Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
12. jún 2009

neviem tu to na dážď nevyzerá, mraky odplávali smerom k Piešťanom či kam....
dúfam že nás to nechytí (dážď) keď pôjdeme do obchodu. Božinku ako sa mi nič nechce, malá včera bola poobede mrchavá, zaspala už po šiestej. Nedala sa mi zobudiť, tak som ju nechala spať, preto sme vstávali tak skoro. A ja som zaspala nejak po ôsmej, pustila som si ordináciu, ale nevidela som ju... , a teraz by som tak spala.....

lucxy
12. jún 2009

ja dufam, ze poobede uz nebude prsat,,,,idem dat prat a mozno pozehlit

lucxy
12. jún 2009

a to co nespala vcera cely den?

gucz
12. jún 2009

nie spala, ale vstala skoro, tak šla spať o jedenástej, spala do jednej a už o šiestej bola hotová. Normálne rozmýšľam, že ju budem dávať spať 2x denne, no ale tam je problém v tom, že doobeda zaspí aj o desiatej, ale poobede je to dosť problém, žmolí plienku, zíva, dudluje ako o život, ale do postele nechce ísť. No a príde 6 - 7 hodín a už je zlá jak čert čo je taká unavená..... ja neviem

lucxy
12. jún 2009

hm tak to mas dobre, ze sa jej chce uz o 10tej spat,,,,no jedine riesenie vidim vtom ze bude chodit okolo 11tej pol 12tej a potom do 7mej nevydrzi?

gucz
12. jún 2009

však ona chodievala na obed vždy tak spať, okolo 11 - 12 hodiny, pospala si dve hodiny a bolo. A večer po siedmej sa šla kúpať, o pol ôsmej dostala kašu a do ôsmej spala. A vstávala o tej siedmej ráno. To bolo super, ale teraz začala vstávať skôr, tak je aj skôr unavená, no uvidím ako bude dnes vyzerať, možno ju nechám do tej pol dvanástej hore ak vydrží.... ale ak bude umrnčaná a urevaná, tak ju dám spať skôr, lebo vtedy som na nervy z nej aj ja...

lucxy
12. jún 2009

tak dneska uvidis, ze aka bude 🙂

gucz
12. jún 2009

však hej, no idem si spraviť druhé kafe, lebo zaspím ja

lucxy
12. jún 2009

zeby som si aj ja spravila xixi,,,,mala tu po mne skace

gucz
12. jún 2009

tak sa nám tu zasa zatiahlo...... aj vetrík sa spúšťa

lucxy
12. jún 2009

🙂

gucz
12. jún 2009

zasa sa vyčasilo, ja to počasie fakt nechápem. Malá už spí, dala som ju spať o 3/4 na 12, lepšie povedané ona si vypýtala meko (mlieko). Kiež by chcela aspoň 2,5 hodiny spať, to by bolo super, ale to môžem len snívať....

lucxy
12. jún 2009

hej mne este nespiii,,,,ale hadam zaspi lebo chcem upratat,,,dopijam kavu

gucz
12. jún 2009

ďalšiu? či tú istú? ja idem dať uvariť slíže do polievočky a ako druhé neviem čo bude.... možno cestoviny

gucz
12. jún 2009

doprala mi pračka a začalo pršať... asi ma porazí, tak som sa tešila z toho vetra, že bude to prádlo skoro suché a vyfúkané čerstvým vzduchom, no nič, sušiak to istí....

gucz
12. jún 2009

tak som to dala na vešiak a vyšlo slnko.... tak som to zasa pozvešala a povešala na šnúry na okne. Dúfam, že sem zasa nedofúka nejaké mraky, už sa mi to prehadzovať fakt nechce.

aniel
12. jún 2009

ahojte babenky 😉

gucz-tak ešte raz gratulujem a stále platí ,čo som ti navrhla.Dnes som postielku dala na chodbu ,že nech ju muž niekam odloží,ale nakoniec som ju dala späť do izby,že možno ju niekto bude ešte potrebovať .Ja som dnes doma,Sofinka dostala angínu .Berie antibiotiká ,horúčka 40,horúca ako žehlička.
Varím ,periem, upratujem.Mala by som ísť žehliť ,ale o 20.00 mi privezú tovar ,tak sa mi akosi do toho nechce.
U nás bola asi o16.00 fujavica,normálne snežilo,čo už toto malo znamenať ,teda neviem 😎 Ozaj k očnému idem 17.6.

lucxy-držím palčeky,aby ťa vzali.Ja by som si už asi netrúfla.

dia-ja mávam tiež také akčné sny a tiež sa mi zdajú nenormálne,ale že vraj keď sa v sne smeješ znamená to v bdelom stave opak.

aniel
13. jún 2009

ahojte 😵
tuším tu nikoho nie je.Ja som prišla s práce uťahaná ako kôň.Sofinka už je lepšie.

lucxy
13. jún 2009

caute,,,nebola som tu lebo odvcera poobedia som zacala hnackovat,,,,celu noc som mala teplotu az teraz mi zacina byt fajn,,,,no hroza
aniel dufam, ze sofinke to cim skor prejde

gucz
13. jún 2009

bože babulky, také to ste choré?.... nech Vám to rýchlo prejde, to je otras. Mňa prehnalo predvčerom, ale asi len 3x a potom to prešlo, tak neviem či som dačo chytila vonku, alebo či mi len niečo nesadlo....

