Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
21. máj 2009

ahojky, žienky na materskej aj Vám trošku " závidím", že si cez deň užívate slniečko, bo ja sedím v kancelárii v silonkách a aj tak mi je zima, niekedy si musím dať aj bundu alebo sako...a keď prídem domov, často neviem, čo skôr, či dať prať, žehliť alebo variť a je večer.... tak si to užívajte s Vašimi detičkami - len pozor na to silné slnko...

lucxy
22. máj 2009

dobre ranko,,,tak baby dneska si davajte pozor na burky a blesky,,,, a ma byt riaden hic no uz sa fakt tesim 🙂

erikas
22. máj 2009

ahojte kočky 😉 u nás je dusno aj sa už zatiahlo,dúfam že nebude silná búrka,práčka mi perie,dnes mám voľno tak si upracem,navarené mám,poobede chcem ísť cvičiť 😝

víkend robím ale od pondelka si berem dovolenku mám ešte niekoľko dní starej,tak budem relaxovať a čítať 😅

gucz
22. máj 2009

dobré ránečko aj u nás je zatiahnuté, aj chladnejšie zostalo, tak uvidíme ako bude. Tiež som chcela prať (posteľné prádlo), ale nechám si to asi na pondelok, snáď už bude pekne.

lucxy
22. máj 2009

ja akurat pijem kafco lebo ma dako hlava pobolieva co mna dako nezvykne 🙂 a idem si urobit cestovinu

simka9122008
22. máj 2009

Lucxy aj ja mám dnes cestoviny, idem si ich uvariť, malá my už hajká

lucxy
22. máj 2009

cau simi tak robim si tie take maslicky ktomu sampiony a paradajkove pyre no tak uvidim ake to bude 🙂 tak potom dobru chut

simka9122008
22. máj 2009

Aj tebe a aj všetkým dobrú chuť

miresta
22. máj 2009

ahoj baby, tak u nás je dnes zamtiahnuté od rána. Bola som aj v obchode, lebo som už musela zbehnúť, a to tak, že malinká mi spinkala doma. A vlastne ešte stále spí, už od 10.30 h. Asi aj to počasie na ňu pôsobí. Ja som zistila, že som uplne slabá, a to mám do obchodu 5 minút takým kopčekom.

lucxy, simka - dnes máme všetky cestoviny? Aj keď ja mám také široké rezance s kapustou smaženou, už sa teším. 😝

gucz - tak to som zvedavá, a neprevaľuje sa ti malá veľmi, že nespadne z postielky? Lebo moja by asi drifla. 😀

aniel - ako žiješ?

anaret - "nezáviď nám" , my by sme chceli niekedy meniť s vami pracujúcimi, to stále čo nemáš to chceš, to sme my ľudia. 😀

sestri
22. máj 2009

ahojte kočky...ja vám prajem krásny víkend...my za chvíľu vyrážame do Blavy, nemusel by vlak meškať...prídeme až v nedeľu večer...užite si všetky víkend... 😉 😎

gucz
22. máj 2009

ahojky tak dnes sme tuším všetky na cestovinách, ja som mala špagety.

miresta v pohodičke malá spinkala včera cez obed, aj v noci aj dnes cez deň, tak klop klop klop nech to nezakríknem. Dala som jej k postieľke ešte jeden matrac ak by spadla pre istotu, ale nemala by, ona má totiž postieľku medzi stenou a skriňou. Ak nezabudnem tak zajtra odfotím a hodím do albumu. Ja som mala skôr strach z toho, že odtiaľ bude vyliezať, že nebude chcieť ležať. Vyliezla raz včera a raz dnes, ale stačilo jej povedať "okamžite si choď lažkať" a šla, normálne sa čudujem.

inak aj u nás je dnes hrozne dusno, celý deň pod mrakom, akurát cez obed sa ukázalo slniečko, teplo bolo a od obeda ma bolí hlava ako koňa. Poobede sme šli k svokrovcom, normálne mi zostalo ťažko ( v aute horko, dusno), tak sme sa museli staviť v obchode kúpiť dačo na pitie. Teraz začína trochu pofukovať, cez deň sa ani lístok nepohol. Mohlo by spŕchnuť, nie?

