Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
23. okt 2008

ako sa má twins, a čo zasa vypekáte prosím Vás???

aniel
23. okt 2008

gucz-ahojky-brat má 40dsiatku.Twins bola u lekárky a na kožnom a potom sme sa túlali a niečo nakupovali.Ja som si šla konkrétne kúpiť čižmy a nakoniec som kúpila DAnielke aj nejaké handry 😵

sestri
23. okt 2008

ahojte...nejak sa sem neviem dostať...z roboty chodím taká unavená, že som rada ak doma niečo urobím.hádam sa sem cez víkend dostanem aj na dlhšie...ale aspoň si vás niekedy v robote prečítam...popri tom obedujem.začali sa prehliadky a o to viac chaosov máme.vidím , že počasie vám kláti deti...nech sa čo najskôr uzdravia.

aniel
23. okt 2008

sestri- 😵 odpočívaj 😔

gucz
23. okt 2008

že kláti deti 😀 😀 😀 , super som sa zasmiala, nie na tých deťoch samozrejme, ale na tom slovnom spojení, to musím dakedy použiť 😉

dia2006
23. okt 2008

Ahoj sestri, tak nas aspon citaj. Ja nastastie v robote, ked mozem, stale nakuknem. To vacsinou, ked si vytlacam komplikovane zostavy a dlho to trva, tak ihned - odbieham na kona.

lucxy
23. okt 2008

no ahojte,,,aniel takze bude velka oslava, hej? tak si to potom uzi 🙂 a kupila si si cizmy?
gucz mne spava mala raz denne od 12tich mesiacov, no stym obliekanim to poznam ale ja kaslem na vsetky moje kamosky a ludi okolo nech si myslia co si myslia,,,ja ju tiez obleciem a nemienim aby zamrzla ked je kosa,,,, 🙂
sestri takze mate perno v praci 🙂 tak oddychuj domka pekne

aniel
24. okt 2008

lucxy- nekúpila,iba dcére,ale už som si vybrala aké chcem.Ešte keby boli kožené.Počkám týždeň dva možno budú aj také a nie len semišové.Sú na plnom vyššom opätku.Potrebujem také lebo u nás býva dosť člapkanica,nech sa mi hneď nepremočia 🙂

aniel
24. okt 2008

tinaa-ty máš asi ozaj málo času. 😉

sestri
24. okt 2008

ahojte kočky...konečne je piatok.práve si robím kávu, stihla som vyčistiť korytnačky.
čakám mangela, mali by sme ísť malej pozrieť skriňu, lebo akosi rastie a zväčšujú sa jej veci...no nezmestia sa už do skrine a komody.
čo sa chystáte robiť cez víkend?

gucz
24. okt 2008

čauko sestri tak ja sa akurát snažím prežiť do večera 😎 🙂 . Bola som u zubára, opravil mi zub a teraz ma bolí polovica tváre. Už som sa nadopovala ibalginom, tak snáď bude lepšie. Zaujímavé je, že predtým ma ten zub vôbec nebolel (auky 🙄 ). Malá tu po mne lezie, chce mi vytrhať zvyšky vlasov čo mi ešte zostali, tak nakúknem asi až večer, keď zaspí. zatiaľ papa

twins
24. okt 2008

ahojte mali sme pc v oprave

gucz ahojky ja som trosku chora co som pisala o tych vyrazkach tak uz je to v pohode bola som u koznej a ta ma poslala na krcne tak nakoniec vysvitlo ze mam nejaky virus a beriem teraz antibiotika a zrejme z toho mam aj tie vyrazky

miresta na tej fotke mas krasne torty ale ty si tiez strasne fotogenicka a vyzeras na fotke ako keby si zasa schudla vyzeras tam velmi dobre

aniel posli to cislo

sestri ako?

sestri
24. okt 2008

ahojte, ja som v pohode, už ma nebolí 2 deň hlava...to ma ničilo najviac...3 dni v kuse, masérka ma dala do poriadku.

teraz čakáme Rianu aj s deťmi...malá tu bude spať, zajtra pôjdu plávať...kočky si dobre rozumejú.

sestri
24. okt 2008

gucz...po plombovaní by nemala bolieť polovica tváre...môže byť zub citlivý, ale až tak veľmi by nemal.jedine, ak si mala hlboký kaz a plomba ti teraz dráždi nerv. inak si to neviem vysvetliť.

