Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
30. nov 2008

posielam

sestri
30. nov 2008

kočky...podarilo sa mi malej zohnať LEGO dom SCALA...už to nevyrábajú...je to komplet dom aj s bábikami a doplnkami...chýbajú mu len schody...sa z toho vytešujem asi viac ako sa bude moja dcéra...kamoška mi to predala za 500sk...to je ako zadarmo...Tinka o tom vedela, to bude čakanie na vianoce.

dannynka
30. nov 2008

ahojte 🙂

sestri tak super darcek.... 😉 mne sa dnes podarilo vydrazit sii supravu do postielky pre mimi za super cenu tak sa tiez vytesujem 😵 😵 😵 😵
ozaj a ako sa dari?

aniel
1. dec 2008

čaute babenky ,tak som si vás prečítala.

ja som začala dnes mliečnu dietu,dúfam,že ju vydržím.90dňovku stále porušujem,tak si musím stiahnuť žalúdok

gucz-aká je pekáreň?Dúfam,že si ju už riadne prevetrala.Mňa by zaujímalo ako sa pečie sladké pečivo 😵

Včera sme boli nakupovať nejaké darčeky,ale je nás veľa,tak to bude na viac krát.nEMáM NA TO Už TAKé NERVY S TýMI NAšIMI PUBERťáKMI 😵

erikas
1. dec 2008

ahojte kočky 😉 opäť som v práci,zajtra mám nočnú a pred ňou si idem zacvičiť 😎

dannynka teba som tu nevidelaaaa,pozdravuj maminu 🙂 ako sa máte?

aniel my sme boli v sobotu v kauflande no hroznéééé 😠 ani kde zaparkovať,ani vozíky,plno ľudí,no moje nervy

zanab
1. dec 2008

Ahojte aniel čo blázniš, taký drasťák uvar si sos polievku,ja mám už niečo nakúpené, ale to bude musieť stačiť, prišli mi také nečakaná platby-doplatky že som si musela sadnúť,

lucxy
1. dec 2008

ahojte, aniel fakt neblazni 🙂

gucz
1. dec 2008

čauko babule,
takže predvianočný zhon v plnom prúde, čo? Aniel neblázni s tou dietou teraz pred vianocami. Stiahne sa Ti žalúdok a potom nebudeš mať miesto na vianočné sladkosti !!!! 😀 😀 😀 . Ja tiež porušujem, ale vôbec ma to nehnevá. Ak držať poriadne, tak až po vianociach a všetkých oslavách.
No pekárnička poctivo maká, upiekli sme už tri chlebíky, každý iný, ale mňam. Na sladké sa chystám, upečiem mazanec a potom bábovku, len najprv musíme podojedať to, čo doma máme, nech nič nevyhadzujem.
A s darčekmi som už tiež viacmenej vybavená. My sme si kúpili tú pekárničku, tak už si nebudeme nič kupovať, však nie sme malí, malá dostane tie pyžamká, bábiku a ešte tú vkladačku. Možno jej kúpim ešte nejaké pančušky, ale to už len možno. Dostane kopu darčekov od babiek a dedkov. S našimi a svokrovcami sme sa dohodli, že si nebudeme nič kupovať, akurát svokra a neterka majú meniny a aj môj tato, tak im kúpime ešte dajakú drobnosť, pre potešenie. Ešte musím kúpiť salónky, ale to čakám až keď bude tesne pred vianocami, budú lacnejšie, a ak aj nekúpim potom, aspoň nepriberiem 🙂 🙂 🙂

sestri
1. dec 2008

ahojte kočky...dnes si idem urobiť vianoce...prídu mi darčeky z Tupperware...teším sa hlavne na mlynček.

aniel
1. dec 2008

nejak mi to nevyšlo,tak som zostala pri 90dňovke.Baby ,ale vôbec ste ma nepodporili,to čo je? 😀 😀 😀

gucz
1. dec 2008

aniel veď načo by si sa trápila takou dietou, na to je času dosť po vianociach.
sestri kde sa dajú pozrieť tie výrobky Tupperware? Moja mama bola raz na ich prezentácii, kúpila si vtedy to cukrárske lízatko a nádobu na mlieko. Ale iné som chcela... majú oni katalóg? Ja moc na prezentácie niesom.

sestri
1. dec 2008

gucz...majú katalóg a aj stránku...stačí ak si hodíš do vyhľadávača Tupperware a nabehne ti stránka, ak by niečo pošli mi IP

gucz
1. dec 2008

Ok 🙂

anaret
1. dec 2008

ahojte, gucz, z Teba sa stala riadna pekárka... ja akosi nič nestíham, ani Mikuláša, ani Vianoce...

gucz
1. dec 2008

ahoj anaret ako?
ja rada pečiem čokoľvek, ale čo keď MM je hlavne mäsožravec??? A mne to neni treba. Aspoň pred Vianocami sa vyšantím 🙂 (teda myslím na sladkom i keď veľa toho robiť nebudem)

lucxy kade blúdiš?

