Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
3. feb 2009

Lucxy už ma to prešlo, zjedla som pomixovaný banán a dala som si Endiaron a vy ako zvládate škôlku?

lucxy
3. feb 2009

simka uz nechodi,,,,prerusili sme mala ztoho traumu 🙂 pojde az od septembra

simka9122008
3. feb 2009

Moja zlatá, snaž sa s ňou v lete byť čo najviac vonku s deťmi, nech si zvyká na kolektív

dia2006
3. feb 2009

Ahojte, vcera som mala hroznu migrenu, aj som vracala, myslela som, ze odpadnem, dnes tak isto. Mala je lepsie,
le este tento tyzden je doma ☹ , strasne sa nudi a hrozne vymysla. Dokonca si vsimla, ze sa hnevam, tak sa
pyta, ze co mi je? Mala som toho dost, neustale v pozore, pretoze vzdy sa nieco stane!

aniel
3. feb 2009

dobré ránko tak sa hlásim,potom si vás prečítam,čo sa udialo za mojej neprítomnosti.MY máme v rodine čerstvé bábätko.Bratovi sa narodila dcéra,tak sme boli za ňou pozrieť a ešte som niečo pozerala na internete,tak som ani nemala čas.Všetky vás zdravím a dúfam,že choroby ustupujú 😉

simka9122008
3. feb 2009

Jéééééj aniel to je super, tak bráškovi gratulujeme
Dia a ty si fakt čo najviac oddychuj, podľa mňa to máš z vyčerpania, tak sa daj dokopy

aniel
3. feb 2009

vidím,že stále prevládajú choroby,držte sa ,mne to už chvala Bohu prešlo už len trochu pokašliavam 😉 😔

simka- dík

dia -viac oddychuj aj keď sa to niekedy pri tých drobcoch nedá,ale keď zaspí pospi si aj ty.

dia2006
3. feb 2009

Aniel, gratulujeme a meno??? Ved ani spat poriadne nechce - ale teraz je s muzom a spali do 9.hod!!! Myslim, ze
mi to robi narokom. So mnou vstava o 6!!!!!!!!!!!!!
Aniel, vsimla som si album!!

gucz
3. feb 2009

ahojte baby, všetky zdravím 🙂
anielik gratulujem k neterke, všetko prebehlo ok? potom o tom napíš viac.
tak ako čítam tak minulá noc bola akási začarovaná alebo či.... aj my sme mali veselo, či teda skôr smutno. Malá mi večer zaspala, spala asi hodinu a opäť rev ako o život. Tak som si s ňou šla ľahnúť, ležala som pri nej 2 hodiny, ale len vymýšľala. Tak som ju dala do postieľky, zasa rev.... no nakoniec zaspala. Ale aby sme si to užili, tak o jednej bola zasa hore a vrieskala. Normálne som už mala stresy že čo jej je??? či ju nebolí ucho alebo čo, pol hodinu sme ju nemohli ani utíšiť, potom som jej masírovala bruško s takou mentolovou masťou, trošku si poprdkala, a bolo trošku lepšie. Ale do postieľky už nechcela ísť, tak spala s nami. Teda spala, každú chvíľu mrnčala, prehadzovala sa.... Asi o štvrtej jej začal byť počuť soplisko v nose, ako jej to tam žblnkalo a chlopotalo, normálne akokeby chrápala. No a o siedmej bola hore akoby nič... Ja som úplne rozbitá po tejto noci. Ešte som rýchlo ráno dovárala aj tú výživu, keďže večer sa nedalo... Teraz som ju uložila, bola tam tichúčko, tak som si myslela že spí a ona si tam robí na rúčke varila myšička kašičku. Dúfam že čoskoro zaspí. No a ešte som si spomenula, že v noci mi aj ocikala postel ako som ju masírovala, tak asi tak.

aniel Sofinka je aká už veľká, tuším sa trošku aj zmenila, už nemá takú bábetkovskú tváričku, zlatá je 🙂

simka9122008
3. feb 2009

No super vidím že asi všetky deťúrence mali blbú noc 😒

gucz
3. feb 2009

😒 keby len deťúrence.... ale kafe a sprcha ma prebrali a Ty sa cítiš ako? v pohode? u nás ešte k tomu aj od rána leje, vlastne začalo ešte v noci.....

