Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
24. jan 2009

simka-tak to ti verím,že sa tešíš aj by som šla 😉

lucxy
24. jan 2009

hm rano som pisala a zase mi to neodoslalo 😠 ja akurat ranajkujem som hore od 5,50 a spat som isla 23,30,,,a este aj raz mala bola hore,,,co chcela mlieko no co prezijem moj nespanok neva,,,,o 10tej idem zaniest malu a chystat sa na svadbu lebo tak o pol 1nej ideme zdomu lebo to nieje v nasom meste,,,,takze to bude dlhy den

aniel
24. jan 2009

pekne sa zabav a nezaspi na svatbe 😉

simka9122008
24. jan 2009

Lucxy tak sa pekne zabav,uži si to 🙂

simka9122008
24. jan 2009

Baby neviete náhodou čo znamená keď sa vidím v sne ako nevesta v bielych šatách, ale ešte pred svadbou?

miresta
24. jan 2009

ahojte žienky, tak ja som mala dnes hroznú noc, strašne ma večer bolelo brucho, zase krče, bolesť v krížoch.........ako predtým čo som mala zaáchvaty bolesti, tak dúfam, že sa mi to nevracia

aniel - ano tak to som sa učila už pred časom, no ale už som asi veľa zabudla. Ale nie je to ťažké keď do toho prídeš. Ty si žienka do voza i do koča.

simka - čo viem, má to znamenať že budeš mať sťastný život

lucxy - uži si svadbu poriadne

gucz - aj ja keď idem niekedy poobede si ľahnúť tak vstanem tak, že by som radšej rovno zaľahla.

simka9122008
24. jan 2009

Aj ja som sa to dočítala na nete, lebo snár doma nemám

dia2006
24. jan 2009

Simka, tak je najvyssi cas vydat sa.
No ale ja tiez viem, ze to znamena nieco stastne, takze sa vobec nemusis obavat.

Lucxy, prijemnu zabavu!!

Sestri, potom nam daj vediet, ako bol koncert, ake si mala zazitky, sme zvedave.

miresta
24. jan 2009

simka - ja si to pamätám ešte pred časom, keď sa mne to isté snívalo, a moja švagrina má doma snár, tak mi to tam našla.

anaret
24. jan 2009

ahojky, som tu len narýchlo, lebo od rána kmitám v kuchyni- dnes máme oslavu, môj synček má dnes meniny, aj manžel mal v pondelok narodky, tak som piekla tortu, pizzové koláčiky, tvarohový zákusok a chystala obložené chlebíky a jednohubky...idem zapáliť do krbu a aj nejakú tú sviečočku...
u nás teraz vyšlo slniečko - konečne - po tých zlých dňoch...
aspoň mi uschne prádlo...
lucxy- uži si tú svadbu...

simka9122008
24. jan 2009

Anaret tak príjemnú oslavu a všetko naj tvojím oslávencom

sestri
24. jan 2009

ahojte kočky...koncert bol úžasný, ako keby to spieval z CD-čka...bol celý hotový ako ho ľudia privítali a ako poznali jeho pesničky...no proste skvelý zážitok. 😎

simka9122008
24. jan 2009

A to na aký koncert si bola?

sestri
24. jan 2009

Rick Astley

simka9122008
24. jan 2009

No to muselo byť fajn

gucz
24. jan 2009

čaute babule,

sestri super že si sa zabavila, včera toho speváka ukazovali myslím v správach na jojke, meno som nepoznala, ale pesničky áno 🙂

simka zo snov si nič nerob, u nás znamená vidieť nevestu v bielych šatách smrť v rodine, ale ja na to neverím, aj mne sa snívalo a nikto nezomrel.

anaret prajem príjemnú oslavu, si skvelá gazdinka, také menu ako v reštaurácii si nachystala 😉

lucxy dúfam že si aj Ty užívaš s manželom zábavu, ono raz za čas vypadnúť dakam je super, musím aj ja môjho ukecať na nejaký výjazd, naposledy sme boli na tom vianočnom večierku a urobilo mi to vážne dobre, že som dakam vypadla z domu.

aniel aj u Vás bola taká strašná hmla? my sme cez tú hmlu išli autom k svokrovcom, a vyzeralo to ako v tom horore Silent hill. Miestami nebolo vôbec nič vidieť. A tiež som z toho bola taká mimo. Ale keď sa to rozplynulo a vyliezlo slniečko, tak som mala hneď lepšiu náladu, dokonca poobede bolo v Majcichove tak teplo, ako keby bola už jar.

miresta už je Ti lepšie? Máš asi oslabený organizmus, keď sa na teba všetko lepí. Dala Ti doktorka okrem liekov aj nejaké vitamíny alebo sirup na podporu imunity???

