Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
6. jan 2009

Zochová chata-to poznáš určite,len som to skrátila 😉

gucz
6. jan 2009

hm aj tak nepoznám, my chodíme do Modry len na zmrzlinu v lete 😉 , ale nevadí. Sánkovať sme sa chodili do smoleníc pod zámok

miresta
6. jan 2009

aniel - no tak ty máš s tými detičkami, stále niekto chorí. A kedy sa ide do školy, už zajtra? A inač s tými centami, to sa ich musíš hneď zbavovať lebo potom to bude príšerné. Jedny ti vidajú, druhým hneď daj.

gucz, aniel - závidím vám to že sa vybláznite vonku. Ja zimu milujem, stále hovorím manželovi kedynasneží, že nech nás vezme do Tatier, aj keď len na deň. A teraz keď je snežík, ja musím byť doma. ☹

gucz
6. jan 2009

ozaj ideš zajtra k tomu doktorovi? Či je Ti už trošku lepšie????

miresta
6. jan 2009

gucz - idem určite, cez deň sa to dá, ale v noci ešte stále hrôza........ideme aj s malou už na osmu na kardiologiu, takže zbehnem už aj k svojej 100%.
Začítala som sa do témy Financie na mesiac (či ako sa volá), dobré čítanie.

erikas
6. jan 2009

ahojte 😉 ja som dnes bola zase v posilke,má šnúru 2 dni po sebe 😀 ale riadne som si dala do tela..už cítim stehná aj brucho....tento týždeň sa už nedostanem zajtra na mňa čaká mrcha a vo štvrok idem do BA a vrátim sa až v nedeľu,idem k telke a k pistáciám

😝 pekný večer

lucxy
6. jan 2009

ahojte,,,tak vidim ze sankovacky prebiehaju v plnom prude,,,aj my sme dneska boli s bobami,,,,potom som isla napisat a kon uz bol off,,,,teraz sa chystam cvicit a potom zehlit,,,

sestri
6. jan 2009

ahojte...tak malá kašle ako hrniec a riadne soplí...snáď to nebudú priedušky,,,zas keď začína škola...uvidím, čo povie doktorka...
no ja zajtra začínam pracovať...jaj ako sa mi nechce...idem pomaly do vane...obed na zajtra som navarila...na dnes večer som robila ešte PIZZU...inak riadne ma začína bolieť hlava...idem naozaj už od počítača...
prajem vám príjemný zvyšok večera...

anaret
6. jan 2009

ahojte, aj my sme dnes boli vonku, je nádherne...na obed som robila rybu - pangasius a kašu...poobede bola návšteva tak som robila chlebíky a samo, že som si neodoprela zákusok...ale to sú sviatky...

aniel
6. jan 2009

miresta-deti idú až v pondelok,vlastne Daniela už vo štvrtok do školy.Tiež zajtra musím zbehnúť s Erikou doktorovi lebo už má 38,4teplotu.

erikas,lucxy-ja som už tiež chvíľu bola na stepery,ale Sofinka mi dlho nedovolí,tak sme chvíľu stepovali spolu a potom som to vzdala,ale jej sa to páči jednoznačne 😉

gucz
6. jan 2009

aniel fúha tá teplota, potom napíš čo Ti povedal doktor, keď chúďatko aj zvracala (to je najhoršia vec u mňa na svete). Ten fusak vyzerá fakt dobre, čo je to za značku? Len tak zo zvedavosti sa pýtam, ja už kupovať nebudem, možno tak o pár rokov pri druhom ( ak by sme mali 🙂 ).

No neviem či aj moja nebude chorá, dúfam teda že nie ☹ , večer ju prehnalo, síce raz, ale riadne a po zaspaní sa asi po pol hodine zobudila so strašným plačom, neviem či sa jej dačo snívalo, alebo ju bolelo bruško, ale plakala dosť dlho kým som ju utíšila. Teraz pekne spinká, tak dúfam že to nič nebude.

aniel
7. jan 2009

nejde jej zúbok? 😉

lucxy
7. jan 2009

ahojte,,,no to moze mat zo zubka,,,moja hnackovala teda iba pri ocnych no a trvalo to 3dni 🙂 dotoho zvysena teplotka jeden den to si pamatam

gucz
7. jan 2009

čaute babule, tak to ma nenapadlo, no môže to byť z toho, aj včera jedla z tej kapusty s kuraťom, tak možno aj z toho. Dnes vyzerá fajn, ani v noci už potom nebuntošila. Chýba nám jedna stolička, potom tie nešťastné očáky a potom zadné stoličky. Pôjdem pátrať, možno objavím niečo nové v puse 🙂

dia2006
7. jan 2009

Ahojte, ja si myslim, ze to bude najskor zo zubka, aj ked nemusis ho dnes este objavit!!
Vcera sa bola trocha bobovat, tak bola cela unesena!

aniel
7. jan 2009

našťastie my máme už stoličky vonku 🙂

dia2006
7. jan 2009

Našťastie aj my, ale bola to hroza, nezelam nikomu.

gucz
7. jan 2009

aniel vy ste ale rýchli 🙂 . Laura má ďasno spuchnuté, očáky zatiaľ nič. No však uvidíme čo bude. Ideme aj my, Laura raňajkovať a ja trošku pospratávať. Nakúknem až keď zaspí, teda asi po jedenástej.pa

dia2006
7. jan 2009

Ahoj gucz, to ma iste zo zubkov, to su presne priznaky, pouzivate nejaky gel? Nam velmi pomahal dolov gel a baby
gel, naozaj sa vtedy velmi ukludnila.

gucz
7. jan 2009

dia malá nieje nepokojná cez deň vôbec, a čomu sa čudujem, tak sa posledné dni ani v noci nebudí, musím si zaklopať na drevo. Akurát teda včera plakala večer, mám gél dentinox, ale nedávam jej ho, až keď je umrnčaná moc. Ale asi ako píšeš to má z tej stoličky čo sa jej tlačí. Veď uvidím čo bude dnes večer, keď tak jej dám nurofenový čípok.

