Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
5. jan 2009

Boli sme vonku so sánkami, hodila som aj pár foto 🙂

lucxy
5. jan 2009

halllo zienky,,,ste popisali no my sme boli vonku unas vkuse snezi,,,,kupila som si aloe na pitie/na precistenie organizmu, upravuje travenie a velmi vela veci este/ je to 99percentny koncentrat a riedi sa svodou ja uz budem nacisto precistena 😀
nestihla som precitat co ste popisali,,,teraz idem rychlo riadit a dat si kafe a spravit polievku,,,,hej gucz som po cisarskom

gucz
5. jan 2009

ty aj miresta aj aniel ste po cisárskom, ja som rodila normálne ale jazvy mám na bruchu (strie) 😒

erikas
5. jan 2009

ahojte kočky 😉 dnes dom mala upratovací a prací deň...o tretej idem s kamoškou do fitka konečneeee po dlhšej pauze,už sa teším

lucxy Ty sa nám prečistíš dočista Mr. Properová budeš xixixi,napíš potom aké malo aloe na teba účinky,ja si chcem kúpiť psylium,ako si s ním spokojná?

miresta aj ja sa pripájam a prajem malej Esterke všetko najlepšie k prvým narodeninám
😵 😵 😵

aniel ja som tiež bielokožec xi a som aj Erika 😀

gucz ešteže máte detičky malinké,ja by som sa veru tiež posánkovala 😎

miresta
5. jan 2009

gucz - ja neplačem že mi je malá svetlá, ale bola by som rada, keby bola hnedšia. Biele deti sú aj vraj častejšie choré, čo mi zatiaľ nemôžeme povedať- chvalabohu, je tento raz prvýkrát nachladená tak že ju to drží, ale inač ani teploty, tak som rada. Aj keď niekedy je vraj horúčka lepšia, lebo chráni organizmus pred vírusmi.
Pozriem ešte foto.

erikas - ďakujeme, a to fitko ti závidím, ja som už nebola hrozne dlho, už by som aj šla. Ale ešte skôr na plaváreň, tá mi hrozne hrozne chýba.

lucxy - to aloe som už pila pred časom, je to fan, len mi to trochu dráždilo žalúdok, ale inač prečistí poriadne, mne sa trochu pokazila vtedy pleť, lepšie povedané prečistila, 😉

miresta
5. jan 2009

gucz - tak tie fotky sú super, a to s tým hraním, to je presne ako u nás, len aby mala mamka čo upratovať, ale s tým rozdielom, že mala to rozhadzuje okolo seba do dvojmetrovej vzdialenosti. Hovorím vždy že bude hadzanárka po mamine.
A k tým striám, máme ich veľa žien, aj s tou jazvou, ktorú skoro nevidieť, a strie ostávajú aj po špeciálnych krémoch. No čo už, môj manžel vždy hovorí, že veď nemôžeš už byť herečka, lebo by mi ťa niekto ukradol. 😀

sestri
5. jan 2009

ahojte...ako vidím diétujete v plnom prúde...obdivujem vás, ja sa neviem do ničoho dokopať...hádam keď sa vrátim do roboty a zas vrátim do starých koľají, tak sa zas naštartujem...aj by som mala...mám zas viac ako by som si želala. no dobre mi tak, nemám sa prežierať... 😀 😀 😀

dnes u nás celý deň padá drobný sneh a normálne aj nasnežilo...som zvedavá, dokedy to vydrží...za chvíľu z toho bude asi člapkanica...

gucz
5. jan 2009

čavenko tak aj u nás celý deň padal sneh, aj keď nie v kuse, ale padal. Bola som aj poobede s malou vonku peši bez káry aj bez sánok. To bol zážitok. Malá zbadala všetko zasnežené a hovorí na auto že pua (ako fúha) to znamenalo, že je ako špinavé od toho snehu 🙂. Pobehala pomedzi baráky, pár krát sa v tom snehu aj vyváľala, premočila dvoje rukavice a šli sme domov. A ešte má nový výraz : apa(l)a, znie to ako apaa, ako keď jej spadne duda tak to povie, znamená to hapala(spadla). Tým jej čínskym slovám rozumiem len ja a Mm, ale je zlatá. A pes robí Af miesto hav a dudel je Am (rozumej ham, lebo patrí do pusy)

sestri ešte máš dovolénku? Kedy nastupuješ do práce? MM ide už zajtra na nočnú, tak budem po dlhej dobe sama v noci doma ☹

aniel
5. jan 2009

tak fotečky sú krásne a strašne jej ta fialová farba pristane.A Erika,tá sa už dlho vyhráža,že keď bude dospelá ,tak sa prefarbí,že ona nechce byť ryšavá,ale to by nebola ona.Ja si myslím,že tá farba jejpristane,inak si ju ani neviem predstaviť.Len tá pokožka ,byť dlhšie na slnku ,tak zhorí ako fakla 😢

miresta-aj ja som bola hádzanarka a aj moje deti okrem najstaršej.

