Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

dia2006
6. júl 2009

Ahojte, gucz, tak ja som bola volakedy total blazon do zoo, ale nastastie
tento rok v BA ma to preslo - vonku strasne teplo, nevhodna obuv, moj
nervozny muz, takze uz budu chodit len duo.
A inac tieto horucavy - ja som celkom hotova a v kancelarii je akoze tien,
ale ked je rozpalena, tak to stoji za to. Klima nepripada do uvahy, ked
sme tu mali klimu, takmer sme zomreli. 🙂

Sestri, vylet ako??

gucz
6. júl 2009

čavec dia tak s tým horkom máš pravdu, je to na nervy....
MM rozmýšľa nad kúpou prenosnej klímy do bytu, ona by sa aj hodila, ale neviem za čo by sme ju kúpili.... tak to asi počká až na rok. Teraz sme totiž kupovali súpravu hrncov tescoma, mali v Tescu akciu ( - 20%). Ale ventilátor asi budeme musieť kúpiť.....

dia2006
6. júl 2009

My sme mali taku prenosnu klimu v byte, ale je to na figu.
Je to dobra vec len vtedy, ked to mas zabudovane, cize
vyvrtana diera, ktorou vychadza cez hadicu horuci vzduch von a to
bolo dost komplikovane, tak som sa na to vykaslala.

lucxy
6. júl 2009

ahojte,,,, 🙂

gucz
6. júl 2009

ahojky lucxy ako sa máte?

gucz
6. júl 2009

ja od rána skapínam od horka 😝 , MM bol v obchode a prišiel komplet mokrý (spotený). Ja som upratala kuchyňu, mala by som aj zvyšok bytu, ale už nezvládam.
Navyše musím poprať malej všetko šatstvo dnes, vysypala sa na chrbátiku (na krížoch). Zmenili sme prášok, tak to má asi z toho, tak teraz periem prvú práčku a ešte budú asi dve..., možno tri kým všetko poperiem (aj obliečky na postelné prádlo a tak...). Dúfam, že jej to potom zmizne.

lucxy
6. júl 2009

ahoj gucz potom som zmizla,,,isla som smalou na kupko

gucz
6. júl 2009

takže ste sa mali fajn 🙂
u nás sa poobede zatiahlo, trochu ochladilo, ale nebolo dusno. No a teraz už niečo vyše dve hodiny prší a je 19 stupňov. Pre ostatných asi nič moc, ale ja som aj rada.

lucxy
6. júl 2009

hej gucz tak tu bolo 33stupnov

dia2006
6. júl 2009

U nas uz riadne fuka, trocha prsi, uvdime, ako to skonci. A z balkona zletel cely kvetinac - nastastie dovnutra.
Montoval to MM 😉

lucxy
6. júl 2009

ale baby nestraste,,,,no mala uz spi dneska cely den frcala,,,mozem ist riadit a zehlit a umyvat,,,,za sluzba, ze? ja kebyze sa mam narodit fakt chcem byt chlapom

gucz
6. júl 2009

aj jááááá chcem byť chlapom. Inak hlásia ochladenie, a zajtra aj pozajtra myslím že má aj pršať... som Ťa nepotešila, že?

lucxy
6. júl 2009

no tak ked uz chce nech sa ochladi ale prsat by nemuselo 😠

gucz
6. júl 2009

len si tam zadajte svoje mesto. No idem dačo zjesť, aj keď nemám na nič chuť. Zajtra ráno idem na krv, tak budem hladná len o vode....

dia2006
6. júl 2009

TEda pre mna nech by prsalo aj 5 dni, len nech by som bola v zivote jeden mesiac chlapom, nic ine si
nezelam. A MM nech je zenou, tak to by som chcela alebo by som mu dopriala inu zenu, nech sa zbada -
aj som mu dala 3 navrhy, skoro ma prizabil.

lucxy
6. júl 2009

😀 😀 😀 no vy ste dobre,,,,ale vsak je to pravda,,,byt tak chlapom

dia2006
6. júl 2009

Mala spala dnes s MM do 20,30, cez den vyse 2 hodin a teraz sa zbera, je to mozne??
So mnou vstava o 6.hod, cez den v najlepsom pripade 2 hod a do noci vyvadza. Dufam, ze
nie je zasa chorsia, uz to pomaly prechadza.

anaret
6. júl 2009

ahojte, mne v poslednom čase akosi net nedovolí prispievať, zasekne sa a koniec...
posledné 3 dni to bola hrôza, strašne mi bolo zle z tých horúčav....
aj dnes som pracovne bola v meste, no otras, poviem Vám...

