Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
6. máj 2009

Aniel ja mám dosť s dvoma, mám párik a to my stačí

sestri
6. máj 2009

ahojte...ja sa pridávam ku gratulantom...mňa ničí aj to jedno...zas stratila kľúče od bytu...
dnes mi doktorka pridala na trápení...mám v plúcach chlamýdie, vraj to je moc rozšírené...4 týždne budem ešte brať antibiotiká...telo dostane riadne zabrať...
dnes ideme ešte aj na rodičko, tak som zvedavá, čo sa dozvieme...

dia2006
6. máj 2009

No sestri a co to presne znamena? A ako Ti na to prisli? A ako sa citis?

sestri
6. máj 2009

príznaky sú vraj rôzne...bežné ako chrípka,kašel,bolesti kĺbov,únava...akurát pri neliečení to má vážnejšie následky...ja ich mám už 3 krát, ale teraz oveľa vyššie hodnoty...minulý týždeň som bola chorá a doktorky mi vyšetrila aj spútum práve na chlamýdie...stále kašlem,som unavená, bolia ma kĺby...proste príznaky chrípky.sú to vraj beštie horšie ako vírusy.

lucxy
6. máj 2009

no sestri tak dufam, ze to bude ok a das sa dokopy,,,,,ja varim hovadziu polievku a idem pozerat panelak

anaret
6. máj 2009

miresta, tak držím palce - super a dávaj na seba pozor!!!!!!!!!

simka9122008
7. máj 2009

Baby mám jednu otázočku, medzi veľkosťami od 36, 38, 40, 42, 44, 46 atd je aký rozdiel, myslím napr. medzi 40-42, ale ako buď v cm, alebo v kilách?

injoyme
7. máj 2009

hello everyone sorry for disturbing you, I don't understand slovenic language but I'm a fan of 90days diet and I found out that there is another book which is called Ďalších 90 dní , I was just wondering if someone of you has the book Ďalších 90 dní in electronic version pdf? If someone has it please send it to my email injoyme@gmail.com

lucxy
7. máj 2009

hello injoyme, but when you dont understand slovac language but do you interesting about this diet? 🙂

caute no ako ste sa vyspali? ja naprd hned zrana ma bolela hlava,,,,ale o 8mej som si supla tabletku tak uz je lepsie,,,,no u nas je chladno a fuci

lucxy
7. máj 2009

simka vies ze ani neviem ze kolko to robi myslim ta velkost? medzi cislami,,,tak ono to je vzdy o daco vacsie ale kolko tak to netusim,,,a preco sa pytas ,,,,co ti zase vrta hlavou ha? 🙂

simka9122008
7. máj 2009

No, lebo pre tehu som nosila číslo 38, niektoré aj 36 a teraz som skočila na 42-44 😠

injoyme
7. máj 2009

lucxy it's no problem to translate oh maybe you could tell me the main principles of those book because in one month I will end 90days diet 🙂

lucxy
7. máj 2009

injoyme principles are: you eating fruits everyday at breakfast and you can combinations for example: at lunch -proteins
supper-sacharids
but not together, and every sixs day is fruits 🙂
Maybe you dont understand me 🙂

lucxy
7. máj 2009

simka ale ved nie si tucna 🙂

injoyme
7. máj 2009

lucxy Thank you very much!!! 😉 my native language is russian so sometimes I see words that are similar to russian words 🙂

simka9122008
7. máj 2009

Ja viem, no ma mrzí že niekedy som obliekla aj veľkosť 38-36

andula999
7. máj 2009

ahojky. mozem sa aj pripojit?

andula999
7. máj 2009

popise si so mnou niekto,ale neberiete nikoho medzi seba,tak ako?

anaret
7. máj 2009

andula, kľudne sa pripoj, a ako, už si absolvovala diétku???

lucxy, sa nezdáš, hneď zrána s tou anglinou - len tak akoby mimochodom....super, fajn oživenie tejto stránky!!

aniel
7. máj 2009

simka ja tiež visím stále na 40-42 😒

andula-vitaj a kľudne sa pridaj 😉

anaret-ja som si to vedela preložiť ako si lucxy písala s injoyme ,ale odpovedať písaním by som nevedela .
ty si na tom ako s angličtinou?

lucxy -super ako angličtinu ovládaš. 😵

miresta -ako sa cítiš?Býva ti aj nevolno?

sestri-ty tuším tento rok priťahuješ samé choroby? 😎

gucz-tak dovolenka sa pomaličky chýli ku koncu, určite prídeš domov pekne opálená. 😀

andula999
7. máj 2009

anaret-dakujem za privitanie aj tebe aniel.

lucxy
7. máj 2009

ahojky andula vitaj a odkial si? 🙂

andula999
7. máj 2009

ahoj luxcy. dakujem. ja som z blavy.

simka9122008
8. máj 2009

Dobré ránko všetkým ja idem dnes ku kaderníčke, potom hodím foto
A mám dobrú správu, nejako my kleslo brucho, huráááááááá, no včera som vynechala cvičenie, poobede som mala veľa vybavovačiek a došla som až večer s vyplazeným jazykom, dokonca som ešte varila na dnes 😝
Vitaj Andula999

dia2006
8. máj 2009

Ahojte, tak my ideme dnes na predlzeny vikend, este nemam vediet, kde, vraj je to prekvapenie, ale tusim, ze niekam hore - podla mna to budu Tatry, tak uvidime, ci nizke alebo vysoke.

Simka, potom hod fotku, u vas robia kadernicky aj cez statny sviatok? Tak to u nas nie, ale v obchodnych domoch, tam tusim ano

Lucxy, no tak to som ani nevedela, ze vies anglicky, super, ak Ti mozem poradit, vies, ked sme sa bavili o tej Tvojej praci, co sa Ti naskytla, iste by si mala aj na nieco lepsie.

Sestri, ako sa mas?

Miresta, ja tiez velmi velmi gratulujem, tusim si to aj nedavno spominala, nieco v takomto duchu, vsak?

Andula, kludne sa pripoj, vitaj!

lucxy
8. máj 2009

dobre ranko tak som dneska tretia,,,,simka potom hod foto,,,,ja som tiez varila vcera vecer a teraz idem upratat aspon cosi,,,,no a klasika pijem kafco,,,,
a baby dik za pochvaly,,,no ked mozem tak poradim,,,, 🙂

lucxy
8. máj 2009

inak aj uvas je taka krasna obloha modra a slnecna? 🙂

sestri
8. máj 2009

dobré ránko kočky...kým nekašlem, je mi celkom dobre...

včera som bola na párty zubárov a setričiek a celkom som sa zabavila, hlavne keď všetci začali rozprávať historky z ambulancíí...

vonku má byť krásne s teplo, musím skočiť do obchodu nemáme chlieb, hádam bude niečo otvorené...

robotníci už zas makajú...o siedmej nám zvonili, zvonia každé ráno, asi by som mala narobiť poriadky, vždy ma zobudia...

lucxy...vieš super po anglicky...ja som totálny jazykový antitalent...aspoň malej to ide... 🙂

dnes povysávam a upracem...malá by mala ísť k riane..

prajem vám všetkým príjemný deň...sem tam sem nakuknem...

simka9122008
8. máj 2009

Pridala som fotku nového účesu