ja som sem chcela ísť dnes už viac krát, ale nejak mi blbol kôň, stále mi nešlo načítať stránku, ani sa prihlásiť 😝 , no a celý deň sme boli u svokrovcov a u našich ako zvyčajne. Tak som skúsila teraz a mám radosť že už frčí 🙂

aniel
14. jún 2009

ahojte my sme sa práve vrátili z výletu.Boli sme v Modre na ranči,ale len chvíľu lebo Sofinka je predsa len chorá a dlho nevydrží,ale aspoň chvíľu ,keď je tak krásne.Ale ako sme nasadli do auta okamžite zaspala. 😉

gucz-inak pekný motílik,ďakujem.

lucxy-nech ti to rýchlo prejde.

miresta-stále zaneprázdnená?

gucz
15. jún 2009

čauko aniel aj my sme boli včera v Modre 🙂 , ale nie na ranči (ja som ani nevedela že tam nejaký je), ale boli sme na zmrzline, a potom sme šli domov cez Častú a stavili sme sa tam v pekárni pre čerstvo upečené rožteky, pagáče a chlebík. Tú postieľku mi nemusíš odkladať, ďakujem aj tak, ale máme dve, druhá je zatiaľ u svokrovcov, no i tak chceme Laure kúpiť tú takú strednú ovečkovú postieľku, asi k narodeninám. Tá postieľka je z ikea, ale nejde mi teraz hodiť link. Ale to vajíčko si od Teba určite požičiam, teda ak tá ponuka ešte platí 🙂
v robotke inak ako? určite si sa už do toho dostala, ale aj tak je toho dosť, že?

dia2006
15. jún 2009

Ahojte, dobre ranko, tak co Sestri, aky bol vylet?
Aniel, dufam, ze to malej coskoro prejde, nasa v noci takmer stale chrape, je to normalne?? Casto ma sopliky,
ale neviem, ci je toto chrapanie uplne normalne.
Gucz, pamatas, ked ste odchadzali na dovolenku, este som Ta podpichovala s druhym babatkom? Inac, poviem
Vam, teraz hadam nastava dalsi baby boom, v mojom okoli je tolko ludi tehotnych!! Su takí, ktorí sa rozhodli po
dlhsej dobe pre druhé a dost vela aj takých, ktorí fakt neplánovane, dokonca s tým nepočítali absolútne.
Ja som cez víkend zasa skoro zomrela na migrénu, toto počasie je horšie ako aprílové, išla som ránov krátkych
rukávoch a teraz vidím, že prší.

lucxy
15. jún 2009

dobre ranko,,,,tak ja som uz v pohode,,,chvalabohu,,,,prave ranajkujem take suchare activia s maslom a sunkou,,,ani na kavu este nemam chut tak som si spravila zeleny caj,,,citim ze moj zaludok este nie je pripraveny 🙂

sestri
15. jún 2009

ahojte kočky...výlet bol super, stretla som sa s kamoškami, pobehala Blavu a hrala sa u sestry s mačatami...dobre som sa odreagovala...dnes som podala papiere na rozvod....je to zvláštne, ale odkedy sme sa dohodli, rozumieme si s mangelom akosi lepšie ako predtým...

už mám aj naplánované dovolenky...v júli idem s malou na týždeň do Blavy...v auguste pôjde malá s tatom do Chorvátska a ja do Piešťan na pár dní na relaxačný pobyt...na začiatku septembra ide malá do Legolandu a ja asi v októbri na týždeň na školenie do Tatier s kamoškou...len aby všetky tie plány vyšli... 🙂

teraz som dopila kávu...idem na Tupper...a potom hor sa žehliť...

lucxy
15. jún 2009

cau sestri,,,,co ty vies mozno si este budete chybat a bude 🙂 dneska bolo strasne vonku blleee

gucz
15. jún 2009

lucxy máš pravdu, dnes bolo strašne, u nás nepršalo, ale celý deň bolo dusno, hlava ma bolí od obeda ako koňa.... 😖 , teraz spadlo asi 5 kvapiek a hotovo

anaret
16. jún 2009

gucz, blahoželám Ti, a dávaj na seba pozor....

dlho som nepísala, lebo mi blbne net...

lucxy
16. jún 2009

dobre ranko,,,u nas prsi,,,,tak konecne mozem upratat neporiadok a zehlit,,,pijem mineralku stale sa dako necitim si dat kavu uplne je moj zaludok asi mimo
idem si dat take suchare activia s masielkom je to fakt mnam mnam teda mne to chuti 🙂

anaret
16. jún 2009

všetky som Vás prečítala a vidím, že sa Vás choroby držia, dúfam, že príde leto a bude lepšie...
dnes u nás prší, ale nejak mi to nevadí...

včera sme boli na pohrebe, kamarátovi zomrel otec - tzak náhle. mal 71, ale ešte aj tak si mohol požiť...je to zvláštne, keď sa človek len tak zo dňa na deň stratí...