Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
23. dec 2009

ahojte...Všetkým prajem krásne Vianoce...

simka9122008
24. dec 2009

Ahojte, tak aj mi vám prajeme, príjemné prežitie vianočných sviatkov, plné pohody a zdravia, užite si ich v kruhu rodiny a najbližších a detičkám veľa krásnych darčekov
Nám sa už kapustnica varí, šalát hotový, už iba obaliť rybky a mäsko, dnes je celkom pohodový deň
A všetko naj aj meninovým oslávencom Evkám a Adamkom

lucxy
25. dec 2009

ahojte,,,tak aky bol jezisko? dufam, ze dobry a ze ste si aspon na pat minut oddychli,,,,ja som mame kupila router na notebook tak konecne chvilu sedim na nete,,,xixi
zajtra mam poobednu,,,,,inac ma v robote manazerka vybrala na ine miesto tak som rada,,,,,zacinam sa zaucat,,,,budem robit alebo teda by som mala comu uverim az ked podpisem zmluvu,,,,nakupcu predajcu vybavovat vsetky objednavky a vsetko stym spojene 🙂 tak mi drzte palce aby mi to vyslo 🙂
dia preboha a co sa ti presne stalo?
ja som teraz drzala tu dietu bezlepkovu schudla som,,,,,citim sa dobre,,,,no a dneska som si dala z muky a ty kokso som mala hodinu take krce v bruchu, ze som myslela ze ma slahne ztoho,,,,,takze dakujem fakt uz si nic nedam lebo mi to zato nestoji
tak piste piste
gucz a ty ako sa citis?

gucz
25. dec 2009

ahojte kočky

tak sa hlásim aj ja 🙂 . My sme si užili krásne a pokojné Vianoce v trojici domka. Síce som sa včera ráno zobudila ako naschvál s migrénou (čo som už dlho nemala), no poobede to tak nejak ustúpilo. S malinkou sme sa pekne sviatočne navečerali, normálne som tomu neverila, že vydrží sedieť pekne za stolom, ale milo ma prekvapila. Potom sme šli k stromčeku, malá si tam našla to lego duplo, plyšového sloníka, vestu (hrubú na jar). No to lego ju tak zaujalo, že sa s ním prehrala celý čas, kým nešla spinkať a hneď ráno ako otvorila oči k nemu bežala znova 🙂

Ja som mala takú nijakú noc, znova ma rozbolela hlava, ešte teraz ju trochu cítim, snívali sa mi riadne blbiny... No dnes mi bolo dobre, doobeda sme šli k svokrovcom, tam si malinká našla darčeky, my dospelí sme pokecali. Poobede sme šli zasa k našim, aj tam si Laurinka našla darčeky. A dokonca aj ja som dostala, teda aj s MM ako rodina sme dostali šijací stroj. Taká som happy, vôbec sme to nečakali, a bolo to obrovské prekvapko.
No domov sme prišli až o siedmej večer, vonku to je u nás teraz strašné, leje ako z krhly, fučí vetrisko, ledva sme s malou prešli od parkoviska po bytovku. Malú sme hneď uložili spinkať, ani neprotestovala , ja som trochu poupratovala, s MM sme jej zložili kuchynku, čo dostala od našich a mojej segry a pôjdem si aj ja oddýchnuť a asi aj spinkať. Som zvedavá na zajtra ráno, keď malá zbadá zloženú tú kuchynku, to budeme mať znova Vianoce 🙂

ja sa cítim dobre, a aj tak novo, takéto veľké bruško som už pri malej nezažila, to už bola na svete. Ale drobec je kludné bábo (dúfam že mu to zostane aj po narodení), tak ma ani moc nekope, sem tam sa poprevaľuje, aby som vedela že je tam, no inak pohoda. Trošku som už nemotorná, cítim sa ako veľryba, ale už to dajako doklepeme do úspešného konca. Už sa aj teším, keď budem trošku ohybnejšia, hlavne kvôli malej.

lucxy držím palčeky na tú novú pozíciu v práci, určite si šikulka, keď Ti to ponúkli 😉

simka gratulujem k zásnubám 🙂

no dajako som sa rozpísala, tak budem aj končiť. papa

gucz
28. dec 2009

žienky kde ste všetky??? ako sa máte?

