Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
20. apr 2010

lucxy a bola v nemocnici aj s bábom? alebo si len odstrekuje mlieko? Ja neviem ako toto vyriešiť, keď pôjdem do nemocice, i sa malý za ten čas nenaučí na fľašu 😒

gucz
20. apr 2010

Miresta, aniel, simka, dia, sestri čo máte nového? fakt to tu nejak zamĺklo, to je veľká škoda 😒 ,

ste niektorá na facebooku? Ja si vás nájdem, len mi pošlite meno do ip, mám tam viac fotiek detí, aj zo svadby a z dovolenky, tak by ste si mohli pozrieť 🙂

lucxy
20. apr 2010

gucz si fest schudla v tvari či sa mi to zda?no jej mala ma 5mesiacov navykala ju na kasu aj si poodstrekovala no zavolam jej ako to prebieha,,,,lenze ona uz mala take krče že to ani nemohla vydrzat,,,,,a fest schudla
som na facebooku ale dakosi tam ani nechodim,,,,
baby ved piste,,,,, 😵

gucz
20. apr 2010

lucxy čo ja viem, nezdá sa mi, že by som schudla, ale je to možné .... musím sa odvážiť, len váhu mám v spálni a malinký tam spinká, som rada že spí. Telo mi ale neschudlo, brušisko mám riadne, asi budem musieť začať cvičiť, len neviem kedy, ke´d sa niekedy pri nich dvoch nestíham ani najesť. No už je drobec tuším hore, letím, papa

lucxy
23. apr 2010

kukuč,,,ako sa dari? 🙂 ja akurat jem

gucz
23. apr 2010

ahojček
aj ja som akurát papala, dala som si suchár a kúsok jabĺčka.
Máme sa fajn, akurát sa nám nejak počasie pokazilo, vonku je chladno a zamračené.... tak doobeda ani von nepôjdeme, ale nevadí.
Počula som zvesti, že keď hygiena povolí, tak by mali v škôlke kde sme chceli dať Lauru otvoriť ešte jednu triedu. Takže možno nám ju prijmú, to by som bola šťastná ako blcha. Aj keby to bolo len na 4 hodiny, ona sa mi chúďa doma nudí.
A čo tvoja malá, ako sa má? Už je z nej veľká škôlkarka, chodí rada?

lucxy
23. apr 2010

vieš čo mala uplne super,,,je tam rada,,,,teraz bola tyzden a pol doma,,,zase mala sopel a kašel tak k nám chodila moja starká každy den,,,,nebola som snou ani u dr,,,,,lebo jej to prešlo tak uvidime dokedy
no to si len teraz hovoris, ze na 4hodiny,,,,lebo rano budes musiet vychystat 2deti,,,,potom utekat zaniest a jedno s druhym ja si myslim ze sa to vobec neoplati,,,lebo fakt nic nestihnes za ten cas,,,,,tu v nasej skolke do 8mej musia byt deti zanesene a uz o 11tej obuduju a idu spat,,,,no moja chodila 3tyzdne takto a potom som ju uz nechala aj spat,,,,cca o 14tej olovrantuju 🙂

lucxy
23. apr 2010

neboj bude jej tam dobre,,,zvykne si ,,,ráno len robila scenky,,,ale ze potom vzdy prestala plakat

lucxy
26. apr 2010

a tu nikoho zase? ☹

gucz
26. apr 2010

ahojček, my sme dnes boli celé doobedie vonku a celý víkend sme boli tiež v ťahu. Sobotu sme strávili u svokrovcov, aj sa tam poobede opekalo a včera sme boli v Zlíne v Zoo. Až teraz som si na chvíľu sadla, no aj tak ma ešte čaká upratovanie, bo sme sa domov chodili len prezliecť a vyspať. už mi jedna várka prádla visí na okne a musím dať zasa prať.....

gucz
26. apr 2010

pár foto

gucz
26. apr 2010

a ešte

lucxy
27. apr 2010

no gucz krasne fotky 😵 ako sa ti tam pacilo? aj aj chcem ist

gucz
27. apr 2010

Bolo tam super, je to tam fáááákt veliké, aj zvierat kopec. Akurát ma nahnevali, že tam neberú eurá, len české koruny. My sme mali doma nejaké české, akurát na vstupné. Dospelí platia 100, deti do 3 rokov zdarma a nad 3 roky neviem. Takže potom v areáli sme si nič nemohli kúpiť....(papať, zmrzku..), ešteže som z domu vzala minerálky a MM kúpil slané paličky na cestu (veliké balenie, lebo by sme boli o hlade). Laure sa tam moc páčil vláčik, čo tam vozil ludí, no to tiež stálo 30 korún na osobu, tak mala smolu.

