Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
14. nov 2008

dobre ranko zienky,,,,,no u nas prsi,,,,
erikas tak to je super, ze chodis do posilky,,uvidis ze sa ti zapaci 🙂

simka9122008
14. nov 2008

Pekné ránko všetkým , u nás je tak pod mrakom a sychravo 😝 , idem si uvariť čajík pu-ehr teraz som si kúpila taký z jahodovou príchuťou, malá si tu vyhádzala všetky hračky z krabice, chcem ešte povysávať a treba my ísť aj na víkendový nákup.

sestri
14. nov 2008

príjemný sychravý deň...ale sa zmenilo počasie.
dnes máme pizzu so zeleninou a večer sladké, asi sa budem musieť do toho prinútiť....v robote je dnes pohodička...o 12h tu už nebudeme, ako dobre...doki sa ponáhľa, a aj tak máme piatky krátke.

erika...chodiť do posilky je super, ja som na to značne lenivá ako aj na všetky druhy cvičenia.včera som si urobila malú radosť a kúpila som si kabelku...po dlhom čase aj niečo pre seba.

daska15
14. nov 2008

ahoj sestri..rada ťa vidím..vidím že chudneš stále.alebo zasa??? 😉

lucxy
14. nov 2008

ahoj daska si sa tu dlho neukazala 🙂 tebe sa ako dari?

daska15
14. nov 2008

ahoj lucxy...mám sa.. 😒 včera som sa ledva napratala do riflí.tak som sa naštvala a idem zas na pár dní skúsiť 90 dňovku.tebe sa ako darí?? 🙂

sestri
14. nov 2008

ahoj daska...nie stále, ale zasa...tiež mám akési tesné rifle. dávno si tu nebola a radi ťa zas privítame...ja už potom nechcem vôbec skončiť, lebo zas priberiem...chcem naučiť aj dcéru na zdravšiu stravu a menej sladkostí, lebo je od nich dosť závislá a je v puberte, kedy sa začína priberať.

gucz
14. nov 2008

ahojte babulky, tak my máme za sebou trojhodinovú prechádzku (pošta nákup), a upiekla som zasa buchty (tvarohové aj lekvárové) a teraz sa idem venovať malinkej. A vonku je síce sychravo, ale na druhej strane sviežo. Super sme sa vyluftovali 🙂

aniel, miresta, twins, tina, veronkaj,anaret??? čo ste kde ste???

lucxy
14. nov 2008

daska mam sa celkom fajn,,,ufff upiekla som pizzu este malej tak to tu zase riadim,,,,boli ma chrbat ako kona,,,,

alka875
14. nov 2008

ahojte načo je psylium ?pomáha?

lucxy
14. nov 2008

alka je to vlaknina pomaha to pri traveni 😉

sestri
14. nov 2008

no moja diéta asi skončila...bola som v škôlke pre kamoškinu malú aprošlo mi strašne zle, ledva som došla domov..tma pred očami, tlak dole...musela som sa najesť...strieskala som 2 chleby a je mi dobre.

lucxy
14. nov 2008

sestri mne tak tiez bolo na zaciatku si pamatam ked som zacinala tak som si dala tiez v ovocny den chlebik lebo mi bolo zle ale pokracuj
5

sestri
14. nov 2008

len mne prvý krát nebolo, teraz som z toho ostala dosť prekvapená....v poslednom čase mám aj tak problémy s nízkym tlakom.