simka9122008
29. dec 2009

Ahojte kočky, tak mi si spolu rodinka užívame, včera sme boli iba mi s drahým v meste na matrike, náuku sme ukončili a zastavili sme sa v meste iba mi dvaja konečne sami na vínko a dali sme si fajny langoš, juuuuuuuuuuj ale bolo super ako za starých čias , možno dnes pôjdeme aj s deťmi na prechádzku do mesta ako rodinka, no neviem ešte kedy k nám prídu na návštevu naši
Ináč si užívame rodinnú pohodu, dnes sme trochu aj popratali po vianociach, poprali, požehlili, ináč leňošíme
Malá sa už riadne rozkecala a tiež si nezatvorí pusu, kým nezaspí, no a spánok sa jej veľmi pokazil, už cez deň vôbec nespí, no aspoň večer máme pre seba

aniel
29. dec 2009

baby všetkým vám prajem veselého Silvestra,keby som sa sem už nedostala.

simka -gratulujem

lucxy-aj tebe držím palčeky ,aby ti to v práci vyšlo

gucz-tebe zasa ,abz si vydržala po kope do konca termínu a všetko dopadlo dobre

sestri--aby ste si s dcérkou užili na Silvestra kopec srandy

dia--aby ti všetko vychádzalo aj po zdravotnej stránke a v osobnom živote

anaret ,twins,miresta a všetky ostatné všetko ,všetko naj 😵

dia2006
29. dec 2009

Ahojte, aniel dakujem pekne, aj ja Vam zelam veseleho Silvestra, ale hlavne
stastny Novy rok a hlavne, aby bol pre kazdu z nas lepsi ako ten rok 2009.
Gucz, keby daco, daj vediet!!!!

miresta
29. dec 2009

Ahojte kočky, tak ja sa hlásim. 😀 Máme sa fajn, Esterka si už krásne zvykla na Jasmínku a ja už tiež som celkom v pohodke, nie som už taká unavená, aj aký taký režím dňa som si už nastojila. Akurát že nemám mlieko, takže kojím, ale musím prikrmovať. No dokedy ešte bude neviem. Odriekla som si z Vianoc všetko, myslím z jedla, a pritom ani mlieko nemám.
Simka - ja mám tiež problém s malou a spaním na obed, keď som z ňou sama doma tak v pohodke ide naobed spať, no teraz čo je manžel doma, nevie zaspať, aj dve hodiny bude v postielke sa hrať a rozprávať, ale nezaspí. A to ma mnažel voľno do 10 januára, tak neviem čo budem do vtedy robiť asi sa zbláznim, a potom neviem či sa ešte naučí spinkať.

Gucz - takže si ešte v pohodke, hej? ja som čakala či náhodou, už sa nedočítam, že si v nemocke, alebo že sa niečo deje. Ale je fajn, že maličkému je dobre. Len dávaj pozor na pohyby. A inač uvedomuješ si ako to rýchlo zbehlo? Ešte len teraz sme si blahoželali že sme tehotné, a ja už mám aj Tinaa, a ty už pomaly tiež. Veľmi ten čas rýchlo uteká. Drž sa!!

Všetkým babám.......aniel, gucz, simka, anaret, dia, lucxy, twins, sestri, .....a všetkým na ktoré som zabudla prajem veselého Silvestra....užite si to ako môžete, a šťastný nový rok, aby bol pre nás hlavne bez ťažkostí a choroby a strát. Papa 🙂 🙂 🙂

gucz
30. dec 2009

Ahojte babulky
aj my (celá rodinka) Vám všetkým prajeme krásneho Silvestra, samozrejme šťastný nový rok plný lásky, porozumenia, zdravia, lásky..... nech sa Vám splnia všetky Vaše sny 🙂

máme sa dobre, ešte stále sme pokope 🙂 . Brušeno mám riadne, už ma sem tam pobolievajú aj riadne kríže, aj som unavená, lebo neviem v noci dobre spať, stále chodím na wcko, ale to všetko prežijem, čo iné mi aj zostáva, že??? Hlavne nech je krpček v poriadku. V pondelok idem na poslednú poradňu k mojej lekárke a potom už do nemocnice. A nebojte sa, samozrejme dám vedieť, keď sa rozdvojím 😀

miresta hoď dajaké foto dcéreniek, som na ne zvedavá 🙂, teda samozrejme aj na fotky ostatných babeniek. Simka tvoje som už pozerala, ste krásna rodinka 🙂

gucz
30. dec 2009

teraz pozerám že už máš v albume fotku Jasmínky, je to krásne bábätko, keď si predstavím, že takého drobca aj ja mám v brušku.....

