Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
5. feb 2009

baby ja som total zmorena,,,,hm poobede som bola smalou na trampoline a este na takom skakajucom hrade,,,pecka to bola,,,,predstavte si dve velke kozy s detmi ako skacu na trampolline,,,,ufff a taka som bola spotena ako mys
dia a co ti je? mas nizky tlak? lebo mne sa to stava ked si nedam kafe lebo ja mavam moc nizky tlak,,,,,ked sme boli napriklad aj vtescu tak sa mi niekedy tak zakrutila hlava,,,,

gucz
5. feb 2009

sestri tak taký krásny deň s vaňou by som si aj ja vedela predstaviť 🙂 a ten vodičák si určite urob, je to dobrá vec. Ja mám vodičák tiež, už takmer 9 rokov. Ale moc nejazdím, keďže máme len jedno auto a MM na ňom chodí do práce. Ale som záložný jazdec keby dačo 😉

lucxy
5. feb 2009

aj ja mam vodicak,,,tiez nejazdim,,,moj mm je inak instruktor v autoskole takze snim uz vobec nejdem v aute,,,,najradsej len sama 🙂

gucz
5. feb 2009

lucxy aj ja radšej idem sama ako s niekým. Ale zasa ak mám v aute malú, tak som radšej ak s ňou vzadu sedí aj MM, lebo ak by začala náhodou plakať, tak by som asi spanikárila ako sa poznám. no pôjdem het, nejaká som ospalá, musím pospratávať a idem do hajan.pa

lucxy
5. feb 2009

tak dobru,,,a sladke snicky 😵 😵 😔

aniel
5. feb 2009

ja sem tuším chodím vždy keď už spíte. 😔

anaret
5. feb 2009

ahojte, zdravím všetky- chystali sme masku- malý má karneval a jediné čo chcel byť - tak BATMAN.... no čo nevyhoviem mu???? tak som to nejak spackala...a on sa tak tešíííííí....zlatý....

lucxy
6. feb 2009

dobre ranko,,,,,no aniel musis chodit skor,,,, 🙂
vstali sme o 6tej tak parada,,,teraz mala kresli,,,,ozaj mame novu hru take chytanie rybiciek je to super malu to bavi,,,,
anaret hod dake foto batmanovskeeeee 😵

lucxy
6. feb 2009
aniel
6. feb 2009

lucxy-také máme radi.Ja dnes idem opäť robiť od anaret tie pizza taštičky a myslím ,že ich dnes robí aj twins,už mi kysne cesto 😝

gucz
6. feb 2009

čaute babule tak sa tu zasa vo veľkom varí 🙂 , ja budem dnes robiť cestoviny, mám tam ešte polovicu fľašky tesco omáčky na cestoviny, tak dúfam že tomu nič nebude, je to už 4 dni v chladničke. No pôjdem to skontrolovať

lucxy
6. feb 2009

no uz som tu zobchodu,,,dam vediet ake to bolo,,, 🙂

miresta
6. feb 2009

ahojte baby, tak včera som nakoniec zase šla k ségre, potrebovala postrážiť dcérku, tak som tam bola zase až do večera. No dnes už naozaj idem len na nákup. Mám už návštev dosť. Aj keď večer ideme na návštevu ku kamošovi, oslavuje narodky.
Takže potom sa zastavím ako sa máte. 🙂

miresta
6. feb 2009

lucxy - ianč na tú čínu - ja to robievam bežne, len mením zeleninku, a cibulku dáva ako prvú pokrájanú na mesiačiky, aj v ázijskej kuchyni sa to tak robí. Určite ti to bude chutiť. 🙂

lucxy
6. feb 2009

skoro dovarene,,,chuti to dobre dufam,ze to bude chutit aj ostatnym clenom rodiny 🙂

lucxy
6. feb 2009

idem si vypit kavu a riadit konecne som malu spacifikovala spat 🙂

gucz
6. feb 2009

čavko
som úplne psychicky na dne, vyčerpaná z malej, dnes od rána je omrnčaná, len zle robí a mne napriek. O jedenástej som ju dala spať, ako zvyčajne, no po 3/4 hodine zakašľala, a tým pádom bola hore, ešte omrnčanejšia ako predtým. Vyhádzala mi šuflíky, kým som ich upratovala, tak mi vyložila všetky šálky zo skrinky, potom hrnce z druhej. Keď som jej vynadala, tak sa šľahla s revom o zem. Potom mi vzala telefón z nabíjačky, zasa vyhádzala šuflíky...... no a tak dokola, takže som behala za ňou, upratovala po nej a popri tom varila obed a spratávala veci čo som stihla požehliť za tú 3/4hodinu čo spala. No proste otras. Tak sa to stupňovalo, až som ju vybila po plienke, a dala som ju do postieľky s fľašou mlieka. Normálne sa modlím aby zaspala, potrebujem vypnúť, lebo mi od nervov bolo normálne do plaču, ona normálne na just robila to, čo vie že jej zakazujem a ešte sa pri tom pozerala na mňa ako sa budem tváriť. Toto je to obdobie vzdoru??? Ak áno tak ma šľahne, dúfam že bola taká zlá kvôli tomu sopľu a kašľu. Dúfam..... 😖