Ja už pri PC na dnes asi končím, o chvíľu príde MM z práce, tak si sem sadne on 😉 . Takže dobrú noc a krásne sníčky všetkým želám 😉

maminkatn
1. dec 2008

cavik,,,babulky,,, 😀
erikas,,,,dik,,za pozdrav,,,,dcera mi ho odovzdala,,,akurat pred xvilkou,,,,hm....
budem xvilku het,,,bo idem zaseky,,,do nemocnice,,,tak sa mi tu drzte,,,, 😉
busdem mysliet na vas...a dietovat,,,tam,,,,ale aj mi to treba,,,bo mam zúz zaludok,,,riňoztiahnuty,,,,,,,a teba aj sa ocistit,,,a to v nemocnici celkom dobre ide,,,, 😒 😒 😒

lucxy
2. dec 2008

dobre ranko,,, 😀 gucz vcera vecer som uz nezapinala pc lebo som uz len vynimocne sedela 😀 umyla som okna a ozdobila ich a potom ked poobede zacalo prsat tak som rozmrazovala celu chladnicku,,,, 🙂

gucz
2. dec 2008

dobré ránko, takže si strávila včerajšok pracovne.... Môžeš prísť umyť okná aj k nám (mám 4). 😀 .

erikas
2. dec 2008

dobrý deň kočky 😉 aj ja sa chystám na upratovanie,od budúceho týždňa mám týždeň voľno,tak sa do toho pusím,aj by sme chceli ísť na nákupy do Maďarska,neboli ste tam niektorá? 😎

maminkatn držím palce nech si už fit konečneee ☹ sa to na Teba lepí,riadne......nech Ti všetko dobre dopadne

dannynka aTy ako zvládaš tehuľkovanie? 😀

lucxy
2. dec 2008

co porabate? 🙂

gucz
2. dec 2008

čauko tak ja zrovna odpočívam, malá zaspala, pečie sa mi sladká buchta - mazanec na večeru a pôjdem si uvariť špagety. A Ty čo robenáš?

lucxy
2. dec 2008

ahojky gucz,,,ja stale varim hovadzinu teraz som si zacvicila brusaky,,,mala spi 🙂

maminkatn
2. dec 2008

cauko.... 😒 😒
erikas,,,,dik,,,za zaujem,,,,ale mna nakoniec,,,ani neoperovali,,,oslali ma domov,,,teda aj dalsix,,,10 co nas tam bolo,,,,ze z prev,pricin,,,sa objednani..pacienti,,,neoperuju.....bo je malo dr,,,,,a vela...pacientov,,,,co su este neni zoperovani,,,, 😠 😠 😠 😠 😠
nadavala som jak slak,,,a to este som,,,,tam cakala,,od..7.00 a az o 10,hod,to povedal,dr,,,,hruza,,,a musela som ist,,,,,sama,,,do kancel...sa objednat,,,a ze termin..,.na februar,,mozu ma rit,,,bozat,,,, 😖 😖 😖 😖
nasrata som riadne,,,aj s kapsou,,,zbalenou,,,,este ze prisla...dcera ma zobrat,,potom naspet,,,,svojej dr,,,,,ukoncit,,,pn,,,,,a prisla,som domov,,,o pol12,,,,,zajtra idem do roboty,,,keby som to vedela...uz robim,,,cely.,.minuly,,,tyzden,,,,,naco by sa oni,,,,,unuvali,,nieco,,,pacientom,,,,,oznamovat,,,,a tie vysetrenia...krvi,,,,aj to su peniaze,,,,a to uz neni skoda,,,,
PORAZI,,,MA 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 este ze dcerka..mi hovori,,,ber to s tej lepsej stranky.....vo stvrtok,,jae u nas v robote,,mikulas,,,,tak pojdem aj s malinkou,,,vnucenkuou,,,a aj s nou,,,,, 😀

gucz
2. dec 2008

maminkatn no úžasné, ja by som bola najedovaná jak čert na tvojom mieste 😠 , takže Ťa to čaká až vo februári? ......ale aspoň si užiješ malinkú na Mikuláša.

anaret
2. dec 2008

ahoj, gucz...a čo plánuješ piecť na Vianoce???

gucz
2. dec 2008

ahoj anaret, čo napečiem? Ešte sama neviem, ale určite tam bude dačo z kokosového mašinkového cesta, potom babkine dvojfarebné kolieska, a určite pozlepujem piškóty s banánom a poomáčam to v čokoláde. Možno spravím aj rafaelo z kokosu a salka. A to by malo aj stačiť, pečie aj svokra a švagriná, tak si to potom len povymieňame a bude toho dosť. A druhá švagriná zasa robí oplátky a trubičky. No možno ma ešte niečo napadne, teraz mám hotové len medovníky.
A čo sa chystáš piecť Ty? Máš nejaký overený rodinný recept?

twins
2. dec 2008

ahoj anaret gucz tak vidim ze tu sa pecieako sa mavate vraj drzite zasa dietku

gucz
2. dec 2008

ahoj twins že sa aj objavíš 🙂 , ako sa mi máš?

sestri
2. dec 2008

ahojte kočky...kašlite na diéty, idú vianoce... 😉
práve som dopiekla dva jablkové záviny z lístkového cesta.

maminkatn...pekne s tebou zatočili, asi by ma porazilo, dúfam, že sa dáš skoro do poriadku, držím palce. 😉

maminkatn
2. dec 2008

cavik,,,,, 😒 😒
to si aj ja myslim,,,ze so mnou jak zatocili......skoro,,ma porazilo.....
gucz,,,aj sestri,,,ale na druhej,,strane,,,som rada.....ze som,,,,doma...a na druhej strane zas nasrata,,,ze uz som mohla,,mat potom,,,, 😒
ani som sa neobjednala...ale som im..povedala...ze by im tam mali hodit,,,,bombu,,,a trwsla,,,som z dverami.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a nakoniec,,,,,asi pojdem sa objednat,,,,,az po novom roku,,,niekedy,,,,v januari,,,abo vo februari....a na marec,,,,teda si myslim,,,,dufam ze si to uz nerozmyslia..... 😖 😖 😖
a zajtra idem do roboty,,,,aj tak dobre,,,,ale zas nemam dovol...som si myslela ,,ze budem pn,,,,a preslo..mi to cez rozpocet,,,,,hm,,,ale ved sa to nejak,,,vyvrbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😒