Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
12. apr 2009

Anaret krásne si to uži 🙂
Inak dobré ránko, máme za sebou veselú noc, malá bola xy krát hore, normálne sa čudujem, že nemám oči zlepené 😔 😀 . Tak ak by som sa už neukázala prajem krásnu šibačku 😉

erikas
12. apr 2009

ahojte kočky 😎 troška si Vás prečítam pri rannej káve.....

gucz ako slúži noteboook? ja sa dodatočne pripájam k zástupu gratulantov a želám Ti všetko len to najlepšie k narodeninám,hlavne lásku zdravie,spokojnosť

slepačia polievočka sa varí,idem robiť kuracie rezne a majonézový šalát k tomu,poobede ideme na chatu,troška sa pogriluje a pekný deň za nami....zajtra idem do práce,neviem či sa mi bude dať Vám napísať,všetkým Vám želám príjemné prežitie sviatkov v pohode 😀 😵 😉

lucxy
13. apr 2009

dobre ranko zienky,,,,ako ste sa vyspali? tak vam zelam vela kupacov a vodicky 😵

gucz
13. apr 2009

čauko herečky, prajem vám aj ja krásnu veľkú noc. My sme mali byť pôvodne doma a čakať šibačov, ale plán sa zmenil, ideme k svokrovcom. Svokrovi včera večer zomrela mama, teda manželova babka, tak ideme my tam. Ona už bola stará chúďa a v piatok dostala mŕtvicu, tak jej to tak možno aj lepšie.... ☹
No dúfam, že Vám sviatky nič neskazí a budete vyšibané a vyoblievané ako sa patrí.
Erikas notebook funguje na jednotku, mám z neho velikú radosť 🙂

gucz
13. apr 2009

hodila som pár fotiek zo včera 😎

lucxy
13. apr 2009

gucz pekne fotos 🙂

aniel
13. apr 2009

gucz-pekné fotečky ,úprimnú súsrasť odkáž aj Peťovi.
MY sme boli väčšinu dňa u našich.Aj nás brat so švagrom a synovcom vyšibali,tak dúfam,že budeme po celý rok zdravé.

lucxy
14. apr 2009

dobre ranko,,,boze baby moja mala nechce spat cez den a najlepsie je ze sa zobudi o 5tej,,,aj dneska,,,mna ide vychytit 😠

gucz
14. apr 2009

čauko babenky 🙂 , krásne dobré ránko prajem
lucxy fakt Ti nezávidím to vstávanie. Moja dnes tiež tak vstala, ale dala som jej dudel a a hovorím spinkaj ešte a normálne ma prekvapila a zaspala ešte. Vstávali sme 6.50.
Dnes frčíme do Trnavy, idem si k mame požičať topánky na ten pohreb, poplatiť šeky a popozerať malej dajaké pekné tričko, lebo všetko má také na von a ešte bodyná s krátkym rukávom, ale také slušnejšie nemá. Do obeda budeme určite doma, ale i tak sa teším, že vypadneme do mesta.
Inak po tejto šibačke máme zásobu čokolády na neviem koľko, všade malej dávali kopec čokolády i keď vedia, že ja jej moc čokoládu nedávam. Ale MM sa teší 😀. Jediný kto jej čokoládu nedal bola moja maminka, tá jej kúpila hračky do piesku, čomu som móóóóc rada, malej sa to moc páči 🙂

dia2006
14. apr 2009

ahojte, gucz, uprimnu sustrast!

Nam zomrel jeden znamy, mlady chlapec, nevladzem o tom ani pisat, uplne uplne som hotova, neskor sa ozvem.
Proste nemozem - zabil sa na motorke

gucz
14. apr 2009

dia to mi je úprimne ľúto, vždy je to iné keď umrie stará babka a keď umrie mladý človek 😖 ☹

lucxy
14. apr 2009

ahoj dia no aj mne je to luto,,,aj tebe gucz uprimnu sustrast,,,,no je to zivot a nikdy nevies co sa moze stat 🙂

gucz
14. apr 2009

veru tak , mne inak nešiel koník 😕 🙄 , k obedu som uvarila cestoviny a k tomu omáčku, malej som v meste kúpila pár vecí, ale to tričko nie 😅 . No a čo som chcela napísať, to moje šidlo je už skoro 2 hodiny v postieľke a odmieta spať..... nechápem to, hlavne že pred tým sa jej strašne zívalo 😕

dia2006
14. apr 2009

jaj kocky, najhorsie na tom je, ze teraz s nim bol moj muz, ani tyzden tomu nie je a
ja som mu volala v stredu, ja som hotova, mlady chalan, zlaty, s dobrym srdcom,
clovek ochotny non-stop pomoct, toto ma totalne zobralo, tento rok druhy pohreb
a vlani boli 4.

anaret
14. apr 2009

ahojky, len Vás narýchlo pozdravím, potom budem čítať... my sme boli v Čechách u brácha, má 3 - týždňového synčeka, tak som sa bola vytešiť z bábätka...no proste - je nádherný!!!

dia, je mi to ľúto, a ako si to myslela, že s ním bol Tvoj manžel- to akože pri tej nehode???

