Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
22. jan 2009

dia ved moja mala uplne vzdy ku mojej mame a vsetko a zrazu proste uplne place, a len kumne,,,,jaj boze,,, 🙂

gucz
22. jan 2009

lucxy tak teda pôjde do škôlky až od sepembra? nepôjdeš do práce? Moja malá sa práve zobudila, tak ju pôjdem zobrať.
Včera som robila kurací perkelt, dnes už uvarím len kolienka. A ešte máme kuraciu polievku, tak idem uvariť slížiky. Zatiaľ papa

miresta
22. jan 2009

ahojte,

lucxy - tak ty tu svoju máš ale podarenú.
Ja som mala dnes na návšteve segry od 10tej, takže som sem ráno nestihla nakuknúť, ale inač celkom fajn. Mala bola zlatá, predvádzala sa a strašne veľa rozrávala, toľko som ju ešte fakt nepočula.
Len nevedela spinkať, tak som ju dala teraz aspoň hodinku nech si pospí.
No idem poupratovať a večer nazriem. 😉

dia2006
22. jan 2009

Simka, videla som Simonku v albumceku, je zlata!!! Hned som spozornela, ked som zbadala Tvoj nick.
Ja sa asi tiez ukazem vecer.

Este raz:: SESTRI, halooo, kde si??? Kocky, sestri mala niekam ist - nie teraz? Ci to az vo feb? Neviete nahodou niekto. Neviem, ci do Tatier ci kde. Alebo sa mylim. Ale to by sa s nami rozlucila, vsak?

simka9122008
22. jan 2009

Ďakujem Dia no rada by som videla aj ja tvoju malú, hoď foto
No neviem fakt kde je sestri a ani Ria to dlho nebola či tu už nechodí?

dia2006
22. jan 2009

No, ja sa uz naozaj zlepsim. Problem je v tom, ze nam nas fotak odisiel a nemal
ho kto poslat do opravy - olympus. Vsetko stale robim ja, tak som si povedala, ze nech
to robi teraz muz a on ma stale cas. A mame druhy, ale nema kabel a neviem to bez
toho. Stacilo by, keby mi to niekto raz ukazal, ja som chapava. Ale zajtra poprosim kolegu.
Ria chodi velmi velmi malo a sestri.... no aj ta chodila ovela castejsie. Mozno je na tom
vylete /ak je to tak a nepletiem si nieco/

sestri
22. jan 2009

ahojte...nie som na výlete, len akosi nemám čas sem chodiť, ale aspoň vás čítam...zajtra idem na koncert, tak sa teším a navyše sa stretnem aj s kamoškou v Blave, ktorú som dlho nevidela...
zatiaľ sa držím na 63kg...bože, to je moc a neviem sa naštartovať na chudnutie, musím niečo poriešiť, už sa mi ťažšie zapínajú gate...
malú mám konečne v poriadku...diétu zvládame a z choroby sa dostala...už si aj zvykla, že čokoládu nesmie...teraz sme si opravovali známky, nechcela mať 2jku...
vidím , že pri vašich drobcoch máte všetky o zábavu postarané...u nás je to už po tej stránke iné...

simka9122008
22. jan 2009

No vitaj sestri že si sa ukázala, no my tu fakt máme iné starosti z drobcami ako ty s dospievajúcou slečnou, no aspoň naberieme od teba skúsenosti a ako žije Ria?

sestri
22. jan 2009

myslím, že dobre, naposledy som s ňou bola cez víkend, jej malá tu aj spala...je na tom asi tak ako ja, jedno pubertiacke dieťa a jedno trochu menšie...myslím, že sa chystala na 90tku, ale či začala netuším...

lucxy
22. jan 2009

ahoj sestri,,,no tak sa tesis na ten koncert ze? aspon si vyrazis 🙂 🙂 🙂 ju chu chuuuuu 😀 inak ja som vam zabudla napisat ze v sobotu ideme na svadbu 🙂 ja len dufam, ze mala to prezije bezo mna ☹

sestri
22. jan 2009

určite to prežije...aspoň sa odreaguješ a trochu si oddýchneš...každá to potrebujeme... 😉

lucxy
23. jan 2009

dobre ranko zienky,,, 🙂

sestri
23. jan 2009

dobré ránko...práve som si tlačila vlaky, tak som tu dnes prvá...za 15min mi ide bus do roboty...dnes našťastie iba do 12h...prajem vám príjemný deň...v sobotu alebo v nedeľu vám napíšem aký bol koncert... 🙂 😎

lucxy
23. jan 2009

sestri tak sme tu narovnako,,,,no tak potom daj vediet ze ako bolo,,,,a zabav sa dobre? 🙂 🙂 🙂

lucxy
23. jan 2009

pridala som asi 4fotky 🙂

sestri
23. jan 2009

jasné zabavím sa....malá má krásne nebíčkové oči...

