Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
27. nov 2008

celkom fajn 😉

sestri
27. nov 2008

ahojte kočky...dlho som tu nebola, ako vidím diétujete ďalej a cvičíte jedna radosť...klobúk dole pred vami...ja chodím domov úplne vyšťavená...blíži sa koniec roka a všetci naháňajú preventívky, tak si to viete predstaviť...pijem čaj, ale diéta nehrozí...no trochu sa obmedzujem...malá má stále prísnu diétu, tak sa snažíme nejesť ani my dobroty...zo solidarity, ešte stále nevieme, na čo je alergická, v pondelok hádam budú výsledky.

aniel
28. nov 2008

to je dobre,,že ju aspoň takto podporujete. 😉

erikas
28. nov 2008

dobré ránko 😉 už som opäť v práci ☹ ešte vydržať týždeň a potom mám konečne týždeň voľna,dokelu veď som tu stále 😠

aniel zacvič si aj za mňa 😀

simka9122008
28. nov 2008

Ahojte baby pekné ránko všetkým, už som tu dlho nebola tak som vás prišla mrknúť, s diétkovaním pokračujem ďalej no už tak prísne ju nedodržiavam ako je v knihe, zatiaľ sa na váhe držím, už my ani nebude vadiť keď nič neschudnem, len nech my váha nejde smerom hore to si strážim, pustím sa do nej naplno od nového roku.
Malá my už vo veľkom chodí tak ešte sem tam musím mať oči na nej no včera som mala dosť náročný dník na obed som mala ten súd no konečne sa to pohlo, policajti ho doniesli v putách vypovedali sme všetci po jednom, no ukončené to ešte nie je, musia byť ešte vypočutý svedkovia, takže ďalšie pojednávanie bude koncom januára, dovtedy on bude vo väzbe.

aniel
28. nov 2008

erikas-keď stihnem,tak zacvičím

simka ja som neni v obraze čo sa stalo?

erikas
28. nov 2008

simka9122008 už aby si to mala za sebou....nepríjemné veci 😖

dia2006
28. nov 2008

Simka, ja som na Teba myslela, pretoze toto su take velmi neprijemne veci, dokazu cloveku ubrat ň
zopar rokov zivota, ale hlavne nech je to uz cim skor za Tebou. Tiez presne neviem, co sa stalo, len
tak "zhruba", viac som si domyslela, ale fakt je to na najlepsej ceste.
Ja fakt nestiham, nestiham, jedavam hore-dole,hlavne nepravidelne. Uz som sa chcela polepsit, ale nejde
to, proste v tej praci sa neda a ja som uz taka hladna, ze do rana nevydrzim. Proste vobec nie je pohoda a klud,
ale stale len stres a napatie. Sem-tam si dam mandarinku alebo jablko, ale to len tak narychlo a vobec mi nechuti.
Ja radsej budem jest menej, ale hlavne potrebujem mat klud, inac radsej ani jest nemusim.

erikas
28. nov 2008

dia2006 si stále v jednom kolotoči,čo vlastne robíš keď si stále tak vyťažená?teda ak sa smiem spýtať 😉

gucz
28. nov 2008

ahojky baby tak som sa sem konečne dostala 😎
my máme dnes celkom dobrý dník, už mám aj navarené pre MM aj pre seba akurát obedujem. vonku krásne svieti slniečko, aj sneh už celkom zmizol... poobede ideme k svokrovcom na návštevu, celkom sa aj teším 🙂

Baby poctivo zarezávate, ale aspoň že je už zajtra víkend, nie? či robíte na zmeny?

lucxy kde si?

lucxy
28. nov 2008

dia to fakt nie je dobre, ze sa nemozes ani najest,,,,nerobis dobre pre seba a mala by si stym nieco spravit 🙂 ja viem, ze sa mi hovori ale je to tak
erikas ako v robotke?ja som bola doobeda s malou vonku 2hodky,,,,musela som sa ist preobjednat ku kadernicke, potom sme krmili kacky a boli v obchode 🙂
simka dufam, ze to bude dobre a cim skor sa to uz vyriesi a budes mat pokoj,,,, 🙂
sestri no a co mala ma stale tie vyrazky?

erikas
28. nov 2008

gucz ja robím 12ky,teraz sa čerpajú dovolenky tak už 3 týždne sa točím stále v jednom kole,pomaly neviem aký je deň ☹ ešte týždeň to musím vydržať a mám aj ja voľno,potom ešte pár služieb,posledná 19.12. a potom som do konca roka doma 😀 a možno aj nejaký týždeň,dva aj v januáry.....uvidím ako to šéfka rozplánuje 😎

u nás je slniečko ale fúka ľadový vietor 😉 gucz uži si pekné poobedie

simka9122008
28. nov 2008

Aniel súdim sa z jedným grázlom čo sme s ním žili aj s malým 3 mesiace a nás psychicky aj fyzicky týral, s týmto čo teraz žijem mám malú Simonku a malého otec je vonku v Írsku.