sestri užite si krásny výlet 🙂

gucz
23. máj 2009

Dobré ránko

miresta hodila som tie fotky postieľky

erikas
23. máj 2009

dobré ránko 😉 dnes som v práci,ukazuje sa pekný slnečný deň 😵 ,včera podvečer u nás riadne fučalo aj troška popršalo,bola som poobede cvičiť,noa ke´d som prišla domov hneď aj mrcha prišla...zjedla som polovicu čokolády 😀

dietárky držím palce 🙂

sestri pekný víkend si užite v BA 😎

simka9122008
23. máj 2009

Peknú sobotu všetkým, mňa dnes čaká upratovací deň 😝

gucz
23. máj 2009

čaute žienky, kde ste???
my sme šli poobede opäť k svokrovcom, neterky sa kúpali v bazéne, tak aj Laurike sme nafúkali malý bazénik a dva krát sa tam aj na chvíľku okúpala (mala tam vlažnú vodičku). Veľmi sa jej to páčilo, škoda že nebývame v rodinnom dome, že by sme mali vlastný dvor, to by bolo 🙂

A dnes večer som 1x papala tento rok aj jahody, pravé domáce zo záhradky, mňam, mňam mňam. Včera či kedy ste ma navnadili s tým melónom, tak sme kúpili v lídli, ale moc mi nechutil, neviem prečo

gucz
24. máj 2009

dobré ránko

simka9122008
24. máj 2009

Ahoj Gucz 🙂

gucz
24. máj 2009

čauko, už som sa zľakla, že sem nikto nechodí 😕

aniel
24. máj 2009

lucxy 😉 -ako ide dietka?

sestri-uži si víkend 🙂

anaret-ja som na pracovnej materskej a tiež mi v práci zima a chodím naobliekaná ako cibula.

simka-aj ty si sa dALA NA DIETKU?

gucz-jahôdky sme mali aj my pravé domáce ,mňam-Sofinka sa neveedela dojesť.twins jej kúpila pieskovisko lienku.Dáme na záhradu a potom odfotím.

miresta-ja som tiež nejaká chorá ,asi z tej klímy v obchode.Mne doktor povedal ,keď som bola tehu,aby soém si dávala pozor na kašel,že môžem potratiť,tak sa mu vyhýbaj a pi ríbezlový sirup alebo aj ten bazový.Inak som strašne narobená a vyčerpaná a nebavia ma ani žiadne dietky.

gucz-keď začneš ,držím palčeky 😵

gucz
24. máj 2009

našej Laure jahody vôbec nechutia, neviem prečo. Ona papá len to čo má overené, s novotami musíme ísť na ňu pomaly

aniel
24. máj 2009

Sofinka zje všetko ,čo sa nehýbe 😀 alebo aj hýbe? 🤐

gucz
24. máj 2009

🙂 , hoď dajaké aktuálne foto ak máš, alebo mi pošli na mail

simka9122008
24. máj 2009

Ahoj Aniel hej začala som s diétkou už od začiatku mája

aniel
24. máj 2009

simka- 😉 držím palce

gucz-máme foťák v oprave 😒

lucxy
24. máj 2009

caute,,,uz som dneska pisala skoro rano a mi to nezobralo ,,,,varila som a potom sme isli vonku,,,mala mi trucuje nechce spat,,,vstala o 6tej nastastie,,,ale aj tak prisli sme zvonku a zahlasila podme sa prezliect a na bicykel,,,a ja ze no urcite laurinka, ides pekne spinkat tak som zvedava
hej aniel drzim,,,da sa 🙂

gucz
24. máj 2009

no čo lucxy ako spinkala? dobre? nevymýšľala?
u nás je krásne slnečno, tak asi prchneme von i keď mne sa teda vôbec nechce

dia2006
25. máj 2009

Dobre ranko, ahojte, tak dnes hlasia horucavu, zasa nic pre mna, teraz
rano je tak fajn, mne by toto stacilo.

lucxy
25. máj 2009

cau dia no mas pravdu ani ja nemusim ,,,ale rada by som prijala kebyze som niekde vbazene bez starosti

gucz
25. máj 2009

dobré ránko, takže horúčava... budeme vonku len chvíľku. Včera chytila malá hysák keď nechcela ísť domov z ihriska, ani tak teplo nebolo ako som bola červená a spotená kým som ju metajúcu sa dovliekla domov. A večer zasa štrajky so spaním, taká bola unavená že ledva pozerala ale ani za svet do postieľky... Tak som jej tam nahodila naspäť tú bočnicu, dali sme ju tam a keďže nemohla utiecť asi 3 minúty húkala ako divá a potom zrazu ticho. Tak sme šli pozrieť čo sa deje a ona už spala. Ja som bola zrelá na infarkt z toho revu 😝

dia2006
25. máj 2009

Lucxy, tak bez starosti 🙂 🙂
To je vtedy, ked idem napr. k lekarovi sama alebo do mesta uplne sama, ale aj tak moze
prist telefonat. 🙂
Vsetko, kam ideme s malou, nikdy nevieme, ako dopadne - ako dlho budeme a v akom
stave sa vratime. A samozrejme - tiez zovsadial ideme s hysterickym revom, zbytocne
vysvetlujem, opakujem, ona nema konca.