gucz
6. feb 2009

aniel robí toto aj Sofinka??? ona je vekovo najbližšie mojej Laure, daj mi vedieť, dobre?
no počujem že nespí zatiaľ, mlieko už vypila a teraz si tam rozpráva....

lucxy
6. feb 2009

gucz viem ako ti je,,,,bude este horsie,,,iba pevne nervy keby si teraz prisla ku mne ako to tu vyzera

gucz
6. feb 2009

no tak diky 😀 , aj u nás je výbuch, veď ja mám pocit, že keď upracem, tak sa tuším tie veci samy hýbu a rozhádžu sa do 10 minút samé. Asi rezignujem a budem držať protestný bordel štrajk, len teda myslím, že jediný človek komu by to vadilo by som bola ja

gucz
6. feb 2009

tá malá mi ešte stále nespí, ja sa asi hodím pod rozbehnutú sliepku ak nejakú stretnem 😝

lucxy
6. feb 2009

gucz aj ja som mala taky den ked mi nespala a frcala ,,,,no je to tazke,,,uz je lepsie?

gucz
6. feb 2009

čavko 🙂 , tak ten môj mrňús konečne zaspal, poobede ani za svet, do večera vymýšľala, alebo plakala. Hlavu mám ako balón.... Chúďa má taký hnusný sopel a keď zaspávala, tak ju chytil záchvat kašľa.... ☹ , dúfam, že aspoň noc bude dobrá a oddýchneme si obe. Normálne sa mi zatvárajú oči.... A to som chcela pozerať na jojke ten film s R. Crowom (dúfam že sa to tak píše o tom boxerovi, no neviem či skôr ako to začne nezaspím

anaret
6. feb 2009

milé mamičky - gucz a lucxy, chcem Vás trošku potešiť- tešte sa zo situácií, ktorými Vás "nervujú" Vaše malé dievčatká - lebo verte mi - bude aj horšie- keď príde puberta. Viem, o čom hovorím a určite aj aniel, že????????
Presne ako sa vraví - malé deti - malé starosti , veľké deti - veľké starosti...

maminkatn
6. feb 2009

ahojky,,babule,,,som va sdosla,,kuk,,,,xi,,xi 😉
od dcerky,,,som sa dozvedela...ze ste tu mali akysi,,,dobry receptik,,na salat,,,,,a ja neviem aky,,,a neviem kde hladat hm,,,nepomozete mi kde ho hladat,,,abo napiste,,,znova,,,,prosiiiiiiiim,,,,, 😀
zajtra mozem jest normalne,,,tak by som si ho dala,,,, 😝 😝
inak,,od 12 januara,,mam,,,9 kilov,,,dolu,,,,xu,,,xuuuuuuuuuuuu,,,,
NAPISTE MI RECEPTIK,,,,,,, 🙂 🙂 🙂

maminkatn
6. feb 2009

TAK TUSIM SOM HO NASLA,,,TO JE ASI TEN TARHONOVY SALAT,,,AK JE TO TEN CO MI HIOVORILA,,,dcerka,,,tak ho vyskusam,,,,,ale nie teraz bo je tam aj majolka......aj cukor,,,atd,,,,

gucz
7. feb 2009

ahojky žienky, dobré ránečko 😉
tak máme krásne ránko, vonku neprší, malinká spinkala celú noc v kuse, tak som oddýchnutá, teda obe sme oddýchnuté 🙂

maminkatn ahojček, už si po tej operácii? 9 kíl dolu..... 😕 , ty sa nezdáš

lucxy
7. feb 2009

ahojte,,,gucz tak vidis si si oddychla,,,, 🙂
maminkant gratulujem k 9 kilam dolu ako fakt super 🙂 😅

simka9122008
7. feb 2009

Maminkat ako si ich dala dole super, gratulujeeeeeeeeem

miresta
7. feb 2009

ahojky ,

gucz - takže maličká ti robí napriek? No myslím, že ako napísala anaret, je to presne tak, teraz sa zlostíme keď niečo vyberajú, babrú, ale potom nám bude chýbať, to že boli malinké a neboli s nimi žaiadne problémy.
Mne je dnes hrozne, takže idem si ľahnúť. Ja sa tiež hodím z tej mojej hlavy ale nie podsliepku,ale rovno pod vlak. 😠