Boli sme sa prejsť vonku, zasa krásne sneží a je aj dosť zima (-6), no ale boli sme károu a tá nieje veru stavaná na takéto počasie, tak som si aj zacvičila pri tom. Teda tam kde bolo odhrnuté, alebo kde bol ujazdený sneh sa išlo úplne v pohodičke, ale kde bol sneh len tak naprírodno to nebolo bohviečo. Neviete aké hlásia počasie na najbližšie týždne? U svokrovcov mám káru po neterke s veľkými kolesami, tú klasiku čo je trojkombinácia teraz taká rozšírená, lucxy myslím že aj ty ju máš, len neviem či sa mi po ňu oplatí ísť. Nie že ju doveziem a bude po snehu... 😖

lucxy
7. jan 2009

hej gucz ja mam taky hlboky s velkymi kolesami a aj buginu,,,slecna uz nie je ani v jednom aj ked ideme so sankami tak bez vsetkeho sedi tam minutu a uz beha posnehu 🙂 no a pocasie? maju byt velke mrazy aj -19

lucxy
7. jan 2009

ozaj baby a ako dieta? dari sa ? ja som akurat zjedla zeleninove rizoto so sojovymi rezancami a cviklu,,,,a spravila si kavu no a idem doriadit,,,,,potom ideme niekam sa bobovat to bude zabavy,,,ale viete co robi mala najradsej ked sme horee na kopci tak rychlo sa stoci a bezi dolu a ja ju mam chytat a smeje sa naplne gule 😀 😀 😀 😀

gucz
7. jan 2009

🙂 , moja sedí v káre bez slova, je tak naučená, aj v sánkach obsedí tak pol hodinu, potom ju však vyberiem, nech si pobehá a nech sa trošku unaví. No tak keď hovoríš že má ďalej mrznúť, tak pre tú káru asi pôjdeme. Takto na von mi nechýba vôbec, ideme aj so sánkami, ale do obchodu je to cez hlavnú cestu, tá je vyjazdená bez snehu, na poštu pešo do druhej dediny. Tak sa asi tá kára zíde.

dietka...... no papám podľa pravidiel, ako teda skupiny, ale musím priznať pritrafí sa aj sladké (čkokoládové figúrky). Už aby bolo všetko sladké zjedené, lebo potom ma to láka. Ale aj tak som rada, aspoň si v pohodičke zvykám zasa na to varenie. Dnes si spravím asi ryžu, aj keď som chcela papať tú kapustu, ale nechám ju pre MM ku zbytku z kuraťa. Idem, malá je hore.pa

aniel
7. jan 2009

no tak Erika má angínu.Je strašne slabá anič neje,bolí ju keď prehĺta.Malá tiež nejak podozrivo spí a bez toho ,aby protestovala zaspala.

erikas
7. jan 2009

ahojte 😉 dnes som napiekla 6 veľkých plechov pizze 😀 co kdyby pochybilo 😀 ...ale nie 3 som dala už do mrazáku,je fajn vyprázdnený po sviatkoch a v prípade núdze si môj teenager rád siahne do mrazáka

svalovicu mám teda poriadnu,hlavne na bruchu,ešte aj mrcha prišla 😠

aniel len aby aj Sofinka nedostala angínu.....to tak väčšinou býva,keď donesie jeden člen rodiny chorobu,tak to ide rad radom..

sestri prajem Ti príjemný pracovný deň 🙂 ja idem v pondelok,aj syn začína zo školou až pondelok,chváálabohu,konečne 😎

dia2006,gucz,lucxy držíte všetky 90 tku? a čo je s hviezdou Jankou neviete? a maminkatn a dannynka sa tu tiež dlho neukázali a zakladateľka tinaa tá sa kam stratila hmm? 😨

sestri
7. jan 2009

ahojte...teraz nám zapli net, mali dajakú poruchu...tak malá ma ATB a do stredy má byť doma...zas vymešká školu, asi ma porazí...
v robote sme mali dosť ľudí a pritom bol kľudný deň-aj euro som celkom zvládla.

sestri
7. jan 2009

viete čo môj manžel dnes vyviedol...miesto 35 eur vybral z bankomatu 350...pekný rozdiel...bude to musieť odniesť späť na účet...aspoň vidno ako ľahko sa dokáže človek popliesť...

aniel
7. jan 2009

no budeme si musieť zvykať,aj ja som trochu popletená,ale však sanaučíme,to chce len cvik 😉

anaret
7. jan 2009

ono s tými eurami to ešte potrvá, kým si zvykneme...

ja sa o diétku ani nesnažím, i keď som teraz pribrala, ale radšej si to nechám na leto, snáď bude lepšie, keď bude viac zeleniny...

dia2006
7. jan 2009

Sestri, ked mal z coho vyberat, tak zatial nie je problem!!!!
Erika, ja momentalne nie, ale idem pravdepodobne na 90 ku, este uvidim alebo len taku, ze mozem dietne jedla, ale dodrziavam casy, male mnozstva, este som sa nerozhodla.
Vobec neviem, co je s Jankou. Ona vtedy hovorila, ze iste sa ukaze, ale odvtedy.... nic.
Simka, Ty ako???