Ja idem poupratovať nákup, dám piecť chlebík a idem sa vyvaliť k telke. Neviem či dačo pôjde, ale ako druhú možnosť mám, že pôjdem čítať knižku. tak zatiaľ pa

dia2006
24. jan 2009

Sestri, no Ty si ale rychla, ja som myslela, ze pobudnes do nedele. A co, bola si spokojna? No, dost strucne si nam to opisala. Ako vyzeral? Ja som bola na koncerte Alphaville v TN /rok asi 2201-2002?/ a bolo to nieco uzasne, len strasna tlacenica. Inac, ja velmi rada chodim na koncerty, ale skor skupin "vykopavok" a nie tieto dnesne, nic mi nehovoria, cest vynimkam. Aj na taku oldies disco by som isla.

aniel
24. jan 2009

simka-ja viem,že to znamená nový začiatok,občas čítam v živote ,čo vykladá sny a tam to bolo 😔

gucz-aj u nás vyšlo slnko a bolo nádherne 😔 😵

miresta-na teba tuším všetko lezie 😎

dia2006-aj ja mám radšej vykopávky 🙂

gucz
25. jan 2009

Dobré ránko babenky, ešte tu nikto nebol??? čo sa deje, vyspávate? 😔 😎 😉

anielik ako? ozaj na akom si dni v 90tke?

anaret
25. jan 2009

Cesto robím približne takto: kvások- kvasnice + mlieko+ lyžička cukru- to vieš...
cesto = asi 70 dkg hladkej múky + soľ podľa chuti + vegeta tak za kávovú lyžičku + kvások + olej podľa toho ako sa zdá, vymiesiť a nechať nakysnúť..
potom cesto rozdelím na 4 kusy, postupne každý vyvaľkám na dlhý a krátky obdĺžnik /asi tak 10 cmx50cm- ale to nie je presné ako sa Ti podarí/, potriem kečupom, posypem pizza korením, ku kraju naukladám diétnu salámu vedľa seba po celej šírke a tou stranou, kde je salám stočím do rolády.
začnem roládu krájať priečne na trojuholníčky, dám na plech, potriem rozšľahaným vajcom, posypem strúhaným syrom alebo sezamom a upečiem...
niekedy som dala syr aj dovnútra, ako sa mi chce...
naši to majú radi...dcéra išla na lyžiarsky, tak som jej nabalila...

anaret
25. jan 2009

Predchádzajúca info je pre aniel, lebo som to napísala do IP, ale zasekol sa mi počítač, tak aniel skúsila som to napísať tu...

anaret
25. jan 2009

inak aj ostatné zdravím, sestri ten koncert to bol super zážitok...

miresta, myslím, že by to chcelo nejaké komplet vyšetrenie, lebo stále nie si ešte v poriadku...

ja som vystrojila dcéru na lyžiarsky, navarené mám od včera, idem žehliť a budem si užívať nedeľu s mojím synčekom...
krásnu nedeľu všetkým...

aniel
25. jan 2009

anaret-ďakujem,moje deti všetko čo sa volá pizza zbožňujú 🙂

gucz-tak dnes mám špagety alebo pizzu,tak recept je asi aktuálny,čo poslala anaret asi ho vyskúšam 😉

lucxy
25. jan 2009

caute babule uz som tu 🙂 vstala som uz o 9tej ja nespavec,,,prave pijem kavu,,,bolo dobre,,,prisli sme domkov okolo pol 3tej

anaret
25. jan 2009

lucxy, čo nespíš????? aspoň dúfam, že si sa vytancovala...

gucz
25. jan 2009

lucxy čo tak skoro hore? zvyk čo? 😉

aniel tak už normálne fičíš na 90tke? ja asi zasa začnem (neviem po koľký raz už? 😒 ☹ ), chcela som dnes, ale už som obalila rezne, dala variť ryžu, tak to dnes budem mať asi posledný komplet nedeľný obed. Teda dúfam.

aniel
25. jan 2009

anaret-koľko mlieka na 70dkg múky

gucy- fičím a zajtra mám ovocie

lucxy-ja by som spala asi do obeda 😉

erikas
25. jan 2009

ahojte kočky 😉 sestri aaach to musel byť zážitok,hity našeho mládí 😀 strýko ide teraz nejako do Viedne,tam bude Tina Turner,tá je tiež skvelá

lucxy tak si sa troška odreagovala a zabavila,to treba...

gucz práve sa mi pečie chlebík,ako si spokojná s pekárničkou?

a inak cvičiť sa snažím,diétku obchádzam,aj tam v poslednej dobe nejak nechutí,mám nejaké blbé obdobie,asi z toho depresívneho počasia....nič mi nevychádza,nič ma nebaví ☹

dia2006
25. jan 2009

Simka, zbadala som albumik!!! To si Ty?? Prosim Ta, ako to nie je tajne, kolko mas rokov?? Vyzeras tam
ovela mladsia.

simka9122008
25. jan 2009

Hej to som ja a bude mať teraz v marci 28