simka9122008
30. dec 2009

Ahojte žienky, mi ideme o chvíľu obedovať a potom hor sa sánkovať, poobede chceme zbehnúť do mesta, lebo už zajtra bude treba pripravovať veci na silvestra, tak Vám prajem šťastlivý nový rok, aby bol omnoho lepší ako ten pred tým, pokojný, plný lásky, porozumenia a hlavne zdravia všetkých
Miresta malinklá je zlatunká a super že ste sa už zabehli do toho všetkého
Gucz ty to už nejako do konca vydrž, už máš iba krôčik k rozdvojeniu, daj potom vedieť keď sa začne niečo diať
Všetkým kočkám prajem veselého silvestra a šťastný nový rok 2010

aniel
31. dec 2009

tak baby ja som ešte na skok dobehla,tak ešte raz veľa zdravíčka v Novom roku 😵

gucz-držím palčeky a daj vedieť dobehnem pozrieť do pôrodnice 😀

miresta -maličká celý tato,je krásna 😵

simka9122008
1. jan 2010

Ahojte, tak všetkým prajem ešte raz šťastný nový rok, nám obidve deti zaspali o 23.00, celý čas spali ako drevá, ani malého sme nevedeli zobudiť o polnoci, tak sme sa venovali jeden druhému a pozerali pri tom silvestrovský program, spať sme išli okolo 1.30 aranný budíček bol o 10.00, ocino nám urobil raňajky, prezliekol deti, no od rána ja len vylihujem a on robí všetko, zlatúšik môj, onedlho nám zase odíde , dnešný obed sa nám posunie asi o 3 hodiny
Idem popridávať nejaké nové fotky

anaret
1. jan 2010

všetky Vás zdravím, prajem všetko dobré do Nového roku, zdravíčka, šťastíčka a splnenie tajných snov....

mala sme pokazený PC, takže som bola odmlčaná...

silvestrovali sme doma, takže tak....chýba nám sneh, aby sme sa trošku vybláznili...

gucz
3. jan 2010

Čaute žienky, to nemáte nič nového, že sa neozývate? u nás všetko po starom, ešte sa gúľam a dlho asi aj budem 🙂 . Dnes som chcela spratať stromček, lebo mám pocit, akoby boli Vianoce už pred mesiacom, ale MM ma ukecal, že ho necháme do 6.1.

ozvite sa.........

simka9122008
3. jan 2010

Ahoj gucz, my sa máme fajn, ešte si užívame tatíka do stredy a stromček aj my ešte máme

simka9122008
6. jan 2010

Ahojte, tak už som slamená vdova, drahý odišiel tak pred 15 minutami , už sme si zase na seba tak zvykli a už musel odísť, škoda

gucz
6. jan 2010

simka to mi je ľúto 😒 ☹ a kedy zasa príde?

simka9122008
6. jan 2010

v lete, tesne pred svadbou

anaret
6. jan 2010

simka, pekné fotky z Vianoc, ste zlatí... a kde robí ten Tvoj drahý, asi veľmi ďaleko, keď príde až v lete??? nemáš to teda ľahké, sama s 2 deťmi....máš čo robiť... držím palce...
aj my máme ešte stromček, možno cez víkend pôjde dolu...

simka9122008
6. jan 2010

Anaret, on robí v Anglicku

anaret
6. jan 2010

tak to sa teda budeš riadne tešiť na svadbu, že??? plánujete veľa ľudí??? dúfam, že potom hodíš foto...

simka9122008
8. jan 2010

Kde ste kočky 😲

aniel
8. jan 2010

ahojte-aspoň chvíľu som si oddýcla ,ale zasa v jednom kole,teraz príde ˇpodanie daňového .niekedy ľutujem ,že som sa do toho pustila.

simka -pekné fotečky

gucz-ty sa len pekne ešte chvíľu gúľaj

anaret -a ty si ako sviatkovala.

miresta-ako? 😉

simka9122008
10. jan 2010

Kde ste všetky, gucz, lucxy, miresta, aniel anaret, twins, sestri a ostatné 😲

dia2006
11. jan 2010

Ahojte, ja som sice neprispievala, ale citam poctivo, ked sa sem dostanem.
Simka, pekne fotky mate, ja som bola tiez na Stredry den vo fialovom,
ale iba v bluzke. Malu som tiez chcela tak zladit, ale nechcela ani za svet,
tak som isla do kostola a ked som sa vratila, muz ju "vyobliekal" do takych
letnych siat, to sa jej pacilo, tak som ju nechala, nech sa tesi.

Sestri, kde si??
Lucxy?

gucz
11. jan 2010

ahojček simka aj ja sem tam nakúknem, ale keď nikto nepíše, tak to ani mňa nebaví.... 😔

simka9122008
11. jan 2010

ako sa držíš gucz, už sa ti to blíži, drž sa nám

gucz
11. jan 2010

hmmm snažím sa 😀