gucz
3. máj 2010

kde ste kto???

lucxy
8. máj 2010

ahoj,,,ja som tu,,,cez tyzden som nebola,,,,nanete,,,,a akurat obedujem

gucz
8. máj 2010

Čauko 🙂
nakúknem sem večer, akurát začal drobec plakať...

lucxy
19. máj 2010

kuk kuk tuk tuk,,,ako sa mate? nic nikto nepise,,,no hruza s vami,,, ☹

gucz
19. máj 2010

si tu ešte? ja nakúkam, no keď nikto nič....

lucxy
19. máj 2010

hej som no ako sa mas?

lucxy
19. máj 2010

kludne pis idem zatial daco robkat,,,myslim povysavat a atd

gucz
19. máj 2010

musela som odbehnúť k malej, no my nemáme nič nového... všetko po starom, tak neviem čo písať 😅

dia2006
18. jún 2010

Ahojte, uz tu nikto nie je?????
Baby, co je s vami???

lucxy
8. júl 2010

hallo halllooooooooooooooooooooooooooooooooooo, ako sa mate? 🙂

gucz
11. júl 2010

Ahojte
my sa máme celkom fajn, i keď posledné mesiace boli teda fakt dosť kruté. Najprv bola v nemocnici Laura, dostala hnačku a bola dehydrovaná, lebo nechcela nič piť. Potom som bola v nemocnici ja, operovali mi ten žlčník. Od pôrodu som mala 6 záchvatov a posledný som už nerozchodila, operovali ma urgentne, mala som veľmi zlé pečeňové testy, zápal v tele.... no a potom som bola v nemocnici s Mišenkom, mal akútny hnisavý zápal stredného ucha, prvé Atb nezabrali, tak sme boli v nemocke a dostal ďalšie. Chvíľu sme boli zdraví no a zasa mám doma maródov. Laura berie atb, má zapálené hrdlo a malinký mi teplotuje druhý deň, no neviem z čoho... Tak asi tak u nás

a čo Vy baby, čo máte nové?

lucxy
11. júl 2010

ahojky,,,no gucz som vedela, že ty napises,,,hihi a že nesklameš,,, 😵
takže takto no ,,dufam, že už bude lepšie a prejde to
ja stale praca cez tyzden ,,,potom vikendik vzdy daco ,,dneska som bola smalou na kupku v tepliciach jaj tak sme sa vycvachtali bolo nam hej,,,,,teraz som dovarila ryzu a maso,,,lebo mala teraz nema svoju triedu v skolke otvorenu a chodi hore a kedze tam su uplne cudzie deti a aj prenu ucitelky viete si predstavit co prezivam,,,rano reve mi doma hodinu a to doslova zjape,,,no a tak je ztoho chudatko mimo,,,tak zajtra ostane smojou starkou,,,nechcem aby bola psychicky ztoho vydeptana,,,,takze ked mam moznost to riesit takto tak preco nie,,,,
no a tak uz konecne piste nieco ved to takto hadam nenechame 🙂

gucz
11. júl 2010

To si pamätám ešte ako dieťa, že som to neznášala, keď nás dávali cez prázdniny do iných tried, chúďa malinká.
My sme teraz už týždeň doma, no som z toho na nervy, nuda nuda a ešte raz nuda. Keď sú deti zdravé, tak chodíme ráno von a potom navečer. Cez víkendy chodíme k svokrovcom, majú bazén, tak sa tam kúpeme. Tak dúfam, že čoskoro vyzdravejú. No a koncom mesiaca budem slamená vdova, MM ide s Lolou do chorvátska, teda aj so svokrou, so staršou sestrou a jej rodinou a s mladšou sestrou. Ja zostávam s Míšatkom doma, normálne sa teším na to 🙂, mať len jedno dieťa na krku 🙂 . Pôjdem si polabzovať po meste, skočím k sestre.... to bude labúžo

gucz
15. júl 2010

táááák a Laurinka má dnes tri rôčky, uteká to šialene 🙂

gucz
24. júl 2010

kde ste kto?

lucxy
27. júl 2010

gucz Laurinke dodatočne želáme všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 a posielame božtek