gucz
14. apr 2009

čaute žienky tak som zasa tu, už som hotová. Moje zlatko malé ani za svet nechcelo spinkať, tak som ju odtiaľ zobrala. V nestráženej chvíli mi komplet vyhádzala skriňu, teda pokiaľ dočiahla, tak rýchlo by som to nevyhádzala ani keby som neviem ako chcela. No tak som mala na hodinku o zábavu postarané.... 😖 , a kým som to poupratovala vyhádzala nádobu s hračkami, teraz som ju už po neviem koľký raz uložila spať, tak som zvedavá či zaspí, lebo už začína byť zlá (bežne chodí spať o 11 - 12). Asi ma picne keď nezaspí..... 🙄

aniel
14. apr 2009

ahojte je mi ľúto dia nejako to budeš musieť predýchať,drž sa.

moja teraz zaspala.gucz -navar makový odvar.lucxy-aj ty.

zajtra ma čaká ďalšie kolo vybavovačiek,už teraz ma bolí brucho,nech už to mám za sebou.

gucz
14. apr 2009

aniel nakoniec zaspala o 15.10, spala so 17tej, tak som zvedavá kedy zalomí večer, to zasa bude šou
a vybavovačiek sa neboj, budem na Teba myslieť. My máme zajtra zasa ten pohreb, pravdu povediac radšej by som vybavovala 😅

gucz
14. apr 2009

baby všimli ste si, že tina, zakladateľka tejto témy je tehotná? 🙂

lucxy
14. apr 2009

a v ktorom je tt? 🙂

gucz
14. apr 2009

tušim v 9tt

lucxy
14. apr 2009

no ja som akurat dovarila,,,,a mozem ist spat 🙂

gucz
15. apr 2009

Dobré ránko žienky 🙂 , spinkáte???

erikas
15. apr 2009

ahojte kočky 😉 gucz ja som troška pospala,ráno som prišla z nočnej,tak ma to nejak zlomilo na gauči,idem okolo 12:00 vybavovačky ma čakajú,ale nevadí,je nádherne slnečno,tak si to užime...v piatok už sa má zhoršiť počasie a pršať,poobede chcem ísť do fitka,uvidím ako to postíham 😝 pekný deň

miresta
15. apr 2009

ahoj baby, tak sa po dlhóóóóóóm čase ozývam, boli sme celé sviatky mimo domu, tak sa nedalo napísať. Boli sme na dvoch chatách, aj u našich , aj u známych, takže sme sa poriadne vybláznili a vyšalili. A vravela som, že toto leto určite zhodím aj bez diety niejaké kilogrami, lebo tým lietaním za malou, to určite pojde dole.

gucz - hej všimla som si že Tina je tehotná, tak už len nech sa ozve. Ja dúfam, nebudem, lebo tiež mi to mešká. Ale to asi zo stresu, zistilo sa že mamka je veľmi chorá čo bola v tej nemocnici, na testy, tak asi preto, dosť sa preto trápim, a jasne že sa to odvíja na zdraví.
Tak pekný deň, mi ideme s malou von teraz sa trochu vyšaliť. 🙂

aniel
15. apr 2009

gucz-ja som si to nevšimla,kde si na ňu natrafila?
Naša Sofi dnes spala cez obed 4 hodiny.
Miresta aj ja by som potrebovala dať dolu ,ale kašlem teraz na diety.
erikas-vidím,že stále cvičíš,super.
lucxy-no tvoja je dosť hyperaktívna.

anaret
15. apr 2009

ahojte, miresta je mi ľúto maminy, dúfam, že sa to dá nejak do poriadku...

lucxy
16. apr 2009

dobre ranko zienky,,,,vcera som dako nestihla prispiet rano mala zase vstala o 5tej a ja som nemala chut na nic 😕
dneska chvalabohu o 6tej, tak som rada,,,,no a to som vcera vecer este cvicila na orbitreku lebo uz dva dni predtym som necvicila tak mi to chybalo 🙂
no urobim trochu poriadok a pojdeme na piesok,,,, 🙂
miresta no je mi to luto stvojou maminou,,,dufam, ze sa jej polepsi 🙂

gucz
16. apr 2009

Dobré ráno kočky,
miresta dúfam, že mamke bude čoskoro lepšie

my sme boli včera na tom pohrebe, ja som sa s malou celú omšu a vlastne aj pohreb prechádzala po dedine a po cintoríne, lebo na obed nespala a zaspala mi v káre tesne pred omšou. Ale poviem Vám normálne som bola z toho zničená, čierne nohavice, čierny top a navrchu tmavomodré sako , slnko pieklo, horko ako v lete. Na kare sme boli len nejakú hodinku a šli sme domov. Už o ôsmej ma lámalo spať, ale malej sa nejak nechcelo, zaspinkala až o pol deviatej, to už som dala piecť chleba, tak som musela počkať kým sa dopečie do pol jedenástej. No a ja ťava, riadna ťava som si potom z toho čerstvého vrelého voňavého chleba odkrojila konček a ten som zjedla a šla som spať. To som robiť nemala..... ráno som sa zobudila s riadnou bolesťou hlavy, s čemerom, tak som nevedela či sa skôr povraciam, alebo či sa mi rozletí hlava na dve polovice..... 😖 , proste som sprostá.... tak mi treba.
Hodinu som ležala s mokrým studeným uterákom na hlave, okno otvorené dokorán (ráno bolo 8stupňov). Potom som si riadne rozotrela ruky, a teraz je mi už trochu lepšie. Takže ponaučenie... nejedzte vrelý chlieb...

gucz
16. apr 2009

aniel tinu som nikde nestretla, akurát som omylom otvorila túto tému na začiatku a tam má pas