Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
16. okt 2008

dnes zjedia všetci jablkovú 😀 😀 😀

dia2006
16. okt 2008

Tak to je najlepsie, aj my sme tak - vsetci nieco ine, donedavna mala nemohla hocico len opatrne, teraz uz papa vsetko aj hore-dole /zbytocne zakazujem/, potom ju obcas boli brusko, ked tlaci 5. cez 9. Ale nastastie aspon nie je velmi vyberava, okrem privarkov zje vsetko. Dokonca aj s privarkom ju obcas oklamem.

aniel
16. okt 2008

dia2006-moja malá nemôže mliečne výrobky,ale inak zje všetko čo sa nehýbe a občas aj hýbe 😀 ,ale občas ochutná aj mliečne ,ale to je ozaj len raz za čas.Najhoršie je to so synom ,ten hocičo nezje,ale niekedy kašlem naňho,nemôžeme stále jesť,len múčne jedlá a kuracie prsíčka 😉

gucz
16. okt 2008

čauko, tak ja som len na chvíľku, aby ste vedeli že žijem, malá spí, tak to idem využiť a idem do vane. Nakúknem až večer po deviatej.papa

sestri
16. okt 2008

ahojte...práve si robím kávu, dnes som si vás v robote ani prečítať nestihla.ale žemlovku z vianočky robievam aj ja,chutí mi viac ako z rožkov.
dnes má manžel narodeniny, tak som si dopriala kaderníčku...darček už dostal a dcéra mu išla kúpiť rybyčky.

dia2006
16. okt 2008

Ahojte, tak mu zelame vsetko najlepsie!!! Po tom, ako nam zdochli vsetky rybky, tak muz kupil vsetky nove plus 2 rakov /ti su uz po smrti/. Tak dufam, ze ho prekvapis s ucesom. Ale priznaj sa, to urcite kvoli mne ten uces, vsak? Inac, nemuselo to byt.

sestri
16. okt 2008

dia...vieš, že aj kôli tebe?... 😀 ...musím urobiť dojem, keď sa prvý krát stretneme. 😎 😀 😀

aniel
16. okt 2008

tak ,aby vám to stretko vyšlo-vám prajem 😉

sestri
16. okt 2008

ďakujeme...ak bude pršať, tak neviem-neviem.

aniel
16. okt 2008

tak si niekde sadnete 😉

miresta
16. okt 2008

ahojte kočky

aniel- nečítala som si čo budeš variť, pretože som musela dole k mamke, ale keď som bola po neterku v škôlke,tak som kúpila sendvič a vianočku a presne na to,mže zajtra robím žemľovku. To je super, skoro rovnako nám to myslí. Dnes som si dala špagety s maslom a paradajkovou omáčkou, a mužovi ešte ostalo zo včerajška šošov.prívarok a perkeltík.

erikas - sťahujeme sa len na inú časť mesta, aj do väčšieho, aj tí prenájomnici čo sme ich mali teraz sú divný a už mi idú na nervy, takže aj preto. A tam kde ideme vyzerá to tak, že je veľmi seriozny ten pán.

aniel
16. okt 2008

miresta-tak
že už ste v novom?Tortičky sa ako podarili? 🙂

miresta
16. okt 2008

gucz - ano je mi už lepšie beriem lieky na žalúdok a sliznicu a na ten crbát chodím na injekcie, aj keď vždy bolí ale menej

aniel
16. okt 2008

hádam to nejako prejde 😉

miresta
16. okt 2008

aniel - nie ešte nie ešte nás len čaká sťahovanie. Až od 1. novembra. Tortičky sa vydarili celkom fajn, ale nebolo to podľa mojich predstáv, pretože ja som chclela marcipán s želatinou a sestra plnku so želatinou a mne to spolu nešlo, no ale akú chcela takú mala. zajtra dám fotky

miresta
16. okt 2008

idem sa venovať malej lebo asi sa jej nepáči že tu vysedávam, stále po mne mrčí.
😀

aniel
16. okt 2008

malá zaspala,tak ju idem uložiť 🙂

anaret
16. okt 2008

ahojte, zdravím Vás a priznávam zlyhanie - dnes som mala 3 lyžičky tresky s bielym rožkom a hranolky s tatarkou...a k tomu turecký med - tak taká som ja neporiadna...hanbím sa veľmi... uvažujem, že dám zajtra ovocko, ale nechce sa mi do toho...