miresta
23. jan 2009

ahoj žienky,

tak mi sme včera večer dostali teplotu 38,2°C no dúfam, že je to len zo zubčeka, pretože jej vyšiel ďalší. Ale pri prvých nemala teploty, len zvyšenú, skôr hnačky.

lucxy - tú svadbu ti závidím, aj ja by som sa šla už vytancovať. Moja sestra by sa mala teraz vydávať, ale asi nebudú robiť svadbu, pretože ženích ma veľkú rodinu a nevedel by potom koho pozvať a jeho názor je že za veľkú svadbu sú zbytočne vyhodené peniaze, takže svadba asi nebude. ☹

Tak pekný deň , papa 🙂

simka9122008
23. jan 2009

No super Lucxy tak sa zabav, ja som na svadbe nebola ani nepamätám ☹

miresta
23. jan 2009

tak kde ste žienky dnes? Akurát som volala lekárke, tak maličká má výter v poriadku, tak dúfam, že jej ten kašel už zmizne. Dnes už nemá teplotu, tak dúfam, že bude dobručká a nevystúpi jej už.
No a moje výsledky z krvi sú, že čierny kašel nemám, ale hodnotu výrusu mám o 30 vyššiu ako má byť, no antibiotiká už nemám brať, musím sa toho zbaviť naparovaním ....tak uvidíme ako mi bude, ale po tej injekcii čo mi dali v utorok sa cítim už lepšie. Tak nech už vyzdraviem a môžem konečne cvičiť. Akurát mi povedala lekárka že mesiac necvičiť, ale keď mi už bude dobre, určite nevydržím. 😀

gucz
23. jan 2009

ahojte babulky,
no ahojky sestri 🙂 , uži si ten koncert aj za mňa 😎

lucxy aj Ty tú svadbu, dnes už málo ľudí robí veľké svadby, teda aspoň u nás. Ale šla by som sa aj ja zabaviť. Inak malá má prekrásne očiská 🙂

anielik kade lietaš?

miresta super, že má malá výsledky v poriadku, tá teplotka asi naozaj bola zo zúbka. Ja som takým veciam najprv neverila, teda že by dieťaťu bolo niečo od zúbkov, ale už tomu verím (u môjho brácha sme ani nevedeli, že mu vyliezajú zuby, nemal žiadne problémy). A super je, že nemáš čierny kašel, tak dúfam, že už budeš čoskoro fit.

ja som bola dnes v Trnave, ráno sme vstávali o 4.45, lebo nás viezol MM pred tým, ako šiel do práce. Odniesla som malej papiere z kontrol k detskej lekárke, potom som šla na nákup, a potom s kamarátkou peši k zubárovi. Spravil mi dva zuby, dal dolu zubný kameň. Odtiaľ som šla do mesta, zháňala som takú maličkosť v galantériách, ale nikde nemali. Odtiaľ som letela aj s kamoškou do Billy kúpiť malej plienky a potom už len k našim cez celé mesto peši zasa čakať, kedy príde MM pre nás. Tak sme teraz pred chvíľou prišli domov a som unavená, normálne by som tuším aj spala, aj malá je dajaká umrnčaná, tak ju skúsim uložiť a ak by zaspala, tak si ľahnem aj ja. Nakúknem večer ak ma sem MM pustí, PAPA

simka9122008
23. jan 2009

Fíha Gucz tak ty si dnes mala pestrý program, to ako si stihala letecky?