gucz
24. okt 2008

no hovoril že bol hlboký ten kaz, ale po tej pirule to prešlo, teraz už ani neviem, že bolel zubisko jeden. je to zub múdrosti, ešte je len spolovice vonku a hneď pokazený... Strach a hrôza... 😀

bola si na masáži krku? či chrbtice? to by sa aj mne zišlo
😉
twins ahojky takže nejaký bacil... ja som mala už strašne dávno čosi v krku tuším streptokoka a mala som celú tvár vyhádzanú až po čelo. Kožná mi dávala najprv x mastičiek, potom ma poslala na krčné, tam spravili výtery, po výsledkoch mi dali augmentin tuším a vyrážky zázračne zmizli. Tak neboj, tie vyrážky určite zmiznú. Dali lieky aj mužíčkovi? Mňa sa vtedy lekár pýtal či mám chlapa, ale nemala som 🙂

lucxy
24. okt 2008

ahojte, no akurat som dala byt dokopy a ulozila spat malu tak dufam, ze zaspi 🙂 a nebude ma nervovat
dopujem sa mineralkou,,,,dneska poobede ked sme boli na prechadzke s malou, dostala som taku chut na sladke a viete co som si kupila dve kavove zrna mnam boli dobree,,,,jedine kupene kolace ktore mi chutia 😀

gucz
24. okt 2008

😀

tinaa
autor
24. okt 2008

kocky cauteeeeeeeeee, som strasna, vidim, ze sa tema super rozbehla. Boli sme chore aj so sarou, teda, mala este stale sopli a kasle uz 3 tyzdne. Nevieme sa toho zbavit. Kazdy tyzden sme chodili k dr. Bolo ju treba ockovat, tak sme to stale museli presuvat. Teraz v utorok ju nakoniec zaockovali. Reakcie ziadne, takze super.
Ako sa mate vsetky?

gucz
24. okt 2008

ahoj tinaa prajem skoré doliečenie 🙂

sestri
24. okt 2008

gucz...tak osmičku by bolo najlepšie dať von, budeš mať pokoj.
bola som na chrbte aj krku...vždy mi robí najprv jedno a potom druhé, je to paráda.

dia2006
24. okt 2008

Ahojte, sestri, si tu este?

lucxy
25. okt 2008

dobre ranko zienky,,,mozem rychlo napisat lebo mala este krmi babiky 😀 no ja pijem kavu a mam spraveny cajik a dala som robit zeleninovu polievku,,,,dnes bude asi pekne 🙂

sestri
25. okt 2008

ahojte...Luci pekne?...ja som o pol ôsmej kričala, že prečo ma budia, keď je ešte tma. tu u nás je zamračené
už sme sa stihli vrátiť z trhu a teraz ideme na nákup.kávu som stihla vypiť.

twins
25. okt 2008

ahojte tina prajem vam aby ste sa skoro uzdravili

gucz asi mam to co si pisala ale vyrazky uz pomali miznu

luxi no a co ani ja uz tu dietku nedodrzujem teraz co by som mala pred tou svatbou najviac hladovat tak jem normalka ale zatialsom nepribrala

inak musim zasa utekat prec mame stretkos anielom tak pozdravujem vsetky 😵 papa

aniel
25. okt 2008

ahojky všetky-my sme našťastie zdravé,len tie zuby nie a nie sa dostať von,ale inak v pohode 😉 😵

sestri
25. okt 2008

ahojte...vidím, že sa všetky túlate...tak to má byť, načo sedieť doma.
ja som dnes vegetila...tak aj som povysávala, uvarila a oprala, ale inak len relax.
kúpila som hru na počítač...som riaditeľka nemocnice... 😀 😀 😀 ...dobre som si pri tom oddýchla.

gucz
25. okt 2008

čauko bambulky, čo sa to deje? Musela som našu tému hľadať až na druhej strane.... 😒 😉

Tak ja som dnes prežila tiež fajn deň. Doobeda som bola s malou doma, MM bol v práci, potom sme šli k svokrovcom 🙂, potom k našim (tam ma segra podstrihla /vlasy/, už bolo treba) a domov sme prišli až tesne pred ôsmou. Malú som prezliekla, a po vypití polovice fľaše zaspinkala. No pôjdem aj ja do hajan, tak zajtra papa 😉

twins
25. okt 2008

ahojte vidim ze uz vsetky spinkate tak pojdem aj ja ale sestri ako ze vegetit pri upratovani??????? 😒
to si teda super co robis ked nevegetis?

sestri
26. okt 2008

dobré ránko...nie pri upratovaní...ja som stihla upratať a potom som sama doma vegetila.
dnes je vonku hmla...normálne som skoro vstala...menil sa síce čas, ale aj tak je to skoro.polievku na obed som stihla uvariť už včera, už mi ostáva len kuriatko.

gucz
26. okt 2008

čauko tak aj ja sa hlásim k ranným vtáčatám, malá vstala už o šiestej ☹ 😢 😔 , ja by som tak spala že až... No pôjdeme do TT na nákup, možno začnem aj hon na darčeky, tak zatiaľ papa
A k obedu robím vyprážanú rybku v obale (pangasiusa), chcela som tiež kuriatko, ale MM chce rybku, tak bude kuře nabudúce.