček padol za vlasť.

aniel
11. jan 2009

gucz-ako malá už lepšie?

lucxy
11. jan 2009

ahojte babule,,,jaj ja uz neviem co,,,mala zase vecer vracala aj nadranom a teraz papa roztek chuda je hladnaa,,,,vcera som stretla jednu kamosku tak aj jednej baby syncek co bol vskolke s Laurou tiez vracal,,,,asi niaka vyroza,,,,,noc bola hrozna vkuse som bola hore,,,a davala pozor
gucz a ty ako?

aniel
11. jan 2009

lucxy-mne sa to hneď nezdalo ,že by to bolo z jedla.Daj jej len suchý rohlík alebo banán,ale len kúsok.Na vracanie nám lekár odporučil pepsicolu,že vraj to pomáha,ale neskúšaôla som to ,iba raz,ale to už asi Erika ani nemala,čo vracať ,keď som jej to dala,ale už ani viac nevracala,tak skúsiť môžeš 😉