erikas-tak ty už poctivo cvičíš,to je super.

sestri-ja si to ani neviem predstaviť,že do práce 😉

aniel
5. jan 2009

tak ani tu nik nieje,tak idemna sebe makať 😉

sestri
5. jan 2009

hej, ešte zajtra som doma a v stredu začínam...

aniel...ja by som zas asi doma nevydržala...je mi síce dobre, ale vstávam o 10h a strašne som zlenivela...budem si musieť nahodiť zas skoršie vstávanie, lebo akosi nestíham robiť obed skôr ako na 14h a to je riadne neskoro.
dnes som piekla kakaový koláč pre malú a miesto mlieka do cesta som dala sójové...normálne sa zalizovala...konečne niečo čokoládové bez bolesti brucha...až sa divím, aká je pri nejedení čokolády disciplinovaná...a dosť sa skľudnila, odkedy čokoládu neje.

lucxy
5. jan 2009

ahoojte,,,no unas snezi a snezi,,,,,rano ani asi nevyndem zdomu, 😀 to bol vtip
no ja som si o 6tej zacvicila i ked pomenej a potom som si dala pizzu mnammm uz som dlho nemala 🙂
aniel ja som sa prefarbovala od 15tich 🙂

gucz
5. jan 2009

ahojky
aj ja som sa prefarbovala od mala (mám 155cm 😀 ). Aniel máš pravdu Erike tá farba vláskov svedčí, ja som sa tak farbila zo špinavého blond.
Sestri to je super že je malej lepšie a že jej chutí koláčik 🙂 , inak ako ste na tom so stravovaním, dá sa to?

aniel díky za pochvalu, to je tá čiapka a šál z výpredaju z tesca, stálo to dokopy 86 korún, to sa neoplatí ani pliesť.

anaret
5. jan 2009

tak aj ja sa pridávam, aj ja som mala cisára...teda druhý pôrod...
strašne Vás obdivujem, keď dokážete cvičiť, ja viac menej len jem...
vonku je nádherne, boli sme všetci na sánkach po dedine, úplná paráda- takéto počasie ma dokáže naladiť na blaženú frekvenciu...

miresta, Ty máš ale fantáziu na tie torty!!! máš na to vzdelanie, či si iba "kutilka"?

lucxy
5. jan 2009

anaret ked pojdem nabuduce do valce tak daj vediet 🙂

sestri
5. jan 2009

gucz...celkom dobre to zvládame...už si zvykla, že niektoré veci proste nesmie...dokonca pije to sójové kakao...

anaret
5. jan 2009

lucxy, ok.len neviem, ako to vyjde, už chodím do práce, takže cez týždeň možno vybehne len manžel s dcérou, cez víkend zasa on robí, takže neviem, ale páčilo sa mi tam...
bola si aj s malou alebo bez? my sme vzali synka, aby si aj on užil sneh....

miresta
6. jan 2009

dobré ránko baby,
tak mi sme dnes hore od šiestej, lepšie povedané je som hore, mala sa zobudila dala som jej mliečko a zaspala znova- chválabohu, včera mala strašný deň - celý deň preplakala a premrnčala, no uvidíme dnes.

anaret - dík za pochvalu, a nie nemám na to žiadne školy - ja mám ekonomickú. Ale hrozne ma to baví, aj keď varenie viac, ale chcela som to vyskúšať či by som to dokázala a od vtedy pečiem stále a každému, aj len tak bez niejakej udalosti.

aniel - ozaj si bola aj ty hádzanarka, tak to je super, máme niečo spoločné 😀 , tak je fajn že si si kúpila steper, a kde v Lidli, koľko stál?

lucxy - koľko nasnežilo u vás, lebo u nás tiež včera celý deň snežilo, no raz mokrý, raz husto, a potom uplne len taký drobnučký ako piesok, tak dokopy možno 7cm, myslela som že nám to poriadne zabiely. ☹

gucz
6. jan 2009

ahojky miresta aj my sme už hore 🙂 . U nás napadlo tak 5 cm myslím,ale odmerané to nemám 😀

začala som nanovo malú posadzovať na nočník, že keď aj nič nespraví, tak aspoň nech si zvyká. No a dnes ráno sme mali prvý úspech, i keď viem že nevedomý z jej strany (ako od malej)