lucxy
14. nov 2008

sestri tak mne tak bolo prvy krat zle,,,,ja mavam teraz moc nizky tlak,,,,niekedy ked idem tak vidim hviezdicky 😕

maminkatn
14. nov 2008

ahojky,,,zienky,,, 🙂
mno som tu ako inac,,,, 😉
inak dnes,,,som bola u dr,,,a vysledky,,,z mikrobiol...su ok....a ani hrdlo ma uz neboli...... 😀
napsala mi len lieky,,od alergie,,,a od hlienov...aby ma to nedrhlo......
a dieta,,, 😒 neriesim ked budem mat aj tie druhe vysledky,,ok,,,,to by malo byt na bud,tyz,,,ok...tak sa na to dam ale az po operacii...ak to dobre pojde,,,, 😒 😒
dnes sme mali taku gulasovo...zemiakovu polievku...so super mekkymmxlebikom,,,,,mnam,,,manm...a potom,,,az..NA VECER....sme si dali mastovy,,,xlebik,,s cibikmi..... 😉 😉 ...
a ja som to dorazila....teraz super hroznom,,,z lidlu...je uzasne,,,,, 🙂 🙂 🙂
NERIESIM TO TERAZ......VED UVIDIME,,,,,, 😉 😉 😉

lucxy
14. nov 2008

maminkatn tak potom v pohode ze uz ti je konecne lepsie 😉 🙂

lucxy
15. nov 2008

good morning 😀

simka9122008
15. nov 2008

Ahojte, Lucxy ty čo z angličtinou?

lucxy
15. nov 2008

ja len tak zo srandy 😀 ako sa mas? co mala? moja si vedla mna modeluje z plasteliny,,,,sem tam hadze na zem mini kusky a stale mi hovori aby som jej podavala,,,, 😀 za chvilku bude mat tvoja jeden rok ,,,ha a moja dva,,,,ktoreho ma tvoja narodeniny?

sestri
15. nov 2008

dobré ráno...ako kočky?...dnes ba sme mali mať vitamíny...no neviem ako to zvládnem.urobím si mrkvu v paráku a neviem čo...mangel krája kapustu...ja idem upratovať, predtým si dám kávu...prajem vám pekný deň. 😉

simka9122008
15. nov 2008

Lucxy máme sa fajn postavila som variť polievku kuraciu, umyla som si vlasy, vyprala jednu várku a malá teraz zaspala tak idem asi pozmývať, dnes bude na obed ryba.Malá bude mať rok 9. decembra bože ale to zbehlo rýchlo a tvoja má kedy 2 roky?

lucxy
15. nov 2008

no ved to ked to tak rychlo uteka,,,,moja sa narodila 13teho na moje meniny,,,,boli sme vonku teda je riadna zima brrrrrrr

lucxy
15. nov 2008

sestri neboj sa zvladnes to prve dva vitaminove budu hrozne ale potom si zvyknes 🙂

alka875
15. nov 2008

lucxy ,takže pomáha pri chudnutí? sú aj nejaké výsledky?

lucxy
15. nov 2008

ahoj alka,,,ja pijem teraz ten caj hannasaki ten je podla mna dobry no citim sa lepsie,,,,no a potom psylliu nemam vobec take brucho nafuknute,,,,takze pomaha ved skus,,,, 🙂

simka9122008
15. nov 2008

Lucxy takže 13.no to si mala pekné meniny 🙂

gucz
15. nov 2008

čaute babulky, tak aj u nás je riadna kosa, ráno boli dokonca aj okná na autách namrznuté. Akurát sme prišli domenko - konečne, idem piecť perníčky, už druhú várku. Malá je už uložená, MM pôjde k pc a ja budem mať kľud.
sestri ako dopadol vitamínkový deň?

anaret
15. nov 2008

ahojte, ja som bola 2 dni na školení v Bystrici, od rána do večera, bolo toho dosť...v práci je tiež toho dosť, doma tiež nestíham a na PC nezostáva čas...
ale inak fajn, len som sa pohoršila v jedení, tie školenia sú nanič v rámci stravovania ješ úplne všetko...ale čo už...

zanab
15. nov 2008

Ahojte lucxy ked som si začala dávať psylium tak fajn ( prášok rozp. vo vode), ale po týždni sa cítim ako predtým, takže neviem či si na to moje telo zvyklo ...