gucz
16. okt 2008

miresta tak nakoniec to bol žalúdok? no jednoznačne je super, že Ti je lepšie, prajem skoré uzdravenia 😉

anaret ahoj, nehanbi sa, sem tam aj zhrešiť treba. a tri lyžičky tresky nieje tak moc...

aniel je krásna už som tam čumela 🙂

moja malá dnes chúďatko spadla a treskla si hlavu, tak má na čele červený fľak, myslím že z toho bude modrina, modrinu má aj na líci (spadla predvčerom).Ona strašne lieta po byte a vôbec si nedáva pozor. A potkne sa aj na rovnom. V noci ju doštípal komár, teda asi ich bolo viac, má doštípané uško, tvár, krk, mne doštípal ruku. Malá má tie štípance škaredé, také brutal červené, dúfam že jej to čoskoro prejde...
čo budete zajtra variť? Ja rozmýšľam nad bielou zemiakovou polievkou a spravím k tomu asi aj smotanový osúch, ale neviem to naisto. Hoďte nejakú inšpiráciu

lucxy
16. okt 2008

ahojte, no neviem co idem zajtra uvarit, uvidim ako sa zobudim 😀 a na co budem mat chut,,,,,dala by som si granadir mnaaaaaaaam 😝 s kyslou uhorkou 🙂

lucxy
16. okt 2008

alebo s cviklou 😝

sestri
16. okt 2008

no u nás bok vyprážaný karfiol...zajtra budem piecť tribitku...som zvedavá, vyzerá to celkom dobre.

lucxy
16. okt 2008

no karfiol mi mala nechce zjest,,,iba ked robim take zapekane zemiaky s karfiolom

hviezdaa
16. okt 2008

Ahojky! Dobehla som iba na skok, lebo mám ešte veľa práce. Ako sa máte?

riana246
16. okt 2008

ahojte.....tak ja zase tak neskoro.....nejako nič nestiham....dnes som bola večer u kamošky....sme cvičili...a potom sme sa "zožrali" po tri wafle /neviem ako sa to správne píše/... 😀 😀 😀 ..no čo už...my sme cvičili a dcera piekla....dobre sme si to teda zariadili... 🙂 zajtra ideme na očkovanie.....tak sa trochu pomotam po NZ.....dufam, že zase objavim niečo zaujimave......idem si už lahnuť....dnes som nejako moc unavena....prajem dobru nôcku..
ivet....zajtra poobede ti zavolam...a dohodneme sa.....
dia...aj ja mám isť akože ku kaderničke??? 😀 😀 😀 ...takto sa ti nebudem lubiť?? 😀 😀 😀

gucz
16. okt 2008

už hajkáte? mne sa nejak ani nechce, aj keď by som si mala ísť ľahnúť, lebo malá ráno vstane či som vyspaná a či nie. No tak dobrú nocku

dia2006
16. okt 2008

Ria, no samozrejme, ze ano. Bez ucesu od kadernicky ani nepridi!! 🙂 🙂 🙂 . Vidite, vy pridete vyfintene a ja budem rada, ked si stihnem umyt vlasy. V robote mam neuveritelne stresy a chaos, chodim domov polomrtva, este aj mala je chrchlava - ak velmi ochorie, nebudem moct prist, ale dufam, ze k tomu nedojde. A hlavne - nechcem malovat certa na stenu. No ja som absolutne nemala cas na skraslovacie procesy, len dufam, ze vam to nebude vadit.

dia2006
16. okt 2008

Praveze hlasia dazd, ale to nevadi, ved aj tak som neplanovala behat hore-dole po jarmoku. Ci vy hej??? No tak sa vybehate a potom niekde zasadneme. Zajtra sa pokusim ozvat, zatial ahojte vsetky.

dia2006
17. okt 2008

Dobre ranko, no vidite, posledna odchadzam, prva prichadzam. Vecer som uz citila, ze nie je nieco v poriadku, zobudim sa a mam hrozne opuchnute oci a uplne cervene. Tak sa citim - uplne fajn. Kazdemu zelam pekny den, vraj bude uprsany.

gucz
17. okt 2008

Dobré ránko žienky, u nás konečne nieje hmla. Sú síce strašné mraky a v noci lialo ako besné, ale už to vonku vyzerá lepšie. Ja kýcham ako divá, snáď to nič nebude. Anielik, lucxy spíte? Veď Vy bývate hore prvé