simka9122008
3. feb 2009

U nás trochu sneží a mne je už lepšie, len cítim že môj žalúdok dostal riadne zabrať, je taký ešte nespamätaný z toho šoku 😀

dia2006
3. feb 2009

Kocky s migrenami - mavate obcas aj take stavy, ze vraciate a prip. sa pridruzuje aj hnacka? Mne je uz na odpadnutie, vcera isla so mnou cela izba, trvalo to hodinu. Uz sa mi to zda akosi vela. Nemate skusenosti?
Moja mala pravdepodobne prechadza do obdobia vzdoru - vymysla, spekuluje, odvrava a pod. Robi presne to,
co nema a pritom sa rehoce. Bude mat 2,5 roka, uz to vidiet aj citit.

aniel
3. feb 2009

gucz-neterka sa volá Patrícia,meria 49cm-2900g a všetko prebehloOK.Hádam nebude Laurika zasa chorá.Výživa sa ako podarila?

simka-čo máš chripku ?

dia-moja dcéra skoro vždy zvracala,ale od istého času to akosi prešlo 😉

gucz
3. feb 2009

aniel dúfam že teda nebude chorá. zatiaľ vyzerá ok, má soplík ale nie moc a akurát furt vymýšľa. Teraz som ju dala druhý krát spať, tak uvidíme či zaspí. Výživa sa podarila, akurát jeden pohárik mi nechytil viečko, tak ten som odložila do chladničky a to spapá prvé.

gucz
3. feb 2009

dia o hnačke v súvislosti s migrénou som ešte nepočula, moja mama zvracia pri migréne, ja len výnimočne. Ak máš aj hnačku tak to bude skôr brušná chrípka, teda aspoň tak si myslím.

dia2006
3. feb 2009

Jezis, nestras, asi pred 2 mesiacmi som to zazila, ale to som citila nieco uplne ine. Konecne to preslo, tak hadam
mam to najhorsie za sebou. A moja mala opica cez den so mnou nechce spat a teraz s muzom taha uz 2,5 hod.
Tak asi nieco robim zle.

anaret
3. feb 2009

dia dôležité je aj či dosť piješ - tekutiny sú potrebné, ale nielen, keď Ťa bolí hlava ale stále...
Ja mávam migrénu zatiaľ bez vracania, ale žalúdok mám ako na vode... Hneď na začiatku si dám tabletku od bolesti, niekedy aj 2- veď potrebujem predsa fungovať...

simka9122008
3. feb 2009

Aniel ja som už dnes o.k., neviem čo ma to včera chytilo 😒

gucz
3. feb 2009

babulky kde ste všetky? pozeráte panelák???

lucxy
3. feb 2009

ja som tu 🙂

gucz
3. feb 2009

no čauko ako sa máš?

lucxy
3. feb 2009

no zijem,,,dneska som bola u tej zubarke nakoniec mi nic nerobila lebo je tam daka nova tak mam tam zapal ze to prekonzultuje s este jednou doktorkou,,,,no tak som ztoho happy,,,,no a rozmyslam ci idem este varit

sestri
3. feb 2009

ahojte...my sme dnes boli na predvádzaní hrncov...páčili sa mi, ale tá cena...nevadí, dostali sme aspoň večeru... 😀

lucxy...a to nemohla prekonzultovať hneď...nechá ťa ďalej sa trápiť...to je super prístup...

zajtra máme v robote pohodičku, tak môžem byť dlhšie hore...

lucxy
3. feb 2009

sestri lenze ona tam uz nebola tak preto 🙂

gucz
3. feb 2009

a čo Ťa bolia zuby? Mňa to nejak prestalo bolieť tak super.

lucxy
3. feb 2009

no jeden z ktoreho sa mi odlomila polovicka ktoru mi tam zubarka dorobila,,,,no a po dakom case ma to zacalo boliet a aj hlava,,,ked mi ho pozrela povedala ze stym musim ist na rontgen,,,,tak som sa tam dneska dokopala a uz som premyslala ako tam budem sediet a mi ho vytrhne,,,,ufff brrrr,,,bojim bojim,,,,no a ten zub uz mam mrtvy

sestri
3. feb 2009

lucxy...ak máš ten zub mŕtvy a bolí ťa, daj si ho vytrhnúť...každý mŕtvy zub je vlastne fokus v tele a môže spôsobovať problémy...ak ťa naozaj trápi, daj ho čo najskôr von.

lucxy
3. feb 2009

to fakt? a co mi to moze sposobit?

gucz
3. feb 2009

ja mám tiež takú milú skúsenosť s takým zubom, ešte na základnej mi museli vytrhnúť. Bolel jak šľak, pritom som odtiaľ mala vytiahnutý nerv. A keď mi ho vytrhla (tiež mimochodom pekná story) tak pod ním boli dva hnisavé abscesy, ktoré mi museli ešte vyrezať. Už by som to teda nechcela zažiť