gucz a kedy máš stranovený termín?

lucxy
7. júl 2009

dobre ranko 🙂 akurat dopijam kavu

dia2006
7. júl 2009

Dobre ranko, aj ja popijam, uz som si ju urobila o 7,20, len potrebujem, aby vychladla. Dnes bude tiez
sto stupnov.
Lucxy, co noveho?
Dnes mala konci s anginou - tak som sa rozhodla, uz je dobre, tak podvecer moze ist von.

gucz
7. júl 2009

ahojte dievky
dia super že už je malá zdravá a že sa vybehnete von vyvetrať, tak Vám prajem, aby nelialo
lucxy ja idem piť kafe ešte len teraz, ráno som bola na tej krvi, potom s malou vonku a teraz išla spinkať, tak si tú kávu aj vychutnám 🙂
Bola som dnes na ultrazvuku aj na krvi. Hodím foto do albumu, ale fotila som mobilom, tak neviem, či niečo uvidíte, kvalita je naprd.

miresta
7. júl 2009

ahoj kočky, po dlhej dobe sa konečne ozývam aj ja a dávam na známosť že žijem 😀

miresta
7. júl 2009

Mám teraz toho trochu veľa, chodíme skoro stále ku svokrovcom, a keď nie som tam, tak u mamky, lebo je jej teraz veľmi zle, zhoršili sa jej výsledky, tak jej býva stále zle. A musí mať dozor. Mala už ostať v nemocnici, ale ešte to odložila, lebo ona neznáša nemocnice, niekedy sa jej výsledky zhoršia keď tam leží, lebo psychika veľmi pôsobí na stav zdravotný. Ja inač sa mám celkom fajn, tehu znášam ako pri prvom....stále zvraciam, a nič nevidno na mne zatiaľ.
A bábo je podľa ultrazvuku v pohode, len je malinké....na kontrolu idme 16. júla. tak potom vám dám vedieť.

dia2006
7. júl 2009

Ahoj!!! A kde si bola?? Co nove? Ako sa mas??
Uz sme zvedave, co bolo s Tebou, aj sme Ta spominali.

miresta
7. júl 2009

dia - no už som napísala, že čo nové.
A ešte o malej....je šikula, idú nám teraz stoličky, tak je trochu nespokojná. Odučujeme od plienok, aspoň sa snažíme, tak uvidíme či sa nám to toto leto podarí. Ale je zlatá, vysoká, pekne sa snaží rozprávať....dám niejaké foto.

dia2006
7. júl 2009

Aha, pisali sme takmer naraz.
Tak to je fajn, ze mala napreduje, my sme malu tiez zacali oducat, ked mala ako Tvoja,
ale zial - bezuspesne!! Ale teraz uz mozem povedat - poklopkat, ze uz sa fakt nikdy nepocika,
ale to sa uz schylujeme k 3 rokom!!!
No ale da sa povedat, ze sa pyta od 2, len som sa nevedela spolahnut na 100 pro, ale v noci
sa veru este nepyta. Ale zasa co mam robit, ona keca uz vsetko od roka a ked mala 9 mesiacov,
tak ma volala mama, mama, ci tomu rozumela, to neviem, ale dobre mi to padlo. Teraz ma take
hlasky, ze padam na zadok.
A moja starka je ako Tvoja mamina, bola raz na vysetreni, kde nakoniec mala pozitivne vysledky,
ale tie 4 dni v nemocnici - schudla, nic nejedla, takmer nepila, nespala a ked som s nou isla
domov, odpadla mi vo vytahu.

gucz
7. júl 2009

jééééé miresta ahojky, taká som rada, že si sa objavila 🙂 , už som sa bála či si ok, či náhodou nie si Ty v nemocnici. Chvalabohu nie. Máš toho tiež dosť.... ale snáď to rýchlo prejde a maminke bude lepšie. Ozvi sa častejšie 😉

a aniel je kde??? aniel halóóóóó

lucxy
8. júl 2009

dobre ranko,,,u nas prsalo celu noc ale uz prestalo tak mala sa uz vytesuje, ze ide s cizmickami vonku 🙂

gucz
8. júl 2009

bré ránko, aj u nás v noci lialo, od polnoci asi do rána, teraz ešte popŕcha, ale len trošičku a už sa vyjasňuje. V noci bol ten dážď super, taký bol dobrý vzduch, teraz začína byť dusno.