miresta
6. jan 2009

gucz - ahoj, tak ani ja nemám odmerané, ale tak čo badám, aj manželovi som sa pýtala, lebo ja som vonku nebola. A ako máte dnes? U nás strašne začalo fúkať - zima hrozná.
Ja maličku dávam na nočník od kedy vie sedieť, no zatiaľ sme stále len piškali, keď jej treba kakať, tak ju dám, ale ona to uplne potlačí, ako keby sa bála. No a potom o desť minút to pustí do plienky. 😀

miresta
6. jan 2009

a máme momentálne -8 °C , joj ešte dobre že som doma. 😉

gucz
6. jan 2009

no tak ja som malú skúšala dať na nočník dávnejšie, ale nič tam nespravila, sedela tam chvíľu a potom začala plakať. Tak som s tým prestala, nech jej to neznechutím a tak. Mám v pláne ju odúčať od plienok v lete, dám jej len gačulky a pôjdeme asi k svokrovcom na dvor, tam sa pocikať môže. No ale teraz cez sviatky mi mama hovorí, však už je veľká na iné veci má rozumu dosť a tak, že nech skúsim. Tak ju posadzujem tretí deň a tri krát denne (ráno, po obenom spánku a navečer) aspoň nech si zvykne. Cikať mi tam necikala ani raz

miresta
6. jan 2009

gucz - no v lete je najlepšie odnaučiť. Ja som sa pýtala maminy, že kedy sa dieťa by malo začať dávať na nočník, a ona že tak od roka - roka a pol. No čo mám doma knihu "Naše dieťa" - tak tam je že dieťa môžeme dávať už keď vie sedieťa že dieťa má v sebe už od jedného roka, že vie zadržať, a to treba sledovať a učiť ho. Neviem kedy to bude, ale piškať vie. Ja ju stále dám doobeda a poobede, a keď chcem aby sa vypiškala tak jej pustím vodu alebo jej hovovrím : pššššššššš, a ona sa pekne vypišká. 🙂 Ale každé je iné, ale viem že st ým bude veľa práce kým sa odnaučí a veľa popišaných plachiet. 😀

aniel
6. jan 2009

miresta-stál 1269sk a áno v Lídli.Na eurá ti nebudem písať.Včera som prvý krát platila a tobol horor,mala som samé drobné malé centy no horor.

gucz -gratulujem k úspechu,ani moja ,tam nechce sedieť a tiež sa jej to podarí ,iba raz za čas nevedomky.

inak moji sa všetci odnaučili v lete od plienok,keď bežkali podvore s holým zadkom 😀

gucz
6. jan 2009

aniel cvičíš? ja čakám kým sa zobudí malá, pôjdeme zasa von poprechádzať sa. Obrala som už stromček, lebo malá mu od rána nedala pokoj, taká bola výmyslelná a už ma to jedovalo, tak som ho takmer celý zrušila. Stojí tam holý, len so žiarovkami, tým sa povenujem večer keď Laura zaspí a aj stromček poputuje do krabice. Zaujímavé nad nami pred chvíľou vŕtali a malú to vôbec nezobudilo 😕

sestri
6. jan 2009

pekný deň kočky...vonku je nasnežené...práve sa chystám do tesca, niečo nakúpiť...na zajtra musím navariť, keďže len ja idem do roboty...inak dnes som si začala zapisovať, čo zjem a som zvedavá ako sa to nazbiera...hlavne, koľko toho vypijem, lebo to zanedbávam najviac...a aby som nezabudla, melá mi ochorela, tak sa škola asi posunie na pondelok, asi ma porazí... ☹

gucz
6. jan 2009

čaute babulky všetky ste s detičkami vonku?Mojej Laure sa sniežik moc páči 🙂, boli sme vonku so sánkami, potom aj behala peši, bola nadšená. Kiež by to vydržalo aspoň do soboty, MM bude spávať po nočnej, tak by sme boli vždy doobedie vonku. No však uvidíme, pozerala som na internete počasie a vyzerá to tak, te bude mrznúť aj naďalej.

sestri a čo je malej? Dúfam že bude čoskoro fit, byť chorá doma keď je vonku sneh a kopa deciek nieje nič moc ☹ .

dia2006
6. jan 2009

Ahojte, aj my sa s malou chystame lyzovat, len spinkala dost dlho. Sestri, co je Tinke? Inac, to je hrozne, ked
su deti chorucke. Nasa bola teraz strasne dlho - sopliky, chrchlacky a pod.

aniel
6. jan 2009

tak mi sme sa teraz vrátili,boli sme sa na Zoške sánkovať a Paťo sa lyžoval.Erika zostala doma ,strašne ju bolí hrdlo a než sme prišli domov,tak 3krát vracala.Ale vymrzli sme riadne.Neboli sme dlho,malej tam bola riadna zima.

gucz
6. jan 2009

aniel kde je Zoška??? To nepoznám.... 😕