dia2006
28. nov 2008

Erika, nie je to tajne, som ekonomka a teraz som sa vratila po materskej. Ja som aj pocas MD bola v "akcii" - aj
ked len doma, cize nie je problem s pracou, len s "delbou prace". Proste - stale sa tu nieco deje, stale nieco
"hori", je to strasne surne a pod. Cize od rana sa clovek nezastavi. To sa nechcem stazovat, ved sama som si to
vybrala, len teraz od 09 do 12.mesiaca, teda este aj 01.mesiac su strasne tlaky. Pred nastupom na MD to este
taketo nebolo, strasne dynamicky sa nasa firma rozrastla, je toho velmi vela a zatial iste neplanuje nikoho prijat,
pretoze ani nie je kam /chysta sa dostavovat/ a musi sa cela situacia vykrystalizovat.

Simka, ja v tom nemam jasno ani teraz, len tak pre info - tak to v Irsku je maleho otec? Ja som myslela, ze
Simonkin - teda Tvoj /pravdepodobne/ priatel. Ja viem, uz sa to rozoberalo, len aj vtedy som to nevedela presne,
len viem, ze bola rec o Irsku a to, ze sa ma vratit na Vianoce.

simka9122008
28. nov 2008

Nie malého otec je v Írsku a malej otec terajší priateľ je v Anglicku a príde domov teraz v decembri

dia2006
28. nov 2008

Aha, takze som to aj skoro spravne pochopila. Ale podstatne je, ze pride domov, prinesie peniazky a uvidi
Simku /Katku/ krasnu a stihlu, iste bude prekvapeny!!!!

lucxy
28. nov 2008

no simka uz sa teda musis riadne tesit, ze? 🙂

simka9122008
28. nov 2008

No to hej, nebudem sama na deti a budem mať viac času na seba, už toho bolo na mňa veľa cítim to. 😝

dia2006
28. nov 2008

Tak to Ti verim - sama a este k tomu 2 deti, no niet co zavidiet. Jedno stastie, ze mas maminu, ktora Ti moze pomoct, vsak?

Ozaj Lucxy, co noveho?

Sestri, Ty co, kde si??

erikas
28. nov 2008

dia2006 už som v obraze 😉 sa teda musíš práve v tomto predvianočnom čase riadne obracať 😖

simka9122008 Tvoj priateľ bude v nemom úžase ako si skrásnela 😀 😀 potom musíš hodiť presný opis "šoku" 😵

simka9122008
28. nov 2008

No vie koľko som schudla a koľko teraz vážim tak sa len divil no keď uvidí fakt ten rozdiel spadne z nôh, potom vám napíšem reakciu
Dia no to mám fakt šťastie že mám maminu ktorá my pomáha aj dosť čipernú babku, ktorá býva tu neďaleko mňa tak to má na skok a tá je s malou dosť často, ďakujem jej za pomoc a veľkú.

lucxy
28. nov 2008

simka a ktoreho pride? ak to nie je tajneee 🙂
dia poslem ti ip 😉

simka9122008
28. nov 2008

Lucxy príde 15.decembra

lucxy
28. nov 2008

tak simka este cvic a cvic,,,,ja som dneska bola 5ty krat v solarku a som hnedsia teda moje strie 😀

simka9122008
28. nov 2008

Musím sa naštartovať od pondelka, no dosť som lenivá 😝

lucxy
29. nov 2008

ahojte, kde ste zase vsetky? asi upratujete co ? 🙂

simka9122008
29. nov 2008

Ahoj lucxy no máš svätú pravdu dnes sme s malou vstali trochu neskôr až o 9.00 tak od rána pratám, vypila som čajík a idem si nakrájať ovocie, malú som dala teraz hajať tak sa idem napapať ešte niečo popratať , lebo poobede ideme na návštevu ku kamoške.

sestri
29. nov 2008

ahojte kočky...ja som upratovala včera, teraz robím pečené buchty....mám problémy s varením, malá ešte nemôže nič mliečne,je to zložité, dať jej niečo jesť...ani korenené ešte nesmie...ale vyrážky jej už zmizli...v pondelok budú výsledky.

lucxy
29. nov 2008

no ja som vyriadila celu izbu vsetko vyutierala,,,no teraz ma caka kuchyna a kupelka,,,,pijem akurat kavu a caj som si zaliala uz som vypila pol litra,,,,,sestri mojej kamaratky mala ktora ma 3tri roky musela teraz drzat tiez mesiac dietu nemohla nic papat no strasne ani mlieko a ani rozky,,,,sama jej piekla daky specialny ktory chutil strasne ☹

gucz
29. nov 2008

ahojte baby, tak aj my sme upratovali. Poobede ideme zasa na návštevu k našim, tak až zajtra bude oddychový deň (v rámci možností samozrejme pri malinkej). S MM rozmýšľame nad tou pekárničkou chleba, že by nám ju ako priniesol Ježiško. Máte s tým niektorá skúsenosť? Čítala som si aj tému v receptoch, ale je tam toho fakt veľa, tak som to neprečítala celé, pri malej sa nedá.