lucxy
23. jan 2009

halo uz sem tady,,,cely den mi nesiel net neviem co sa dialoooo,,,no ja som tiez teraz dosla.,,,,,bola som vonku smalou v akvaristike a v drogerke a v galanterke som spotena ako mys 😀 😀 😀 ako vazne jaj a este sme boli kupit cdcko,,,teraz si mala kresli no uz mi dneska stihla pokreslit obrus,,,a mysli si ze voskovky su na oci 😀 aj o to sa pokusala 🙂 baby nemate co zavidiet ani sa mi dako nechce,,,,no praveze to je velka svadba 120ludi ufff na mna vela

aniel
23. jan 2009

lucxy-pekné fotečky a aj v našej rodine sa doteraz robili veľké svatby,ale teraz neviem dlho som na žiadnej nebola.

gucz-lietala som po TT BOLA SOM V SPORITELNI NA pošte ,trošku po 2-3 obchodoch a potom u našich,brat ma učil robiť v exceli,ale ide mi to pomalšie .Myslela som ,že je to ľahšie.

miresta,tak to je super,že výsledky sú lepšie a radšej počúvaj lekárku a necvič skôr ako ti dovolí,aby si si neviviedla niečo horšie.

tinaa-ty aj žiješ,občas mrkni alebo napíš do IP ako sa máš.

sestri-uži si to

dia -nedá sa ti tá pamäťová karta vložiť do tlačiarne?

miresta
23. jan 2009

gucz - tak ti si ako vták, naozaj stihla si toho dosť. A pospala si si trošku?

sestri - uži si koncert za všetkých nás 😀

aniel - tak ty si mala tiež dosť. a čo sa učíš v exceli.

lucxy - idem si pozrieť fotky 😉

aniel
23. jan 2009

učím sa domáce účtovnictvo,ešte som to nikdy nerobila a bez rady mi tie vzorce nechceli fungovať. 😀

simka9122008
24. jan 2009

Dobré ránko chuduľky, u nás desne prší a ja som lenivá ako voš musím sa nejako naštartovať brm, brm, nech to fičííííííííííííííííííí

gucz
24. jan 2009

čauko babulky, dobré ráno 🙂 .
tak som si pospala včera, ale to som robiť radšej nemala. Malá bola umrnčaná, tak som ju dala spinkať o pol štvrtej s tým, že ju po hodinke jemne zobudím, aby mi pekne zaspala večer. Keď zaspala, tak si šiel ľahnúť aj MM. Tak som si pustila telku, spravila som si kafíčko a že budem len oddychovať, klídek, pohoda a tak. No a po vypití tej kávy som zaspala aj ja uprostred sledovania nejakého seriálu, teda pamätám si len začiatok. Malá sa zobudila o pol šiestej s revom, tak som vyskočila a utekala za ňou. No a po tom spánku (asi 1 hod.) som bola strašne oťapená, točila sa mi hlava, šušťalo mi v ušiach, ako keby ma dakto niečim ovalil. No strach, preto ani nespávam s malou na obed, lebo sa potom väčšinou cítim horšie ako pred spánkom. No a malá bola urevaná po tom spánku, vrieskala (doslova a so písmena), hádzala sa o zem, búchala si hlavu o koberec, no strach, napíšem pravdu, normálne som bola šťastná, keď som ju po ôsmej uložila spať. (dúfam že si nebudete o mne myslieť, že som krkavčia mať).

Inak predvčerom som pozerala Báthoričku od Jakubiska, mne sa to celkom páčilo.

aniel účtovníctvo? Budeš robiť manželovi? či len tak aby si vedela?
lucxy tak voskovky na oči? 🙂 , musela byť podarená.

gucz
24. jan 2009

simka naštartovať by som potrebovala aj ja, malá sa mi budila nad ránom, tak som od piatej tak spala - nespala, tak som trošku mimo - opäť!!!!, ešteže nemusím variť, akurát pobalím malú a pôjdeme k svokrovcom

aniel
24. jan 2009

u nás je zasa hmla,neznášam také počasie,tiež už sa musím rozhýbať 😒

simka9122008
24. jan 2009

No ja dnes tiež nemusím extra variť deti polievku majú od včera paradajkovú a vyvarím im pirohy čo mám v mrazáku a ja mám od včera ryby, plus si zrobím k tomu zeleninu na masle, no trebalo by niečo popratať a v pondelok poobede idem na dámsku jazdu bez detí hurááááááááááááááá sa teším jak malé decko, už som dávno takto nikde nebola bez obidvoch detí a poviem vám pravdu už je najvyšší čas konečne vypnúť od toho stereotypu.